Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Ostale komponente

Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.2.2017, 10:40   #1
ilija
Član
 
Član od: 17.10.2011.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 103
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Talking Kupovina mehanicke tastature

Planiram da kupim neku mehanicku tastaturu,budzet mi je do 15k(moze 1k-2k preko ako se investicija zaista isplati).
Trebala bi da ima nekakav backlight,boja manje-vise nebitna,da ima Cherry switcheve i po mogucnosti da je TKL jer mi odgovara zbog manjeg prostora na stolu.
Trazio sam do sad nesto sam,najbolje sto sam nasao su bile Cooler Masterove tastature kod nas,najinterensantnija varijanta mi je bila Rapid-I sa belim osvetljenjem,sad se dvoumim izmedju vrste switcheva(ili blue ili brown)(preporuke dobrodosle) i zanima me da li je ova tastatura vredna toliko novca,jer je zaista ne bih menjao veoma dugo :P

Edit:Ocigledno,iako u nekim web prodavnicama navodno imaju na stanju ovu tastaturu,citam komentare jos iz 2014-te kako ove tastature nemaju nigde,ako moze i neka preporuka i u kojoj prodavnici da trazim tastaturu?

Poslednja ispravka: ilija (11.2.2017 u 10:57) Razlog: dodao teksta
ilija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
cherry, cooler master, mechanical, tastatura

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Nadogradnja ili kupovina nove konfiguracije? drPlacebo ŠDK - Konfiguracije 28 28.10.2016 21:16
Kupovina nove konfiguracije Radojevicuros22 ŠDK - Konfiguracije 24 31.3.2016 20:59
Maxi kupovina - Android aplikacija cubrovic Programi za mobilne telefone 4 1.2.2012 16:17
Isplati li se kupovina bilo koje od sledećih kartica trenutno? holodoc Grafika 13 26.10.2010 6:36
Multifunkcije kod tastature ne rade. M.P. milim Ostale komponente 0 12.6.2006 17:15


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com