Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Pregled rezultata glasanja: Koja je vasa main GW2 profesija?
Mesmer 12 6,09%
Engineer 19 9,64%
Thief 21 10,66%
Guardian 29 14,72%
Necromancer 25 12,69%
Ranger 27 13,71%
Warrior 41 20,81%
Elementalist 23 11,68%
Glasova: 197. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.9.2012, 13:38   #6221
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Koliko para imas i koji si lvl?
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 13:39   #6222
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
Koliko para imas i koji si lvl?
Lvl 200, i 120 hiljada zlatnika - pa to pretvori u platinu.
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 13:42   #6223
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Tako sam i mislio

I nikako da proradi ovaj trading post, ne radi celo jutro.

Postao sam dosadan sam sebi,ali kada nesto nije tacno,onda nije Znaci nije on nista objasnio ,sve sto je napisao za WvWvW opremu je netacno. WvWvW oprema treba da bude oprema kojom moze da se opremi igrac koji pretezno igra WvWvW, ta oprema ne sluzi za prestiz
Dokaz:
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	gw002.jpg
Viđeno:	85 puta
Veličina:	95,6 KB
ID:	44165   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	gw003.jpg
Viđeno:	80 puta
Veličina:	97,1 KB
ID:	44166  

Poslednja ispravka: Bascelik (20.9.2012 u 14:00)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 14:10   #6224
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Unistal?!
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku r0nIn na korisnoj poruci:
Pile_glodje_kost (23.9.2012)
Stara 20.9.2012, 14:10   #6225
Karzen
Član
 
Član od: 14.3.2012.
Poruke: 158
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 38 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Meni su u WvW pala dva exotic itema u roku od 3 sata, lvl 70+ i ne za moju klasu. Ali kad se uzme da mi nije pao nijedan u PVE do sada, ovo mi je naznaka da se možeš opremiti u WvW. Oprema možda neće biti najbolja, ali bićeš pristojno opremljen. U WvW nema mnogo situacija koje se rešavaju 1 na 1, već mnogo na mnogo. Najjača oprema ti ne vredi mnogo ako sam naletiš na grupu 5 igrača lvl 50, možda ubiješ (downuješ) 2-3 ali na kraju će te poslati na waypoint!

Što se tiče izgleda opreme, često čujem ( dosta puta i od samog sebe ) da neki komplet ne izgleda cool ili da je jednostavno ružan. I to je istina, ali koliko različitih armor setova (light, medium, heavy) može neko da ubaci u igru i da se svi oduševe, a da svaki bude različit od drugih. Kako u ovoj igri boje oklopa ne igraju ulogu jer svako farba armor u svoju boju, sve se oslanja na dizajn delova. Koliko bi neko bio srećan da sakuplja novac, matse ili karmu da kupi neki set i onda otkrije da taj set izgleda isto kao set koji nosi lvl50 ranger samo što ima rogove na naramenicama?
Svi traže potpuno različito i svi hoće cool, ali to je veoma teško napraviti. Da ne pominjem da ljudi imaju različite ukuse, neki vole klasičan izgled oklopa, neki steampunk, neki futuristički, neki vikingški set.... (Meni se ne sviđa onaj dungeon set koji izgleda kao stormtrooper i onaj na dredge fazon, ali neko ko je stempunk ili SW fan će možda baš taj najviše hteti)

Kome se ne sviđa izgled armora može, ako hoće, da nađe izgled koji mu se sviđa i da transmutuje, uzme statse od seta i izgled od onog koji želi?
Ovde je problem u tome što neko nabavi nešto što nema svako, ne sviđa mu se kako izgleda, ali ne želi da menja izgled jer hoće da svi znaju da on ima nešto ekskluzivno i da mu se dive.
Realnost: Niko se neće reći "Vau ovaj tip mora da je dobar igrač", ako vidi tvoj legendarni mač koji ima svega 3 osobe u celoj igri, pre će pomisliti "koliko je ovaj tip grindao da bi došao do ovoga, sigurno nema život van igre".

Dakle ako imaš look koji je prepoznatljiv, a tebi se ne sviđa - promeni ga u onaj koji ti se sviđa, ionako ćeš ti biti jedini koji će ga gledati stalno!

