Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.2.2009, 22:08   #6641
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Mozda nezna sve ali zna vise od tebe.Svaki drugi tvoj post je pitanje.To znaci da nisi dovoljno informisan.A posto nisi dovoljno informisan nemoj da govoris drugima sa podsmevanjem:"sve ti znas".
Evo ti pre TBC guilda svi sa pre TBC opremom
http://www.wowarmory.com/guild-info....ds+of+Yore&p=1
sta li ces sada izmisliti posto sam siguran da si mislio da to ne postoji i da mi to necemo naci
pa iskreno koja je poenta postojanja ovakvog guilda.Mogu da rade BRD, BRS, Molten Core itd.Sve je to strava.Mnogo mi se svidelo u BRD-u (ceo sam ga zavrshio bez pomoci high lvl toonova), ali ipak...chudno mi je.
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2009, 22:15   #6642
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Marsa kaže: Pregled poruke
Pise ti na tabardu...
lol istina.Tabard imam vec dosta vremena.A inache bavim se mlacenjem para...skoro da vishe nema novih igracha vec su svi altovi...sto znachi da imaju dosta para.A ja volim da stojim ispred ScarletM i naplacujem "run-ove"....lol
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2009, 22:28   #6643
Lucas
Član
 
Član od: 14.10.2008.
Poruke: 42
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom

Samo da vas pitam dali je dobar Draenei Priest?
Lucas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2009, 22:44   #6644
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Lucas kaže: Pregled poruke
Samo da vas pitam dali je dobar Draenei Priest?
nije bitna rasa, samo klasa...
sto da ne.
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2009, 23:05   #6645
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Kako da ne.Rasa uopste nije bitna
Onda se pitam zasto li uopste dobijaju racial spellove i ta cuda.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2009, 23:37   #6646
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
ajde daj me taj guild sa pre TBC opremom.
daj ne tupi.ti sve znash...silly.
Malisa, ne budi drzak, naravno da znam kakve su gilde na mom serveru i imas jedan gild na Frostmanu koji je iskljucivo pretbc, uostalom, sta se ja s tobom objasnjavam, ti si bre krenuo pre par meseci da igras wow i mislis da sve znas, ja ovu igru igram od 2006. dok je jos postojao Vanila. Stvarno nerviras svojim postovima, u pocetku sam mislio da si alt, ali ovo stvarno prelazi sve granice glupoce i drskosti u jednom.
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 0:56   #6647
Kum22
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Las Vegas
Poruke: 593
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kum22
Određen forumom Re: WOW kutak

Jeste, bio je odličan. Klase su bile izbalansirane maksimalno, a kad si sreo nekog sa full epic opremom u tvojim očima je bio bog. Eastern i Western plaguelands bili su end game zone i uvijek su bile prepune, sada su samo groblje. Grupe za Stratholme bile su prepune, svi su htjeli otići tamo, radi reputacije a da ne pričam o Barunovom mount drop-u. Na mojem serveru svojevremeno taj monut je možda imalo desetak ljudi i to je bilo /bow i /wave spamovanje kad ga je neko sreo. Anyway, ako je stvarno nemoguće da se napravi original Wow server mislim da bi to bilo neke tehničke prirode a ne ono o čemu naš Pavle priča.
Kum22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 4:51   #6648
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

