Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.4.2008, 1:28   #641
Iilija64
Banned

Član od: 20.9.2007.
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Ijuh, potezno ... bilo sta , dize mi se kosa na glavi od poteznih igara. Prvo cu da te klepim cekicem po glavi, pa ces ti onda... pa cu ja onda... .
Neki to baš vole. Osim toga stariji si od mene. Trebao si prijeći Fallout 2 bar nekoliko puta do sada. Ja sam ga ionako kasnio dobre 2-3 godine.
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2008, 1:43   #642
Dio37
Starosedelac

Član od: 3.2.2007.
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 1.167 puta na 469 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dio37

Citat:
Iilija64 kaže: Pregled poruke
Neki to baš vole. Osim toga stariji si od mene. Trebao si prijeći Fallout 2 bar nekoliko puta do sada. Ja sam ga ionako kasnio dobre 2-3 godine.
Cuti, ja sam ga odigrao 2005. Prvi put.

Citat:
Ijuh, potezno ... bilo sta , dize mi se kosa na glavi od poteznih igara. Prvo cu da te klepim cekicem po glavi, pa ces ti onda... pa cu ja onda... .
Daj Pjanovicu, ne lupetaj.

...dobro, ne vise nego inace. Meni je potezna borba bila najbolji deo Fallouta, jednostavno ne mogu da zamislim F3 bez nje. Jesi ti igrao ovo uopste?

edit: Eh, sad sam video sta pise na prethodnoj strani. Dakle F2, SS2, Grim... sve sami klasici, a ti nista od toga nisi igrao. Gde ce ti dusa?
Dio37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2008, 9:55   #643
shrafko
Starosedelac

Član od: 5.8.2007.
Zahvalnice: 1.578
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko

Citat:
Dio37 kaže: Pregled poruke
Meni je potezna borba bila najbolji deo Fallouta, jednostavno ne mogu da zamislim F3 bez nje.
Amin.
Dobro je što u F3 bar koriste VATS i donekle Action Points, ali opet koliko sam shvatio i taj VATS će se odnositi samo na nišanjenje + napucavanje a ne i na kretanje kao u prva dva dela

Sećam se u F1 kada sam se vraćao iz Vault 15 gde sam pokupio svoj prvi SMG 10mm (slatka spravica ), pa navratim u Shady Sands gde mi Aradesh kaže da je Tandi oteta pa treba da je izbavljam.. Pa odem kod Raidera kojih ima mali milion i svi nose Metal Armor, koplja, 10mm utoke a poneki bogami i Desert Eagle .44.. pa je potrebno pametno iskoristiti svoje AP da se dobro zauzme zaklon (iza nekog ćoška, npr) inače te tri Raidera koja koriste 10mm izbuše za 2 turna.. džaba ti burst mode SMG-a.
Priceless.
E ybg, to izgleda neće moći u F3
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2008, 10:02   #644
gently
Veteran

Član od: 19.4.2007.
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke
Amin.
Dobro je što koriste VATS i donekle Action Points, ali opet koliko sam shvatio i taj VATS će se odnositi samo na nišanjenje + napucavanje a ne i na kretanje kao u prva dva dela

Sećam se u F1 kada sam se vraćao iz Vault 15 gde sam pokupio svoj prvi SMG 10mm (slatka spravica ), pa navratim u Shady Sands gde mi Aradesh kaže da je Tandi oteta pa treba da je izbavljam.. Pa odem kod Raidera kojih ima mali milion i svi nose Metal Armor, koplja, 10mm utoke a poneki bogami i Desert Eagle .44.. pa je potrebno pametno iskoristiti svoje AP da se dobro zauzme zaklon (iza nekog ćoška, npr) inače te tri Raidera koja koriste 10mm izbuše za 2 turna.. džaba ti burst mode SMG-a.
Priceless.
E ybg, to izgleda neće moći u F3
Naravno da nece moci,a imaju i dobar perk koji izmislise,kada ubijes neprijatelja vrate ti se svi akcioni poeni,ne znam sta je sledece,portovanje trojke na automate u igraonicama?
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2008, 10:44   #645
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux

Član od: 1.11.2005.
Zahvalnice: 2.115
Zahvaljeno 4.946 puta na 2.876 poruka

Kasnite sa ovim hejtom i histerijom jedno pola godine Kao da ste juče prvi put videli screenshotove

Strpite se još pola, pa ćemo videti šta je i kako je iz prve ruke. Mene lično zabole da li je borba potezna ili ne ili je pogled iz ovog ili onog lica (mada, Witcher ima efikasne i izometriju i third person, svi srećni svi zadovoljni) jer to prosto nije suština role-plejinga (ovako mogu da se jave i igrači iz prve polovine devedesetih, ako su još živi i kažu kako je skokovito kretanje iz prvog lica jedini i pravi način role-playovanja, jer su tada bile takve igre), samo da priča ne bude bljutava i banalizovana kao pojedine quest grane u Oblivionu (Fighter's Guild npr). Lično bih voleo raznolikost, veličinu i obim Morrowinda, samo što sumnjam da će tako ispasti... a ovaj VATS je toliko konfuzno objašnjen da niko osim developera ne zna kako će tačno funkcionisati, pa se i od takvih procena treba suzdržavati.

Inače (nažalost), ljudi danas prosto nemaju vremena da potroše mesece igrajući (aktivno, svaki dan, po više sati) jednu istu igru. Pre 7-8-9 godina igrao sam po jednu igru mesecima, a sad sam na Witchera potrošio nešto preko nedelju dana, i to mi je "mentalni alarm" vrištao da se vratim obavezama i batalim toliko dugo igranje...
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku voodoo_ na korisnoj poruci:
Red Dragon (7.4.2008)
Stara 7.4.2008, 10:56   #646
Red Dragon
Starosedelac

Član od: 16.7.2006.
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon

(...zacuvsi tuzni vapaj odanih Falloutu 2 i njegovo skrnavljenje od strane neznalica, sunce se u strahu sakrije iza mracnih oblaka, vetar krene besno da huci, zemlja od velikog straha poce da se trese, dok se kroz mracne oblake probija, na ledjima krilatog crvenog zmaja pakla, ON, koga se i Jahaci Apokalipse plase, a sam Grim Reaper ostaje tog dana kod kuce. Bljesti na njemu sjajni hardened armor, u levoj ruci sija se kao dijamant smrtonosni gauss pistolj, a u desnoj vesnik smrti, hunting rifle, koji sa 100 km daje 99% sansu neverniku da ga pogodi u...u...u... groin!!!
Radujte se vi kojima je nepravda naneta, plasite se vi koji uvrediste Fallout 2, sam Zastitnik je stigao...)

...msilim da cu napustiti faks i ovaj forum i preci u pisce...Eniaroyah, da li mogao dobro proci na ovom sajtu za pisce?

Salu na stranu...

Citat:
shimec kaže: Pregled poruke
Malo novih screenova
Paa, ajde da kazem da su OK, mada me i ne zanimaju previse, vise me zanima sam gameplay

Citat:
Plagy kaže: Pregled poruke
Stvarno sam skeptik shto se tiche ovog nastavka. Ja sam najvishe voleo u proshlim delovima shto sam se uziveo u lika kog sam vodio i potezne bitke koje sam obozavao.

Citat:
Plagy kaže: Pregled poruke
Shto se tiche bitke u novom delu oni kazu:
The Vault-tec Assisted Targeting System, or V.A.T.S. will be implemented.
ispace neki hybrid system (pola riba pola devojka )
Meni se cini da ce od ovog ispasti neki matrix efekat, u fazonu, naglo se uspori vreme, ti centriras, ako uradis critical, pojavi se neka kul krvava scena (hej, ovo i ne bi bilo lose)

Citat:
Mislim da cu sa zadovoljstvom igrati ovu igru, iako bude rpg uprostena.
Kapiram vas rpg fanatike ovo izuzetno pogadja , ali ja sam onomad probao da igram 1.deo i nije mi nikako legao.
Al bi sad popio crvenih "zahvalnica" , sva sreca pa ih izbacise...
Aha....dobro...

