Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.9.2009, 23:38   #1601
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Malo Anime...

Eve i mene.
Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Treći dan:
10.10.2009. (subota 17h, DOB, bioskop) - Anime maraton Sengoku Basara
U bioskopu Doma omladine Beograda biće prikazana anime serija Sengoku Basara, koja ima 12 epizoda po 24 minuta, planirano je da posle svake treće epizode bude mala pauza kako bi gosti mogli malo da predahnu.
Ua, a gde je trinaesta epizoda?! Mozda bi i gledao.

Sta sam gledao u prethodnom periodu? Slabo sta zbog obaveza, i sad sam u stisci.
Elfen Lied - Sta znam, meni se bas dopala serija, i od mene ima tople preporuke. A ni sam nemam pojma zasto mi se dopala, jednostavno se slozio takav utisak po zavrsteku poslednje epizode. A sto se tice muzike - Lilium je brrrr.... stvarno! Poslusajte.
Full Metal Alchemist - Svi ga hvale, svima extra, svima ovo, svima ono. Pa ajde i ja da vidim ovo cudo. U pocetku mi i nije bilo toliko zanimljivo, sve dok radnja nije pocela da se razvija... Onda je krenulo nabolje. Interesantan svet, likovi (Hawkeye, braca, Mustang, Hughes....), ideja alhemije... Neke stvari su mi bile nelogicne (to valjda Brotherhood ispravlja). Grimase koje prave neki likovi su stvarno smesni i simpaticni. Mada mi se svideo taj spoj, cas mracno i mature, pa iznenada predje i decje glupiranje. Sve u svemu, jako dobar naslov, mada se neckam da li da ga imam u kolekciji.
Fullmetal Alchemist: The Movie - Conqueror of Shamballa - nastavak FMA, promenjen crtez. Na momente odlicna muzika i akcija. Ovo vredi odgledati. Dosta ozbiljnije u odnosu na FMA. Ali samo zbog ovoga me je kupio film. Samo cujte taj zvuk. Flamenko?
Fullmetal Alchemist: Brotherhood - u neku ruku restart serije (Brotherhood prati mangu doslednije). Crtez kao iz Shambale (ako neko nije znao, Shambala nije izmisljen termin iz sveta FMA). Jos vise izrazen odnos mature-idiot comedy. Glasovi nekih likova promenjeni (vise minus nego plus). Ostalo mi je jos par epizoda, mada su mi radnja i dogadjaji logicniji. Muzika je pristojna. Mozda je cak i bolji Brotherhood od originala. A mozda bih i vise uzivao da sam gledao kao klinac.
Meh...koga ja zavlacim, FMA valja u celosti i vredi ga odgledati. Sto dalje odmice sa epizodama, sve je interesantnije.
Mada je mozda bolje da ga razvucete sa gledanjem ovako kao ja.
E da, video sam na youtubeu one nazovi OVA-e. Nema nista posebno da se vidi.
I naravno, najbolja grimasa za mesec septembar.

Ih, raspisah se za onaj period odsutnosti...

edit: Secate se price o adaptaciji Cowboy Bepopa? Vidite sliku (nije iz filma, naravno)

Poslednja ispravka: Red Dragon (28.9.2009 u 23:49)
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Red Dragon na korisnoj poruci:
hacker_aca (28.9.2009), Iris (29.9.2009)
Stara 29.9.2009, 0:00   #1602
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Cowboy Bebop je genijalan.

A šta rekoše za Brotherhood, koliko će imati epizoda? Do sada je valjda izašlo 25 epizoda, ja čekam da se završi serija pa da je iz cuga pogledam... Ne mogu ovako, na svakih nedelju dana po jedna epizoda.
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2009, 0:58   #1603
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
Ali samo zbog ovoga me je kupio film. Samo cujte taj zvuk. Flamenko?
Ne baš, više zvuči kao klezmer. Ustvari, kao mešavina ruskog i španskog melosa, klezmera i ciganske muzike. Logično da Japanci koriste različite uticaje
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2009, 15:09   #1604
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Evo ja kao ljubitelj anime da se javim.Smijte se koliko hocete pratim Naruto Shippuden uz mladjeg brata se zaintersovah i ne mogu da prestanem sad sam odgledao 128 epizodu i ako je po mangi sad dolazi najbolji dio citavog serijala epske borbe.
Gledao sam i Code Greass dobra anima samo malo zapetljana.Da li se ko od vas zapitao da li na kraju
Spoiler za spoiler:
Leluš umire ili zivi posto je kraj dosta dvosmislen ostavlja i jednu i drugu mogucnost?

