Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Opisi, recenzije i testovi

Opisi, recenzije i testovi Ovde šaljite sopstvene opise, recenzije i testove hardvera. Neka ono što ste poslali bude vaše autorsko delo - nemojte kopirati tuđe tekstove sa drugih sajtova i časopisa.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.12.2013, 18:55   #21
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Nokia Lumia 920

mislio sam na to da ne moze da se promeni bing kada se drzi search dugme.
eto meni se nije svideo multitasking,i npr vracanje na back dugme 100 puta da ugasim IE.
i kako je to nokia music besplatan?
ali da ne idemo opet kroz svaku stvar
lumia 520 je ubedljivo najprodavaniji wp8 telefon i ona predstavlja oko cetrtinu svih wp8 prodatih telefona,sa razlogom. jeftin telefon,koji nudi dosta toga naravno da ce naci svoje mesto na trzistu,jos prolazi zbog brenda nokie. ali daleko od toga da je to los uredjaj,definitivno nema androida koji nudi taj hardver za tu cenu,i telefon se prodaje.
drugi modeli nisu toliko uspesni,jer npr lumia mora da se bori sa galaxy s3/nexus 4/moto g telefonima ako gledamo isti cenovni rang,a mozemo da je poredimo slobodno i sa g2,nexus 5,s4... ako gledamo flagship modele,a nokia nije izbacila novi uredjaj vec godinu dana. takodje, kada je izasla lumia kostala je 650e,sto je smesno,i u medjuvremenu dok nije dobila normalnu cenu prosla je cela generacija android telefona. koliko su jaci lumia modeli uspesni,govori njihov udeo u trzistu..
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku talenat na korisnoj poruci:
Ivan_86 (5.2.2014)
Stara 22.12.2013, 23:09   #22
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Nokia Lumia 920

Citat:
talenat kaže: Pregled poruke
mislio sam na to da ne moze da se promeni bing kada se drzi search dugme.
eto meni se nije svideo multitasking,i npr vracanje na back dugme 100 puta da ugasim IE.
i kako je to nokia music besplatan?
ali da ne idemo opet kroz svaku stvar
lumia 520 je ubedljivo najprodavaniji wp8 telefon i ona predstavlja oko cetrtinu svih wp8 prodatih telefona,sa razlogom. jeftin telefon,koji nudi dosta toga naravno da ce naci svoje mesto na trzistu,jos prolazi zbog brenda nokie. ali daleko od toga da je to los uredjaj,definitivno nema androida koji nudi taj hardver za tu cenu,i telefon se prodaje.
drugi modeli nisu toliko uspesni,jer npr lumia mora da se bori sa galaxy s3/nexus 4/moto g telefonima ako gledamo isti cenovni rang,a mozemo da je poredimo slobodno i sa g2,nexus 5,s4... ako gledamo flagship modele,a nokia nije izbacila novi uredjaj vec godinu dana. takodje, kada je izasla lumia kostala je 650e,sto je smesno,i u medjuvremenu dok nije dobila normalnu cenu prosla je cela generacija android telefona. koliko su jaci lumia modeli uspesni,govori njihov udeo u trzistu..
Kako misliš dok se drži?
Što se tiče multitaskinga dovoljno je pritisnuti x i ona se momentalno zatvara. Tako fino besplatan bez reklama. Samo kod Nokije.

Nije izbacila flagship uređaj već godinu dana. A 1520, 1320, 1020 to nikako nisu flagship modeli, a? Nokia u zadnje vreme beleži najveći rast u celome svetu a najviše u zemljama BRIKSA, Evropi i Aziji. U Americi je on samo 4% ali i to je dovoljno. Cenim da kada bude izašao WP8.1 update da će se mnogo stvari promeniti.

