Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Provajderi mobilne telefonije - Telenor, Vip, MTS

Provajderi mobilne telefonije - Telenor, Vip, MTS Ponuda mobilnih telefona, tarifni paketi, usluge, kvalitet, podrška, servis...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.12.2018, 17:24   #1
saphire
Član
 
Član od: 7.1.2008.
Poruke: 32
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom MTS ne prosledjuje SMS verifikacione poruke?

Imam sledeci problem, nadam se da ce mi neko pomoci kako da resim isti.

Na gmail nalogu koji koristim podesena je two-factor autentifikacija putem SMS poruke. Prilikom pokusaja logovanja prodjem prvi korak ( popunjavanja email-a i sifre) da bi na drugom stao, jer se trazi unos koda iz sms poruke ( a ja istu ne dobijam).

Broj iz gmail naloga je tacan, danas sam posle xx meseci uspeo da se ulogujem putem voice verifikacije (dobio sam poziv), ovo kao i sms verifikacija prethodnih meseci nije bilo moguce. Samo logovanje u Google nalog mi nista ne znaci, jer da bi disablovao two-factor autentifikaciju moram opet da unesem code iz sms poruke koju ne mogu da dobijem. Nemam drugih opcija za backup/ pristup (aplikacije i slicno)...

Nasao sam post na drugom forumu zali na slican problem-
"Zdravo forumaši! Nadam se da sam pogodio pravu temu za pitanje. Naime, korisnik sam mreže VIP Hrvatska (091), zbog prirode posla često putujem u Srbiju i tu koristim mrežu VIP Srbija. Na mreži VIP Srbija ne stižu SMS poruke koje šalje Google (verifikacija pristupa e-pošti). Na mreži Telenor Srbija iste ove SMS poruke stižu bez problema, a isto tako i na matičnoj mreži VIP Hrvatska. Da li je neko imao sličan problem?"

Da li je moguce da je uzrok problema prelazak tj. prenos broja sa Vip mreze na MTS, nisam dugo (vise od godinu dana) pokusavao da se logujem na gmail nalog jer mi mailovi stizu Outlook.

Da li bih nekako mogao da testiram ovaj broj na drugim mrezama Vip, Telenor da vidim da li bi preko njih mogao primiti poruku? Svaka ideja za resavanje ovog problema vise nego dobrodosla
saphire je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Android] SMS poruke u privatni pretinac ? cropape Programi za mobilne telefone 6 22.10.2018 15:28
Nestale poruke iz inboksa batista Operativni sistemi 0 25.12.2011 0:31
Vista i poruke o legalnosti + trojan fakealert i jos ponešto Marti Misterija Zaštita 38 16.9.2009 21:28
Imam osecaj kako mi poruke nestaju! Drixsus Forum o forumu 16 19.10.2007 17:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com