Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Video/TV softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Video/TV softver Video programi, formati, kodeci, konvertori, DVD/TV softver, satelitski/DVB programi, DivX i sl.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.4.2009, 7:27   #1
Kostarum Rex Persia
Član
 
Član od: 27.12.2005.
Lokacija: deep underground Klingon homeworld
Poruke: 321
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Gde kupiti MSI Theater 650 Pro TV kartu?

Dakle,gde,ja sam svuda trazio ali nisam uspeo naci... Katastrofa.

Ati ima daleko najbolji TV tjuner a nase glupe firme ga ne uvoze,izgleda.

Ako neko zna nek kaze ovde ili nek mi posalje privatnu poruku.Hvala.
Kostarum Rex Persia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2009, 18:27   #2
Kostarum Rex Persia
Član
 
Član od: 27.12.2005.
Lokacija: deep underground Klingon homeworld
Poruke: 321
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Gde kupiti MSI Theater 650 Pro TV kartu?

Molim i administratora Voju da se pozabavi ovim problemom i da kontaktira kompaniju MSI u Srbiji i da im postavi ovo pitanje,pošto je očito da gospoda neće da odgovaraju na mailove nas običnih smrtnika.

Čemu ovaj čip onda ako se ne uvozi ?

Meni je zaista potrebna ova kartica,ne bih ovo ovako pitao da ne planiram da je kupim.Unapred hvala,Vojo.
Kostarum Rex Persia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2009, 19:56   #3
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Gde kupiti MSI Theater 650 Pro TV kartu?

Citat:
Kostarum Rex Persia kaže: Pregled poruke
Molim i administratora Voju da se pozabavi ovim problemom i da kontaktira kompaniju MSI u Srbiji i da im postavi ovo pitanje,pošto je očito da gospoda neće da odgovaraju na mailove nas običnih smrtnika.

Čemu ovaj čip onda ako se ne uvozi ?

Meni je zaista potrebna ova kartica,ne bih ovo ovako pitao da ne planiram da je kupim.Unapred hvala,Vojo.
A zasto ih ti ne bi kontaktirao?Slazem se da bi bilo zgodno da mozemo da kupimo tu karticu(a i ne samo MSI vec i ostalih proizvodjaca) ali ne vidim zasto bi Voja jurio to,on niti je uvoznik,niti radi za MSI...Posalji mail predstavnistvu MSI i sacekaj odgovor.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2009, 20:33   #4
Kostarum Rex Persia
Član
 
Član od: 27.12.2005.
Lokacija: deep underground Klingon homeworld
Poruke: 321
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Gde kupiti MSI Theater 650 Pro TV kartu?

Zato sto gospoda neće da se udostoje da odgovore,misliš li da zaista to nisam probao do sada ?

A Svet Kompjutera je naš veliki časopis, trebali biste malo da istražite zašto je ovo ovako i šta se može uraditi da se ova kartica KONAČNO pojavi na srpskom tržištu.
Kostarum Rex Persia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2009, 9:42   #5
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.867
Zahvalnice: 2.930
Zahvaljeno 3.861 puta na 1.164 poruka
Određen forumom Re: Gde kupiti MSI Theater 650 Pro TV kartu?

Citat:
Kostarum Rex Persia kaže: Pregled poruke
Zato sto gospoda neće da se udostoje da odgovore,misliš li da zaista to nisam probao do sada ?

A Svet Kompjutera je naš veliki časopis, trebali biste malo da istražite zašto je ovo ovako i šta se može uraditi da se ova kartica KONAČNO pojavi na srpskom tržištu.
Ekonomska kriza. Namerno se izbegava uvoz skupljih komponenti za koje nisu sigurni koliko brzo ce se prodati.
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2009, 14:28   #6
Kostarum Rex Persia
Član
 
Član od: 27.12.2005.
Lokacija: deep underground Klingon homeworld
Poruke: 321
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Gde kupiti MSI Theater 650 Pro TV kartu?

Pa i dok nije bilo ekonomske krize nisu uvozili ovu karticu,tako da to sigurno nije opravdan razlog,Olujo.

Ništa,izgleda da moram po inostranstvu da potežem veze da kupim ovu karticu,pa nek košta koliko košta.
Kostarum Rex Persia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2009, 15:20   #7
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Gde kupiti MSI Theater 650 Pro TV kartu?

Citat:
Kostarum Rex Persia kaže: Pregled poruke
Pa i dok nije bilo ekonomske krize nisu uvozili ovu karticu,tako da to sigurno nije opravdan razlog,Olujo.

Ništa,izgleda da moram po inostranstvu da potežem veze da kupim ovu karticu,pa nek košta koliko košta.
Sa predhodnim modelom,ati 550pro, bilo je dosta problema sa reklamacijama zbog nekompatibilnosti sa odredjenim cipsetovima i grafickim cipovima sto sam licno iskusio,kartica nije htela da radi sa ati 9200se dok je na gf4mx440,6600GT,ati x1950pro radila bez problema.Kako se nije previse proslavila kod nas i naisla na veci trzisni uspeh a tome nije doprinelo ni sto se uz karticu dobijao zastareli Power Cinema 3 uvoznici su verovatno pouceni ovakvim iskustvom odlucili da se drze proverenih Leadtek PVR kartica za naprednije korisnike.MSI nije jedini proizvodjac te kartice znam sigurno da je proizvodi Sapphire pa se obrati i uvoznicima tih kartica.
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mario Pavićević na korisnoj poruci:
Noner (15.7.2009)
Stara 24.4.2009, 2:54   #8
Kostarum Rex Persia
Član
 
Član od: 27.12.2005.
Lokacija: deep underground Klingon homeworld
Poruke: 321
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Gde kupiti MSI Theater 650 Pro TV kartu?