40 man raidovanje i toliko mali drop rating.Sance da ces bas ti dobiti item koji ti treba su bile manje od 5% kao kada bi u BCu dobio glaivove.A tako bilo skoro za svaki item.BGovi extra,da nepricamo kakav se PvP vodio u planini gde je BWL i MC.STV prepun.Stratholme i ZG takodje(pricam pre patcha gde je izasao naxx)u Gurubatchi areni pravi fajt.Nema glupog nerviranja oko ratinga teama.Ni glupih socketovanja da razmisljas koji socket gde da ubacis.Nikakvih flying mountova.Nema gay elfova i ukoliko zelis shamana moraces da budes horda voleto to ili ne to isto vazi i za paladina....A legendary item......pa to je bilo cudo omfg.Kad vidis nekoga sa thunderfuryem da se prevrnes.Secam se postojao i neck legendary ranije.....omfg ae da pokusamo nagovorimo blizz da napravi bar jedan pre TBC server
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 9:15   #6649
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Lucas kaže: Pregled poruke
Samo da vas pitam dali je dobar Draenei Priest?
Rasa nikada ne utice presudno na tok igre jer najcesce imaju relativno dug vremenski interval koji treba da istekne da bi sposobnost mogla ponovo da se iskoristi. Neka rasna sposobnost moze biti presudna u nekoj borbi u BGu kada se boris sa nekom grupom igraca ali kada je jednom iskoristis ti je neces imati kao aktivnu u sledecoj borbi koja ce uslediti par desetina sekundi kasnije tako da rasne sposobnosti nisu presudne jer nisu stalno aktivne. Rase su prisutne vise zbog estetskog izgleda i prema tome se i sledis prilikom izbora iste, biras rasu koja ti se dopada najvise. Kada je rec o priest-u moram te razocarati i reci da je to verovatno najlosiji heal-er kada je rec o pvp segmentu igre, mnogo bolji izbor je paladin ili shaman, druid takodje nije u tako dobroj poziciji kada je u pitanju lecenje u pvp-u jer njegovi hot-ovi nisu u stanju da heal-uju ogromno burst ostecenje. Kada je rec o priest-u kao dps klasi u pvp-u verovatno bi i tu upao negde na sredinu liste jer nema snazno burst ostecenje, malo nacina da iskontrolise svog protivnika sto ga cini veoma lakom metom za vecinu drugih klasa. PVE segment igre je sasvim drugaciji, heal-eri, a i tank-ovi su uvek trazeni i uvek potrebni tako da je priest veoma dobar izbor kada je rec o PVE sadrzaju.

PVP heal-er: Paladin, Shaman
PVP ostecenje: Paladin, Hunter, Mage, DK
PVE heal-er: Priest, Shaman, Druid
PVE ostecenje: Mage, Hunter, Warlock

Ovo je kako ja vidim trenutno stanje u wow-u, klase sam navodio s leva na desno, najlevlje su klase koje bih najpre birao kada bih pocinjao igru od pocetka.

Poslednja ispravka: BobaL (14.2.2009 u 9:29)
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 9:34   #6650
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Kao sto vidite otvoren je novi MMORPG forum, u njemu mozete postovati nove KONKRETNE teme o WoW-u, npr objasnjavanje eventa , konkretno pitanje etc.. i slicno korisno kako bi diskusija na forumu o MMORPG naslovima bila kvalitetnija.


Hvala
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 11:04   #6651
Filix
Član
 
Član od: 4.8.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 107
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 32 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Filix
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Lucas kaže: Pregled poruke
Samo da vas pitam dali je dobar Draenei Priest?
Pa dranei uopshte imaju neki svoj heal,neznam tachno kako se zove,ja ti preporuchujem da ako pravish alijansu,napravi onda night elf priesta,jer na primer kad uzmesh agro u istanci uradish shadowmeld (to radi sad kao vanish od rogua)...isto tako i kad levelujesh,na primer napadne te dosta mobova i ti uradish shadowmeld i izadjesh iz combata,to je od mene
Filix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Filix na korisnoj poruci:
virtuoz pavle (14.2.2009)
Stara 14.2.2009, 14:14   #6652
Kum22
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Las Vegas
Poruke: 593
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kum22
Određen forumom Re: WOW kutak

Samo za old school gamere, mislite li da je za Stratholme isplativiji paladin tank nego warrior?
Kum22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 14:22   #6653
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: WOW kutak

To se kod drenaija zove Gift of Naaru. I naravno da je human najbolji za priestove healere, zbog +3% vise spirita kao racial passive. Kakav shadowmeld i agro, u raidovima healeri nemaju sanse da uzmu nikakav agro, a u 5-man dungeonima, valjda imate normalnog tanka koji mozi lepo da drzi sve. Ako ne moze, zato postoje CC klase...
Uostalom, sve racial active i passive magije mozete pogledati http://www.worldofwarcraft.com/info/races/index.html

@Kum22: Hmm, ranije warrior imo, ali ne znam sad, paladine su dosta poboljsali.
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 14:34   #6654
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kum22 kaže: Pregled poruke
Samo za old school gamere, mislite li da je za Stratholme isplativiji paladin tank nego warrior?
Meni je uvek tankovao pally stratholme.Zbog velike kolicine mobova pa ako prigusti on rokne buble.I aoe spella
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 16:00   #6655
Kum22
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Las Vegas
Poruke: 593
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kum22
Određen forumom Re: WOW kutak

