Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.12.2016, 15:06   #1
dule.j
Član
 
Član od: 7.10.2008.
Poruke: 38
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Jeftin telefon u VIP-u

Dobar dan,

Potrebna mi je pomoć oko izbora nekog od jeftinijih telefona iz VIP-ove ponude. Idealan izbor mi je bio LG Spirit LTE ali ga više nemaju u ponudi.

Uzeo bih telefon uz najjeftiniji post paid (NOVA 1) i u principu, budžet mi je tanak tako da imam u vidu ove telefone:

1) Alcatel Pixi 4 (5) dual Sim (5", 854x480 TFT-TN, 1.3 GHz, 1 GB, 8MP/5MP, A6.0) - 2400 din
2) LG K4 (4.5", 800x480 TFT, 1.0 GHz, 1 GB, 5MP/2MP, A5.1) - 2400 din
3) Azumi A50LT (5", 854x480 IPS, 1.0 GHz, 1 GB, 5MP/2MP, A5.1) -2400 din
4) Lenovo Vibe C (5", 854x480 TFT-TN, 1.1 GHz, 1 GB, 5MP/2MP, A5.1) - 5000 din
5) Coolpad Porto S (5", 1280x720 IPS, 1.0 GHz, 8MP/2MP, A5.1) - 5000 din
6) Alcatel Pixi 4 (5) LTE dual SIM (5", 854x480 TFT, 1 GHz, 1 GB, 8MP/5MP, A6.0) - 6000 din
7) ZTE Blade A310 (5", 854x480 TFT, 1.3 GHz, 1 GB, 8MP/2MP, A6.0) - 6000 din


U obzir mogu da uđu (možda) i:

8) Coolpad Porto (4.7", 960x540 IPS, 1.2 GHz, 1 GB, 8MP/5MP, A5.1) – 7000 din
9) Acer Liquid Zest (5", 1280x720 IPS, 1.0 GHz, 1 GB, 8MP/5MP , A6.0) – 8000 din
10) Huawei Y5 II dual SIM (5", 1280x720 IPS, 1.3 GHz, 1 GB, 8MP/2MP , A5.1) – 8000 din

Kao što sam napisao, budžet mi je jako tanak, čak i za ove telefone moram malo da se "ispružim".

Svestan sam za onu "koliko para toliko muzike" tako da što se tiče upotrebe, nisam zahtevan. Osnovan surf, YouTube, Instagram (i sl), tu i tamo neka fotka i osnovna multimedija (film + muzika). Igre ne igram.

Najveći problem kod svih ovih modela je taj što im je online podrška skoro pa nikakva, tako da od nekih zakrpi i upgrejda nema ništa. Predugo sam merkao LG Spirit koji je bio odličan u ovom smislu ali eto, šta je tu je.

Telefon koji sad imam je Huawei G300 koji iako ga je pregazilo vreme se pokazao kao kvalitetan telefon (za taj novac naravno).

Bitno mi je da je telefon stabilan u radu, da se ne pregreva lako (moja majka ima onaj najjeftiniji Alcatel Pixi 4 (4) uzet za 1 din u VIP-u koji se jako brzo zagreje) a sa ovim brendovima nemam iskustva.

Unapred zahvalan na svakom savetu.

Dule
dule.j je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2016, 15:22   #2
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Re: Jeftin telefon u VIP-u

Coolpad Porto S ili Huawei Y5 II zato što imaju HD ekrane.
1280x720 izgleda neuporedivo bolje od mutavih 854x480 na bilo kojoj dijagonali.
Najbolje bi bilo da nađeš neki sa 2 GB RAM, ako ti budžetski odgovara.
Ako ne, onda neki od ova dva.
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Prief Lirator na korisnoj poruci:
dule.j (3.12.2016)
Stara 3.12.2016, 19:41   #3
shonee
Član
 
Član od: 7.8.2011.
Lokacija: Dembelija
Poruke: 433
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 56 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Jeftin telefon u VIP-u