Poslednja ispravka: Iris (29.9.2009 u 15:46)
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2009, 22:00   #1605
steve89
Starosedelac
 
Član od: 1.8.2006.
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 1.485
Zahvaljeno 2.094 puta na 760 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Spoiler za geass:
Živ je naravno. Mada bi bio smor da naprave nastavak tu, bolje da naprave nešto da objasne prošlost c.c. i v.v.



Jesi čitao ti mangu? Naruta?

Postala je teško sr*nje, 'ebo ih Gaysuke.
steve89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2009, 15:00   #1606
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Malo Anime...

Citat:
steve89 kaže: Pregled poruke
Spoiler za geass:
Živ je naravno.
I ja mislim tako. Fora je da ih sve zezne do samog kraja.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2009, 20:04   #1607
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Interesantno,

Spoiler za ili:
ja sam stekla utisak da nije! Ipak ne govorimo o Sex i gradu i vecitim happy end tendencijama savremene holivudske produkcije...


Mislim da nastavka nece biti, one way or the other.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
mmn2911 (1.10.2009)
Stara 30.9.2009, 20:22   #1608
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Malo Anime...

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Interesantno,

Spoiler za ili:
ja sam stekla utisak da nije! Ipak ne govorimo o Sex i gradu i vecitim happy end tendencijama savremene holivudske produkcije...


Mislim da nastavka nece biti, one way or the other.
Nastavka nece biti sigurno, ili bar tako tvrde. CG se zavrsio na iznenadjujuc i dobar nacin. Mislim da bi pokvarili sve trecem sezonom, pa cak ni spin-off ne bih voleo da vidim.
Spoiler za Ili:
Meni poslednja scena, kao i pokreti tela vise govore da je preziveo. A, da ti pravo kazem, nisam gledao na to kao na happy end, vise vise kao dokaz da ih je sve debelo zeznuo.


E sto se tice klezmera, moze biti da je to, mada je mene vise povuklo na flamenko, pogotovo zbog tapsanja (koje je po meni i najbolji deo u toj numeri).
Svejedno, hvala na infou.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2009, 9:53   #1609
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Citat:
steve89 kaže: Pregled poruke
Spoiler za geass:
Živ je naravno. Mada bi bio smor da naprave nastavak tu, bolje da naprave nešto da objasne prošlost c.c. i v.v.



Jesi čitao ti mangu? Naruta?

Postala je teško sr*nje, 'ebo ih Gaysuke.
JA cekam trenutak kada ce ga Naruto istresti iz gaca.Manga vodi ka tome da dva najbolja prijatelja postanu smrtni neprijatelji.A borbu koju cekam u animi je ona protiv Paina
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2009, 14:08   #1610
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
E sto se tice klezmera, moze biti da je to, mada je mene vise povuklo na flamenko, pogotovo zbog tapsanja (koje je po meni i najbolji deo u toj numeri).
Kao što rekoh, mislim da su malo pobrkali babe i žabe, pošto ne verujem da se Japanci toliko razumeju u evropsku muzičku tradiciju ; kao što si lepo rekao, publika tapše kao za flamenko, ali jedan od muzičara svira đembe, na kome se flamenko ne svira, već su morali da mu nacrtaju cajon. I devojka igra u nekom mish-mashu stilova, a muzika je tek posebna priča... Ma nebitno, glavno da je dobra!
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.10.2009, 22:22   #1611
ridiculus
Član
 
Član od: 27.9.2008.
Poruke: 191
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 86 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Procenjuje se da je broj animea (dugometražnih filmova, omnibusa, OAV i TV serija) do 2000. bio oko 4 hiljade ili više, a svi znamo koliko mnogo se snimilo od tada. Neka je 10% od toga vredno, ali ko će pogledati više stotina filmova i serija, od kojih neke imaju i više desetina epizoda? Pa treba i raditi, spavati, jesti, posvetiti se i ženskom svetu, možda? A kada imam vremena, uvek ću radije pročitati knjigu ili mangu (strip).

