Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.11.2014, 11:39   #22581
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.380
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Ruinberg on Fire will be removed from the game
Jadni su što se mapa tiče, evo zadnje vreme nešto malo više igram i samo se u krug vrte Ruinberg (2 verzije), Prokhorovka (2 verzije), El Halluf i Himmelsdorf. Onda upadne neka različita, pa opet ove 4... A i Stalingrad im je očajno dizajnirana mapa, već su rekli da će da je povuku iz opticaja.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 11:50   #22582
MarilynManson
Član
 
Član od: 8.5.2014.
Lokacija: Batuse
Poruke: 278
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Jadni su što se mapa tiče, evo zadnje vreme nešto malo više igram i samo se u krug vrte Ruinberg (2 verzije), Prokhorovka (2 verzije), El Halluf i Himmelsdorf. Onda upadne neka različita, pa opet ove 4... A i Stalingrad im je očajno dizajnirana mapa, već su rekli da će da je povuku iz opticaja.
pa ako sve ovo povuku....imacemo 3 mape da igramo samo
i sta fali Ruinberg on Fire?
obozavam tu mapu
MarilynManson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 11:52   #22583
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja sam počeo da lupam crtice na spisak koje mape mu upadaju najčešće. Baš to što si rekao, vrtim istih 5-6 po ceo dan.
Staljingrad:
- hebeni lavirint, ako padne jedno krilo, drugo nema vremena da se vrati, ljudi lutaju po mapi i nikako da skontaju gde im je pravac napredovanja.
- ono smece po ulicama, pola se busi drugo se ne busi. Juce sam uspeo nekoliko puta da izbegnem smrtonosni pogodak jer me spaslo smeće
- optmimizacija ne postoji. Cim pocne rusenje, klinč itd igra počinje da secka kao luda.
- Spotovanje (zbog kašnjenja servera) ne funkcioniše. Dok se neprijatelj pojavi na ekranu, već je proleteo u susednu ulicu.

Sve u svemu, opet fail...
Šta očekivati od ljudi koji i ne igraju ovu igru.
Da, sve to u renderovanom videu lepo izgleda ali funkcionalnost je NULA....

Poslednja ispravka: PlazmaKeksWoT (10.11.2014 u 11:59)
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 12:12   #22584
Zoran_KS
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 2.915
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 274 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Slažem se Staljingrad mapa je katastrofa. I zadnjih dana sve iste mape se vrte. Od kad je krenuo Staljingrad , ni jednom nije bio Harkov.

Powered by Galaxy Note
Zoran_KS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 12:18   #22585
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.380
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Evo malopre pade Abbey prvi put u 5 dana bukvalno

Najjača fora na Stalingrad mapi je kad sa malim Stuartom bez problema izgazim autobus koji je jedno 5 puta veći od mene
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 12:33   #22586
MarilynManson
Član
 
Član od: 8.5.2014.
Lokacija: Batuse
Poruke: 278
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Evo malopre pade Abbey prvi put u 5 dana bukvalno

Najjača fora na Stalingrad mapi je kad sa malim Stuartom bez problema izgazim autobus koji je jedno 5 puta veći od mene
Ma Staljingrad mi nesto baguje...grafika je takva da me oci bole dok igram...moglo je to bolje da se dotera...

mora bre puno mapa da se odradi...mnogo malo ih je...

a sta je sa istorijskim bitkama? zakljucano je je l'?

dobro bi bilo da se odrade te istorijske najvece bitke...pa ubace 400 vs 400
bas kao na istorijskim cinjenicama...povecaju mape...da mogus vi tenkovi stati...i zamislite pravu bojisnicu Staljingradkse bitke
usput,,,da se spoji u toj istorijskoj bici WOT, i WOA ...podrska iz vazduha i na zemlji tenkovi...i juris...jedna strana igraci nemci, druga rusi...pa raspali...
dosta bi se i to igralo
ili neke druge bitke...tipa gde ce biti americki i nemacki tenkovi...bitka na normandiji ...isto tako...300 vs 300 ... (ovo pisem kao primer) ... kolko bi bilo cool...da u tim istorijskim bitkama spoje world of tanks i world of airplane ...a moze i world of ships ...
dodas i avione i tenkove i prodove...da se odvija sve to u jednoj mapi...mada opet, posle bi nedostajala smao pesadija...hehehe...

