Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Avanturističke igre

Avanturističke igre Point & click, pomoć oko prolaska igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.3.2015, 14:52   #61
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.518
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Pitam se da li sam ja jedina osoba na ovom forumu koja ne vidi smisao ovakvih nazovi igara. Zar nije daleko lakše i ljepše odgledati film ili seriju nego maltretirati se lupanjem entera ili kliktanjem miša? Mislim čemu to "lopatanje" zvano interakcija ovde zapravo služi? Znam, znam... poenta je u odlukama koje odmotavaju priču. Ali opet vi ništa ne radite. Samo lupate po plastici. Primjetio sam da ogromna većina ljudi koji navodno uziva u ovome samo ode na YouTube i odgleda komplet iskustva sa svim tim odlukama. A imate i poseban "walkthrough" za svaku varijaciju posebno. Čemu onda masno plaćanje ovakvih igara i gubljenje vremena na nešto što se zove igranje? Naravno pitanja su u prvom planu upućena ljudima koji imaju malo slobodnog vremena. I koji isto znaju iskorisititi na najbolji način.

Poslednja ispravka: Zuti Bar (25.3.2015 u 15:02)
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2015, 15:05   #62
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Zuti Bar kaže: Pregled poruke
Pitam se da li sam ja jedina osoba na ovom forumu koja ne vidi smisao ovakvih nazovi igara. Zar nije daleko lakše i ljepše odgledati film ili seriju nego maltretirati se lupanjem entera ili kliktanjem miša? Mislim čemu to "lopatanje" zvano interakcija ovde zapravo služi? Znam, znam... poenta je u odlukama koje odmotavaju priču. Ali opet vi ništa ne radite. Samo lupate po plastici. Primjetio sam da ogromna većina ljudi koji navodno uziva u ovome samo ode na YouTube i odgleda komplet iskustva sa svim tim odlukama. A imate i poseban "walkthrough" za svaku varijaciju posebno. Čemu onda masno plaćanje ovakvih igara i gubljenje vremena na nešto što se zove igranje? Naravno pitanja su u prvom planu upućena ljudima koji imaju malo slobodnog vremena. I koji isto znaju cjeniti.
Pitanje ti je besmisleno...bez uvrede...
Kao kada bih sada krenuo da se cudim kako neko uziva u strategijama ili sportskim simulacijama...
Jer, sta mislis, ne igras aktivno fudbal pa se lozis da si majstor u virtuelnom svetu...

Ono sto je tebi nejasno i bez veze, nekom je glavna smisao ovakvih igara, a tu gde ti vidis vece uzivanje u filmu ili seriji, neko vidi u ovakvim igrama...

Prvi deo Walking Dead sam presao tri puta, drugi dva, evo sada igram Life is Strange i nemam zamerki...

Jednostavno, nije sve za svakoga, igraj ono sto ti se svidja i gde uzivas...
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Atwa013 na korisnoj poruci:
Emix (25.3.2015), jaomile (3.4.2015), Leonida (25.3.2015), mesomebody (25.3.2015), player1 (25.3.2015)
Stara 25.3.2015, 15:17   #63
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

@ Zuti Bar

Nije poenta u odlukama koje donosimo jer ne donosimo nikakve odluke. Šta god izaberem isto dođe na kraju. Osim ako nešto ne promene u ovim igrama koje trenutno izlaze, ne mogu da tvrdim unapred, mada ne verujem da će biti drugačije od npr. Wolf among us, što se odluka tiče.

Ovakve igre su, kao što i sam kažeš, više film ili serija nego igre, ali kakve to veze ima, jer ja volim filmove, serije ... igre. Zašto onda ne bih volela njihove igre? Imaju zanimljivu priču, likove, atmosferu. Mada ne menjaš ništa, učestvuješ daleko više ovde, nego u nekoj seriji, a podjednako je kvalitetno kao neka bolja serija. Ni meni niko ne može da objasni šta je zabavno u MMO igrama a koliko ih samo ljudi igra. Jednostavno, ti si verovatno osoba koju ovakve stvari ne zanimaju, a ako je tako, nikad ti neće biti jasno zašto bi neko posvetio pažnju onome što TT radi.

Ali ako te ne mrzi previše, probaj Tales from B. Potroši sat vremena na tu igru ako možeš. Ako ti se ne svidi onda ovo nisu igre za tebe, ali ja ne mogu da zamislim nikoga da mu se ta igra ne dopadne. Ima atmosferu, muziku, dobre likove, dijaloge, humor, zanimljiv dizajn ... Iako je više interaktivna serija nego igra u pravom smislu. Pa šta, voliš dobre serije, zar ne?

