Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Zaštita

Zaštita Virusi, anti-virus programi, firewall...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.10.2008, 17:05   #1
Marko_bgd
Novi član
 
Član od: 20.10.2008.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Exclamation Avira Premium Security Suite

Ja bih svima preporucio Avira Premium Security Suite jer je najbolji u svojoj klasi a ima i sledece funkcije :


AntiVir
AntiAd/Spyware
AntiPhishing
AntiRootkit
AntiDrive-by
AntiBot
EmailScanner
WebGuard
RescueSystem
BackupSystem
AntiSpam
FireWall
GameMode

Ostale informacije o proizvodima Avira kao i o ceni mozete naci na www.avira.programiigre.com
Marko_bgd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.10.2008, 21:04   #2
NIx Car
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.12.2006.
Lokacija: New Now
Poruke: 3.641
Zahvalnice: 1.743
Zahvaljeno 921 puta na 518 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIx Car Slanje poruke preko Skypea korisniku NIx Car
Određen forumom Re: Avira Premium Security Suite

avira premium security suite mi je najgori antivirus do sada!!!!
Pitas se zasto,pa evo ovako ja ga lepo instaliram,i sve to kad ono problemi u kanterima ni na jedan server nece da se konektuje i ja ga izbrisem kad ono pise mi limited or no connectivity pa sam morao da radim system restore. Toliko od mene
NIx Car je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.10.2008, 21:14   #3
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Određen forumom Re: Avira Premium Security Suite

^

Trebalo je da podesis firewall kojim programa (igrama) ce biti dozvoljen pristup netu u potpunosti, a kojima ne.
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2008, 0:35   #4
NIx Car
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.12.2006.
Lokacija: New Now
Poruke: 3.641
Zahvalnice: 1.743
Zahvaljeno 921 puta na 518 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIx Car Slanje poruke preko Skypea korisniku NIx Car
Određen forumom Re: Avira Premium Security Suite

aaaaa kako to da uradim??
NIx Car je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2008, 1:58   #5
Orvel
Veteran
 
Član od: 6.4.2006.
Lokacija: Životinjska farma
Poruke: 784
Zahvalnice: 434
Zahvaljeno 336 puta na 169 poruka
Određen forumom Re: Avira Premium Security Suite

Па мање да спамујеш, а више да гуглаш!
Orvel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2008, 9:29   #6
McNAIR
Član
 
Član od: 24.9.2007.
Poruke: 216
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 18 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Avira Premium Security Suite

lol.Da li je avira free kao Comodo ili ..
McNAIR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2008, 10:10   #7
BlackNeo
Član
 
Član od: 9.5.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 134
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 19 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Avira Premium Security Suite

Citat:
McNAIR kaže: Pregled poruke
Da li je avira free kao Comodo ili ..
Postoji besplatna verzija Avire: www.free-av.com
BlackNeo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2008, 11:50   #8
McNAIR
Član
 
Član od: 24.9.2007.
Poruke: 216
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 18 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Avira Premium Security Suite

Interesantno za probati mada je free verzija poprilicno osakacena sto se i dalo ocekivati.Moj utisak je da postoje bolja i kompletnija free resenja poput Comoda I Avasta.Suma sumarum Avira ce se tesko probiti na ionako vec prenatrpanom trzistu kojima vec godinama suvereno vladaju fransize poput Kasperskog,Eseta i Nortona.
McNAIR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2008, 12:34   #9
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Arrow Re: Avira Premium Security Suite

Citat:
McNAIR kaže: Pregled poruke
Interesantno za probati mada je free verzija poprilicno osakacena sto se i dalo ocekivati.Moj utisak je da postoje bolja i kompletnija free resenja poput Comoda I Avasta.Suma sumarum Avira ce se tesko probiti na ionako vec prenatrpanom trzistu kojima vec godinama suvereno vladaju fransize poput Kasperskog,Eseta i Nortona.
Ti ocigledno nisi upucen u to ko je i sta je Avira. To je jedan od najboljih, a vrlo moguce i najbolji besplatni antivirusni program. Ne znam zasto mislis da free verzija ne valja i da nije kompletna? Pa to je standalone antivirus, bez firewalla, antispyware zastite, antiphishing zastite i sl, bas kao sto je NOD32, Kaspersky AV, Panda antivirus i drugi, samo free, a nista manje losiji.
Postoji i Avira Premium Security Suite koji ukljucuje stvari koje sam gore pobrojao, ali ona kosta.
Uz free verziju ubacis Comodo firewall, SpybotS&D, Malwarebytes AntiMalware i eto ti zaokruzene a free zastite.
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2008, 13:59   #10
McNAIR
Član
 
Član od: 24.9.2007.
Poruke: 216
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 18 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Avira Premium Security Suite

