Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim?

Šta da kupim? Saveti oko kupovine novog ili nadogradnje starog računara

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.5.2009, 15:49   #1
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Arrow Najgore kupovine računarskih komponenti

Toliko djubreta se moze naci na nasem trzistu da sam resio reci nesto na tu temu (ukoliko postoji neka slicna nek se prebaci post).

Naime, danas cu vam predstaviti 3 najveca krsa koja sam ja kupio u svom zivotu za komp.

Ovaj stampac je simbol djubreta u svetu stampaca. Sve sto moze poci pogresno kod njega, poci ce.. Ali da navedem mane zasto ovo ne treba kupiti.
Kada kupite ovaj stampac i pokusate ga instalirati videcete da ce ga instalacija prepoznati jedva iz 50tog puta. Kada prebrodite jedva instalaciju i podesavanja zadesice vas jos jedna nevolja, stampac prosto jede boju. Inteligentni kertridzi vam omogucavaju da istrosite 80% mastila u njima, a onda se blokiraju i nemoguce ih je napuniti. Sto znaci da ocekujete na svakih 50 stranica dati po 1200 dinara za novi kertridz. Kertridzi u boji (zuta, plava i crvena) ce se trositi postepeno iako ih ne koristite (glava non stop vuce boju kako se ne bi zapusila valjda). A kao zavrsnica, ponekad kada kupite nov i originalan kertridz, stampac uopste nece da ga prepozna! Mozete se ubiti i skakati po njemu, ali on ga nece prepoznavati kao legitiman (verovatno jer je kertridz novijeg datuma od starih)

Postoji jos mnogo malih mana ovog proizvoda pa toplo preporucujem svima da ga obidju maksimalno kao i SVE EPSON proizvode.. Jednostavni idite na HP i mirni ste..

Jeste da je ovo bilo davno (pre 4-5 godina) ali i dalje se secam ovog krsa od proizvoda.. Preformanse nisu bile dostojne 9600 imena ali dobar deo ljudi se zeznuo pa je kupio zbog naziva.. Drajvere je bilo nemoguce naci, jednostavno originalni drajveri za radeone 9600 nisu prepoznavali ovu karticu i bilo je moguce koristiti iskljucivo fabricke drajvere ove kartice. Kartica je takodje pravila dosta infinite loop zakucavanja i jednostavno bila je patnja ziveti sa njom..

Ah, secam se i ovog malog Infra-red uredjaja, cena mu je naravno i tada bila smesno niska ali mu je funkcionalnost bila jos niza.. Nisu postojali drajveri za njega osim fabrickih koji dolaze sa njim.. Prvi uredjaj mi je pravio problem sa hardware managerom (stalno je refreash-ovao celu listu) i bilo je nemoguce raditi sa njim, kada sam ga zamenio za drugi, problem je nestao! Ali, ovaj drugi IrDA je radio samo u jednom smeru, tacnije bilo je moguce samo slati sa kompa na mob (ne pitajte me kako) i to neverovatno malom brzinom (jedno 3% od deklarisane).. Jednom prilikom sam ga podigao sa stola i u ruci mi se raspao na 4 dela..

Kada se budem setio jos ocajnih tehnickih uredjaja javicu..
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku Sale013 na korisnoj poruci:
A M G (30.5.2009), Doomche (30.5.2009), freeminder (9.7.2010), Mickie (30.5.2009), real022 (24.6.2010), shrafko (30.5.2009), starx (4.6.2009), Uros Ducic (30.5.2009), vlajo (30.5.2009)
Stara 30.5.2009, 16:09   #2
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

Odlična tema Sale Pa da se nadovežem....

A4Tech slušalice - HS-800



Uprkos većem broju pozitivnih komentara na IT svetu i preporukama u jednom od ranijih brojeva SK-a, ove slušalice verovatno predstavljaju najnekvalitetniji deo hardvera koji sam ikada imao nesreću da pazarim.