Ovaj uvod služi naglašavanju činjenice da, kad se odlučim da pogledam nešto, to mora biti po svim naznakama specijalno.

Znači, Moryo no hako.

Tek sam počeo da gledam (dve epizode do pisanja ovog posta), ali imao sam nameru da kažem koju stvar više o ovoj seriji.

Već je indikativno kada postoji samo japanski naslov, budite sigurni. Znači da serija nije prevedena zvanično, a nezvanično ne postoji velika podrška. Što je šteta, ali je sasvim očekivano. Moryo no hako nije standardni anime, ni po produkciji ni po atmosferi.

魍魎の匣 Prvi znak označava "duhove planina i potoka", drugi "duhove drveća i stenja"; zajedno, mouryo označava sve vrste duhova. Poslednji znak je arhaični simbol za "kutiju". Dakle, "kutija koja pripada svim duhovima".

Ova TV serija ima 13 epizoda po dvadesetak minuta. Producirao ju je Madhouse, studio koji ima periodično napade genijalnosti i imbecilnosti. Ovim su lagodno ušli u prvu kategoriju. Prisutna su i mnoga druga čuvena imena, za nas najvažnije Nacuhiko Kjogoku, autor istoimenog romana iz 1995. Autor ogromne erudicije, poređen sa Umbertom Ekom i Nilom Stivensonom, učenik čuvenog Šigerua Mizukija, manga autora i najvećeg svetskog eksperta za youkai-je, bića japanskog folklora, Kjogoku je jedan od najvećih živih japanskih žanrovskih pisaca. A žanr kojim se bavi može da se označi na više načina: kriminalistički roman sa okultnim elementima, psiho-triler, gotski horor...(gotski u smislu u kome je japanski kaidan gotski; to je rastezanje tog pojma, ali služi svrsi.)

Pokušao sam da gledam bez titlova. Moje znanje japanskog nije veliko, ali mogu da se snađem kod filmova i serija s naglaskom na akciji; međutim, Moryo no hako ima naglasak na dijalozima, i nemoguće mi je da se snađem i povežem sve detalje, što je preduslov ako želite da uživate u priči. Ovo je toliko književni anime da ga mnogi neće razumeti ni sa prevodom. Koji, uzgred, nije potpun. Bar ne ovaj koji sam ja našao (fansab grupa Aero), gde su mnoge rečenice izostavljene.

Produkcija je bogata, živopisnih boja, muzika je suptilna. Scenario je pisao Sadajuki Murai, čovek odgovoran i za Bugipop fantoma i film Perfect Blue, između ostalog. Originalni dizajn likova su radili CLAMP. OP i ED pesme nisu baš po mom ukusu (niti se preterano slažu sa duhom serije), ali nisu ni loši. Viđao sam mnogo gore kombinacije J-roka/popa i priča o duhovima.

Eto, koliki post napisah, a nisam rekao ništa o radnji.

Zamislite kutiju. U njoj je ženska glava. Živa. Ako vas zanima kako to, onda ste na pravom putu, jer zanima i likove u seriji, pogotovo jednog isterivača duhova. Više ću reći tek kad budem pogledao svih 13 epizoda. Svi kojima je glavno pitanje da li je jači Sasuke ili Gara neka ga slobodno preskoče. I nema smisla da ubacujem trejler, kada je osnovni kvalitet serije u radnji i njenom laganom građenju.

Poslednja ispravka: ridiculus (3.10.2009 u 0:23) Razlog: ubacen još jedan link :)
ridiculus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku ridiculus na korisnoj poruci:
Iris (2.10.2009), Ketchua (2.10.2009), steve89 (3.10.2009)
Stara 3.10.2009, 0:04   #1612
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

"... character designs by Clamp and scripts by Sadayuki Murai" - prodato!
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2009, 0:54   #1613
steve89
Starosedelac
 
Član od: 1.8.2006.
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 1.485
Zahvaljeno 2.094 puta na 760 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Šta ti imaš protiv Naruta?