Citat:
Pelagijska Argosija kaže: Pregled poruke
1.A zašto nije nastavak? Mislim, nisam igrao prva dva dela pa me zanima.
2.Jel to zbog pogleda iz prvog lica. Po meni je pojam RPG-a pogled iz trećeg lica, ali Oblivion mi je prilično promenio taj pojam.
Nemojte odmah tako negativno sve da gledate.
EDIT: Evo pročitajte šta kaže Pjanović. U potpunosti se slažem sa njim.
Aha...dobro...(...gde mi je ona crna knjizica, tu je negde bila....aha, evo je...znaci za sad:
1. Pjanovic
2. Pelagijska Argosija
...necu sad nista da im radim, sacekacu jos malo mozda neko jos nacini greske)

Citat:
Popio bi ti i još nešto. Ako ljudi koji su izumili V.A.T.S. prežive iduću godinu to će biti čudo. Ipak Fallout-ovaca ima svugdje koji su spremni dati život za obranu legende.
Odigrajte Fallout 2 pa ćete onda i vi plakati što će od njega učiniti. Neki ovdje bi rado žrtvovali pola planete da odigraju Fallout 3, a da bude dobar kao 2 ili 1.
Amen, bro'!

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
U suštini ja ne bih imao ništa protiv da borbu sa vatrenim oružjem odrade na foru KotOR-a. Ovako ako bude samo real time kao Oblivion, biće ništa drugo do običan shooter sa elementima RPG-a
Pravo da ti kazem, uopste se ne bi bunio da je igra vise radjena u KotOR stilu, mozda bi stvarno ispao zanimljiv hibrid. Borbe su i onako skoro polupotezne, grafika je lepa, atmosfera je dobra, dosta dijaloga sa raznim opcijama...Mozda uopste ne bi ispala lose.
(...ajde njega necu da upisem u knjizicu, mada ako previse bude forsirao KotOR mozda i hocu...)

Citat:
Fallout 3 treba imati nabrijani engine fallouta 2 ili nečega sličnoga da bi bio grefički dobar. Mi ne želimo Oblivion u postapokaliptičnome svjetu. Mi želimo Fallout 3 dostojan da nosi ime Fallout.
(napomena....Iliju nikad ne upisati u crnu knjizicu)

Citat:

Znas u cemu je problem, moze da smara, ali u koliko igara mozes da gadjas protivnika u razlicite delove tela i da dobijes razlicite poledice.
Znas li da je Black Isle napravio igru Lionheart, cija je ideja i atmosfera mogla da nadmasi Fallout, da nisu nacinili veliku gresku, i ubacili borbu u Diablo stilu(real time) umesto potezne. Da se pojavi patch koji je pretvara u poteznu, sad bih je instalirao.

Sad ozbiljno, ako vec imate vremena da nesto odigrate, svarite grafiku, instalirajte Fallout 2 i probajte. Za danasnje pojmove, sve (sem grafike) u ovoj igri valja, garantovano cete se zabaviti. Atmosfera, pratioci, perkovi, humor, oruzja, borbe, budzenje lika, dijalozi, sve je maestralno uradjeno.
Ako prvo odigrate F3 i jos se odusevite(a pritom ste veliki fan Obliviona), pa onda resite da isprobate starije Falloute, garantovano cete se razocarati i pocete da smatrate F3 najboljom igrom, a starije Falloute djubretom (upamtite ove reci, mnogi ce ih reci, nadam se da gresim).

