Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.3.2015, 11:15   #1
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Reign of Kings

Evo već nekoliko dana igram RoK, dobio gift preko Steam-a, igra u alpha fazi, zabavno, iako je grafika malo "wierd" za današnje vrijeme, mada u igri se dobije pozitivniji utisak, nego ovako preko tuba.

Reign of Kings
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2015, 2:38   #2
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Reign of Kings

Citat:
night kaže: Pregled poruke
Evo već nekoliko dana igram RoK, dobio gift preko Steam-a, igra u alpha fazi, zabavno, iako je grafika malo "wierd" za današnje vrijeme, mada u igri se dobije pozitivniji utisak, nego ovako preko tuba.

Reign of Kings
Igra ubija nabio sam vec 40 sati....jos se cudim sto niko ne postavlja na Forum...
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2015, 13:00   #3
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Reign of Kings

Da i mene čudi, iako je rana alfa, izgleda ok sve.Ima puno servera, punih igrača, jedino je bzvz što se često radi wipe posle patcheva, bagova ima ali je podnošljivo.Ima neki Balkan server, ali nema puno igrača na njemu.Jedan ili dva
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku night na korisnoj poruci:
<S2N><Mefisto> (25.3.2015)
Stara 25.3.2015, 21:52   #4
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Reign of Kings

Citat:
night kaže: Pregled poruke
Da i mene čudi, iako je rana alfa, izgleda ok sve.Ima puno servera, punih igrača, jedino je bzvz što se često radi wipe posle patcheva, bagova ima ali je podnošljivo.Ima neki Balkan server, ali nema puno igrača na njemu.Jedan ili dva
Da video sam ima samo 10 slotova,tipa neki RP server,mrzelo me da saljem mail a i ima samo 10 slotova da ima 20 bilo bi ok....Igra ima par balance issues..svi Blokovi bi trebalo da imaju vise hit points...jer ja bukvalno mogu da obijem svaku Bazu(Bez bombardovanja Trebusheom kad vlasnici nisu online) balista unistava T7 blokove bez problema sa 15 strela...

Steel crest -u treba 40 strela i 5 minuta 15 damage oruzijem da se unisti..ja idem po serverima i unistavam baze losim adminima i onda ih trolujem dok me ne banuju...bukvalno mogu da ratujem protiv celog servera..kad me negde sateraju ja udjem u more i trolujem ih jer mi ne mogu nista,igra ima potencijala i fantasticna je za RP gameplay ali pod uslovom da povecaju Block hit points(vecina servera su groblje unistenih baza) .

Inace sto se tice wipe...vecina Admina zna kako da prenese podatke pa ti ostane baza no opet velik broj ne zna....

Igrati samo na serverima sa dobrim pravilima.. a takvih je malo,inace na kraju svi napuste server ostanu Dva najaca tima i ja lone wolf koji ih dovodim do ludila...inace i igri ne postoji mehanika koja moze da unisti moju bazu(u stvari moze ali mora ceo tim da radi 48 sati,samo kad bi znali kako i sta)...no izgleda da jos niko ne zna neke cake koje ja znam...barem ne vidim na klipovima...bukvalno kad dodjem na Server jos nisam video inteligentno izgradjenu bazu svi su u fensi fazonu...

Pod hitno moraju da uklone Kameru sa trebushe projektila jer mi to omogucava da bombardujem neprijateljsku bazu sa drugog Kraja mape,to je malo glupo...ako srede memory leak i probleme sa server lagom plus malo i optimizaciju ,balansiraju blokove,deo oko Kraljevskog prestola i mosta restriktuju za gradnju plus tih par bagova neki dobar anti hack program,bice ovo odlicna igra...svakako najbolja Alfa od kad Alfe postoje...no to je vec pitanje da ne unakaze igu sa nekim losim Patcehem kao i gomila develophera pre njih..no dobar start svakako.Mogu slobodno da preporucim igru i u ovom stanju,zabavna je zarazna stabilna ,cak u ovom stanju,ne uzimajte igru ako nemate dobar procesor brem dok ne srede optimizaciju,ako je ikada i srede,
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku <S2N><Mefisto> na korisnoj poruci:
miloshbg (28.3.2015), night (25.3.2015)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kings, reign, rok


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
King's Bounty-Warriors of the North wega Strateške igre 110 20.3.2014 14:40
Cruader kings 2 Multiplayer Praventore Online susreti 2 9.3.2012 10:04
King's Bounty: Crossworlds Juraj Strateške igre 69 17.10.2010 14:39
Kings and Castles Psycho13 Strateške igre 0 15.2.2010 22:46
King's Bounty: Armored Princess draske73 Strateške igre 312 13.2.2010 16:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com