Ovo je jednostavno neki novi pravac koji neće zameniti ili izbrisati druge igre. Kada bi uništio tipične avanture bila bih ljuta, ali nisu klasične avanture prestale da se prave zato što su se ljudi zalepili za ovo. Avantura umire na žalost svejedno, ovo je samo TT vizija moderne avanture.

Isto kao što serije ne uništavaju filmove i obrnuto. Ima onih koji ne vole serije jer duže traju i moraju da čekaju da bi saznali kraj i možda ih upropaste u međuvremenu ... Dosta je to stvar afiniteta. Meni ovo što radi TT itekako prija.

P.S. A za ovakve igre više nego za većinu drugih važi da se ne mogu odgledati preko interneta jer upravo je magija u tome da si ti deo serije, filma. Uvuku igrača u svoj svet kao usisivač čak iako dotična osoba nema baš previše mašte.
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku mesomebody na korisnoj poruci:
Atwa013 (25.3.2015), Emix (25.3.2015), Leonida (25.3.2015), pentraksil (25.3.2015), player1 (25.3.2015)
Stara 25.3.2015, 15:27   #64
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Zuti Bar kaže: Pregled poruke
Pitam se da li sam ja jedina osoba na ovom forumu koja ne vidi smisao ovakvih nazovi igara. Zar nije daleko lakše i ljepše odgledati film ili seriju nego maltretirati se lupanjem entera ili kliktanjem miša? Mislim čemu to "lopatanje" zvano interakcija ovde zapravo služi? Znam, znam... poenta je u odlukama koje odmotavaju priču. Ali opet vi ništa ne radite. Samo lupate po plastici. Primjetio sam da ogromna većina ljudi koji navodno uziva u ovome samo ode na YouTube i odgleda komplet iskustva sa svim tim odlukama. A imate i poseban "walkthrough" za svaku varijaciju posebno. Čemu onda masno plaćanje ovakvih igara i gubljenje vremena na nešto što se zove igranje? Naravno pitanja su u prvom planu upućena ljudima koji imaju malo slobodnog vremena. I koji isto znaju iskorisititi na najbolji način.
Sto da ides i gledas klipove ili filmove po Youtube-u ili na TV-u/Bioskopu kada mu to dodje gledanje plastike/platna? Ako tako gledas, sto uopste igramo igre, gledamo serije, filmove, igramo neki sport? Pitanje malo besmisleno sto rece Atwa. U pitanju je jednostavno zabava, nije isto gledati nekog kako igra igru i sam igrati, pa cak i ovakvu igru. Ta posebna imerzija koje imaju video igre je nesto cime ne mogu da se pohvale ostali vidovi zabave.

Evo jedan fin blog koji dotice i ovu temu http://uk.ign.com/blogs/kralamoonard...#disqus_thread
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Atwa013 (25.3.2015), Emix (25.3.2015), Leonida (25.3.2015), mesomebody (25.3.2015), player1 (25.3.2015)
Stara 25.3.2015, 15:52   #65
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

To je isto kao kad bi nekoga ko uziva u FPS naslovima pitali "U cemu je poenta? Pocetak je isti, gameplay je isti, kraj igre je isti. Zasto kliktati po misu 10 puta u sekundi?"

Pitanje jeste besmisleno, ne znam da li se odnosilo samo na "Telltale Games" igre ili na Avanturu kao zanr uopste?
Ja recimo ne pamtim kada sam vise uzivao u nekoj igri nego sto to trenutno radim uz Life is Strange, kad kazem uzivam stvarno mislim uzivam. U svemu sto igra ima da ponudi.
Pocevsi od muzike, preko atmosfere, do emocija i svega ostalog. Slicno iskustvo nijedan FPS ne moze da pruzi, ali opet ovo je samo moje misljenje.

Treba probati sve, ne gledati na neki zanr kao na nesto glupo, cudno, nepotrebno, gubljenje vremena... nikako nije isto iskustvo nesto gledati na YouTube-u uglavnom uz neke moram da kazem glupe komentare i ucestvovati i uzivati u istom.