Citat:
Prief Lirator kaže: Pregled poruke
Coolpad Porto S ili Huawei Y5 II zato što imaju HD ekrane.
1280x720 izgleda neuporedivo bolje od mutavih 854x480 na bilo kojoj dijagonali.
Najbolje bi bilo da nađeš neki sa 2 GB RAM, ako ti budžetski odgovara.
Ako ne, onda neki od ova dva.
Za ove pare ne moze naci ni sa 1.5 GB RAM-a a kamo li 2. Ako ce uzimati neki sa HD ekranom nek' obrati paznju na bateriju da bar ima 2500 mAh
I ako je moguce sa 16 GB interne posto kad ima 8 pola pojede sistem pola nadogradnje od gapps-a.
I nemoj da te ljuta guja ujede da uzmes neki sa manje od 1GB RAM-a.
shonee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku shonee na korisnoj poruci:
dule.j (4.12.2016)
Stara 4.12.2016, 15:46   #4
dule.j
Član
 
Član od: 7.10.2008.
Poruke: 38
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Jeftin telefon u VIP-u

Kako stoje stvari, postoji mogućnost da se ispružim za neki od ovih telefona:

LG K8,
Sony Xperia E5,
HTC Desire 530.

Iz višeg su cenovnog ranga ali su i mnogo bolji. Ako ne padne jadan od ovih, Porto S deluje kao najrealniji kandidat.
dule.j je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2016, 17:14   #5
shonee
Član
 
Član od: 7.8.2011.
Lokacija: Dembelija
Poruke: 433
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 56 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Jeftin telefon u VIP-u

Citat:
dule.j kaže: Pregled poruke
Kako stoje stvari, postoji mogućnost da se ispružim za neki od ovih telefona:

LG K8,
Sony Xperia E5,
HTC Desire 530.

Iz višeg su cenovnog ranga ali su i mnogo bolji. Ako ne padne jadan od ovih, Porto S deluje kao najrealniji kandidat.
Posedujem LG K8 i zadovoljan sam sa njim, baterija bi mogla biti malo jaca, ali s obzirom da neces igrati igrice ne bi trebalo da ti predstavlja problem. Kamera bi mogla biti malo bolje odradjena al nije lose opet, ja sam se samo zeznuo sto sam uzeo verziju sa 8GB tako da imam oko 1GB za koriscenje pa koristim memorijsku kao 'adopted'

Od ova 3 HTC ima slabiji procesor, a K8 i E5 su potpuno identicni samo sto E5 ima jacu kameru, sad ne znam kakva je razlika u ceni..
shonee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2016, 18:10   #6
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Jeftin telefon u VIP-u

Ja sam uzeo Galaxy J3 2016 za 1700 din. mesecno, Nova 3 paket(500 minuta, 500 poruka i 1gb net, besplatno unutar mreze). Prva 2 meseca su besplatna.
Telefon je odlican, ima amoled ekran, naspram maminog ZTE A310 koji ima IPS je nebo i zemlja, takodje i sto se tice performansa samog sistema, ima 1.5gb rama i standarno quad core procesor.
Jeste da poseduje android 5.1.1, ali zbog optimizovanosti reaguje bolje od maminog A310 koji ima 6.0.1 android, mada doduse cuo sam da pocetkom 2017 treba da izbace update na 6.0.1, a negde se spominje da ce preskociti tu verziju i ubaciti Nuget android. Mada ja nisam toliko opterecen verzijom softvera, vazna mi optimizovanost samog telefona, odnosno brzina.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2016, 19:00   #7
dule.j
Član
 
Član od: 7.10.2008.
Poruke: 38
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Jeftin telefon u VIP-u