Zaista ne znam gde si našao cenu od 650 eura kada je izašla verovatno si gledao kod nekih grdnih lopina.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2013, 9:19   #23
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Nokia Lumia 920

Cuti ti, koji ocigledno nemas kontakta sa telefonima Ne znam ni koliko sam ih izmenjao, a smartphone imam od Nokia "papuce" kada niko nije znao sta je to
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2013, 10:02   #24
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Nokia Lumia 920

dok sam ja imao telefon,nije bilo x,vec je moralo da se udje u aplikaciju i ide back.zesca glupost u poredjenju sa swipom da bi se izbacila na androidu. moguce da su uveli x jer nisam pratio poslednji update
nisam nista izmislio,svi imamo internet i svako moze sve da progugla. kada je lumia izasla cena joj je bila 650e u slobodnoj prodaji,i tada je niko normalan ne bi kupio. kada je cena pala na razumnu,ljudi su poceli da kupuju,ali kao sto sam vec rekao,najveci deo prodaje wp8 telefona cine jeftini uredjaji,i pre svega najjeftiniji u ponudi 520.
telefoni koje si naveo deluju dobro,ali jedini koji je od njih izasao jeste 1020 do sada, znam da 1520 treba da izadje uskoro,i cena ce mu biti preko 700e,sto ga cini jednim od najskupljih uredjaja trenutno.nokia je ubacila quad,full hd,da nalozi masu kao sto to rade godinama vec android uredjaji,ali je pitanje za koji deo trzista moze da se izbori telefon,kada su tu vec razi android telefoni i phableti po sada vec pristupacnijim cenama.po meni,najveci propust wp-a je da konstanto kasne nekoliko meseci. da je ovaj telefon izasao kada i note 3,cena bi im bila slicnija,i pozicija na trzistu drugacija.ali sasvim je moguce da to i namerno izbegavaju ..
@mciggzy to sta si imao od smartphona mene ne zanima,vise me je zainteresovao tvoj "review" koji je napisan kao da je neko presao sa nokie 6600 na 920,i pritom preskocio sve uredjaje izmedju.svako moze da hvali svoj uredjaj,ali ako hoces da napises neki review,onda se makar potrudis da uradis objektivno

Poslednja ispravka: talenat (23.12.2013 u 11:16)
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2013, 11:13   #25
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Nokia Lumia 920

Meni se samo cini (na svakom forumu inace) da su jedini neobjektivni u komentarima korisnici Androida. Valjda da opravdaju to sto su ulozili i nece moci naredne dve godine da menjaju.

PS. evo kolega upravo restartuje S3, mozda ima v2.3
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2013, 11:25   #26
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Smile Re: Nokia Lumia 920

Da li 920 ima play via radio? Da li moze da se poveze na TV ili monitor? Neki tvrde da ima play via radio samo se ceka update.
I zaboravih, da li moze da sheruje 3.5g net preko wi fi?
920 moze da se nadje za 250 e nov...

Poslednja ispravka: Filip89x (23.12.2013 u 11:45)
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2013, 11:37   #27
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Nokia Lumia 920

ja dajem argumente,ti prozivas i pises gluposti,tako da necu da trosim vreme na raspravu
ja sam naveo stvari koje su me nervirale: mucenje da se doda gmail account,ocajna dropbox aplikacija,airdroid alternativa,nedostatak profila i odvojena podesavanja za zvuk,lose resen multitasking(svaka cast ako su godinu i po dana nakon objave sistema ubacili x za zatvaranje aplikacija),i jos gomila stvari. meni je ovo bilo dovoljno da promenim telefon
ja nemam potrebu da opravdavam svoju investiciju,niti sam ovde pricao o tome koji android telefon koristim. ako dajem pare mogu da biram sta cu uzeti od telefona,i meni se ovaj nije dopao,i rekao sam sta mi se nije dopalo.
ako ti kolega ima s3,taman lepo uzmes i snimis vs video review,prodjes kroz sve aplikacije,pokazes kako je lumia bolja
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2013, 12:18   #28
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Nokia Lumia 920