Mislim ono, Sasuke je gej, tako da ono, Gaara je jači.


btw. i ja ću da pogledam, eto. :v

btw2. čim završim Higurashi. Jesam rekao da je do jaja? xD
steve89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2009, 13:08   #1614
ridiculus
Član
 
Član od: 27.9.2008.
Poruke: 191
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 86 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Citat:
steve89 kaže: Pregled poruke
Šta ti imaš protiv Naruta?
Nemam ništa, ali nemam ništa ni za Naruta, tako da...

Ja sam hteo da kažem nešto drugo. I Naruto i Moryo no hako su anime, ali njihova publika će se teško preklopiti. Sve je moguće, ali u 99% slučajeva je tako. To je kao kada bi ljubiteljima Harija Potera preporučio Fukoovo klatno ili Kriptonomikon. Ne kažem šta je bolje (mada se može zaključiti šta je meni bolje ), samo da je tako.

Poslednja ispravka: Iris (3.10.2009 u 14:29) Razlog: typo
ridiculus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2009, 13:27   #1615
steve89
Starosedelac
 
Član od: 1.8.2006.
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 1.485
Zahvaljeno 2.094 puta na 760 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Citat:
ridiculus kaže: Pregled poruke
Nemam ništa, ali nemam ništa ni za Naruta, tako da...

Ja sam hteo da kažem nešto drugo. I Naruto i Moryo no hako su animei, ali njihova publika će se teško preklopiti. Sve je moguće, ali u 99% slučajeva je tako. To je kao kada bi ljubiteljima Harija Potera preporučio Fukoovo klatno ili Kriptonomikon. Ne kažem šta je bolje (mada se može zaključiti šta je meni bolje ), samo da je tako.
Ma zezao sam se zaboravio sam da dodam još neki smajli gore.

Eto vidiš, ja sam u tih 1%
steve89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2009, 18:16   #1616
Marshall George
Veteran
 
Član od: 21.11.2006.
Lokacija: Subotica / Harlow (UK)
Poruke: 1.171
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 340 puta na 268 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marshall George Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marshall George
Smile Re: Malo Anime...

U zadnjih par meseci pogledao sam nekoliko serija:

Airmaster,Dogs-Bullets and Carnage,Guardian of the Sacred Spirit,GetBackers,GunGrave,Project ARMS i Fighting Beauty Wulong...

Svaka do njih mi se svidela na svoj način..Ne bih mogao reći da su toliko strava serije i da su ostavili neki poseban jak utisak na mene kao recimo Berserk,Claymore i Samurai Champloo,ali ako nemate baš šta drugo pogledati ovo nije loše...

Airmaster i Fighting Beauty Wulong bih preporučio ljubiteljima akcije i borilačkih veština, Project ARMS onima koji vole akciju i SF,tu bih mogao uvrstiti i GetBackes seriju, a bogami i GunGrave...
Guardian of the Sacred Spirit je simpatična priča, kao recimo neka bajka, o carevom sinu u kome se posle njegovog rođenja nastanio duh,a taj duh mora izaći iz njegovog tela tj. mali carević se mora žrtvovati, da bi duh izašao i doneo zemlji kišu..Njega čuva slučajem okolnosti devojka koja je majstor borbe dugim kopljem..

GunGrave je priča koja će vas uvesti u svet mafije i organizovanog kriminala,priča o dvojici drugova,a u isto vreme priča o neizmernoj ljubavi, o časti,odanosti,osveti i izdaji...

