Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.11.2012, 19:19   #601
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Hitman: Absolution

Citat:
Typhoon kaže: Pregled poruke
Nema sanse da ti je usko grlo ti imas bolju od moje a meni sa 4850 na medium igra prosto leti, na ultra malo pada fps.
R 4850 je dosta jaca od r 5670 tako da nemoj da pricas gluposti .Moj x 240 je kloknut na 3.11ghz isto kao i ram,a graficku nisam pitao jer je fabricki nategnuta i jednostavno nmz nista da izvuce...
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2012, 20:14   #602
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Hitman: Absolution

Igra kao igra nije losa,ali nije ni nalik prethodnim delovima.Ovo je manje vise kao da igram Max p....
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SAJEVAC na korisnoj poruci:
filpan (27.11.2012)
Stara 27.11.2012, 21:04   #603
Typhoon
Banned
 
Član od: 22.1.2011.
Poruke: 2.187
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 335 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Hitman: Absolution

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
Igra kao igra nije losa,ali nije ni nalik prethodnim delovima.Ovo je manje vise kao da igram Max p....
Verovatno sve redom ubijas zato ti i deluje kao Max Payne, provali fore, malo se sunjaj i neces imati takav osecaj.

Poslednja ispravka: Typhoon (27.11.2012 u 21:15)
Typhoon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2012, 21:30   #604
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Hitman: Absolution

Moram reci da mi se sejv sistem ipak dopada. Malo mi je smetalo u pocetku ali mi je sada super. Planiram i igram mnogo pazljivije, dobro proucim kretanja mete i okolinu. Jako veliki plus imerziji, pravi osecaj ubice iz senke. Igra ima problema to niko ne moze da ospori, ali daleko je ovo od onih losih kritika koje sevaju na sve strane. Stvarno recenzije odose u k**** u poslednje vreme (odavno je to tako ali sada se bas primecuje), neki krsevi dobili pohvale i nebeske ocene a nesto stvarno kvalitetno popljuvano na sve strane. Vidim PC gamer rece ogavna optimizacija a meni igra leti na maksimum podesavanjima. Dvostruki standardi svuda, ko je ovde lud
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.11.2012, 23:23   #605
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Hitman: Absolution

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Moram reci da mi se sejv sistem ipak dopada. Malo mi je smetalo u pocetku ali mi je sada super. Planiram i igram mnogo pazljivije, dobro proucim kretanja mete i okolinu. Jako veliki plus imerziji, pravi osecaj ubice iz senke. Igra ima problema to niko ne moze da ospori, ali daleko je ovo od onih losih kritika koje sevaju na sve strane. Stvarno recenzije odose u k**** u poslednje vreme (odavno je to tako ali sada se bas primecuje), neki krsevi dobili pohvale i nebeske ocene a nesto stvarno kvalitetno popljuvano na sve strane. Vidim PC gamer rece ogavna optimizacija a meni igra leti na maksimum podesavanjima. Dvostruki standardi svuda, ko je ovde lud
Sobzirom kakav komp imas bas cudno da ti leti.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2012, 0:36   #606
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Hitman: Absolution

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
Sobzirom kakav komp imas bas cudno da ti leti.
Sarkazam ili ozbiljno ? Osim graficke, komp ne sija previse , Ja sam naravno i vise nego zadovoljan.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2012, 0:50   #607
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Hitman: Absolution

^Kako nije ozbiljno bro, imas Quad-Core ako se ne varam (ne pratim taj AMD cpu)...Sta tu ne sija
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2012, 1:01   #608
batakpudla
Veteran
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 804
Zahvalnice: 614
Zahvaljeno 148 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: Hitman: Absolution

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Moram reci da mi se sejv sistem ipak dopada. Malo mi je smetalo u pocetku ali mi je sada super. Planiram i igram mnogo pazljivije, dobro proucim kretanja mete i okolinu. Jako veliki plus imerziji, pravi osecaj ubice iz senke. Igra ima problema to niko ne moze da ospori, ali daleko je ovo od onih losih kritika koje sevaju na sve strane. Stvarno recenzije odose u k**** u poslednje vreme (odavno je to tako ali sada se bas primecuje), neki krsevi dobili pohvale i nebeske ocene a nesto stvarno kvalitetno popljuvano na sve strane. Vidim PC gamer rece ogavna optimizacija a meni igra leti na maksimum podesavanjima. Dvostruki standardi svuda, ko je ovde lud
На коју фору? Конфа из профила, ставио најновије бета драјвере и на ultra и high подешавањима имам око 25-30фпс, док ми код тениског терена пада толико да је неигриво...
batakpudla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku batakpudla na korisnoj poruci:
Shonkas (28.11.2012)
Stara 28.11.2012, 1:13   #609
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Hitman: Absolution