Izvini Bascelik što deluje da odgovaram na sve tvoje primedbe, ali trenutno ti si jedini čije je mišljenje je potpuno suprotno mom! Za nedelju-dve možda ću misliti kao ti, kad provedem neko vreme u Orru ali zasad to nije slučaj!
Karzen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 14:24   #6226
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Osvrnucu se samo na "WOW argument", pre nekih 30+ godina pojavila se konzola Atari 2600 i igre su imale minimalni vizuelni dizajn, a danas bi se igra sa takvim vizuelnim prikazom smatrala u najboljem slucaju prototipom. Standard se pomerio od izlaska WOW-a pa do danas, kao sto se pomerio od izlaska Atari 2600 pa do danas.

Izmedju vestacki otezanog sadrzaja (kako bi popunili nedostatak istog) i zabavnog sadrzaja postoji veoma velika razlika.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 14:25   #6227
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

@Karzen
Ma opusteno ,samo sto to nisu primedbe o kojima sam prethodno govorio ,ali ipak jesu donekle... Npr. ko je SW fan, odusevio bi se da vidi moju pusku, izgleda ko nesto sto koriste Bebop i Rokstedi To me nervira, ili ja bar do sada nisam provalio,ali ne mozes da uradis preview onoga sto kupujes na trading postu.

Moje primedbe su isle na cene narandzaste (najjeftinije) opreme,od karme ,preko onih medalja do zlata, a ovde dolaze da me demantuju likovi (ne mislim na tebe) koji nemaju ni gold u dzepu ili su dva puta promilili u WvWvW

Dobijao sam i ja isto exotic u WvWvW, opet doduse ne za moju klasu i ne 80 lvl, ne treba meni bilo koja cizma npr. meni treba berseker. Takodje kad ocistis Orr dobijes po jedan exotic,ali opet nije za 80 lvl,cak ni u poslednjoj teritoriji sto je opet malo cudno.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 14:30   #6228
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Evo i ja bih da izjavim nesto za dnevnik...
Pa, pazi. Svetu ovom ne mozes udovoljiti. Smeta ljudima sto nije kao u Wow-u. Da je kao u Wow-u, opet bi smetala, jos jedan Wow klon.
Nisam stigao ovih par dana da probam dungeone posle onog patcha, malo sam nesto ulazio u igru, ali na forumima QQ. Rekoh, sta li uradise ovi iz Aneta, da je sad to toliko tesko i nemoguce. A sinoc smo se valjali od smeha kad sam usao u taj isti QQ dungeon. Glupih li ljudi, mother of god...

Ok, dosadi jedan te isti run, ali kad odes da radis neku mapu, ako ne juris cisto da je kompletiras naletis na mali milion skrivenih eventa, npc-a, price, puzzle-ova. Pamet da ti stane. Sem onih QQ forumasa, ingame community je odlican. Uvek nadjes zanimljive likove i uvek je zezanje i uvek se nadje bar 1 da ti odgovori ako pitas nesto ili te pozove u party da ti pokaze. Naletese neke dve ribe na mene pre neko vece, pojma nemaju da igraju (valjda sam zato zaradio prvi title Combat Healer - 1000 ozivljenih u combatu), ginu na svakom koraku. Pa, nam se prikljuci lik i kaze "Hi, I'm new here and making new friends" i tako do 6 ujutro... Otisao sam da odradim Queensdale mapu, a nista nisam pipnuo sem par visti, ali sam se barem dobro zabavio, naleteo na mesta na koja ne bih ni krocio, a da nemaju srce, poi ili vistu. A, ta mesta i predeli - OMFG i brada do poda. Stvarno ovi iz Aneta pushe najbolju travu na svetu! Pade mi neki zeleni dagger, dadoh liku sa mape, javljaju se jos dvojica - nema. Evo sad ce cika Altas da vam kupi daggere sa trade, castim!
Sinoc oprema crvena, bijemo nas par event bossa, kako oni predju liniju one-shotovani, ajd kao ja idem da bijem, vi stojite iza i resajte me kad padnem. I ubismo ga posle pola sata i krenem ja dalje, a fali mi suknja i bluza na silvariju, bam 2 veterana i ja dole, kad iza mene lik - e, pa ja te pratio, ti neces da se popravis, rekoh da te ne ubije neko.

Kad god sam igrao PVP i arenu u Wow-u, nije bila partija, a da ne psujem ko poslednji idiot i da se ne nerviram. Ovde se smejem kad me neko ubije. Ne volim PVP, ali ovde kad udjem u WvWvW ili sPVP ne znam da izadjem. Pre neki dan kad smo promenili server i usli organizovano u WvWvW, samo sam pricao u sunce ti, nemoj da mi se i ovo dopadne, odoh ja total u no life. A gear, hebes gear, nas je uvek cetvoro (mesmer FTW!), pa neka dodje ko sme (samo da ne pogodi onog pravog ). Nije ni pravljen PVP za 1v1, uvek ce biti neko jaci, neko slabiji.

