Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.6.2009, 9:55   #7701
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

ovo drugo, ae samo neka mi neko objasni kako ce pala da uradi q za chargera na 40tom lvlu? sta ici ce u strat/scholo/dire maul na 40tom ili ce da stave da quest line ukljucuje ZF, Uldaman, SM? debilizam, da ne pricam za fly mountove obicne, jos gore ako izbace mount questove onda ce wow biti pravo sranye na izvolte...
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2009, 11:58   #7702
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

a dobar je potez, ajde ima neko ko i voli da leveluje ali ko stvarno voli da trchkara od mesta A do mesta B, pogotovo ako levelujesh 3, 4 put... a i cene su taman za totalne pochetnike, shto i levelovanje treba da bude- dobro za pochetnike ali i da se stari vuci ne smore.

EDIT:

@ aleksandar
ma sigurno ce biti samo da se kupe kao i svaki drugi skill
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2009, 14:03   #7703
Milolos
Član
 
Član od: 14.8.2006.
Poruke: 248
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Milolos
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
sasha vukelic kaže: Pregled poruke
mount od lvl20, travel form i spell-ovi od lvl16, flying od lvl60 + ubrzan na 150%.

mount-ovi:
http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=63292.0

class skill-ovi i jos ponesto:
http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=63472.0
Ovo je bilo samo pitanje dana kada ce se desiti
Milolos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2009, 17:24   #7704
Milolos
Član
 
Član od: 14.8.2006.
Poruke: 248
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Milolos
Određen forumom Re: WOW kutak

Interesuje me, da li ima ikakvih najava oko menjanja "endzina" u wow-u?
Uporedjujuci ga sa novim Aion-om "motor" wow-a je poprilicno zastareo.
Milolos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2009, 17:46   #7705
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

http://www.youtube.com/watch?v=Chc9D...59C03&index=21

Hardware Store

http://www.youtube.com/watch?v=oMs6o...aynext_from=PL

Poslednja ispravka: virtuoz pavle (12.6.2009 u 18:37)
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2009, 19:19   #7706
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
v_wizard kaže: Pregled poruke
nemam komentar. jbt, kada se setim kako sam u vanili grindao da bih sakupio 100g za mount na 40 i onda se patili do 60 za brze mountove...
sada me sramota i da pricam kako je izgledalo levelovanje pre 4 godine. verovatno bi me neki noob gledao k'o budalu, kao "aj ne ****, 1-60 traje koliko veliki odmor".
jel' smo sada mi budale sto smo igrali wow 2006?!...ili smo ipak prosli ono sto oni nece nikad vise?
nisam igrao tad kad si ti igrao tako da ne mogu da pricham o tome, jeste glupo sto banalizuju igru, ali sa druge strane stvarno nemam 5h dnevno da potrosim na WoW, tako da tbh ovo sto ce biti nije lose...bannovali mi paladina jer sam isao na PowerLveling, bio je lvl70 u epicima.
Realm: Saurfang
ime: pavle (ako nekog zanima)
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2009, 22:22   #7707
ANGELDEAD
Veteran
 
Član od: 12.12.2008.
Lokacija: Medju milion gamadi
Poruke: 515
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 49 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
joximovic kaže: Pregled poruke
@Angeldead
Vjeruj mi, udjes u guild, i svaki dan gledas guild chat, kad si u gradu trade chat, itd... i to moze da ti pomogne sa jezikom dosta ^^.... mislim ja sam engleski sasvim solidno uvjek znao... ali mogu reci da sam ga bas dosta usavrsio uz WoW.
pa, onaj, u pitanju je balkanski server wow-a, na njemu je vise balkanskih igraca nego onih koji ne znaju. ja sam najvise naucio engleskog na kompu kada sam sa starih hard diskom, dizao system svaki dan da bih se igrao na kompu.

Da li nego zna gdje mogu skinuti QuestHelper posto na stranici wow.curse.com ne radi QH.
Unaprijed HVALA!!!
ANGELDEAD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2009, 22:53   #7708
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
ANGELDEAD kaže: Pregled poruke
pa, onaj, u pitanju je balkanski server wow-a, na njemu je vise balkanskih igraca nego onih koji ne znaju. ja sam najvise naucio engleskog na kompu kada sam sa starih hard diskom, dizao system svaki dan da bih se igrao na kompu.

Da li nego zna gdje mogu skinuti QuestHelper posto na stranici wow.curse.com ne radi QH.
Unaprijed HVALA!!!
Kao prvo nije wow.curse.com nego www.curse.com . nwm... sa tog sajta radi QH normalno samo sto si ti skinuo verziju koja nije za tvoj patch. Znaci skidas verziju QuestHelpera do 0.99 . Sve iznad je za patch 3.1.x i dalje ...
E sad idi na google odkucaj Download QuestHelper 0.99 i tolko .. ako nadjes javi !