Iako basevi i mikrofon solidno odrađuju posao u tom cenovnom rangu, kvalitet plastike je toliko očajan da sam ih do sada krpio superlepkom bar 7-8 puta (sinoć je plastika riknula ponovo, btw). Specijalitet im je prelamanje plastike između zvučnika i nosača. Naravno, neko će reći "pa dobro, za 9-10 E koliko ove koštaju se i ne može očekivati čudo", ali zanimljivo je da takođe imam i jedne MS Industrial slušalice sličnog dizajna, kupljene za 400ak dinara koje ne pate od ovakvih problema. Naravno, na tih 10E za HS-800 treba dodati i 8 tuba superlepka (approx. 50 din komad), pa izgubljeno vreme, ulepljene stolove, parket, dukserice, majice, prste i dodatno nerviranje. Za izbegavanje.
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku shrafko na korisnoj poruci:
>>ScReAmEr>> (19.4.2010), efil82 (26.7.2010)
Stara 30.5.2009, 16:33   #3
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

E evo najgore kupovine mog drugara prosle godine u maju mesecu za ovu asus gf8600gt 256 ddr3 silent je dao 7500din.Prosto su mu uvalili kartu sa pasivnim hladjenjem i temperature su mu se kretale izmedju 90 i 100c sve do januara ovog meseca kada je zabelezio rekord od 124c i vise je nije upalio, karta je sagorela nacisto.Posle reklamacije i cekanja garancije od puna 3 meseca prosle nedelje mu stigla grafa i to ista pasiva ali koriscena.Valjda imaju pravo da daju i islpravnu koriscenu kartau, ko to sad zna.Poucen iskustvom namontirao je 90cm kuler na rebra i povezao nekim vezicama, samo on zna odakle takva ideja i sad boga moli da izdrzi leto!!!
Kakav pilot projekat ozbiljnih firmi sa pasivnim hladjenjem na ddr3 memoriji, bilo i neponovilo se!!!
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	untitled.jpg
Viđeno:	175 puta
Veličina:	8,5 KB
ID:	29276  
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2009, 17:29   #4
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Post Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

Od kako imam računar moja najgora kupovina hardvera je bila kada sam pre skoro 10 godina pazario Diamond Fire GL 1000 8mb PCI . Za ako se dobro sećam 130 nemačkih maraka (DM) . U to vreme se već uveliko prelazilo sa PCI na AGP grafiku i nešto bolje od Trajdenta 4MB DX/GX za PCI je bilo veoma teško naći . To vam je sda kako da oćete da za AGP kupite nešto bolje od ATI 1650 , a pokušavate još i da prođete relativno jeftino . E sad ide onaj najcrnji deo ja tu karticu nisam koristio ni dva tri meseca i neke stvari su se izdešavale (otac se setio da me časti novim kompom sa AGP slotom) . I meni je onda ta karta bila beskorisna , i ja sam je onda u jednoj Niškoj firmi tada zamenio za nećete verovati , muzičku karticu čija je vrednost bila ~30 DM , ili ti u prevodu ja sam za par meseci na njoj izgubio preko 100 DM (što u ono vreme uopšte nije bilo malo)

A evo i kako je izgledala famozna grafika :

Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2009, 19:28   #5
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

Ma odmah bre ovo u Sticky, jako dobra ideja

Evo moje najgore kupovine:



Altec Lansing AHP-712 slushalice, placene oko 5000 svojevremeno. Ovako, prvo ovaj volume control dodatak je tezhak jedno 200 grama, i neverovatno smeta, a kvalitet zvuka kada je on iskljuchen je ochajan, pri neshto vecoj jachini. Slushalice takodje shushte pri bilo kom pomeranju, tako da moraju biti potpuno statichne na glavi. Dodushe, zaista su vrlo udobne, a izolacija zvuka je izuzetno jaka i dobra. Kada se onaj dodatak (u koji inache ide baterija !) ukljuchi, ako je volume nizak, onda se chuje zujanje u pozadini, a kada se pojacha onda se dodje do bassa koji izbacuje iz stolice, nerealno i neverovatno je jak, a bogami oseca se i veliko probijanje i seckanje zvuka ako je u pitanju neka elektronika. Zavrshile u smecu, zamenjene Altecom od 25e, posle koje sam se preporodio shto se zvuka tiche... ovo je jedina losha stvar od Alteca koju sam video. Josh jedna dobra stvar - dobija se cool Altec Lansing torbica (koja verovatno vredi vishe od slushalica :PP)