Ne znam sta sam sad ispisao i zasto, ali naci cu kasnije i ja neki razlog za QQ. Za sada - teska zaraza ovaj GW2. Kontam da ce mi dosaditi kasnije, ali ja se bez 25.000.000€ na racunu ne transferam u Pandariju! Ustvari, tesko i da bih uopste pipnuo neki klasicni MMORPG. Mozda samo zbog nostalgije, da se prisetim kakvi su bili MMORPG-ovi u proslom veku.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku altas na korisnoj poruci:
Bokile (20.9.2012), Karzen (20.9.2012), Maladikt (20.9.2012), Peruzzi (20.9.2012), Pile_glodje_kost (23.9.2012)
Stara 20.9.2012, 14:44   #6229
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
BobaL kaže: Pregled poruke
Osvrnucu se samo na "WOW argument", pre nekih 30+ godina pojavila se konzola Atari 2600 i igre su imale minimalni vizuelni dizajn, a danas bi se igra sa takvim vizuelnim prikazom smatrala u najboljem slucaju prototipom. Standard se pomerio od izlaska WOW-a pa do danas, kao sto se pomerio od izlaska Atari 2600 pa do danas.

Izmedju vestacki otezanog sadrzaja (kako bi popunili nedostatak istog) i zabavnog sadrzaja postoji veoma velika razlika.
Da smatrala bi se "prototip" ali smeca. I kakav se to "standard" promijenio i koji je to mmorpg nametnuo taj "standard"?
Evo ispade da GW2 nema nikakvog "zabavnog" sadrzaja nego su "vjestacki" otezali igru da bi zamaskirali nedostatke?!
Ja samo mogu na osnovu vasih postova da zakljucim koliki ste u stvari noliferi! Za vas ne postoji igra koja bi vas zadovoljila... Pitam se zasto vi uopste igrate igre?!
Ja bih vam savjetovao da se vi fino vratite na vase vjerne mmorpg-ove koje ste do sada igrali, posto vidiim da je GW2 za vas prelak, grind i igra bez "zabavnog" sadrzaja. Niko vas ne cera da igrate, sta ste se primili ko mali ******?!

Poslednja ispravka: r0nIn (20.9.2012 u 14:52)
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 16:52   #6230
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Jedina stvar koju sam im do sada zamerio je nabavka max armora. To je bio jedini trenutak da sam rekao: "E, ovo su nas prevarili, rečeno je da neće biti ovako". Očekivao sam da će biti moguće, kao u kecu, da kupiš lepo komplet max armor za relativno male pare. Jeftin, a ružan (ili makar ne preterano lep), a ko hoće da uzme pandan elitnom armoru iz keca neka zaradi malo više pa neka se širi prestižom. To je, naravno, nemoguće uraditi (na takav način).

Sa druge strane, razlika u statistikama između max rare i exotic armora je mizerna, a razlika u ceni je ogromna. Dva do pet poena po statistici i oko 30 poena u odbrani (odnosno napadu, ako je u pitanju oružje). Nekome je to mnogo, nekome je to malo. Meni je mizerno (da ne kažem totalno nebitno) za moj način igranja, tako da sam kupio sebi max rare. Da farmam karmu i tamnice ne pada mi na pamet. Naravno, sve tamnice ću preći jer me interesuje sadržaj igre, ali ne nameravam da ih radim u nedogled samo zbog tokena. Dugoročno planiram da podignem crafting na 400 pa da sebi skrojim armor. Ako to bude zahtevalo (preveliko) farmanje možda ni to ne uradim, jer mrzim da farmujem.

Sve ostalo sam ili znao ili očekivao i ovo je jedina stvar gde su me "prevarili".
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 17:11   #6231
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Bolje isfarmaj matse, pa daj nekome da ti iskrafta. Najeftinije i najbezbolnije.
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 17:32   #6232
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Sta pričate sunce vam kalajsano!

LvL 80 4 dana...jel sam dobro uklopio?