Da li si ti uopste procitao moj post.Gde to pise da ne valja i kako to mogu da kazem kad ga nisam koristio.Otisao sam na sajt pogledao razliku izmedju ponudjene 3 opcije i video da free verzija ima samo minimum funkcija.To sto ti mislis da je Comodo samo firewall je vec tvoj problem.Pod ovom fransizom vec nekoliko godina postoji zaokruzena zastita.Ah da zaboravio sam, proslo je odavno verme standalone antivirusa programa.Koliko je samo proslo vremena otkako su Kasperski,Eset i ostali izbacili kompletnu zastitu upravo zbog toga da ne bi dolazilo do "sukobljavanja" izmedju firewalla i antivirusnog programa.Upravo se o tome radi postoje kompletnija free resenja

Poslednja ispravka: McNAIR (1.11.2008 u 14:08)
McNAIR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2008, 21:37   #11
NIx Car
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.12.2006.
Lokacija: New Now
Poruke: 3.641
Zahvalnice: 1.743
Zahvaljeno 921 puta na 518 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIx Car Slanje poruke preko Skypea korisniku NIx Car
Određen forumom Re: Avira Premium Security Suite

Citat:
Orvel kaže: Pregled poruke
Па мање да спамујеш, а више да гуглаш!
pa ja ne bi pitao ovde ako bi na google-u nasao. pa zato molim za pomoc!
NIx Car je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2008, 4:32   #12
wladimir98se
Član
 
Član od: 12.3.2007.
Poruke: 166
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 43 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Avira Premium Security Suite

Probao sam besplatno izdanje avire i jede bas dosta memorije. Oko 60 mb, a cak i kad se program iskljuci ta kolicina memorije ostaje zauzeta.
wladimir98se je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2008, 18:54   #13
NIx Car
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.12.2006.
Lokacija: New Now
Poruke: 3.641
Zahvalnice: 1.743
Zahvaljeno 921 puta na 518 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIx Car Slanje poruke preko Skypea korisniku NIx Car
Određen forumom Re: Avira Premium Security Suite

pa sad dugo je i nisam koristio pa ne znam. Probaj placene verzije pa vidi
NIx Car je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2008, 19:44   #14
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Exclamation Re: Avira Premium Security Suite

Citat:
McNAIR kaže: Pregled poruke
Da li si ti uopste procitao moj post.Gde to pise da ne valja i kako to mogu da kazem kad ga nisam koristio.Otisao sam na sajt pogledao razliku izmedju ponudjene 3 opcije i video da free verzija ima samo minimum funkcija.To sto ti mislis da je Comodo samo firewall je vec tvoj problem.Pod ovom fransizom vec nekoliko godina postoji zaokruzena zastita.Ah da zaboravio sam, proslo je odavno verme standalone antivirusa programa.Koliko je samo proslo vremena otkako su Kasperski,Eset i ostali izbacili kompletnu zastitu upravo zbog toga da ne bi dolazilo do "sukobljavanja" izmedju firewalla i antivirusnog programa.Upravo se o tome radi postoje kompletnija free resenja
Decko, ti izgleda ni svoje poruke ne citas svaki put na isti nacin, a o tudjima i da ne pricam! Ako jedno mislis, drugo pises, a trece citas, nemoj ni da postujes vise!
Jesam li ja govorio o ostalim Comodo proizvodima, ili sam rekao da free verziju Avire odlicno upotpunjuje free Comodo firewall? Dva besplatna resenja staju rame uz rame sa npr. NOD-om i ZoneAlarm-om.
Sto se tice tvojih spekulacija da li je proslo vreme zasebnog antivirusnog softvera ili ne...ne bih da komentarisem...
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2008, 20:12   #15
McNAIR
Član
 
Član od: 24.9.2007.
Poruke: 216
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 18 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Avira Premium Security Suite

O tempora o mores
McNAIR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2008, 1:11   #16
rapsod
Član
 
Član od: 29.10.2006.
Poruke: 193
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Avira Premium Security Suite

Kod avire je najgori onaj glupi popup prozor o updajteu. Kako se ono mice? Probao sam rijesenje sa neta al kod mene ne radi. Dosada ziva.
rapsod je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2008, 15:37   #17
Akrep
Član
 
Član od: 26.4.2008.
Poruke: 43
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Avira Premium Security Suite

Koristim Avira Premium i odlichan je antivirus. Kada nemogu naci licence key tada instaliram free verziju koja je stvarno dosadna sa reklamom kod apdejta. Security suite nisam probao ali sam chitao da osim AV-a koji je vrh ostale komponente nisu neshto.
Akrep je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2008, 18:34   #18
Leon da Vinci
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 66 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Avira Premium Security Suite