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Moram reci da mi se sejv sistem ipak dopada. Malo mi je smetalo u pocetku ali mi je sada super. Planiram i igram mnogo pazljivije, dobro proucim kretanja mete i okolinu. Jako veliki plus imerziji, pravi osecaj ubice iz senke. Igra ima problema to niko ne moze da ospori, ali daleko je ovo od onih losih kritika koje sevaju na sve strane. Stvarno recenzije odose u k**** u poslednje vreme (odavno je to tako ali sada se bas primecuje), neki krsevi dobili pohvale i nebeske ocene a nesto stvarno kvalitetno popljuvano na sve strane. Vidim PC gamer rece ogavna optimizacija a meni igra leti na maksimum podesavanjima. Dvostruki standardi svuda, ko je ovde lud

PC gamer je ocjenjivao press kopiju koja je dobila patch tek pred izlazak i to je i napisao u recenziji. Kritike i dalje stoje mozda ne sve ali dosta je kritika koje se mogu smatrati korektnim. Prva je cjepkanje nivoa na manje djelove jer su htjeli sto vise detalja a konzole nisu mogle da podnesu toliku detaljnost na vecim nivoima, druga kritika koja stoji je prepoznavanje Agenta 47 kada se obuce u nesto drugo. Ok da ga prepozna neko kada mu se priblizi ali u guzvi sa vece udaljenosti ga prepoznaju bez problema, pod punom maskom ga prepoznaju ma sta god radio.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2012, 1:29   #610
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Hitman: Absolution

Citat:
batakpudla kaže: Pregled poruke
На коју фору? Конфа из профила, ставио најновије бета драјвере и на ultra и high подешавањима имам око 25-30фпс, док ми код тениског терена пада толико да је неигриво...
Stvarno ne znam. Meni radi u proseku oko 31 fps, iskreno vam kazem nemam razloga da vas zavlacim. Rezolucija 1920x1080 teselacija i ostalo ukljuceno (mozda je samo AA stavljeno na neku sredinu). Kod teniskog terena je i meni padao fps ali daleko je od neigrivog. E sad meni je sve oko 30 fps i vise nego zadovoljavajuce, vise od toga ne primecujem toliko, pa otuda izraz da mi leti .

@Shonkas

Moj procesor jeste Quad ali je dosta star i ne bas previse kvalitetan. Znam da mi je AC2 nenormalno zezao zbog ovog procesora. Doduse imao sam slabiju kartu ali u to vreme sasvim solidna i negde oko preporucenog. Moj prijatelj sa istom konfom ako izuzmemo procesor terao odlicno.

@dex
Ja se slazem sa dobrim delom kritika ali me nervira sto je, eto, Hitman ocrnjen zbog toga a ostale igre sa istim ili nekim slicnim problemima (cak i mnogo gorim problemima) dizane u nebesa
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2012, 1:48   #611
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Hitman: Absolution

Svaki put me prepoznajuu...Cak i oni koji nikad nisu culi za agenta 47 kaoo skontaju ko sam iako sam presvucen.To je veliki minus.KOja je svrha presvlacenja onda da smanjis brzinu pre nego sto te roknu tacnije malo usporiss napad protivnikaa i imas vremena da se sakrijes...Inace meni radi super na medium,high..Cak izvucem i do 45 fps,a drajveri nisu najnoviji.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2012, 1:53   #612
batakpudla
Veteran
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 804
Zahvalnice: 614
Zahvaljeno 148 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: Hitman: Absolution

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Stvarno ne znam. Meni radi u proseku oko 31 fps, iskreno vam kazem nemam razloga da vas zavlacim. Rezolucija 1920x1080 teselacija i ostalo ukljuceno (mozda je samo AA stavljeno na neku sredinu). Kod teniskog terena je i meni padao fps ali daleko je od neigrivog. E sad meni je sve oko 30 fps i vise nego zadovoljavajuce, vise od toga ne primecujem toliko, pa otuda izraz da mi leti .
Не мислим да фолираш, него бих ја да и мени лети игра, тј да имам константних бар 30фпс А још је код мене 1680Х1050...
batakpudla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2012, 1:55   #613
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Hitman: Absolution