5-6 Genius gamepadova koje sam posedovao necu ni spominjati, dubok hod, ljushte se dugmici, imam grcheve u levoj ruci posle korishcenja, a i prilichno su klimavi. Zaobici u krugu od 1km.

Da kucnem u drvo, sa ozbiljnijim delovima hardvera nikada nisam imao problema. Shto kupim od "utrobe" rachunara, to mi se isplati vishestruko, ako se izuzme afera sa value memorijom i kinezom napajanjem...
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2009, 19:38   #6
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Post Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

Zalepih temu, tako da ljudi mogu da pročitaju tuđa iskustva o lošim komponentama, kao i da iznesu svoja iskustva o pojedinim komponentama.
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Freško na korisnoj poruci:
Doomche (30.5.2009), Peruzzi (30.5.2009), Sale013 (30.5.2009), vlajo (4.6.2009), zikiz (25.4.2010)
Stara 30.5.2009, 23:07   #7
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.468
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.002 puta na 3.724 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

Citat:
VITKO kaže: Pregled poruke
E evo najgore kupovine mog drugara prosle godine u maju mesecu za ovu asus gf8600gt 256 ddr3 silent je dao 7500din.Prosto su mu uvalili kartu sa pasivnim hladjenjem i temperature su mu se kretale izmedju 90 i 100c sve do januara ovog meseca kada je zabelezio rekord od 124c i vise je nije upalio, karta je sagorela nacisto.Posle reklamacije i cekanja garancije od puna 3 meseca prosle nedelje mu stigla grafa i to ista pasiva ali koriscena.Valjda imaju pravo da daju i islpravnu koriscenu kartau, ko to sad zna.Poucen iskustvom namontirao je 90cm kuler na rebra i povezao nekim vezicama, samo on zna odakle takva ideja i sad boga moli da izdrzi leto!!!
Kakav pilot projekat ozbiljnih firmi sa pasivnim hladjenjem na ddr3 memoriji, bilo i neponovilo se!!!

ovo bi važilo za sve silent kartice novijih generacija, imam i ja istu, i hladim je sa jednom 12'' Ja sam na dno kućišta namestio kuler i usmerio u grafičku.
na kutiji piše da treba da bude kućište rashlađeno, tj da mora da bude dobar protok vazduha, a najbolje da se uperi jedan kuler u nju, ja čim sam video da prelazi 90 ko od šale nisam ni igrao, nego sam odmah počeo da tražim hlađenje. I sada je oko 50-65c
Ja sam dobio dobru cenu kada je pre 2 godine koštala preko 100e pa se nisam žalio

A imam i sličan infra red, koristio sam ga par puta i sad stoji u kutiji
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2009, 13:26   #8
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

1. MSI FX5600VTDR - znaci 200e placena, nije bila dobra ni kad sam je kupio
2. A4 h810 slusalice - super radile 5 meseci i onda sve krenulo da riknjava
3. Evo sad mi crko i a4 x750BF (posle 6 meseci, garanicija bila 7 dana) ali verovatno cu ponovo a4 da kupim
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2009, 23:18   #9
Renche
Starosedelac
 
Član od: 30.12.2007.
Lokacija: Šid
Poruke: 1.582
Zahvalnice: 486
Zahvaljeno 473 puta na 241 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

Obratite paznju na losu seriju Gainward GeForce 7900GS Bliss PCI-E kartica i MSI GeForce 8800GTS... Ovo ne uzimajte ni u kojem slucaju, pogotovo bez garancije... a ja ne bih uzeo ni sa garancijom.
Naime, 7900GS, bar 30-40% ovih kartica , ima problema. Izbacuje bad pixele, crte, strafte, itd... Veoma losa serija.
Sto se tice 8800GTS, koliko vidim, ove graficke veoma cesto crkavaju, ko zna iz kojeg razloga, ali ja bi ovu karticu zaobisao...