da li bi ste voleli da tako nesto vidite? i da li je bilo uopste price za tako nesto?
MarilynManson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 12:34   #22587
Barni
Veteran
 
Član od: 12.4.2007.
Poruke: 619
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 103 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Ja sam počeo da lupam crtice na spisak koje mape mu upadaju najčešće. Baš to što si rekao, vrtim istih 5-6 po ceo dan.
Staljingrad:
- hebeni lavirint, ako padne jedno krilo, drugo nema vremena da se vrati, ljudi lutaju po mapi i nikako da skontaju gde im je pravac napredovanja.
- ono smece po ulicama, pola se busi drugo se ne busi. Juce sam uspeo nekoliko puta da izbegnem smrtonosni pogodak jer me spaslo smeće
- optmimizacija ne postoji. Cim pocne rusenje, klinč itd igra počinje da secka kao luda.
- Spotovanje (zbog kašnjenja servera) ne funkcioniše. Dok se neprijatelj pojavi na ekranu, već je proleteo u susednu ulicu.

Sve u svemu, opet fail...
Šta očekivati od ljudi koji i ne igraju ovu igru.
Da, sve to u renderovanom videu lepo izgleda ali funkcionalnost je NULA....
auuu ako tebi sa 280x grafom secka onda je stvarno loše optimizovana, a taman sam hteo da kupim 7850 da bi se spasao od seckanja koje me košta u proseku po 300 + hp po partiji koje ne uspevam da nanesem protivniku u klinču
Barni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 13:36   #22588
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Jel neko igrao AT8? Ne znam kada sam igrao lošiji tenk.
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 13:57   #22589
srleb
Član
 
Član od: 9.12.2011.
Poruke: 489
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
atlantis kaže: Pregled poruke
Jel neko igrao AT8? Ne znam kada sam igrao lošiji tenk.
e ma nije los, to se i meni u pocetku cinilo!

nego, hoce li uskoro biti neki popust za tier10 vozila? treba da kupim BC, ali mi se ne daju 6.100.000

Poslednja ispravka: srleb (10.11.2014 u 14:17)
srleb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 14:51   #22590
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
MarilynManson kaže: Pregled poruke
...podrska iz vazduha i na zemlji tenkovi...i juris...jedna strana igraci nemci, druga rusi...pa raspali...


da li bi ste voleli da tako nesto vidite? i da li je bilo uopste price za tako nesto?
Probj War Thunder. Tamo imas na jednoj mapi tenkove i avione. A bice i brodova...kad naprave. Doduse, ne igra se 300 na 300 vec 15 na 15 ali imas respawn (nekoliko zivota, zavisi od moda koji igras) pa deluje kao je non stop frka. Mape su mnogo vece, od 5x5km do 10x10km.
Uglavnom, dosta bolje zamisljeno nego WoT a cak i zanimljivije za igrati (nema toliko rnd uticaja). Kad god pogodis nekog u cosku ekrana ti se prikaze animacija gde si ga tacno pogodio i kakvu stetu si napravio ako si penetrirao. Isto tako i kad tebe ubiju, pa uvek znas sta se desilo i nema onog "di su moje granate nestale".
Spoiler za kill cam:


A da ne pricam o tome da nema auto aima i automatskog proracunavanja uticaja gravitacije na granatu. Tj u arkadi imas marker koji ti pokazuje koliko da dignes cevku ali u drugim modovima sam nisanis (na vecim daljinama moras da uzimas u obzir i vetar).
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 14:55   #22591
MarilynManson
Član
 