Spoiler za gear:




Neću ceo CoF jer svaki nub ima to inače na meni Full exo armor, tj samo eto još sto uzimam orrian chest i legguards,uf al će onda da bude ko zmaj......Ring jedan exo ostali rare platinum. 7-10k crit, 80% crit dmg, šije sve redom. Jedino što su warrovi op, ortak 18k crit baci, full exo. Nisam lvl 80 ni nedelju dana.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 17:36   #6233
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
Niko vas ne cera da igrate, sta ste se primili ko mali ******?!
Nismo se primili mi nego vi,fanboy-evi... Ja je igram i dalje i igracu je ali da me nije odusevila ko sto sam ocekivao,nije. To svakako NIKOM ne daje za pravo da me naziva majmunom (a ni ostale ljude ovde,naravno) pa bih te zamolio da se kontrolises ako je moguce,blagodarim...
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 17:59   #6234
Peruzzi
Veteran
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 1.198
Zahvalnice: 664
Zahvaljeno 183 puta na 135 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

ja sam ****** stvar, digao sam cooking i tailoring na max pre 60 lvla... :C


sacu da nastackujem hranu za 80 i da unlearn cooking, pa da dizem polako artificier
Peruzzi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 18:02   #6235
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
cages kaže: Pregled poruke
Nismo se primili mi nego vi,fanboy-evi... Ja je igram i dalje i igracu je ali da me nije odusevila ko sto sam ocekivao,nije. To svakako NIKOM ne daje za pravo da me naziva majmunom (a ni ostale ljude ovde,naravno) pa bih te zamolio da se kontrolises ako je moguce,blagodarim...
E pa sada vi postajete gori nego ti fanbojevi o kojima pricate. Kada god neko brani igru onda je fanboj, vi konstantno ubedjujete druge da je nesto sto vam se ne svidja lose i da je to generalna cinjenica, samo ne znam po cemu. Meni ne smeta farmanje opreme, ne zato sto sam fanboj, vec zato sto ne zurim nigde nit me neko bije stapom da mora to da se odmah zavrsi, nit se takmicim sa nekim. LvL 80 ima prednost u PvP to je sasvim normalno, ali to ne znaci da on "razbija" u PvP-u kako vi pricate. Imao sam priliku da oderem dosta tih egzoticnih paunova u WvW. Nekoga igra odusevljava i ne smetaju mu toliko vasi nedostatci a to ne znaci da je fanboj. Smarate vise stvarno.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
AngeR (20.9.2012), Karzen (21.9.2012), r0nIn (20.9.2012), svracak (27.9.2012)
Stara 20.9.2012, 19:09   #6236
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
cages kaže: Pregled poruke
...ali da me nije odusevila ko sto sam ocekivao,nije.
Hahaha... . Iznevjerila su te ocekivanja.



@pentraksil, na kojem serveru igras?
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 20:02   #6237
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
r0nIn kaže: Pregled poruke
Hahaha... . Iznevjerila su te ocekivanja.



@pentraksil, na kojem serveru igras?
Krenuo skoro u seobu sa SFRJ gildom...sada sam na Far Shiverpeeks
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 20:15   #6238
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Krenuo skoro u seobu sa SFRJ gildom...sada sam na Far Shiverpeeks
Gandara nidje veze, mi ih deremo non stop u wvwvw, kad god pogledam tabelu uvijek su na trecoj poziciji. Mogli ste kod nas na Gunnar's Hold da se prebacite...
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 20:22   #6239
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
altas kaže: Pregled poruke
Bolje isfarmaj matse, pa daj nekome da ti iskrafta. Najeftinije i najbezbolnije.
Ma neću da farmam ništa, lagano skupljam. Jednog lika sam doveo do 80. nivoa, sad polako idem i sa drugim i usput naravno kopam, čupam i sečem sve što ima na mapi, radim sve eventove, istražujem, kao i u prvom prelazu. Pa kad nakupim određenu količinu unapređujem crafting i tako u krug. Ako ne skupim ni sa drugim, prebaciću se na trećeg. Ne žuri mi se nigde, ionako mi taj max armor nije neophodan za 95% stvari (a i ovih 5% su diskutabilni).
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2012, 20:46   #6240
Peruzzi
Veteran
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 1.198
Zahvalnice: 664
Zahvaljeno 183 puta na 135 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

75. sam lvl i jos uvek nisam kupio master i grandmaster traits DD



Sedim malopre u igraoni, cepam GW2, kad dolazi neki lik i kaze: "E bre Peruzzi kad god te vidim ti cepas neke debilske igrice, sta je to sto igras sad, nesto na foru marija sa poboljsanom grafikom?"
facepalm.
Peruzzi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Peruzzi na korisnoj poruci:
Pile_glodje_kost (23.9.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars 2, mmorpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars Sale013 MMORPG igre 4095 7.6.2023 18:02
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars ! !Hand-of-blood! ! Tekstovi u SK 2 19.11.2007 14:09
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com