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
Svaki put me prepoznajuu...Cak i oni koji nikad nisu culi za agenta 47 kaoo skontaju ko sam iako sam presvucen.To je veliki minus.KOja je svrha presvlacenja onda da smanjis brzinu pre nego sto te roknu tacnije malo usporiss napad protivnikaa i imas vremena da se sakrijes...Inace meni radi super na medium,high..Cak izvucem i do 45 fps,a drajveri nisu najnoviji.
Prepoznaju te ukoliko su isti tip neprijatelja ciju odecu nosis. Policajac ce sigurno primetiti da nisi njegov kolega. Moras da pazis sta nosis i gde, nema mnogo svrhe nositi odecu policajca medju policajcima. Takodje ukoliko je neki deo Trespassing, nema tu nikakvog sirenja kroz masu bez obzira kakvu masku imas. Nije tvoja smena, mars napolje . Za sada nisam imao nikakvih problema sto se toga tice.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2012, 2:31   #614
Typhoon
Banned
 
Član od: 22.1.2011.
Poruke: 2.187
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 335 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Hitman: Absolution

Citat:
batakpudla kaže: Pregled poruke
На коју фору? Конфа из профила, ставио најновије бета драјвере и на ultra и high подешавањима имам око 25-30фпс, док ми код тениског терена пада толико да је неигриво...
Nemoguce da ti imas sa tom masinom tako slabe performanse. Ja sam sad testirao, na mojoj masini u rez. 1680x1050 na Ultra Max podesavanjima dobijam 20-24 FPS-a, a na Medium podesavanjima igra prosto leti dobijam 40-45 FPS-a. inace ja igram na Medium podesavanjima to mi je sasvim ok.
Typhoon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2012, 13:25   #615
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.457
Zahvalnice: 3.921
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Hitman: Absolution

Ja na mojoj masini na full HD rezoluciji i sve podeseno na high, sa svim ukljucenim igra radi savrseno. Tako da je optimizacija neverovatno dobra.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2012, 13:59   #616
Typhoon
Banned
 
Član od: 22.1.2011.
Poruke: 2.187
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 335 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Hitman: Absolution

Covece sad sam gledao odjavnu spicu traje 22 minuta.
Typhoon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2012, 14:17   #617
batakpudla
Veteran
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Београд
Poruke: 804
Zahvalnice: 614
Zahvaljeno 148 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: Hitman: Absolution

Ајде усликаћу под фрапсом кад будем нашао времена па да видите да је бар код мене далеко од подмазаног.
batakpudla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2012, 15:08   #618
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Hitman: Absolution

2012-11-27 17:12:50 - HMA
Frames: 7270 - Time: 147670ms - Avg: 49.231 - Min: 25 - Max: 74

Evo kod mene na medium,high....
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2012, 16:27   #619
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.022
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Hitman: Absolution

Evo stigoh do 4.misije i mogu reci da sam veoma zadovoljan igrom. Pojednostavljena je, ali su uneli dosta detalja i zanimljivosti sto ipak ovu igru cine zivljom. Koliko mogu da primetim, ovaj deo obradjuje manje-vise licnost agenta 47. U prethodnom delu je prikazan kao savrseni ubica iz price drugih ljudi. Deo pre toga se prisecao drugih ubistava, a u prethodna dva dela je bio sredsto za ubijanje. Ne kazem da je to lose, odlicno je, ali ovde je prica bazirana na njemu. Svi detalji i razgovori u igri su prosto mili za slusanje.
Ovo sam samo napisao zato sto se ne slazem da je ovo sada klasicni Hitmen kao ranije.
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.11.2012, 18:07   #620
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Hitman: Absolution

Jedno pitanje..Koliko je dugacka ova igra ?
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Hitman gta mamlaz Akcione igre 18 13.10.2010 1:00
Hitman help! alex92 Akcione igre 7 9.1.2008 23:20
Hitman kec bag bops Akcione igre 5 9.1.2008 22:52
Oblivion i Hitman pomoc Darklighter O igrama uopšte 2 21.7.2006 11:15


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com