Gainward GeForce 7900GS PCI-E




MSI GeForce 8800GTS 320MB PCI-E


Poslednja ispravka: Freško (4.6.2009 u 9:34)
Renche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2009, 4:31   #10
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

Hardcano 12SE fan kontroler.



2 su mi crkla za manje od pola godine. Tj., nisu sasvim crkla, samo su prestajala da isporučuju struju ventilatorima koji su na njih bili nakačeni. Čak se i alarm samog uređaja uredno uključivao da obavesti da ventilatori ne rade! A isti ti ventilatori su bili potpuno ispravni. Čak ni priključivanje drugih nije pomoglo. A svi su bili daleko ispod maximalne deklarisane snage koju uređaj podržava. Očitavanje temperature nije služilo apsolutno ničemu. Koliko god sonde bile dobro postavljene, razlike su bile bar 20-30°C. Neviđeno smeće od uređaja i bruka za TT.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rocker na korisnoj poruci:
ukimafija (4.6.2009), zvucnjak (25.12.2009)
Stara 4.6.2009, 8:40   #11
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

SIS Mirage 3+...

Grafička je DX 9, ima šejdere dakle, a Counter Strike šteka na bilo kojoj rezoluciji, kada se dim pojavi ili više ljudi....

Dakle, ućutite, svaki komad koji ste nabrojali bolji je od ovoga....
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2009, 9:50   #12
dax94
Član
 
Član od: 16.1.2009.
Lokacija: Zemun (ko ne zna ne pitaj)
Poruke: 198
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 18 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

Ova Foxconn maticna crkla mi je posle godinu dana!!!!!!OCAJNO!!!!!!






dax94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2009, 10:16   #13
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Post Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

Kad vioh ovog Fokskona nemogu a da ga ne prokomntarišem i da napravim mali off .Ništa nije čudno što se tog fokskona tiče jer je kompletna količina tog modela (na sreću nije ih bilo mnogo ~30-40 komada u celoj srbiji) takozvana RMA .Odnosno refabrikovane popravljane ploče sa 6 meseci garancije od strane uvoznika . Čipset je G31 (ako se ne varam) . U celoj priči najinteresantnija je cena te ploče koja je bila oko 25 eura u to vreme po višem kursu (žiralnom) što je u to vreme bilo oko 2300 dinara . Tako da su prodavci imali ogroman luft za zaradu ...
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2009, 10:46   #14
vlajo
Starosedelac
 
Član od: 5.10.2008.
Lokacija: na terenu, po rubovima civilizacije
Poruke: 2.376
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 441 puta na 373 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

Ne računajući nesrećnu Chaintech sa integrisanim SIS620/530 rešenjem koju sam polovnu nabavio u kombinaciji sa Celeroncem, navešću one koje su bila najveći finansijski promašaji i razočarenja.

Asus A7S333, sa famoznim SIS745 čipsetom , gde sam pljunuo ogromnu kintu u februaru '03 za 512ddr memorije na 333mhz Kingston, koji nije moga da radi na toj ploči više od zakucanih 266, jer se magistrala nije mogla podići ni za 1 Naravno da sam se brzo oslobodio i nabavio nforce2 čim se pojavila.

Drugo veliko razočarenje je bilo Leadtek 8600gt, koji sam kupio maltene pošto se pojavio, a do tada sam koristio 7600gt fab. OC verziju. Dao sam lovu, a razliku osetio nisam....
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Asus A7S333 DDR 1005.jpg
Viđeno:	51 puta
Veličina:	23,6 KB
ID:	29351   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	diyrig_8600gt.jpg
Viđeno:	54 puta
Veličina:	84,2 KB
ID:	29352  
vlajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2009, 11:06   #15
Miki-Car
Veteran
 
Član od: 21.6.2008.
Poruke: 678
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 260 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Miki-Car Slanje poruke preko MSN-a korisniku Miki-Car Slanje poruke preko Yahooa korisniku Miki-Car
Određen forumom Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

Toss my coin into this well...