Mislim da ce u F3 najveci gubitak biti na pratiocima (zanimljivije kad sa jos sest nabudzenih pajtasa mlatis aliene i mutante, nego sam), preglednosti (izometrijska perspektiva je bolja jer se lakse primete predmeti na zemlji), borbi (al' ajde, to je jos diskutabilno).
Bitno je da ce biti SPECIAL, perkovi, gomila oruzja i (nadam se) dijalozi i humor u stilu prethodnih Fallouta.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Red Dragon na korisnoj poruci:
gently (7.4.2008), Iilija64 (7.4.2008), Ne$A (7.4.2008)
Stara 7.4.2008, 11:38   #647
Dio37
Starosedelac

Član od: 3.2.2007.
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 1.167 puta na 469 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dio37

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
(nadam se) dijalozi i humor u stilu prethodnih Fallouta.
Pa to je Bethesda.
Dio37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2008, 11:44   #648
Iilija64
Banned

Citat:
Pa to je Bethesda.
To me i brine. Od kada su se prebacili na konzole samo razočarenja. Koliko su im stare igre bolje.

Poslednja ispravka: Iilija64 (7.4.2008 u 11:57)
Stara 7.4.2008, 12:08   #649
gently
Veteran

Citat:
Pa to je Bethesda.
U jednom intervjuu je onaj glavni budza to jest the pr guy iz bethesde rekao,zadrzacemo crni humor,naprimer ubijete staricu otkinete joj glavu,stavite na pult i pravite se da pricate sa njom.Stari fallout jeste bio pun crnog humora ali ovakvih besmislenih postalolikih gluposti ruku na srce nije imao
Stara 7.4.2008, 12:23   #650
player1
V.I.P. Test Play

Član od: 5.4.2006.
Zahvalnice: 5.513
Zahvaljeno 4.108 puta na 2.681 poruka

Citat:
Znas li da je Black Isle napravio igru Lionheart, cija je ideja i atmosfera mogla da nadmasi Fallout, da nisu nacinili veliku gresku, i ubacili borbu u Diablo stilu(real time) umesto potezne. Da se pojavi patch koji je pretvara u poteznu, sad bih je instalirao.
Uopste nije bio problem u real-time borbi nego u nebalansiran borbenom modelu.

Banalan primer: Protivnici imaju ogroman HP i daju ogroman damage, a tvoja heal magija je veoma blaga, pa ti za lecenje treba 5 minuta van borbe (click, click, click...). Ili pak neophonost hit-run akrobatike da uopste uspesno igras maga, jer ako ostanes u mestu "odma legnes".

Bilo koji sistem, real-time ili potezni moze da se unisti ovakvim glupostima.

I jeste, previse je kopirano Diabla, ukljucujici interfejs, ali i to ne bi lose ispalo, da je borba uradjena kako valja.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2008, 13:04   #651
Pjanovic
Banned

Član od: 22.1.2007.
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic

Citat:
Daj Pjanovicu, ne lupetaj.

...dobro, ne vise nego inace. Meni je potezna borba bila najbolji deo Fallouta, jednostavno ne mogu da zamislim F3 bez nje. Jesi ti igrao ovo uopste?

edit: Eh, sad sam video sta pise na prethodnoj strani. Dakle F2, SS2, Grim... sve sami klasici, a ti nista od toga nisi igrao. Gde ce ti dusa?
Pa prvo procitaj lepo sta je napisano, pa ti onda manje lupetaj .

Jesam igrao 1.deo i nije mi se svidelo. Da ne lupetam.... .
Sta ima bre da ne lupetam, ne volim nista potezno, prosto nije zanimljivo.
Kapiram da ima strategijskih elemenata za razne kombinacije...

A i kad ja inace lupetam, bice da ti lepo ne citas .
Grim upravo igram, opet ne citas... kupi naocare, pisao sam vec u toj temi. SS2 ne mogu da pokrenem, a ranije nisam imao dobar racunar, doci ce i to na red. Ali F2 gotovo sigurno nece...
Potez po potez... dosadno... pregazilo vreme, pa gde su vam sad potezne strategije...