Citat:
shonee kaže: Pregled poruke
Posedujem LG K8 i zadovoljan sam sa njim, baterija bi mogla biti malo jaca, ali s obzirom da neces igrati igrice ne bi trebalo da ti predstavlja problem. Kamera bi mogla biti malo bolje odradjena al nije lose opet, ja sam se samo zeznuo sto sam uzeo verziju sa 8GB tako da imam oko 1GB za koriscenje pa koristim memorijsku kao 'adopted'

Od ova 3 HTC ima slabiji procesor, a K8 i E5 su potpuno identicni samo sto E5 ima jacu kameru, sad ne znam kakva je razlika u ceni..
Uz Nova1 paket:

LG K8 - 13200
Sony Xperia E5 - 14000
HTC Desire 540 - 14000
dule.j je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2016, 19:55   #8
shonee
Član
 
Član od: 7.8.2011.
Lokacija: Dembelija
Poruke: 433
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 56 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Jeftin telefon u VIP-u

Citat:
dule.j kaže: Pregled poruke
Uz Nova1 paket:

LG K8 - 13200
Sony Xperia E5 - 14000
HTC Desire 540 - 14000
Protegni se onda ako mozes do Xperie, ona deluje najbolje, e sad najbolje da na google-u potrazis iskustva onih koji je imaju mozda imaju neki rasprostranjeni feler.
shonee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2016, 9:14   #9
sasa022
Veteran
 
Član od: 19.7.2008.
Poruke: 840
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 167 puta na 160 poruka
Određen forumom Re: Jeftin telefon u VIP-u

Blackview E7s ( 5.5" - 720p , 2/16GB , MTK6580 ) - uz NOVA1 - 5990din
sasa022 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sasa022 na korisnoj poruci:
dule.j (5.12.2016)
Stara 5.12.2016, 13:31   #10
dule.j
Član
 
Član od: 7.10.2008.
Poruke: 38
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Jeftin telefon u VIP-u

Citat:
sasa022 kaže: Pregled poruke
Blackview E7s ( 5.5" - 720p , 2/16GB , MTK6580 ) - uz NOVA1 - 5990din
Video sam ali nemam poverenja u taj brend. A i 5.5" mi je prevelik fon.


Danas su u VIPu dobili Lenovo Moto E3

5" 720p, 1GHz, 1GB RAM, 8GB, 8MP/5MP, 2800 mAh, Android 6.0 za 7000 uz Nova1.

Ako idem na jeftiniju varijantu, za sada mi je ovo favorit. Pre bih ovo nego Coolpad.
dule.j je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2016, 14:02   #11
sasa022
Veteran
 
Član od: 19.7.2008.
Poruke: 840
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 167 puta na 160 poruka
Određen forumom Re: Jeftin telefon u VIP-u

I taj "Lenovo" je "kinez"....
E7s je 5mm siri i 10mm duzi od E3
Ja bih ipak izabrao model sa 2/16GB memorije

Ili ako ti je dovoljno 1/8GB - onda uzmi Doogee X5 MAX za 2990 uz NOVA 1
sasa022 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2016, 14:32   #12
dule.j
Član
 
Član od: 7.10.2008.
Poruke: 38
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Jeftin telefon u VIP-u

Čitam za ovaj Moto E3... Prvo postoji Moto E3 Power sa duplo više memorije i RAM-a ali to naravno nije na našem tržištu ali mnogo važnije od toga vidim da se ljudi žale na softverske probleme koje ljudi iz Lenovoa nikako da poprave.

Imaju uredan forum gde odgovaraju ljudima, bar su aktivni, ali ne primećujem da izdaju zakrpe.

Ljudi se žale na pregrevanje, skraćeno trajanje baterije sa Marshmallow, problem sa nestajanjem zvuka, problem sa zaglavljivanjem klizača za podešavanja zvuka... sve neki sitni a jako neprijatni problemi od kojih se neki vuku već nekoliko meseci.

Taman sam mislio da sam se "skrasio" i da ću uzeti ovaj fon kad eto... I šta sad?



