Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.1.2015, 16:30   #23301
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
_Maximus_ kaže: Pregled poruke
Ja recimo imam excelsiora britanskog premiuma i iskreno se razmisljam da ga prodam. Ne znam ni zasto sam ga kupovao, kad sa T34 uvek vise zaradim. A kada ga budem prodao, dobicu samo nesto preko 100k srebra za njega. Prosto ne znam da li to da uradim posto ga i ne koristim.
ostavi. tako ja zazalih sto sam prodao churchila 3 kad sam dobio S.pershuna
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku darkowozzd na korisnoj poruci:
_Maximus_ (5.1.2015)
Stara 5.1.2015, 22:12   #23302
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Vas par se žalilo da im opada fps. Obrišite sve modove, igrajte samo golu igru sve će biti u redu. Meni počeo zvuk da baguje + onaj plazmin four fps mod + xvm,imena i domet vidika na mapi, dmg panel, ikonice tenkova, i svašta nešto. Sve pobrisao i imam ~15 fpsa više nego sa modom koji treba da mi bustuje fps.

Što se tiče Čerčil 3 VS KV-1. Premium tenkovi su uglavnom stock varijante redovnih tenkova, što znači da su osetno slabiji ali zato zarađuju 1,5-2x više srebra i exp-a. Mada loše je porediti Čerčil 3 i KV-1. Poredi Čerčila 3 i britanskog Čerčila pa onda reci. Britanski samo ima bolji top i ništa više (čak ima i manje armora). KV-1 poredi sa premium KV-220.

Neko reče nikada nije video preko 300k online. Nećeš ni videti. Igru aktivno u EU igra (tokom mesec dana, ne svaki dan) možda 1,5-2 miliona, ali in game stat ti pokazuje ljude koji su trenutno u igri a ne ko je sve igrao. Imaš razne igrače neki igraju ujutru, podne, poredveče, uveče, noć... Ako si u 23h video 150k online, tih 150k sigurno nisu online pre podne i obrnuto.

Poslednja ispravka: 0gold (5.1.2015 u 22:19)
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2015, 22:54   #23303
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Stiže poljski t5 premium tenk u ovoj godini
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.1.2015, 23:04   #23304
Puritania
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Lokacija: Blackwater Park
Poruke: 357
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 60 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Puritania Slanje poruke preko Skypea korisniku Puritania
Određen forumom World of Tanks

Ahahah Siemka tank
skontao sam za te online igrače šta i kako, samo mi je bilo čudno, kako od tolike baze igrača retko kad ima više od 200k online.
Puritania je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 0:19   #23305
Lanikor
Starosedelac
 
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ima da polude Siemcani za tim tenkom, makar bio krntija najgora :P Neki nacrt te mahine jel postoji?
Lanikor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 8:06   #23306
SoulCry
Član
 
Član od: 20.11.2014.
Lokacija: Brčko, RS
Poruke: 45
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Modovi definitivno utiču na FPS ali i na latenciju. Testirao, provjereno. Nisam tačno skontao koji je to mod koji toliko pravi problem jer sam prvi put koristio čitav pack. Sada sam npr. testirao "Cheater pack for skill" sa Plazminog bloga i od njega ostavio par nekih osnovnih čisto da vidim kako će se ponašati i NEMA pada FPS-a niti povećane latencije. Od XVM-a koristim najobičniji koji se skine sa stranice, samo da mi prikaže ko je crvendać mada se par puta znalo desiti da igra zablokira ili me jednostavno izbaci upravo zbog XVM-a.
SoulCry je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 10:04   #23307
MarilynManson
Član
 