Canyon CNR-HS3
Spoiler za Dual-up unfriendly topic:


Apsolutno svaki aspekt ovih slusalica je smesan. Plitki tonovi, sum, male skoljke.. Ma bez'te od ovog


Zaaatim...

NOMAK PX-450

Spoiler za DJUUUBRE :@:@:@:@:


Bucno. Vruce. Gadno. Riknulo 5 dana pre isteka garancije (1Y) , sad cekam i ovo da rikne, pa da menjam za neko od koga mi mozak nece pulsirati kadgod imam ukljucen komp. (Overnight download, here I come )
Miki-Car je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2009, 11:37   #16
NikolaT
Član
 
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Бијељина
Poruke: 359
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 50 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

PixelView 6600GT-папрено плаћен, цркла мјесец дана по истеку гаранције.

Да ли има неко коме ова картица није цркла?
NikolaT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2009, 12:42   #17
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

DVD - rezač Pioneer 112D,



posle par nekoliko meseci koriscenja, poceo je da slabi i da slabi, DVD didkove je solidno citao i rezao ali nachisto je bio puko sa obicnim diskovima od 700MB , i citanje i rezanje
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2009, 12:54   #18
UniqueS
Član
 
Član od: 8.11.2006.
Poruke: 261
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 20 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine racunarskih komponenti

Super je tema, bas super, kao odlazak kod psihologa. Moje lose iskustvo je vezano za Microsoft mis, kupljen pre 5-6 godina, u pitanju je bio bezicni mis... Nije bio ni jeftin, sigurno 50-ak evrica, ali nije ni moja vec caletova kupovina. Bilo kako bilo, radio je lepo svega par nedelja a onda je pocelo. Posto sam i pre njega imao nekakav bezicni Genius (isto na baterije), dopalo mi se sto je sa Mikrosoftom stigao i softver koji te obavestava o stanju baterije, wow kakav breaktrough... Sada sam malo uzdisao, mis je naime jeo jedan par baterija za svega do nedelju dana, a softver bi nakon jednog dana upotrebe javljao kako je stanje sa baterijama low. Vi ne mozete da zamislite kako to izludjuje. Naravno da nakon njega nikad vise nisam/niti cu koristi wireless mis, ni onaj na punjenje, a verujem da te na baterije vise ni ne proizvode.
UniqueS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2009, 12:57   #19
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine računarskih komponenti

Tdk DVD rezac,ne mogu da se tacno setim serije ako je nadjem postavicu,kupio sam jedan za tadasnjih 5000 dinara,posle mesec dana je crko,vracen i dat mi je drugi,on je crko posle 2 meseca,onda sam prestao da se zezam sa tim neko vreme i kupio sam kasnije za 3500 dindzi pioneer,i jos uvek radi...
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2009, 18:52   #20
dax94
Član
 
Član od: 16.1.2009.
Lokacija: Zemun (ko ne zna ne pitaj)
Poruke: 198
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 18 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Najgore kupovine računarskih komponenti

OO da i Western Digital Raptor(74 GB) lele kad ukljucis komp jace se cuje od motorne testere cccc


dax94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kupovina, loše komponente

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pomoc oko kupovine Graficke Vujeta Šta da kupim? 3 21.12.2012 18:12
Saveti oko kupovine laptop-a talenat ŠDK - Prenosni računari 43 9.8.2011 17:02
par pitanja u vezi kupovine komponenti zvezdan84 ŠDK - Osnovne komponente 14 30.1.2011 21:19
Kretanje cena računarskih komponenti Predrag Stankovic Brbljaonica 76 18.8.2010 19:52
Savet u vezi s kupovinom polovnih PC komponenti KING JACK ŠDK - Osnovne komponente 24 26.2.2009 20:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com