Da li da ga ipak uzmem pa da se nadam da su ovo samo retki pojedinačni slučajevi? Jer kako stoje stvari ipak nemam love za nešto skuplje (i bolje).
dule.j je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2016, 15:28   #13
shonee
Član
 
Član od: 7.8.2011.
Lokacija: Dembelija
Poruke: 433
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 56 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Jeftin telefon u VIP-u

Ja nigde ne nadjoh ovu verziju sa 1 GB RAM-a osim na njihovom sajtu. Nego ako mozes da nadjes koji je cip u njima ako je qualcomm onda mozda ima neki custom rom gde je mozda zakrpljeno sto ovamo nije.
Licno nemam poverenja u lenovo. I sto se tice bug-ova to ima svaki telefon samo je pitanje da li prodavac resava te probleme i koliko brzo.
shonee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2016, 15:37   #14
dule.j
Član
 
Član od: 7.10.2008.
Poruke: 38
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Jeftin telefon u VIP-u

Pa mislio sam na ovo:

U VIPu prodaju (7000 uz Nova 1)

Moto E3:
http://www.gsmarena.com/motorola_moto_e3-8198.php

A postoji i Moto E3 Power: (nemaju u VIPu)
http://www.gsmarena.com/motorola_moto_e3_power-8337.php

Jedino što vidim da ima Qualcomm u VIPu sa nekom blago nižom cenom (14000 uz Nova1) je HTC Desire 530
http://www.gsmarena.com/htc_desire_530-7940.php

Ali cena mi je malo velika. A i čitao sam da je lošiji na testovima od Xperia E5 iste cene u VIP-u.


Izgleda da ću ipak morati da uzmem ovaj Moto E3 pa nek mi je sa srećom. Brine me samo ako mi se pojave isti problemi, u VIPu ih sigurno ne mogu rešiti kad ni Lenovo/Motorola ne mogu (ne cimaju se) da ih reše.

Onaj fazon, nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari ali za skupe nemam pare.
dule.j je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2016, 23:58   #15
star-duster
Veteran
 
Član od: 18.10.2009.
Poruke: 861
Zahvalnice: 238
Zahvaljeno 254 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: Jeftin telefon u VIP-u

Citat:
dule.j kaže: Pregled poruke
Telefon koji sad imam je Huawei G300 koji iako ga je pregazilo vreme se pokazao kao kvalitetan telefon (za taj novac naravno).
I kod mene jedan G300 svakodnevno radi već četiri i po godine! Prvo sam ga ja nosio, pa nadalje moja žena. Kakav je to telefončić bio za prilično skromnu cenu! Jeste ga pregazilo vreme i postao je prilično spor, ali se nijednom nije kvario, čak mu je i baterija nepromenjena.
Zbog tako dobrog iskustva sa Huaweijem sad ću ponovo i za sebe i za ženu najverovatnije da kupim nove telefone istog proizvođača, a i realno nude ponajviše za svoju cenu (uz Xiaomi).

Javi šta si na kraju kupio za sebe.
A evo jednog saveta i od mene. Znam da je lako deliti savete tipa "kupi nešto skuplje" a da je teško to ostvariti kad čovek nema novca, ali poslušaj ovu varijantu:
Kod VIP-a je Huawei P8 Lite 14.000 uz Nova 2 tarifu. Od toga oduzmi 10% za gotovinsko plaćanje i dolaziš na 12.600, a nije ni to kraj - VIP ima ponudu da ako tekući račun preko kog primaš platu (ili ako ti nisi zaposlen onda neko drugi iz porodice) prebaciš u Societe Generale banku, onda dobijaš još 5.000 umanjenja na cenu telefona!
I tako bi došao do cene od 7.600 za odličan telefon poput Huawei P8 Lite, naravno uz Nova 2 tarifu. Razmisli, vidi da li se uklapaš nekako.
star-duster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku star-duster na korisnoj poruci:
dule.j (13.12.2016)
Stara 13.12.2016, 17:52   #16
dule.j
Član
 