Član od: 8.5.2014.
Lokacija: Batuse
Poruke: 278
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
ernie2015 kaže: Pregled poruke
T-25 je strasno dobar tenk imam blizu 1k partija sa njim i sa njim sam ubio u jednoj partiji 9 tenkova.Busi sve.Malo trebas biti smireniji kad je KV na nisanu ali tu je jeftini gold.Prosjek 25k para po partiji.Dobra brzina los na skretanjima i sa okretanjem kupole.
Pa ja pricam a meni DeCoy ne veruje... i kada sma rekao snajperski tenk...znacilo je da trebas stati negde pos trani i igrati njega kao TD ...brate otkida...brzo puca, dobro probija, 110 dmg prosek po pogotku ...pa gde ces bolje...
Ok mi je to da je KV-1 prejak tenk...to ne sporim...ali kad ti izadje 1 na 1 a ti imas T-25...samo pucati tamo gde sam bukvalno ensto nacrtao...prednji gornji deo koji je uvucen...pa to je slabija tacka nego bocno ili odazadi ...ko sir...nikad ne misujes...e o tome se radi sto sam t-25 prostudirao ...
A inace da iskoristim priliku da jos nesto dodam ...kako ne bih pisoa u novom postu...Super Pera kojeg sam isto kupio...je vrhunski tenk...Povlascen MM (ne baca iznad tier IX) u randomu, dobra zarada, puni 6.42 sa svim mogucim sredstvima koji smanjuju punjenje granate, 170 penet i 240 dmg...solidno...ali uvek drzim 5 granata gold ammo ...tenk ima svoje prednosti ali i mane...prednost je sto je tvrd spreda da i X tier dinguje jer ne zna gde da gadja... mana mu je sto je mnogo spor (i to me nervira) i sto ako znas gde da ga gadjas (gornji deo kupole pored otvora) ma busi te ko stigne....al sreca pa ima igraca koji sam da puknu u donju plocu ili bilo gde spreda a on je svuda tu najtvrdji pa mi je milina igrati
MarilynManson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 10:12   #23308
Puritania
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Lokacija: Blackwater Park
Poruke: 357
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 60 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Puritania Slanje poruke preko Skypea korisniku Puritania
Određen forumom Re: World of Tanks

A is3, Lowe, t34 i još gomila tenkova treba samo autoaim na tebe i probija. Toliko o prednjem spaced armoru . Imam oko 500 partija sa peršunom, i svidja mi se tenk, ali mu je armor nepouzdan tako da uglavnom snajpujem iz drugog reda sa njim. Inace prosek zarade sa njim je super, oko 60k po partiji, gore dole.
Puritania je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 10:22   #23309
MarilynManson
Član
 
Član od: 8.5.2014.
Lokacija: Batuse
Poruke: 278
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Puritania kaže: Pregled poruke
A is3, Lowe, t34 i još gomila tenkova treba samo autoaim na tebe i probija. Toliko o prednjem spaced armoru . Imam oko 500 partija sa peršunom, i svidja mi se tenk, ali mu je armor nepouzdan tako da uglavnom snajpujem iz drugog reda sa njim. Inace prosek zarade sa njim je super, oko 60k po partiji, gore dole.
E da...ima neki cudan armor...zamisli...E-100 me dinguje 3 puta za redom...a donja ploca, a kupola, a frontal armour...ma dzaba...al kad me osinuo jednom u gornji deo gde su one kao dve cevi neke spojene (nadam se da znas na st amislim, pored otvora za posadu
) brate otkinuo me ...nekad te probije neko spreda sa lakocom, iz nekog bezveze ugla sto bi se reklo i plus to je tenk sa slabijom penetracijom...a nekad...mogu samo da gadjaju... to kad igram Vod sa osmicama pa nas onda baci i u tier X pa naletim na te mazge...al opet...tvrdji je od IS-3 spreda...sta da kazem...IS-3 busi spreda ko kako stigne...samo gadjaj u one 2 crne ploce spreda...170 penet je odlican da gga od 5 granata 4 probiju ... T-34 prbija skoro sve...ima top od X-ke ...dok Lowe je slabiji po tom pitanju...msm, nije los ali lagano se busi u donju plocu kad god pozelis...a i nekako je tako napravljen da teorije nema da taj deo sakrijes...veoma veoma retko sam vidjao da ljudi kriju donju plocu i ako znaju da je to slaba tacka...fora sa pershingom je napraviti faktor iznenadjenja...kad se najmanje ne nadaju ti izleti ...a oni onako isprepadani pucaju te spreda gde stignu i tu te automatski dinguju , tek posle 3 hita shvate da mora se ciljati, a dotle ja mu skinuo vise od pola HP-a
Tenkic je super...ima mane ali je ok za grindanje parica, podizanje rejtinga i slicno... i mozes napraviti dobar dmg sa njim
MarilynManson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 10:36   #23310
Puritania
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Lokacija: Blackwater Park
Poruke: 357
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 60 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Puritania Slanje poruke preko Skypea korisniku Puritania
Određen forumom World of Tanks

fora sa pershingom je napraviti faktor iznenadjenja...kad se najmanje ne nadaju ti izleti ...a oni onako isprepadani pucaju te spreda gde stignu i tu te automatski dinguju , tek posle 3 hita shvate da mora se ciljati, a dotle ja mu skinuo vise od pola HP-a

