Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.2.2021, 19:11   #1521
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.412
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Odličan komentar, teško je bataliti divlji zapad sa toliko ubedljivom prezentacijom, pri svakom novom prelasku stvari se dešavaju drugačije. Jutra su mi uradjena maestralno, sva ta magla i zraci sunca koji se probijaju kroz drveće imaju neverovatnu draž. Nadajmo se da će uraditi remaster prvog dela, koji bi i danas mogao da izadje na crtu svim open world takmacima.
Ovo je meni bio jedan od najimerzivnijih detalja u igri, pored svih ostalih koji su takodje savrseni. Jednostavno, jases nocu kroz sumu, a kad pocne da svice imerzija je next-level. Mislim da nijedna druga (non-rtx) nema tako dobro uradjen godrays kao RDR2. Ustvari, nisam siguran da ima boljih i sa RTX-om. Mozda Metro?
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2021, 12:15   #1522
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Nisam uključio igru od novembra i juče htedoh nešto da isprobam i sačeka me update od skoro 5 gigabajta. Mislio sam da su samo ubacili gomilu gluposti u online, što i jesu, ali su NAJZAD sredili probleme sa zvukom. Sada kada se startuje igra zvuk se ne utišava, pa nema potrebe za čeprkanjem po zvučnim podešavanjima. I najzad su efekti, muzika i dijalozi nivelisani tako da ništa ne "odskače", što nije bio slučaj do sada.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.2.2021, 16:36   #1523
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Wtf, ovo sam ja primetio, u windows volume mixeru je smanjeno na 10% everytime kad je startujem. Nisam znao da je do igre

Inace linkovao prime, dobio soma gold i bounty hunter licencu, to cu danas da testiram da vidim hoce me zadrzati, s obzirom da me collector poprilicno smara.

Problem sa RDO kao i GTAO je sto teraju da grindas solo. Naravno postoji mogucnost u posseu da djulate, ali opet samo leader dobija novce. Rotiracemo se kao, ali uvek na kraju preovlada greed da svako zaradi sto vise i to zbog cega?! Poncha od 10 golda (evra). Ne svidja mi se sto furaju ovu formulu, bilo je interesantno neko vreme u GTAO, ali vise nije to to...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2021, 22:05   #1524
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Jel' odradio neko 9. konjički čelindž kao Artur (od Van Horna do Blekvotera)? Ja sam danas odradio iz drugog pokušaja. Bilo mi je uzbudljivo.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2021, 16:11   #1525
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Hmmmm, taj mi je čalendž na redu, ali iako sam tri puta prešao to kao Džon, nikada do sada nisam pokušao da to izvedem sa Arturom. Jesi li uspeo da izbegneš more onih baunti hantera koji se pojavljuju iznenada i gore nego murija u Cyberpunku??
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2021, 16:33   #1526
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Hmmmm, taj mi je čalendž na redu, ali iako sam tri puta prešao to kao Džon, nikada do sada nisam pokušao da to izvedem sa Arturom. Jesi li uspeo da izbegneš more onih baunti hantera koji se pojavljuju iznenada i gore nego murija u Cyberpunku??
Pa jesam. Uspešno sam ih izbegao. Oni zapucaju na mene ja odmah popijem po jedan helt tonik i brzo jašem samo pravo, ne stajem, tako da ne mogu da me stignu. Jašem crnog arapskog konja koji je prilično brz.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2021, 18:32   #1527
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Postoji onaj izazov (challenge) kada treba da ubiješ nožem pet neprijatelja koji su na konjima. A pošto na to uvek zaboravim, kada se setim samo ujašem u New Austin kao Artur i vrlo brzo me okruži 5-6 lovaca na ucene i tada ih poskidam 5 komada i obavim taj izazov, ali uvek iskoče odnekud još jedno 5-6 njih i obavezno me izrešetaju. Zato nikada nisam ni pokušao kao Artur da jašem do Blekvotera...