P.S da se ne mucis nasao sam ti sve verzije na jednom mestu pa ti skini ovu 0.99 ona ti je za 3.0.9 patch .. !
http://www.wowinterface.com/downloads/info9896-QuestHelper.html#archives
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku []D.[].[]v[].[]D. na korisnoj poruci:
ANGELDEAD (12.6.2009)
Stara 12.6.2009, 23:03   #7709
ANGELDEAD
Veteran
 
Član od: 12.12.2008.
Lokacija: Medju milion gamadi
Poruke: 515
Zahvalnice: 186
Zahvaljeno 49 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
[]D.[].[]v[].[]D. kaže: Pregled poruke
Kao prvo nije wow.curse.com nego www.curse.com . nwm... sa tog sajta radi QH normalno samo sto si ti skinuo verziju koja nije za tvoj patch. Znaci skidas verziju QuestHelpera do 0.99 . Sve iznad je za patch 3.1.x i dalje ...
E sad idi na google odkucaj Download QuestHelper 0.99 i tolko .. ako nadjes javi !

P.S da se ne mucis nasao sam ti sve verzije na jednom mestu pa ti skini ovu 0.99 ona ti je za 3.0.9 patch .. !
http://www.wowinterface.com/downloads/info9896-QuestHelper.html#archives
hvala puno za stranicu.
do nedavno server je koristio prach 3.0.9 , a sada koristi 3.1.x pa eto dao si mi sve verzije, ako ne mogne, onda stvarno mogu zaboraviti na QH!!! hvala jos jedanput!!!
ANGELDEAD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2009, 23:55   #7710
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: WOW kutak

Zasto se ljudi 'muce' i zaje*avaju oko piratskih servera nikad mi nece biti jasno...
Ozbiljno, ili izdvojis 13eura mjesecno, ili ne igras igru, prosta stvar... Jer igrati na piratskim serverima je meni bar smijesno, ne vidim poentu da igras sa malom sacicom ljudi koju server moze da podrzi, uz 1000 bugova, i drugih stvari..
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2009, 0:02   #7711
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
joximovic kaže: Pregled poruke
Zasto se ljudi 'muce' i zaje*avaju oko piratskih servera nikad mi nece biti jasno...
Ozbiljno, ili izdvojis 13eura mjesecno, ili ne igras igru, prosta stvar... Jer igrati na piratskim serverima je meni bar smijesno, ne vidim poentu da igras sa malom sacicom ljudi koju server moze da podrzi, uz 1000 bugova, i drugih stvari..
U potpunosti si upravu. Al sto da ne . Ja kad mi istekne GC kad nemam sta da radim igram na jenom PvP privateu i zezam se malo .. Cisto kad mi je ono bas dosadno . Inace bih svakoga savetovao da ako stvarno odluci da igra WOW nek to bude original ako ne onda nek ne igra ..
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2009, 10:51   #7712
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
[]D.[].[]v[].[]D. kaže: Pregled poruke
Kao prvo nije wow.curse.com nego www.curse.com . nwm...
Ovaj gresis silno sinak! www.curse.com te vodi na isti sajt ali odatle biras WoW addons pored ostalih! A ukoliko ukucas wow.curse.com odmah te direktno salje na iskljucivo WoW deo sajta (sto ces primetiti kada kliknes link wow addons)
Point is, ne pravi se previse pametan pa da mi boldujes neke ispravke ako nisi siguran u sta pricas.
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sale013 na korisnoj poruci:
ANGELDEAD (13.6.2009)
Stara 13.6.2009, 15:57   #7713
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Ovaj gresis silno sinak! www.curse.com te vodi na isti sajt ali odatle biras WoW addons pored ostalih! A ukoliko ukucas wow.curse.com odmah te direktno salje na iskljucivo WoW deo sajta (sto ces primetiti kada kliknes link wow addons)
Point is, ne pravi se previse pametan pa da mi boldujes neke ispravke ako nisi siguran u sta pricas.
Ja se izvinjavam ako sam tim postom ikoga iznervirao .. to sad prvi put vidim i hvala na savetu. Ja samo ne vidim neki veliki problem da se nerviras, al ok ! ja se jos jenom izvinjavam ako sam tebe i sve ostale iznervirao .. Jos jenom izvinjenje
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2009, 0:46   #7714
zomg
Član
 
Član od: 2.2.2008.
Lokacija: Grizzly Hills Reputacija: ■■■■■■■■■
Poruke: 417
Zahvalnice: 680
Zahvaljeno 282 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku zomg
Određen forumom Re: WOW kutak

Stvarno su gluposti sa nerfovima svega. . .WoW je MNOGO olaksan. . .Sve vise i vise igraca odlaze,Ipak su dani vanila/tbc WoWa bili najbolji . . .Ovo sada je. . .Wow je upropascen.
zomg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2009, 1:26   #7715
Milolos
Član
 