Da,verovatno,ali na sajtu kompanije Sapphire nema ni pomena o toj kartici,a imaju drajver za nju na samom sajtu,veoma neobicno. Mogu li dobiti informaciju koja firma je zvaničan uvoznik Sapphire proizvoda za Srbiju ?
Kostarum Rex Persia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2009, 2:33   #9
Noner
Novi član
 
Član od: 14.5.2008.
Poruke: 8
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Cool Gde kupiti MSI Theater 650 Pro TV kartu?

Citat:
Mario Pavićević kaže: Pregled poruke
Sa predhodnim modelom,ati 550pro, bilo je dosta problema sa reklamacijama zbog nekompatibilnosti sa odredjenim cipsetovima i grafickim cipovima sto sam licno iskusio,kartica nije htela da radi sa ati 9200se dok je na gf4mx440,6600GT,ati x1950pro radila bez problema.Kako se nije previse proslavila kod nas i naisla na veci trzisni uspeh a tome nije doprinelo ni sto se uz karticu dobijao zastareli Power Cinema 3 uvoznici su verovatno pouceni ovakvim iskustvom odlucili da se drze proverenih Leadtek PVR kartica za naprednije korisnike.MSI nije jedini proizvodjac te kartice znam sigurno da je proizvodi Sapphire pa se obrati i uvoznicima tih kartica.
Ovo si stvarno dobro rekao i u pravu si. Ja sam ponosni vlasnik Saphire Theatrix (550 Pro) koji je inicialno imao velikih problema sa drajverima koji su hvala bogu reseni bar 2 god. Power Cinema je sh!t (bilo koja verzija pa cak i v5) Kartica savrseno radi sa ChrisTV PVR programom koji je inace nezamenjljiv za bilo koga ko ima TV karticu. Jedina mana mu je sto ga vredi plati a ne kosta malo jer je tesko pronaci verziju koja 100% radi bez para.

Napomena ostalima: Uz Theatrix dolazi USB Cyberlink IR MediaCenter Remote koji radi u bilo kojoj applikaciji za multimediji na XP-u (i novijim), 100% kompatibilan sa Microsoft Remote komandama.

Nazalost Mario je u pravu uvoznici se boje da uvezu nesto skuplje ili malo nesvakidasnje Secam se iste price i za ATi Remote Wonder koji sam slucajno kupio u NS u firmi kojoj su 100 kom stojala u kutiji kao ono nemamo pojma sta da radimo sa tim niko nece da kupi i nezna sta je to (te ja kupio 15 kom za sve one koje ja znam) i u roku od nedelju dana posle moje kupovine nije bilo ni jednog. Nikada ga vise nisu uvezli a sada moj polovan vredi skoro duplo. Da nisam potegao vezu i jedva nabavio Theatrix ne bih ni njega imao. Pretpostavljam da je slicna prica i sa 650 Pro jer ga nisam nigde video a rado bih ga posedovao jer zavrsavam jedam HTPC gde se dvoumim da li da uradim kombinaciju 4650 + Theater 650 ili Diamond AIWHD3650PM All-in-Wonder ATI Radeon HD 3650 Premium Edition Theater 650

Resenje: Kontaktiraj MSI, Sapphire i zamoli njih da kontaktiraju komercijaliste kod nasih uvoznika zaduzene za te firme i dobices je sigurno. Meni je upalilo par puta.

EDIT: SK ili neko drugi bi stvarno mogao da istrazi zasto ne postoji mogucnost doci do odredjenog hardware-a jer pouzdano znam da pravi uvoznici dobijaju test primerke, ko god od uvoznika kaze da nemoze da se nabavi aktuelan proizvod 99% ga mrzi da se potrudi oko njega iako bi to bio marketinski potez.
Noner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2009, 15:35   #10
Noner
Novi član
 
Član od: 14.5.2008.
Poruke: 8
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Gde kupiti MSI Theater 650 Pro TV kartu?

Cisto da se zna PowerColor Theater 650 i 600 moze da se nadje kod nas bez problema kome treba nekami se javi na PM
Noner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li vredi kupiti ove komponente? Milance91 ŠDK - Osnovne komponente 13 9.12.2008 23:34
Koji laserski stampac kupiti, sto ekonomicniji i sto jeftiniji? Asmodeus ŠDK - Ostale komponente 17 10.11.2008 12:29
Da li se isplati kupiti ovakav lap-top? dusan_silni Prenosni računari 19 3.5.2008 0:40
Home Theater do 300 Eura ? Freško ŠDK - Foto i audio/video 22 21.7.2007 22:59
Da li vredi kupiti 64-bitni procesor? Andross ŠDK - Osnovne komponente 36 19.12.2005 21:43


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com