Ali, svejedno, sledeći deseti izazov je da ukrotiš svakog od predviđenih 10-ak vrsta konja, ali mislim da izvan Nju Ostina nema onih NOKOTA konja koji jure divlji i slobodni po prerijama Nju Hanovera.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2021, 22:24   #1528
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Jel' odradio neko 9. konjički čelindž kao Artur (od Van Horna do Blekvotera)? Ja sam danas odradio iz drugog pokušaja. Bilo mi je uzbudljivo.
Bez uspeha vec duze vremena, ili me ugase cuvari reda u Blackwater-u ili mi se konj spotakne o nevidjene piksele.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2021, 8:52   #1529
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Jel' odradio neko 9. konjički čelindž kao Artur (od Van Horna do Blekvotera)? Ja sam danas odradio iz drugog pokušaja. Bilo mi je uzbudljivo.
Probao sam dva puta. Oba puta kad uđem u Nju Ostin pored Owanjile uspem da prođem prvu "zasedu" onih baunti hantera koji se pojavljuju niotkuda, ali kad se drugi put iznenada pojave konjče mi se obavezno zaustavi, propne i zbaci me. Dakle, ništa od toga...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2021, 13:33   #1530
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Probao sam dva puta. Oba puta kad uđem u Nju Ostin pored Owanjile uspem da prođem prvu "zasedu" onih baunti hantera koji se pojavljuju niotkuda, ali kad se drugi put iznenada pojave konjče mi se obavezno zaustavi, propne i zbaci me. Dakle, ništa od toga...
Stvar je u tome što kad izađeš iz one velike šume na čistinu ne treba da ideš pravo putem ka gradu, nego da ideš desno, po poljani (tu ti lovci ne mogu ništa), da preskočiš neke ograde i tako samo pravo, pa onda se naglo spustiš do grada i čelindž gotov.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2021, 8:52   #1531
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ne mogu dotle ni da dođem. Čim prođem onu vijugavu deonicu na putu od Owanjile tu me čeka prva "zaseda" onih baunti hantersa. Njih mogu da izbegnem, ali posle imam dva izbora - ići uz reku i moliti se da mi se konj negde ne slomi po onim vrletima ili krenuti uzbrdo putem ka poljani. E, tu me sačeka druga ekipa "lovaca na glave", zapucaju, konj se uplaši i propne i zbogom sav trud...

Ali nešto i nemam želju da prođem taj 9. čelendž sa Arturom, pošto mi za ispunjenje desetog treba kroćenje divljih NOKOTA konja kojih ima samo u Nju Ostinu, tako da sa tim nema žurbe.

I jedan meni smešan video...
RDR2 vs CP2077

Poslednja ispravka: NastyB (1.3.2021 u 10:18)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2021, 11:34   #1532
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ne mogu dotle ni da dođem. Čim prođem onu vijugavu deonicu na putu od Owanjile tu me čeka prva "zaseda" onih baunti hantersa. Njih mogu da izbegnem, ali posle imam dva izbora - ići uz reku i moliti se da mi se konj negde ne slomi po onim vrletima ili krenuti uzbrdo putem ka poljani. E, tu me sačeka druga ekipa "lovaca na glave", zapucaju, konj se uplaši i propne i zbogom sav trud...

Ali nešto i nemam želju da prođem taj 9. čelendž sa Arturom, pošto mi za ispunjenje desetog treba kroćenje divljih NOKOTA konja kojih ima samo u Nju Ostinu, tako da sa tim nema žurbe.

I jedan meni smešan video...
RDR2 vs CP2077
Pa ne znam šta da ti kažem. Jel' ti imaš brzog arapskog konja? Jesi li popio helt tonike ili munšajn odmah kad lovci zapucaju na tebe? Ja sam kroz tu veliku šumu išao samo pravo stazom, popio dva tonika i vešto im utekao jer sam jahao brzo i nisu mogli da me stignu, a onda sam izašao na onu čistinu.

Što se tiče te vrste konja nisi baš u pravu:

MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2021, 9:29   #1533
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Pa ne znam šta da ti kažem. Jel' ti imaš brzog arapskog konja? Jesi li popio helt tonike ili munšajn odmah kad lovci zapucaju na tebe? Ja sam kroz tu veliku šumu išao samo pravo stazom, popio dva tonika i vešto im utekao jer sam jahao brzo i nisu mogli da me stignu, a onda sam izašao na onu čistinu.
Ne ubiju oni mene, štaviše, jedva i da me povrede, nego čim zapucaju konj se zaustavi sam, bez obzira šta ja pritiskao, propne se i zbaci me. A to se dva puta desilo pre nego što sam i primirisao onoj čistini. Znam da bi trebalo da izbegavam puteve, ali kad se uđe u onu šumetinu van puteva su sve same strmine i velika je šansa da se u galopu strmekneš negde.