Član od: 14.8.2006.
Poruke: 248
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Milolos
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
zomg kaže: Pregled poruke
Stvarno su gluposti sa nerfovima svega. . .WoW je MNOGO olaksan. . .Sve vise i vise igraca odlaze,Ipak su dani vanila/tbc WoWa bili najbolji . . .Ovo sada je. . .Wow je upropascen.
Slazem se, vanila (nisam ga igrao ali iz tudjeg iskustva sam video da je zlo :P) i tbc su ipak bili najbolji, instance bi daleko bile interesantnije da imaju tezinu iz TBC-a na primer i achivmente za sve instance da se skroz izbace. Takodje mi jako nedostaje CC u 5-man, 10-man i 25-man instancama jer je sada trash sveden na tank and AoE sto je neopisivo glupo i dosadno.Ali ono sto mi stvarno razbija harmoniju wow-a jeste mogucnost da igram 10-man i 25-man verziju iste instance, cini mi se da bi bilo bolje da ako zavrsimo naxx 25 man da nemozemo da radimo 10 man dok se ne makne CD za 25 man (ovim bi takodje guildovi koji rade iskljucivo 10 man ne bi bili u zaostatku sto se tice progresa na guildove koji rade i 25 man i 10 man) a ne ovo sada, predjemo naxx 25 man i onda kazemo, ajmo cas i 10 man, gluposti...
Milolos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2009, 3:48   #7716
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: WOW kutak

Ako neko raiduje Uldaur ovde:
* The Yogg-Saron encounter has received the following changes: Death Ray no longer hits players who are under the effect of Malady of the Mind, Guardians of Yogg-Saron no longer use Dominate Mind, the spawn rate of Guardians of Yogg-Saron is more forgiving, and these Guardians will no longer spawn if a player that is protected by Hodir’s Flash Freeze hits an Ominous Cloud.
* In the opening sequence of Ulduar you can now see Liquid Pyrite from farther away.
* The Flame Leviathan encounter has received the following changes: the bonus health Flame Leviathan receives per tower has been reduced, the ejection height from Flame Leviathan has been reduced, the snare effect of the Tower of Frost has been removed, and the cannons on Demolishers and Siege Enginers should now break Flash Frozen vehicles in 1 shot.
The XT-002 Deconstructor encounter has received the following changes: the health of the heart has been slightly reduced in heroic difficulty and the rate at which Gravity Lapse and Searing Light are cast has been reduced.

Go, go, more fucking nerfs..

Poslednja ispravka: Sale013 (14.6.2009 u 10:34) Razlog: nisam ustao na levu nogu ;)
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2009, 18:57   #7717
Milolos
Član
 
Član od: 14.8.2006.
Poruke: 248
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Milolos
Određen forumom Re: WOW kutak

Kada malo bolje razmislim mozda bi bilo najbolje resenje i za Blizzard i za sve vrste igraca ( od najgorih "inmature noobova" do onih "no life profija" ) da jednostavno ubace nove servere sa "normal" i "hard" tezinom instanci pa ko voli nek' izvoli. Jeste da bi otvaranje novih servera bilo skuplje u pocetku za Blizzard jer nimalo nije jeftino njihovo otvaranje i odrzavanje ali ovim potezom mislim da bi se ovaj problem itekako resio. Vukovi siti a ovce na broju
Milolos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2009, 20:06   #7718
TOTTFIROOB
Član
 
Član od: 6.6.2008.
Poruke: 185
Zahvalnice: 226
Zahvaljeno 46 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Milolos kaže: Pregled poruke
Kada malo bolje razmislim mozda bi bilo najbolje resenje i za Blizzard i za sve vrste igraca ( od najgorih "inmature noobova" do onih "no life profija" ) da jednostavno ubace nove servere sa "normal" i "hard" tezinom instanci pa ko voli nek' izvoli. Jeste da bi otvaranje novih servera bilo skuplje u pocetku za Blizzard jer nimalo nije jeftino njihovo otvaranje i odrzavanje ali ovim potezom mislim da bi se ovaj problem itekako resio. Vukovi siti a ovce na broju
Bas zbog toga i postoje hard modovi, Algalon, i tako to...
TOTTFIROOB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2009, 21:26   #7719
Milolos
Član
 
Član od: 14.8.2006.
Poruke: 248
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Milolos
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
TOTTFIROOB kaže: Pregled poruke
Bas zbog toga i postoje hard modovi, Algalon, i tako to...
Nisi razumeo srz mojih zadnjih post-ova al' nema veze
Milolos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2009, 0:44   #7720
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: WOW kutak

Treba mi pomoc. Kako da naucim riding skil 150? lvl 61 sam, a treba mi onaj brzi konj.
I ako moze neko da mi objasni ima li neka fora da se zaobidje journeyman riding i da se nauci direktno epic ili je to sad spojeno kod paladin trenera (posto sam paladin, dwarf) i samo da potvrdim da li je cena 150 ridinga 600g?

Hvala
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com