Ovde sam počeo da se smejem, bez uvrede, ali od tebe će da se prepadne samo low hp tenk, ili neki low tier, a faktor iznenadjenja sa 30 km/h je malo zaeban za izvesti, mada se dešava da ih iznenadim dok ih rokam iz daljine a oni me ne vide, ili me vide ali je sa 300+ m, zaebano da mi pogode weak spots, osim ako nisu britanci... Mrzi me da kucam, na poslu sam, ce mi naleti šef, inače bih mogao referat na ovu temu da napišem
Puritania je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 10:46   #23311
MarilynManson
Član
 
Član od: 8.5.2014.
Lokacija: Batuse
Poruke: 278
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Puritania kaže: Pregled poruke
fora sa pershingom je napraviti faktor iznenadjenja...kad se najmanje ne nadaju ti izleti ...a oni onako isprepadani pucaju te spreda gde stignu i tu te automatski dinguju , tek posle 3 hita shvate da mora se ciljati, a dotle ja mu skinuo vise od pola HP-a

Ovde sam počeo da se smejem, bez uvrede, ali od tebe će da se prepadne samo low hp tenk, ili neki low tier, a faktor iznenadjenja sa 30 km/h je malo zaeban za izvesti, mada se dešava da ih iznenadim dok ih rokam iz daljine a oni me ne vide, ili me vide ali je sa 300+ m, zaebano da mi pogode weak spots, osim ako nisu britanci... Mrzi me da kucam, na poslu sam, ce mi naleti šef, inače bih mogao referat na ovu temu da napišem
ahahaha...i ja sam na poslu, direktor mi iza ledja u kancelariji a ja bas sam u tom delu gde ima stakla kao u akvarijumu pa me moze gledati sta radim
ma faktor iznenadjenja (lud) , izletim na svaku osmicu prsa u prsa...prvo se svi kao namestaju u gradskoj borbi a ja jednostavno izletim odjednom i ne stajem (to zovem faktor iznenadjenja ahahah) i dzaba namestanje kad idem pravo na njega pa se malo iskosim i idem bocno ka njemu gde se ovaj mora micati i dzaba namestanje...onda je moj, samo okrenem prednji deo i neka puca spreda ... to mi je i cilj
e jedino kad dodje njemu pojacanje onda sam "gatov" sto kazu rusi
a dok 1 na 1 , izlazim uvek, i dobijam svaku osmicu bez problema ...jedini koji mi je problem jeste IS-6 ...ostalo busim sve
MarilynManson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 11:12   #23312
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Bez premium municije 1 na 1 sa Type 59 u bliskoj borbi nemaš šta da tražiš. U facehugu ćeš sutra malo da mi probiješ kupolu, a ja ću tebe u mitraljez sa običnom svaki put da bušim. Na manje od 50-ak metara SP nema šta da traži u borbi sa drugim osmicama jer je inferioran. Na većim distancama je a par jer se zbog RNG-a ne možeš uvek pouzdati da ćeš da pogodiš baš gde treba.

Kako je krenuo, napisaće da je SP i najpokretnija osmica
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 11:18   #23313
MarilynManson
Član
 
Član od: 8.5.2014.
Lokacija: Batuse
Poruke: 278
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Bez premium municije 1 na 1 sa Type 59 u bliskoj borbi nemaš šta da tražiš. U facehugu ćeš sutra malo da mi probiješ kupolu, a ja ću tebe u mitraljez sa običnom svaki put da bušim. Na manje od 50-ak metara SP nema šta da traži u borbi sa drugim osmicama jer je inferioran. Na većim distancama je a par jer se zbog RNG-a ne možeš uvek pouzdati da ćeš da pogodiš baš gde treba.

Kako je krenuo, napisaće da je SP i najpokretnija osmica
Kada procitas moje postove kako treba, onda se javi da komentarises ...
MarilynManson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 12:10   #23314
Feldman
Član
 
Član od: 22.10.2011.
Poruke: 345
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 45 puta na 39 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja Super Peru gađam u gornju ploču , sa leve strane (gledajući ka tenku) ima nekakav mitraljez ili šta već.