Poslednja ispravka: Emix (25.3.2015 u 16:00)
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Emix na korisnoj poruci:
Atwa013 (25.3.2015), mesomebody (25.3.2015)
Stara 25.3.2015, 23:04   #66
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Game of Thrones

Odlicna epizoda. Nakon nekih izbora iz ove epizode, imam osecaj da cu vola da rodim u cetvrtoj
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2015, 14:18   #67
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Game of Thrones

Prije ćeš da rodiš zmaja
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dimo na korisnoj poruci:
pentraksil (26.3.2015)
Stara 3.4.2015, 11:37   #68
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Zuti Bar kaže: Pregled poruke
Pitam se da li sam ja jedina osoba na ovom forumu koja ne vidi smisao ovakvih nazovi igara. Zar nije daleko lakše i ljepše odgledati film ili seriju nego maltretirati se lupanjem entera ili kliktanjem miša? Mislim čemu to "lopatanje" zvano interakcija ovde zapravo služi? Znam, znam... poenta je u odlukama koje odmotavaju priču. Ali opet vi ništa ne radite. Samo lupate po plastici. Primjetio sam da ogromna većina ljudi koji navodno uziva u ovome samo ode na YouTube i odgleda komplet iskustva sa svim tim odlukama. A imate i poseban "walkthrough" za svaku varijaciju posebno. Čemu onda masno plaćanje ovakvih igara i gubljenje vremena na nešto što se zove igranje? Naravno pitanja su u prvom planu upućena ljudima koji imaju malo slobodnog vremena. I koji isto znaju iskorisititi na najbolji način.
Mozda nisi jedini ali mislim da si među baš retikima koji ne vidi smisao ovoga... Zašto ja koji sam ljubitelj TWD univerzuma, na primer, i koji se radujem, svakoj novoj epizodi serije, svakom novom broju stripa, ne bih sa uzivanjem odigrao svaku novu epizodu igre, pa makar i samo lupao po plastici kako ti to kažeš, kada je priča u prvoj sezoni TWD-a, skoro dobra kao strip, a opet skoro bolja i od same serije?

Mislim, zar ne lupamo po plastici u svim igrama?
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2015, 15:29   #69
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Odigrao prve cetiri.

Njah, sta ja znam. Tuznjikavo. Telltale ne menja nista, i odbija da proba da na bilo koji nacin poboljsa igru. Covek bi pomislio da ce posle nekoliko godina malo novina uvesti, bar u onim aspektima gde su kritikovani...

Sve bi to imalo smisla kad tvoje odluke menjale nesto ali ovako, uvek se desi isto sta god ti radio.

Osrednje.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2015, 9:46   #70
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Uzeo da igram. Oduševljen. Mislim, igrao sam i druge Telltales igre pa znam šta mogu da očekujem. Prešao sam epizodu 2 a ima ih 6 izgleda. U kom razmaku su otprilike izbacivali epizode, da znam kada će otprilike izbaciti sledeću? Obično čekam da se sve epizode nakupe pa da ih onda pređem (mislio sam da je to ovde slučaj jer obično izbacuju po 5 epizoda ali izgleda ima i šesta).
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2015, 14:50   #71
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Otprilike na 2 meseca...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Vladimirus86 (28.7.2015)
Stara 29.7.2015, 22:09   #72
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Pređoh svih 5 epizoda. Sunca ti. Kakav završetak! Svaka čast piscima, priča je odlična, bilo mi je interesantnije nego većina epizoda u pravoj seriji. Sad moram da se strpim mesec-dva dok ne izađe poslednja epizoda.

Telltale-u ne zameram nepostojanje pravog gameplay-a, sve dok priču drže pod konac, međutim mogli su barem da stave da se cutscene, intro, i razgovori mogu skratiti.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.7.2015, 0:31   #73
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Pređoh svih 5 epizoda. Sunca ti. Kakav završetak! Svaka čast piscima, priča je odlična, bilo mi je interesantnije nego većina epizoda u pravoj seriji. Sad moram da se strpim mesec-dva dok ne izađe poslednja epizoda.