Član od: 7.10.2008.
Poruke: 38
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Jeftin telefon u VIP-u

Citat:
star-duster kaže: Pregled poruke
I kod mene jedan G300 svakodnevno radi već četiri i po godine! Prvo sam ga ja nosio, pa nadalje moja žena. Kakav je to telefončić bio za prilično skromnu cenu! Jeste ga pregazilo vreme i postao je prilično spor, ali se nijednom nije kvario, čak mu je i baterija nepromenjena.
Isto i kod mene. Još sa originalnom baterijom. Nikad se nije kvario, bez ijedne ogrebotine.

Sad kad čitam o ovim meni dostupnim telefonima, svaki sa nekom falinkom, ljudi se žale na ovo, na ono...diže mi se kosa na glavi.

Citat:
star-duster kaže: Pregled poruke
Javi šta si na kraju kupio za sebe.
Hoću. Ovih dana def. moram da uzmem telefon da mi ne bi uračunali još jedan mesec po staroj tarifi (istekao mi je ugovor).

Citat:
star-duster kaže: Pregled poruke
A evo jednog saveta i od mene. Znam da je lako deliti savete tipa "kupi nešto skuplje" a da je teško to ostvariti kad čovek nema novca, ali poslušaj ovu varijantu:
Kod VIP-a je Huawei P8 Lite 14.000 uz Nova 2 tarifu. Od toga oduzmi 10% za gotovinsko plaćanje i dolaziš na 12.600, a nije ni to kraj - VIP ima ponudu da ako tekući račun preko kog primaš platu (ili ako ti nisi zaposlen onda neko drugi iz porodice) prebaciš u Societe Generale banku, onda dobijaš još 5.000 umanjenja na cenu telefona!
I tako bi došao do cene od 7.600 za odličan telefon poput Huawei P8 Lite, naravno uz Nova 2 tarifu. Razmisli, vidi da li se uklapaš nekako.
To mi je nažalost preskupa varijanta. Znam i za S. Generale kombinaciju ali mi je to previše cimanja jer se račun (ugovor) ne vodi na moje ime (na ćeletovo je).

Prioritet mi je da smanjim mesečne račune, tako da mi je Nova 1 tarifa prioritet jer sam do sada koristio Nova 2 (tj stariji ekvivalent) a nikad ni blizu ne potrošim sve te minute. Zato želim da idem na N1.

Hvala na savetu.
dule.j je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2016, 1:03   #17
darac_kv
Veteran
 
Član od: 5.3.2007.
Poruke: 506
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 134 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Jeftin telefon u VIP-u

Ljudi, jednu stvar morate shvatiti. Savrsen telefon ne postoji,i nikad nece postojati. Za SVAKI telefon koji je do sad izasao, ljudi su pisali negativne kritike, kad bi gledali utiske i komentare korisnika, niko ne bi nikad kupio nijedan telefon. Nacitao sam se milion problema i kvarova pre kupovine svakog telefona, i gle cuda,nisam imao problema ni sa jednim, iako sam video da se ljudi zale te na ovo te na ono. Svaki telefon koji izadje iz fabrike je ispravan, mozda ne svaki ali sigurno 99%. Kod svakog modela je moguc kvar i posle par dana, kvari se i auto od 50k e posle mesec dana, a da se ne kvari telefon od 150e. Komentare o nekom telefonu uglavnom izbegavaj, ako odes na gsmarenu tek onda neces kupiti nijedan telefon.