Citat:

Aha...dobro...(...gde mi je ona crna knjizica, tu je negde bila....aha, evo je...znaci za sad:
1. Pjanovic
2. Pelagijska Argosija
...necu sad nista da im radim, sacekacu jos malo mozda neko jos nacini greske).
Sto ce biti dobar F3, pogotovo ako bude licilo na Q3 .

Poslednja ispravka: Pjanovic (7.4.2008 u 13:34)
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2008, 13:32   #652
gently
Veteran

i jos jedna stvar ima koja mi smeta,a to je levelovanje neprijatelja to jest.kada si prvi level pacov ima 5 HP-a a cim si veci on ima srazmerno veci,zaboga pacov je pacov i nema sta da ima healtha kao deathclaw na prvom levelu
Stara 7.4.2008, 13:43   #653
Deathclaw
Član

Član od: 5.8.2006.
Zahvalnice: 106
Zahvaljeno 51 puta na 27 poruka

Citat:
gently5210 kaže: Pregled poruke
i jos jedna stvar ima koja mi smeta,a to je levelovanje neprijatelja to jest.kada si prvi level pacov ima 5 HP-a a cim si veci on ima srazmerno veci,zaboga pacov je pacov i nema sta da ima healtha kao deathclaw na prvom levelu
Mislim da ovo nije tacno, nigde u falloutu ne postoji ovakav slucaj, bar za koji ja znam. Svi criterr-i imaju isti broj HP-a bez obzira na nivo glavnog lika.
Deathclaw je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2008, 13:46   #654
Iilija64
Banned

Citat:
Deathclaw kaže: Pregled poruke
Mislim da ovo nije tacno, nigde u falloutu ne postoji ovakav slucaj, bar za koji ja znam. Svi criterr-i imaju isti broj HP-a bez obzira na nivo glavnog lika.
Ja to nisam primjetio. Imaju isti hp uvjek.
Stara 7.4.2008, 14:17   #655
gently
Veteran

Citat:
Ja to nisam primjetio. Imaju isti hp uvjek.
Nisam naglasio da ce to biti u trojci aka oblivion fazon.izvinjavam se jer nisam naveo to u proslom postu.
Stara 7.4.2008, 14:51   #656
madhatterYU
Veteran

Član od: 18.12.2005.
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 27 puta na 19 poruka
Thumbs down Re: Fallout 3

Citat:
gently5210 kaže: Pregled poruke
Nisam naglasio da ce to biti u trojci aka oblivion fazon.izvinjavam se jer nisam naveo to u proslom postu.
koja je onda svrha da ti raste hp, prakticno se sve svede na isto.. Da li ce pucacina da bude iz 3ceg ili prvog lica, ili mesano? Ne pise da li ce da ubace bullet time?
madhatterYU je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2008, 15:25   #657
Red Dragon
Starosedelac

Član od: 16.7.2006.
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Question Re: Fallout 3

Iako nisam previse za prepucavanja i nebitne postove, ovo pitanje je stvarno interesantno: Kako ce biti uradjeno levelovanje u Falllout 3?
Nekako mi ne pristaje da Fallout ima levelovanje u Oblivion stilu, tu je Fallout imao "realniji" pristup. Svi su (uglavnom) imali fiksni HP, samo je bilo pitanje koji lvl lik koji se bori. Mislim, zamislite lika XYZ level, nagruvan sa najjacim armorom i najboljim oruzjem kako se muci sa pacovima ili obicnim barabama sa nozevima (to je ono sto mi je bilo bas bezveze u Oblivionu).
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Red Dragon na korisnoj poruci:
gently (7.4.2008), madhatterYU (7.4.2008)
Stara 7.4.2008, 15:47   #658
shrafko
Starosedelac

Član od: 5.8.2007.
Zahvalnice: 1.578
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko

^^^

Slažem se, mada se onda postavlja još jedno (pod)pitanje. Po kom principu će se razvijati atributi? Znamo da je Bethesda rekla da će koristiti SPECIAL (tj. Strength, Perception, Endurance, Charisma, Agility, Luck) i da će level cap biti 20. E sada,ako se atributi mogu slobodno uvećavati pri svakom levelovanju (kao u Oblivionu), onda se tu umnogome gubi prava draž roleplayinga. Primer iz Obliviona je da ako igrate kao čarobnjak (ili neki srodni pandan) i forsirate Intelligence, Willpower i (recimo) Personality (zbog illusion škole), kada se ta tri atributa izmaksuju, prelazi se na strength, speed, itd.. Što je u principu bez veze, pošto onda možete završiti igru kao Wizard koji ima Strength, Agility i Speed od 100, pored maksimalnih vrednosti "primarnih" atributa (u ovom slučaju Intelligence, Willpower i Personality). Ovo u suštini (bar meni) dosta ubija sam roleplay.. jednostavno sama igra poseduje jako nisku replay vrednost.

U Fallout (1 i 2) seriji to je bilo totalno drugačije urađeno (znači, ako forsirate STR i END a zapostavite INT i CHA, najverovatnije ste osuđeni da budete snažni i izdržljivi odbojni pajser do samog kraja igre) i to je ono što vas tera da igru obrnete još koji put. Sećam se da sam prvi put prelazio kao razbijač sa gomilom HP ali inteligencijom kuvanog krompira, drugi put kao fizički slaba ali ekstra-seksi-ribica sa masom kompanjona (koja se smuvala sa Metzgerom, btw), a treći put kao pravi pravcati geek kome ni Myron nije bio ravan. E sad, ako postoji mogućnost da se sve napuca na max tokom prvog igranja, onda baš i nema poente prelaziti igru još koji put (osim možda da se vide drugačiji krajevi i/ili naprave drugačiji dobri/loši izbori).

Poslednja ispravka: shrafko (7.4.2008 u 16:05)
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2008, 16:40   #659
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux

Član od: 1.11.2005.
Zahvalnice: 2.115
Zahvaljeno 4.946 puta na 2.876 poruka

Citat:
Iako nisam previse za prepucavanja i nebitne postove, ovo pitanje je stvarno interesantno: Kako ce biti uradjeno levelovanje u Falllout 3?
Nekako mi ne pristaje da Fallout ima levelovanje u Oblivion stilu, tu je Fallout imao "realniji" pristup. Svi su (uglavnom) imali fiksni HP, samo je bilo pitanje koji lvl lik koji se bori. Mislim, zamislite lika XYZ level, nagruvan sa najjacim armorom i najboljim oruzjem kako se muci sa pacovima ili obicnim barabama sa nozevima (to je ono sto mi je bilo bas bezveze u Oblivionu).
Ovo su još na početku istakli - neće biti automatskog levelovanja neprijatelja upredo s vašim likom! Čak se i fanovi Obliviona slažu da je to bilo glupo. Znači, sa te strane nema brige, protivnici su uvek isti, kad naletite na neke imba neprijatelje, izlevelujete se dovoljno i onda dođete i prebijete ih
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2008, 21:24   #660
Iilija64
Banned

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Ovo su još na početku istakli - neće biti automatskog levelovanja neprijatelja upredo s vašim likom! Čak se i fanovi Obliviona slažu da je to bilo glupo. Znači, sa te strane nema brige, protivnici su uvek isti, kad naletite na neke imba neprijatelje, izlevelujete se dovoljno i onda dođete i prebijete ih
Ne brinem se ja zbog toga. Ja se brinem zbog drugih stvari.
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iilija64 na korisnoj poruci:
shrafko (7.4.2008)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bethesda, fallout, fallout 3, rpg, special

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Fallout MMO Belfegor Role-Play 7 27.1.2010 14:08
Fallout Tactics: Brotherhood of Steel DeCoy Role-Play 7 28.11.2008 14:13
Fallout - endings Nemesis Role-Play 4 26.9.2007 17:37
Fallout original kulturni jelen O igrama uopšte 2 7.12.2006 4:13

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:58.