Citat:
McNAIR kaže: Pregled poruke
Interesantno za probati mada je free verzija poprilicno osakacena sto se i dalo ocekivati.Moj utisak je da postoje bolja i kompletnija free resenja poput Comoda I Avasta.Suma sumarum Avira ce se tesko probiti na ionako vec prenatrpanom trzistu kojima vec godinama suvereno vladaju fransize poput Kasperskog,Eseta i Nortona.
Gresis silno gresis

Ovo sam vec pisao ovde ali da ponovim :
Pisem ovo iz iskustva znaci na 100 racunara sa ,,cudnim,, problemima
softverske ( virusi,trojanci..itd,itd ) prirode a koji su imali instaliran
neki od pomenutih antivirusa u 90% slucajeva aninstalacijom istog i instalacijoim Avire ( free ) i skeniranjem racunara ( bez apdejta) Avira je nalazila gamad i uspesno ih uklanjala i time i resavala probleme. Tako da preporucujem Aviru 100% a ljudi koji misle da su sa krekovanim verzijama
firmiraninih antivirusa bolje zasticeni ili da free verzije ( sto i u vecini slucajeva jeste sem Avire ) imaju losiju zastitu... neka tako misle ali i neka urade ovo : skinite Aviru i stavite je sa strane pa kad posumnjate na virus a vas antivirus ne reaguje vi je onda probajte i ako je virus ili nesto slicno u pitanju Avira ce ga 99,99% pronaci i ukloniti.
Leon da Vinci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2008, 22:01   #19
Kisr
Veteran
 
Član od: 1.7.2007.
Lokacija: Lost*in*space...And*time!
Poruke: 1.051
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 286 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Avira Premium Security Suite

Evo instalirao sam juce free trial ovog programa i prosto ne mogu da verujem da imam problem koji imam,a to je da mi sa ukljucenim antivir web guard-om(ne antivir guard nego ono ispod kada se prosiri online protection) prepolovi brzinu konekcije,za citavih 100 kbps!Cim iskljucim antivir web guard odmah se popne na 210 kbps.Da li je jos neko imao slican problem i mogu li nesto da podesim u programu da se ovo ne desava jer ne mogu svaki put da iskljucujem to kada ukljucim komp,a 'bes zastitu ako je to iskljuceno!Ako moze ovo da se sredi bilo bi dobro,ako ne bye-bye avira!
Inace i mene nervira onaj prozor za update sto iskace a i nedostaju mi neke detaljnije opcije u konfiguraciji programa.Sto se tice zastite testirao sam je sa eicar testom i zapisti cim kliknem na link sto je pohvalno,ali da mi ovako prepolovi brzinu je stvarno cudno.
Kisr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2008, 23:36   #20
Akrep
Član
 
Član od: 26.4.2008.
Poruke: 43
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Avira Premium Security Suite

Citat:
Cim iskljucim antivir web guard odmah se popne na 210 kbps.Da li je jos neko imao slican problem i mogu li nesto da podesim u programu da se ovo ne desava jer ne mogu svaki put da iskljucujem to kada ukljucim komp,a 'bes zastitu ako je to iskljuceno!Ako moze ovo da se sredi bilo bi dobro,ako ne bye-bye avira!
Moze da se sredi i nisi jedini koji ima problem sa Avirinim web guardom. Ponovo pokreni instalaciju i izaberi modify, u sledecem koraku otchekiraj kvadrat pored web guard-a i zavrshi reinstalaciju. Time cesh izbaciti web guard iz programa, a i ne treba ti, veruj mi. Web guard su ubacili od verzije 8, i ja sam se isto tripovao zbog toga jer sa sedmicom nisam imao problema. Osmica je odavno izashla i ne mogu da verujem da josh nisu ispravili taj, ako tako mogu nazvati, problem.
Shto se tiche prozora za update kod Free verzije ne mogu ti pomoci, jer oduvek koristim Premium.
Inache Avira je, slobodno mogu reci, odlichan antivirus (govorim o Premium verziji), jer sam sve vece firme probao i jedino me ona odushevljava.
Uz nju imam samo Comodo firewall i SpyBot, na Visti i na XP sp2.
Slazem se sa Leon da Vinci u pogledu krekovanih i patchovanih antivirusa.
Akrep je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Akrep na korisnoj poruci:
Kisr (7.12.2008)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Outpost Security Suite 2009, iskustva deltamix Zaštita 11 11.9.2009 22:41
Vista i Zone Alarm Security Suite - katastrofa Dimmu Zaštita 8 16.4.2008 7:52
Agnitum Outpost Security Suite Pro 2007 A M G Zaštita 0 8.5.2007 1:18
Zone Alarm Security Suite i MSN Live messenger TheReaper Zaštita 9 19.11.2006 23:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com