Telltale-u ne zameram nepostojanje pravog gameplay-a, sve dok priču drže pod konac, međutim mogli su barem da stave da se cutscene, intro, i razgovori mogu skratiti.
Razlog izostanka SKIP tastera je zbog odluka....da ima preskakakanja ljudi bi se vrlo cesto vracali i menjali odluke. Ovako je malo prirodniji izbor, jednom izaberes i nema vise osim ako neces da odigras opet pola epizode Svakako nije prevelika muka to uciniti, ali dosta njih jednostavno ostavi tako, pa su izbori dosta spontaniji i to je OK po mom misljenju.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
ezenkiel (17.11.2015)
Stara 30.7.2015, 13:05   #74
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Razlog izostanka SKIP tastera je zbog odluka....da ima preskakakanja ljudi bi se vrlo cesto vracali i menjali odluke. Ovako je malo prirodniji izbor, jednom izaberes i nema vise osim ako neces da odigras opet pola epizode Svakako nije prevelika muka to uciniti, ali dosta njih jednostavno ostavi tako, pa su izbori dosta spontaniji i to je OK po mom misljenju.
Nah... ja mislim da su lenji. Njihove igre se sastoje samo od izbora, a glupo je uslovljavati igrače na samo jednu vrstu izbora i veštački ih siliti da celu epizodu prelaze ponovo samo da bi videli drugačiji ishod ( pogotovo zato što su neki izbori unapred definisani i neizbežni ). Kao da ljudi imaju toliko vremena na raspolaganju da se mlate da ponovo prelaze igru koju su tek prešli.

Ja sam veštački morao da vraćam neke izbore i da prelazim cele deonice razgovora ponovo jer sam recimo greškom kliknuo na pogrešan odgovor ili nisam stigao da kliknem ponuđeni odgovor na vreme. Gasi igru, pali igru i igraj istu sekciju ponovo. Lenjost. Našli su formulu koja funkcioniše a funkcionisaće sve dokle god im priče i pisci budu dobri.

Čak nisu stavili opciju da se skrati intro ili "previously on got" ili "in the next episode" a za to nema opravdanja.

E sad, ja kukam k'o neka baba koju bije promaja ali i pored toga jako sam zadovoljan igrom ( pričom ). Samo šteta što se ne trude da koliko-toliko poboljšaju gameplay koji je ionako slab. Da ne kažem - nepostojeći.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vladimirus86 na korisnoj poruci:
player1 (30.7.2015)
Stara 31.7.2015, 11:08   #75
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Game of Thrones

Mislim da nije bas tako ali OK. Ja nekako gledam po mom iskustvu, nekoliko puta sam dugo razmisljao pa sam zeleo da izaberem drugu opciju, ali jednostavno nisam zeleo sve da prelazim ponovo. Moguce da je i lenjost, mada cisto sumnjam da SKIP opcija zahteva bilo kakvo naprezanje. Mada ne vidim da se dosta ljudi zali (mozda i gresim), da postoji neka masovnija zamerka mozda bi i nesto uradili.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2015, 2:45   #76
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.952
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 768 puta na 461 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Hm, tu mi nešto ne štima ili baguje po pitanju odluka, uočio sam dve, možda ih ima još:

Spoiler za Spojler:
Onog nesretnika u prvoj epizodi sam proterao na Zid, ali u pregledu epizode kada se krene druga sa igranjem, vidi se animacija kako mu odsecam prste (iako to nisam odabrao).

Drugo, kad su skembali Grifa u dvorani, izbubecao sam ga dokle god je moglo i izbio mu oko praktično, ali u sceni napada u luci, Grif ima normalno lice, bez ikakvih ožiljaka (iako se u trejleru za finale sezone koji ima Jutjubu vidi da ima povez preko oka, što je trebala da bude varijanta i u mom prelasku).
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2015, 13:35   #77
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Danas poslednja epizoda izlazi...



Season's finale trailer
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Vladimirus86 (17.11.2015)
Stara 17.11.2015, 14:04   #78
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.491
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Game of Thrones

konačno, verovatno stiže večeras u 19h uz neki popust.
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2015, 22:29   #79
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Počeo Steam malopre da skida dodatnih 2.8GB.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2015, 11:37   #80
Psycho13
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.3.2009.
Poruke: 3.590
Zahvalnice: 2.048
Zahvaljeno 971 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Zavrsih sestu epizodu. Samo cu reci: bice druge sezone.
Psycho13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
A Game of Thrones Jon Snow Role-Play 165 2.11.2013 21:45
Gaming Awards dex3108 O igrama uopšte 27 18.12.2012 22:22
A Game of Thrones: Genesis Vulee Strateške igre 41 12.10.2011 10:37
A Game of Thrones: Genesis Romantic otpaTci 4 20.5.2011 20:55
Road Rush kodovi? Darth Ivan Stare igre 5 1.11.2006 22:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com