Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Grafički softver i radovi > Fotografija
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Fotografija Radovi korisnika iz oblasti digitalne fotografije, diskusija na temu fotografije...

Pregled rezultata glasanja: Da li vam se svidjaju radovi
Da 4 44,44%
Onako 2 22,22%
Ne 3 33,33%
Glasova: 9. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.1.2009, 3:41   #1
Mking4ever
Banned
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 98
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka
Smile Mking-Radovi

Ipak sam odlucio napraviti svoju temu na kojoj cu ostaviti link za svoje radove...........iako su postavljeni u photoshop folder na web-sajtu nisu sve u njemu radjene ima ih iz drugih programa kao sto su 3ds max,cinema 4d,itd........nisu svi radovi uploadovani jer nemogu da ih postavim posto server na kom je stranica ne podrzava slike.....(mislim da je zbog velicine jer su u hd formatu).....rado bih stavio igre koje sam napravio ali to je nemoguce a screenshots mi se nedaju praviti.......ali ako se zainteresovani u tome mogu da vam kazem da nije tesko samo treba malo truda i eng jezik......game studio a7 je najbolji za koga znam,dark professional,ako hocete bas jednostavno a dobro onda je to fps creator-program koji znaju koristiti i djeca a podrzava shadere i savremene engine.....

na ovom linku imate moje radove pa pogledajte i ostavite komentar ....pozzz


http://mking4ever.webs.com/index.htm

zadnja slika koju sam uradio


http://mking4ever.webs.com/apps/phot...2687377&prev=2
Mking4ever je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2009, 4:46   #2
kinteC
paparazzo
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Zip fajl!
Poruke: 1.165
Zahvalnice: 121
Zahvaljeno 601 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Mking-Radovi

Zamolio bih te da se odlucis sta zelis da prezentujes, fotografije, sajt ili mozda nesto trece. (obrati paznju u razlici izmedju digital arta i fotografije)

Ako zelis komentar na web sajt, prvo napravi taster za iskljucivanje muzike, ili jos bolje skini muziku sa sajta. Nakon toga mozda neko detaljnije i pogleda sajt. Koliko sam primetio, koriscen je neki template koji je poprilicno lose iskoriscen. (tj sve je konfuzno, sadrzaj je nabacan)

ps: za kacenje slika na internet koristi na pr photobucket ili neki drugi sajt tog tipa, bolje je to nego linkovati sa www.tamonekifreesajt.peramika.com koji verovatno nece biti dugo u funkciji.
kinteC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2009, 5:06   #3
Mking4ever
Banned
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 98
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka
Smile Re: Mking-Radovi

Citat:
kinteC kaže: Pregled poruke
Svaka cast majstore.....: rofl:
muzika je iz serije vratice se rode....button za stop muzike postoji na dnu stranice.....a vec sam i razmisljao o skidanju pjesme posto se dugo ucitava..i odlucio sam da je skinem...i napravio sam ovu temu da ne bi pravio vise njih...........tako da su na ovoj svi moji radovi, a vecinom slike.......template je koriscen jer se nemoze napraviti rucno sajt.........a nisu valjda toliko smotani da neznaju kliknuti na pozadine i galerija link,ako jesu neka bace racunar smjesta u najblizi kontenjer.....slike su nabacane jer nemoze drugacije provjerio sam nema nikakvih tagova ili da ih razmjeti po datumu ili imenu........i da...........sto bih koristio photobucket kad imam gdje da stavim slike......

PS:Nemoj se ljutiti zbog izmjene "citiraj",malo sam se nasalio

Poslednja ispravka: Mking4ever (19.1.2009 u 5:55)
Mking4ever je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2009, 17:15   #4
Aleksandar
Veteran
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Banjaluka
Poruke: 504
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 294 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Mking-Radovi

Citat:
kinteC kaže: Pregled poruke
Zamolio bih te da se odlucis sta zelis da prezentujes, fotografije, sajt ili mozda nesto trece. (obrati paznju u razlici izmedju digital arta i fotografije)
Potpuno sam saglasan sa kinteC-ovim misljenjem.