Tu sve prolazi .

Lakše mi je da to pogodim nego vrh kupole.
Feldman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 13:22   #23315
vlado_ns
Član
 
Član od: 12.10.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 262
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 49 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Da li vam se nekad desilo da ubijete protivnika kad ste već mrtvi? Meni se to juče desilo na Ensku sa SU100Y - ubio sam protivničkog ELC-a a ne znam kako...
Napomena: nije goreo, nisam ga pogodio, nije se zakucao u mene, nije bio ni blizu mene kad je misteriozno uništen od strane mog duha I on sam mi je rekao da ne zna šta se desilo. Uostalom, evo replay pa možete pogledati. Radi se o samom kraju partije, možda minut pre kraja - to mi je bio četvrti kill.
vlado_ns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 13:55   #23316
SoulCry
Član
 
Član od: 20.11.2014.
Lokacija: Brčko, RS
Poruke: 45
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Dešava se da server kasni ili brza. Naravno, WG to nikada neće potvrditi ali ne postoji drugo objašenje. Ja sam imao situacije gdje budem ubijen od neprijatelja kog sam ubio čak i par sekundi ranije. Pisao tikete, nisam dobio odgovor.
SoulCry je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 14:07   #23317
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Nema šanse da je ovo kašnjenje servera, pa prošlo je sigurno više od 2 minuta od momenta kad je pucao na ELC do momenta kad je ovaj crkao. Šteta što nemamo pogled iz ELC-ovog ugla, ali kako je imao samo 4 HP-a ja bih rekao da se zakucao u neku olupinu koju je Ragnarok napravio, pa je igra nekako njemu pripisala kill. Gledao sam ranije na nekom videu kad lik odvali protivniku ammo rack, kupola odleti u vazduh, padne na drugi protivnički tenk koji je imao nešto malo HP-a, uništi ga, a ovaj što je pucao dobije 2 kill-a.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 15:03   #23318
SoulCry
Član
 
Član od: 20.11.2014.
Lokacija: Brčko, RS
Poruke: 45
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Nemam mogućnost pregleda snimka pa ne znam o čemu se tačno radi. Znam da se mogu desiti kašnjenja servera jer sam bio u takvim situacijama.
SoulCry je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 15:44   #23319
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

@MarilynManson
Kada igraš Super Peršing nemoj da ga igraš u vodu sa regularnim tenkvima, nema on šta da traži u tier X partiji.

Kada se SP igra sa nekih 300m je teški OP. Čak i da vas gađaju u weak spot u dosta slučajeva će promašiti, pogotovo ako ste na mestu gde ste samo kupolu izbacili. Dokle god pravite dmg sa goldom zarađujete pare čak i bez premium naloga. Ubio sam IS-3 1v1, napucavali se frontalno na otvorenom on me sve dingao a ja sve probijao, sa nekih ~200m, naravno sve gold i pravo po kljunu

Ja sam počeo da nosim 12 gold granata, ako uđem u tier 9, odmah stavljam zlato, štek na nekih 300m iza teških tenkova i dočekujem na snajp njihove teškaše, 258 pen buši sve od napred kao od šale.

Isti slučaj kada znam da ću izleteti na IS3, T32 i slično... Pošto je tenk dosta spor (IS3 i T32 imaju bolji odnos konjskih snaga i tonaže) i ne može da kruži stavljam gold i direktno po sred tela, sve probija A sa svojih 170 pen je nepouzdan za weak spot, ako dobije manji roll nema ništa od probijanja, što je 70% slučajeva.

Jbg ili igrate zbog stata ili zbog para. Ako hoćete pare uplatite premium nalog

Budimo realni bolje je napraviti 2500-3000 dmg sa goldom i preokrenuti partiju nego napraviti 500-600 dmg i izgubiti partiju, više ćete para na kraju još i zaraditi pucajući gold.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2015, 15:46   #23320
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

ELC je udario u kupolu od amorekovanog krusejdera kog si ti ubio...
(call me Sherlock....)

Miniras mapu
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	shot_001.jpg
Viđeno:	75 puta
Veličina:	100,6 KB
ID:	51315  
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku PlazmaKeksWoT na korisnoj poruci:
vlado_ns (7.1.2015)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com