Član od: 8.5.2014.
Lokacija: Batuse
Poruke: 278
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke
Probj War Thunder. Tamo imas na jednoj mapi tenkove i avione. A bice i brodova...kad naprave. Doduse, ne igra se 300 na 300 vec 15 na 15 ali imas respawn (nekoliko zivota, zavisi od moda koji igras) pa deluje kao je non stop frka. Mape su mnogo vece, od 5x5km do 10x10km.
Uglavnom, dosta bolje zamisljeno nego WoT a cak i zanimljivije za igrati (nema toliko rnd uticaja). Kad god pogodis nekog u cosku ekrana ti se prikaze animacija gde si ga tacno pogodio i kakvu stetu si napravio ako si penetrirao. Isto tako i kad tebe ubiju, pa uvek znas sta se desilo i nema onog "di su moje granate nestale".
Spoiler za kill cam:


A da ne pricam o tome da nema auto aima i automatskog proracunavanja uticaja gravitacije na granatu. Tj u arkadi imas marker koji ti pokazuje koliko da dignes cevku ali u drugim modovima sam nisanis (na vecim daljinama moras da uzimas u obzir i vetar).
kazu da je ta igra smece...pa nisam hteo da je instaliram...

inace voleo bih ovde da to uvedu...negde sam cuo da hoce...WO/T/A/S i bice nesto napravljeno tako...pa sam zato i postavio pitanje...
inace WOT-u kao igri, fali jos doradjivanja ...
MarilynManson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 15:08   #22592
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Barni kaže: Pregled poruke
auuu ako tebi sa 280x grafom secka onda je stvarno loše optimizovana, a taman sam hteo da kupim 7850 da bi se spasao od seckanja koje me košta u proseku po 300 + hp po partiji koje ne uspevam da nanesem protivniku u klinču
Mene hebe moj prokleti AMD oktopod. Pošto nam je igra optmizovana kao ZIL iz 50'. Mojih 6 od 8 jezgara se lepo naspavaju za vreme igranja WoT-a (a ta ista mašina tera SVE igre bez problema). Elem, I5 budžetiran, videćemo onda. Npr kod drugara na I5 (prva generacija), šiba lagano 20-30 fps-a više...

Ako imaš neki normalan proc 7850 će sasvim lepo da te služi (mada bi 270x, 280, 285 bila bolja investicija). Ima još jedna caka: izjava SerB-a da se igra optmizuje pod NVidia grafiku...
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 15:29   #22593
srleb
Član
 
Član od: 9.12.2011.
Poruke: 489
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

koliko ide u minus BC sa standard nalogom i neko prosecnom partijom, recimo da ispuca jedan sarzer?
srleb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 15:38   #22594
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
MarilynManson kaže: Pregled poruke
kazu da je ta igra smece...pa nisam hteo da je instaliram...
Igrao sam je u beti i nije mi bila nesto posebno.
Ponovo je igrao kad je izasla iz bete i bila mi je skroz nezanimljiva i bezveze.
Pre par nedelja je izasao prvi veliki patch za tenkove, probao ponovo i sad je mnogo bolja igra. Ima tu jos podosta da se radi ali...
Nema tu WoT zaraznost ali kad se malo vise igra, skontas da je mnogo bolje zamisljena nego WoT.
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 17:53   #22595
Barni
Veteran
 
Član od: 12.4.2007.
Poruke: 619
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 103 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Mene hebe moj prokleti AMD oktopod. Pošto nam je igra optmizovana kao ZIL iz 50'. Mojih 6 od 8 jezgara se lepo naspavaju za vreme igranja WoT-a (a ta ista mašina tera SVE igre bez problema). Elem, I5 budžetiran, videćemo onda. Npr kod drugara na I5 (prva generacija), šiba lagano 20-30 fps-a više...