@Mking4ever
Tvoja stranica nema mnogo veze sa fotografijom.
Postoji tema Photoshop radovi na drugom mjestu kao i Moj web sajt,forum,blog...prikazite ovde.
Pregledaj nekoliko naslova u dijelu foruma "Fotografija" pa ces shvatiti zasto je tvoja stranica primjerenija prethodno navedenim temama.
Aleksandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2009, 18:49   #5
Mking4ever
Banned
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 98
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Mking-Radovi

Citat:
Aleksandar kaže: Pregled poruke
Potpuno sam saglasan sa kinteC-ovim misljenjem.

@Mking4ever
Tvoja stranica nema mnogo veze sa fotografijom.
Postoji tema Photoshop radovi na drugom mjestu kao i Moj web sajt,forum,blog...prikazite ovde.
Pregledaj nekoliko naslova u dijelu foruma "Fotografija" pa ces shvatiti zasto je tvoja stranica primjerenija prethodno navedenim temama.

cuj nema veze sa fotografijom a sta je ono na sajtu video klip.................uostalom pisete poruke koje su offtopic......kad bi ih ja napisao dobio bi ban ali vise od toga....a kad vi pisete sve je ok..............prestanite pisati offtopic......na temu molim vas......
Mking4ever je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2009, 19:29   #6
alesandro
Veteran
 
Član od: 31.1.2007.
Lokacija: Beograd/Zrenjanin
Poruke: 1.150
Zahvalnice: 438
Zahvaljeno 587 puta na 232 poruka
Određen forumom Re: Mking-Radovi

Oni pisu Offtopic (jedan od njih je i moderator ovog podforuma) jer si prvi ti poceo sa offtopicom stavljajuci ono sto nije fotografija u pod-forum "Fotografija". Jeste da na sajtu ima fotografija, ali onda, ako vec hoces da pregledamo tvoje fotografije napravi selekciju od 5, 10 najboljih i ovde postavi thumbnail-ove do vecih fotografija. Samo unosis zbrku nepotrebno!
alesandro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2009, 19:33   #7
Mking4ever
Banned
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 98
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Mking-Radovi

ako je iko napravio zbrku to ste onda vi......tema je mogla proci i bez ovakvih komentara.......ali dobro uvijek se neko nadje da pametuje...
Mking4ever je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2009, 19:50   #8
Bond_007
Veteran
 
Član od: 15.6.2006.
Lokacija: CRW file
Poruke: 734
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 73 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Mking-Radovi

radovi su mi Ok, puzla bas kewl... a sto se "ubadanja teme na forumu" tice vec su drugi rekli a ja se slazem
Bond_007 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2009, 19:55   #9
Len0
Član
 
Član od: 7.11.2007.
Poruke: 112
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 30 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Mking-Radovi

Mozda bi htio prepraviti onu sliku sa cika Einsteinom. Imas tu jednu pravopisnu gresku, koja bas i ne ide uz ono sto je napisano na ploci.
Len0 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2009, 21:30   #10
Mking4ever
Banned
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 98
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Mking-Radovi

Citat:
Len0 kaže: Pregled poruke
Mozda bi htio prepraviti onu sliku sa cika Einsteinom. Imas tu jednu pravopisnu gresku, koja bas i ne ide uz ono sto je napisano na ploci.

znam za nju a da cu prepraviti sumnjam ali hvala na primjedbi.....naj inteligntniji...hehe
Mking4ever je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Početnički 3D radovi - galerija (WIP, tutorijali) kinteC 3D radovi 2054 22.10.2021 19:14
3D galerija (finalni radovi, komentari) 3dM@niak 3D radovi 1523 24.7.2020 22:29
Video radovi članova foruma djolepiv Video/TV softver 100 30.7.2009 15:32
Radovi za računar sa srcem foruma Nillaith 2D radovi 27 21.1.2008 22:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com