Ne pitam radi Bubble-a, nego radi same paladin klase, imaju najbolje abilityije protiv undead-ova, kao recimo Exorcizm, Holy wrath, Turn evil i slično.
Kum22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 16:09   #6656
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kum22 kaže: Pregled poruke
Ne pitam radi Bubble-a, nego radi same paladin klase, imaju najbolje abilityije protiv undead-ova, kao recimo Exorcizm, Holy wrath, Turn evil i slično.
Ja sam sad 52lvl paladin i demoni i ostali undeadovi padaju kao da su 20lvl ispod mene. (Plague Lands)
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 16:13   #6657
Kum22
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Las Vegas
Poruke: 593
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kum22
Određen forumom Re: WOW kutak

Da pa prema tome paladin tank za undead i demon instance bio bi bolji izbor, makar one bile i end game instance. Iako se ja najbolje osjecam iza warriora kao tenka
Kum22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 16:30   #6658
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kum22 kaže: Pregled poruke
Da pa prema tome paladin tank za undead i demon instance bio bi bolji izbor, makar one bile i end game instance. Iako se ja najbolje osjecam iza warriora kao tenka
ne znam zasto ali i ja iz nekog razloga vishe verujem warrior tanku nego paladin tenku...lepo je imati bubble, ali sve mislim da ce ako upotrebi bubble izgubiti sav aggro lol (mozda i hoce), a sto se DKa tiche ne volim ga ni kao DPS ni kao TENKA (mozda kao Blood ali...still...ne volim ga)...
Mnogo brzo ide levelovanje u BRD-u, a sad kad sam 52lvl stvarno super brzo ide levelovanje PL-u.
Zna li neko gde da nabavim neki libram? (osim u BRD-u jer je too damn hard!)
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2009, 16:31   #6659
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kum22 kaže: Pregled poruke
Ne pitam radi Bubble-a, nego radi same paladin klase, imaju najbolje abilityije protiv undead-ova, kao recimo Exorcizm, Holy wrath, Turn evil i slično.
Po novom 3.1 patchu Exorcism mozes da castuje i na ostale tipove kao humanoids, beasts... Holy Wrath je dobar jer ostecuje sve undeadove i demone koji su do 10yrd od tebe a ne kao Exorcism koji hituje single-target.
Citat:
Blessing of Kings �€“ this spell is now a base ability trainable by all paladins.
Exorcism �€“ this spell now causes damage to all types of enemy targets. However, it always critical strikes undead or demon targets. This change should make sure paladin damage doesn�€™t drop when going from Naxxramas to later tiers of content.
Shield of the Templar now causes your Avenger�€™s Shield and Shield of the Righteousness to silence targets for 3 sec. The old damage bonus of this talent has been folded into Holy Shield, Avenger�€™s Shield, and Shield of the Righteousness.
Ardent Defender, Improved Hammer of Justice, One-Handed Weapon Specialization and more have had their ranks reduced.
Guarded by the Light �€“ no longer reduces the mana cost of shield spells, but now has a 50/100% chance to refresh Divine Plea duration.
Judgements of the Just �€“ now also reduces the cooldown of Hammer of Justice by 10/20 seconds and increases the duration of the Seal of Justice stun effect by 0.5/1 second.
@pavle: www.thottbot.com is ur friend

Poslednja ispravka: kreator_ (14.2.2009 u 16:39)
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku kreator_ na korisnoj poruci:
virtuoz pavle (14.2.2009)
Stara 14.2.2009, 16:51   #6660
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

@Kreator

Znachi opet je Paladin OP ako je ovo istina naravno.
Gde si nasao ove informacije.Kad ce taj patch 3.1.1 ?

EDIT: da li je moguce da se pomirim sa Timbermaw Holdom? Sa njima sam trenutno u ratu i to ne mogu da promenim (sigurno nisam kliknuo na ono za "objavljivnje rata").Prvo sam mislio da sam u ratu zato sto sam iz horde, ali sada vidim da je za njih sve jedno da li je alijansa ili horda u pitanju.Pomoc.

http://www.wowarmory.com/factions0.xml

edit: da nisu to oni furblozi u Felwoodu???

Poslednja ispravka: virtuoz pavle (14.2.2009 u 17:22)
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com