Moj ti je savet Moto E3. Jeste slabiji od E3 power koji ko zna da li ce doci kod nas i po kojoj ceni, ali je za 7k dinara uz najjeftiniji paket odlicna kupovina. Motorole imaju stock android i rade odlicno,i do sad su dobijale updejtove redovno. Telefon i da ima neku gresku ili fabricki problem, u najgorem slucaju , ti imas garanciju 2 god i ti si njima platio za ispravan telefon, uz malo cimanja mozes i to da resis, pogotovo jer VIP se trudi oko korisnika jer ih ima malo.
darac_kv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku darac_kv na korisnoj poruci:
dule.j (14.12.2016)
Stara 14.12.2016, 1:14   #18
dule.j
Član
 
Član od: 7.10.2008.
Poruke: 38
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Jeftin telefon u VIP-u

Citat:
darac_kv kaže: Pregled poruke
Ljudi, jednu stvar morate shvatiti. Savrsen telefon ne postoji,i nikad nece postojati. Za SVAKI telefon koji je do sad izasao, ljudi su pisali negativne kritike, kad bi gledali utiske i komentare korisnika, niko ne bi nikad kupio nijedan telefon. Nacitao sam se milion problema i kvarova pre kupovine svakog telefona, i gle cuda,nisam imao problema ni sa jednim, iako sam video da se ljudi zale te na ovo te na ono. Svaki telefon koji izadje iz fabrike je ispravan, mozda ne svaki ali sigurno 99%. Kod svakog modela je moguc kvar i posle par dana, kvari se i auto od 50k e posle mesec dana, a da se ne kvari telefon od 150e. Komentare o nekom telefonu uglavnom izbegavaj, ako odes na gsmarenu tek onda neces kupiti nijedan telefon.
Imaš pravo. Pogotovo oko GSM Arene.


Citat:
darac_kv kaže: Pregled poruke
Moj ti je savet Moto E3. Jeste slabiji od E3 power koji ko zna da li ce doci kod nas i po kojoj ceni, ali je za 7k dinara uz najjeftiniji paket odlicna kupovina. Motorole imaju stock android i rade odlicno,i do sad su dobijale updejtove redovno. Telefon i da ima neku gresku ili fabricki problem, u najgorem slucaju , ti imas garanciju 2 god i ti si njima platio za ispravan telefon, uz malo cimanja mozes i to da resis, pogotovo jer VIP se trudi oko korisnika jer ih ima malo.
Za sada mi jeste glavni kandidat, jedino me sekira to što su skoro izbacili OTA update koji je nekim ljudima shebao fon.

Ono što je dobro je to što su ljudi iz Motorole aktivni na forumu pa žele da pomognu, ne valja što izgleda da komunikacija Motorola-Lenovo izgleda ne funkcioniše dobro.

Čitao sam žalbe ovde btw: https://forums.lenovo.com/t5/Moto-E-Phones/ct-p/MotoE

Ono što je dobro je što će izgleda uskoro biti dostupan root.

Bilo kako bilo za sada mi jeste glavni kandidat. Javljam uskoro šta sam napravio. Hvala na sugestiji.
dule.j je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2016, 0:01   #19
dule.j
Član
 
Član od: 7.10.2008.
Poruke: 38
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Jeftin telefon u VIP-u

Uzeo sam danas Lenovo Moto E3.

Za sada sam zadovoljan, samo da ga služi zdravlje *kuc-kuc*

Dobio na poklon i tempered glass i malu eksternu bateriju.

Sve u svemu, zadovoljan. Još jednom hvala svima na savetima.
dule.j je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2016, 14:39   #20
LIMAN
Veteran
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 727
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 170 puta na 149 poruka
Određen forumom Re: Jeftin telefon u VIP-u

Aj napisi nam malo o njemu ako nije problem.Kakva je kamera,ekran,zvuk,trajanje baterije...
LIMAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Totalno brikovan telefon! steks Aparati i oprema 68 24.3.2016 22:55
Koji jeftin telefon za muziku? Kojic_M Aparati i oprema 20 30.7.2012 3:33
Skype adapter za fiksni telefon ZoNi Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 1.9.2011 14:53
Jeftin telefon sa mp3. Insecticide Aparati i oprema 12 26.2.2011 19:48
Telefon i ADSL? crni_vatreni Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 11.11.2007 15:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com