Airmaster i FBW su priče o 2 devojke, svaka na svoj način je majstor borilačkih veština..U seriji Airmaster glavna junakinja Maki Aizava je bila šampion gimnastike,trenirala je i borilačke veštine i spojila je to u jednu jedinstvenu tehniku borenja.Voli borbu u tom vidi smisao, a bori se kao 'street fighter' u organizovanim uličnim borbama za titulu najboljeg....Wulong je majstor borilačkih veština, njen deda koji drži saunu i salu za borenje trenirao ju je od rane mladosti, i ona je postala izvrstan borac..Ne želi učestvovati ni na kakvom turniru,ali je deda tajno prijavljuje,da bi pobedila unuku njegovog druga iz mladosti, na njegov lični zahtev.Naravno stari majstor nije mogao odbiti molbu svog druga koji je na samrti i tu sve počinje...

DOGS-Bullets and Carnage sastoji se od 4 epizode, koje nas vode kroz život 4 lika, koji su plaćene ubice..Mislim da će ovaj serijal imati još nastavaka.

GetBackers nas uvodi o priču o dva momka koji imaju natprirodne moći i rade kao agenti za nabavku/povraćaj stvari..Njihov moto otprilike glasi-Ne postoji stvar koju vam ne možemo dobaviti/vratiti...

I na kraju Project ARMS...Nekoliko tinejdžera vremenom postaje svesno kakve se tajne moći kriju u njihovim ekstremitetima,a ko je i zašto to ugradio u njih, i kakva se to misteriozna nezemaljska moć krije u njima,moraće sami otkriti..

Eto toliko od mene za sada...

Poslednja ispravka: Marshall George (4.10.2009 u 18:37)
Marshall George je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2009, 11:27   #1617
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Ja odgledah tu legendarnu animu Evangelion napokon i ne znam sta da mislim.Svi je hvale ali ja sam ostao zbunjen na kraju poslednje dvije epizode su me totalno izgubile.Cuo sam da je tvorac Evangeliona ima teskih psihickih smetnji ali da ce to da se odrazi na seriju toliko jako nisam vjerovao.Na kraju niti kraja niti rjesenje ko je ko niti objasnjenja sta se desava .Ne znam nesto mi psihoanaliza i filozofija u ovoj seriji nisu prijale.
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2009, 2:24   #1618
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

Gde mogu da nađem srpske titlove za Ghost in the Shell: Stand Alone Complex i Ghost in the Shell: S.A.C. 2nd GIG? Kad one Tachikome krenu da brbljaju u 2nd GIG-u engleski titlovi se smenjuju nenormalno i ništa ne mogu da pohvatam. Hvala unapred

Poslednja ispravka: Pandemonium (6.10.2009 u 2:27) Razlog: dodao "engleski"
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2009, 10:32   #1619
Marshall George
Veteran
 
Član od: 21.11.2006.
Lokacija: Subotica / Harlow (UK)
Poruke: 1.171
Zahvalnice: 459
Zahvaljeno 340 puta na 268 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marshall George Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marshall George
Smile Re: Malo Anime...

Citat:
Pandemonium kaže: Pregled poruke
Gde mogu da nađem srpske titlove za Ghost in the Shell: Stand Alone Complex i Ghost in the Shell: S.A.C. 2nd GIG? Kad one Tachikome krenu da brbljaju u 2nd GIG-u engleski titlovi se smenjuju nenormalno i ništa ne mogu da pohvatam. Hvala unapred
Evo tu:

http://www.divx-titlovi.com/co-yu/di...s/default.aspx
Marshall George je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2009, 13:50   #1620
bvitnik
Starosedelac
 
Član od: 27.12.2005.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 1.303
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 438 puta na 328 poruka
Određen forumom Re: Malo Anime...

^ Čovek je tražio srpske titlove ne engleske.

Koliko je meni poznato niko se još nije potrudio da prevede ove serije na srpski. AnimeOverdose se bavi prevođenjem serija ali što se tiče GitS SAC-a, preveli su samo prvu epizodu. Mnogo je to posla, niko neće da gubi toliko vremena.

P.S. Koristi pauzu i rečnik .
bvitnik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
animacija, anime, japan, serije

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Šta slušate od muzike... Covenant Opšta kultura 16355 19.3.2024 17:48
DivX to DVD VMedic Video/TV softver 67 29.6.2014 22:01
Malo kritike nije na odmet Covenant O SK-u uopšte 77 3.7.2006 13:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com