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Što se tiče te vrste konja nisi baš u pravu:
Znam da tu piše tako, ali za stotine sati provedenih u igri niti jednom nisam nabasao na divlje Nokote van Nju Ostina. Štaviše, kad god naletim na divlje konje u glavnom delu igre to su u 90% slučajeva Morgani, Tenesi i Kentaki. Tek u baš retkim slučajevima naletim na American Paint i Mustange. Sve drugo je misaona imenica.

A usput, prisetim se pisanja o tome gde Grizliji mogu da se pronađu i opet ovih dana od deset prolaza pored mesta koje sam opisao čoveku bar sedam puta naletim na grizlija, dok on nikako nije mogao.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2021, 11:40   #1534
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke

Znam da tu piše tako, ali za stotine sati provedenih u igri niti jednom nisam nabasao na divlje Nokote van Nju Ostina. Štaviše, kad god naletim na divlje konje u glavnom delu igre to su u 90% slučajeva Morgani, Tenesi i Kentaki. Tek u baš retkim slučajevima naletim na American Paint i Mustange. Sve drugo je misaona imenica.
Juče sam baš došao na lokaciju na mapi označenu crveno severno od Blekvotera i stvarno sam na obali velikog jezera opazio i jedva ukrotio Nokota konja. I to mi je prvi ukroćeni konj iz desetog čelindža. Tako da i ti tamo pokušaj, verovatno će ti se pojaviti, ako ne iz prve odmakni se odatle pa se opet vrati.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2021, 21:35   #1535
Shomy
Član
 
Član od: 26.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 57
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 14 puta na 11 poruka
Određen forumom Red Dead Redemption 2

Na pomenutoj lokaciji u Cumberland forest-u sam našao Nakotu. U blizini te lokacije ukrotio sam par različitih rasa konja dok sam ispunjavao ovaj izazov sa Arturom. Imao sam osećaj da su se na toj lokaciji počele pojavljivati različite rase kako su mi trebale za ispunjenje izazova.
Namučio sam se da udjem u Blackwater, upucali su me bar 10-tak puta pre nego što sam uspeo. Jašem Silver Missouri fox trotter-a sa Rattlesnake sedlom.
Shomy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2021, 10:55   #1536
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.674
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Nisam dugo igrao RDR2, sada kad počnem igram nekih 10ak minuta i igrica se samo zamrzne, jeidno restart računara pomaže. Šta to može biti, nemam oriđiđi imam igricu sa one strane...
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2021, 13:06   #1537
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

"jeidno restart računara pomaže" Da nisu komponente, driveri.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2021, 9:07   #1538
Johnny-24
Starosedelac
 
Član od: 30.6.2012.
Lokacija: Ćuprija
Poruke: 1.674
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 197 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Svi drajveri su svezi, jedino da probam za GPU i vratim na stariju verziju, možda je do toga
Johnny-24 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2021, 11:49   #1539
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Johnny-24 kaže: Pregled poruke
Svi drajveri su svezi, jedino da probam za GPU i vratim na stariju verziju, možda je do toga
Ili to ili mozda Win svez za reinstalaciju
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.3.2021, 13:36   #1540
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

90% da je to u pitanju. Ili pokvarena video memorija.

Inače, danas sam naišao na jedan MENI zanimljiv video. Ustvari, više je gotovo "video ljubavno pismo" ovoj igri i zašto je tako. Slažem sa svim što je izrečeno u videu, ali dve izjave moram da izdvojim:
1.) "Igra mi se toliko sviđa da sam STORY deo prošao više puta nego bilo koju Indie zezalicu. Kad god je završim jedva čekam kada ću krenuti opet. Jedini problem je bio kako objasniti porodici da nisam poludeo."
2.) "RDR2 je jedina igra u kojoj mogu da pritisnem snimanje screenshota u bilo kom trenutku i da tu sliku mirne duše okačim na zid"

RDR2 love letter :)

Poslednja ispravka: NastyB (8.3.2021 u 14:28)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Dead Redemption 2 Exia otpaTci 0 18.10.2016 15:11
Red Dead Redemption 2 (rumor) jonathan Akcione igre 0 10.4.2015 18:57
Red Dead Redemption za PC srksi otpaTci 3 9.4.2012 3:51
Red Dead Redemption Brzi82 Akcione igre 6 13.6.2010 0:22
Red Dead Redemption movie DylaN Kompjuteri i film 0 7.6.2010 22:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com