Ako imaš neki normalan proc 7850 će sasvim lepo da te služi (mada bi 270x, 280, 285 bila bolja investicija). Ima još jedna caka: izjava SerB-a da se igra optmizuje pod NVidia grafiku...
zar wot ne koristi samo 1 jezgro snaga tog jednog jezgra određuje performanse otuda prednost za intel, ne znam koliko mi treba jača kartica od 7850, ionako igram samo wot i fudbal, poslednji cod sam instalirao pre 3 godine npr i nisam ga ni završio do danas, nema se vremena od wot-a

Citat:
srleb kaže: Pregled poruke
koliko ide u minus BC sa standard nalogom i neko prosecnom partijom, recimo da ispuca jedan sarzer?
posle 90 partija (od toga 43 pobede) sam u minusu 927k ili 10,3k po partiji u proseku, ne računajući prvu pomoć i alat, to kao i svi kupujem na veliko kada su na 50% popusta
- ali se ja nisam još privikao na betmobil pa završavam partije tek na 8,84 mestu po xp-u, tako da verujem da bolji igrači (koji završavaju partije u top 5 po xp-u u proseku) ne gube više od 5-7k po partiji)
Barni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Barni na korisnoj poruci:
srleb (11.11.2014)
Stara 10.11.2014, 18:36   #22596
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
srleb kaže: Pregled poruke
koliko ide u minus BC sa standard nalogom i neko prosecnom partijom, recimo da ispuca jedan sarzer?
ako ispucas samo jedan, 90% ides u minus. oko 10k kolko se secam. ali ako ispucas samo jedan, znaci da si isao full yolo mode i to ti ne valja.. ako ne puknes bar 10 metaka , to je prosecna partija.. ispod 2500 dmg ja smatram failom.
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku darkowozzd na korisnoj poruci:
srleb (11.11.2014)
Stara 10.11.2014, 19:30   #22597
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Barni kaže: Pregled poruke
zar wot ne koristi samo 1 jezgro snaga tog jednog jezgra određuje performanse otuda prednost za intel, ne znam koliko mi treba jača kartica od 7850, ionako igram samo wot i fudbal, poslednji cod sam instalirao pre 3 godine npr i nisam ga ni završio do danas, nema se vremena od wot-a
Ma koristi trenutno 1.5 . Probao sam i affinity da menjam, nikakav uticaj. Najveći uticaj na performance je imalo prebacivanje igre na SSD (opet, optimizacija iz prošlosti). WoT troši 1.5 gb rama (umesto da troši ko koliko ima), rovari nonstop po hardu (jer kešira sve tamo negde), svaki dim/prašina/ efekat explozije izaziva štucanje. Tako je od čuvenog 8.0.

Razlika u ceni 7850 i 270x je mizerna. Bukvalno za razliku od 50e dobijaš grafiku koja je (na papiru) skoro 70% jača (R9 280). Da, ždere više struje, ali zato 1024 stream procesora VS. 1792 itd...




Armored Warfare, dokle se stiglo sa tim ? Još kad je počelo tek da se šuška bio sam poslao zahtev za closed beta.

Poslednja ispravka: PlazmaKeksWoT (10.11.2014 u 19:43)
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 20:14   #22598
Vojnik
Član
 
Član od: 21.1.2008.
Poruke: 215
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 19 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Neko je ovde imao problema da ne moze da udje u igru (da ostane na onom uvodno ekranu spiska timova/tenkova), a da nakon igre dobije upozorenje da ce biti kaznjen sto je napustio igru. Tako nesto.

Ko to bese i kako je resio problem?
Vojnik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 21:10   #22599
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Vojnik kaže: Pregled poruke
Neko je ovde imao problema da ne moze da udje u igru (da ostane na onom uvodno ekranu spiska timova/tenkova), a da nakon igre dobije upozorenje da ce biti kaznjen sto je napustio igru. Tako nesto.

Ko to bese i kako je resio problem?
Zoran KS je imao taj problem, ako imas neke od modova instalirane, probaj da ih privremeno uklonis i da pokrenes igru, citao sam na WoT forumu da odredjeni modovi zamrznu igru.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2014, 22:10   #22600
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Vojnik kaže: Pregled poruke
Neko je ovde imao problema da ne moze da udje u igru (da ostane na onom uvodno ekranu spiska timova/tenkova), a da nakon igre dobije upozorenje da ce biti kaznjen sto je napustio igru. Tako nesto.

Ko to bese i kako je resio problem?
Ako nisu modovi: https://eu.wargaming.net/support/Kno...ty-of-launcher
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com