Citat:
talenat kaže: Pregled poruke
ja dajem argumente,ti prozivas i pises gluposti,tako da necu da trosim vreme na raspravu
ja sam naveo stvari koje su me nervirale: mucenje da se doda gmail account,ocajna dropbox aplikacija,airdroid alternativa,nedostatak profila i odvojena podesavanja za zvuk,lose resen multitasking(svaka cast ako su godinu i po dana nakon objave sistema ubacili x za zatvaranje aplikacija),i jos gomila stvari. meni je ovo bilo dovoljno da promenim telefon
ja nemam potrebu da opravdavam svoju investiciju,niti sam ovde pricao o tome koji android telefon koristim. ako dajem pare mogu da biram sta cu uzeti od telefona,i meni se ovaj nije dopao,i rekao sam sta mi se nije dopalo.
ako ti kolega ima s3,taman lepo uzmes i snimis vs video review,prodjes kroz sve aplikacije,pokazes kako je lumia bolja
Kakvo crno mučenje da se doda google account? Ja zaista ne znam da li si ti probao 920-ku bez ikakvih update-a ali skoro sve stvari za koje imaš zamerke su ispravljene. Šta će mi dropbox kada imam skydrive sa najviše prostora od svih ostalih konkurenata? Rekao si da ne postoji dropbox mada ne vidim nikakav značajan problem sa aplikacijom koja je trenutno na store-u.

Što se tiče airdroid windows phone je sve njegove mogućnosti imao ugrađene u sistem samo ti nisi čačkao po opcijama.

Dakle svi argumenti koje si pomenuo padaju u vodu. Cene koje navodiš apsolutno nisu tačne, možda jesu tačne kod naših lopova. U normalnom svetu svakako nisu. Dovoljno je da pogledaš wpcentral, wmpoweruser i videćeš da nisi u pravu. I još jednom, lumia 920 nije toliko koštala kada je izašla, toliko je možda koštala kod mts lopina.

Toliko od mene ne želim više da se raspravljam.
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Stefan 5 na korisnoj poruci:
Ivan_86 (5.2.2014), mciggzy (23.12.2013), todos (24.12.2013)
Stara 23.12.2013, 12:29   #29
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Nokia Lumia 920

Citat:
talenat kaže: Pregled poruke
mucenje da se doda gmail account,o,lose resen multitasking(svaka cast ako su godinu i po dana nakon objave sistema ubacili x za zatvaranje aplikacija)
Ovo prvo je totalna glupost, nista lakse. A ovo boldovano je samo dokaz ko je ovde dosao da proziva. Stefan je sve objasnio.
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mciggzy na korisnoj poruci:
Ivan_86 (5.2.2014)
Stara 23.12.2013, 14:20   #30
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Nokia Lumia 920

Izvinjavam se al jos jednom cu da pitam ako je je gotovo tradicionalno prepucavanje
Da li 920 ima play via radio? Da li moze da se poveze na TV ili monitor? Neki tvrde da ima play via radio samo se ceka update.
I zaboravih, da li moze da sheruje 3.5g net preko wi fi?
920 moze da se nadje za 250 e nov...
EDIT:
Koji su metodi povezivanje ovog telefona na TV, sta je potrebno da ima TV, a sta telefon, posto vidim da nema HDMI ili neki drugi video izlaz? To je enigma izgleda, umem ja da trazim i po googlu al tamo su sve neke teorije, a posto je ovo opis iz prve ruke trebalo bi valjda da dobijem konkretan odgovor?
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2013, 17:02   #31
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Nokia Lumia 920

Citat:
Filip89x kaže: Pregled poruke
Izvinjavam se al jos jednom cu da pitam ako je je gotovo tradicionalno prepucavanje
Da li 920 ima play via radio? Da li moze da se poveze na TV ili monitor? Neki tvrde da ima play via radio samo se ceka update.
I zaboravih, da li moze da sheruje 3.5g net preko wi fi?
920 moze da se nadje za 250 e nov...
EDIT:
Koji su metodi povezivanje ovog telefona na TV, sta je potrebno da ima TV, a sta telefon, posto vidim da nema HDMI ili neki drugi video izlaz? To je enigma izgleda, umem ja da trazim i po googlu al tamo su sve neke teorije, a posto je ovo opis iz prve ruke trebalo bi valjda da dobijem konkretan odgovor?
Cenim da te interesuje ova aplikacija sve se odvija bezicno:
http://www.windowsphone.com/en-us/st...7-6fd6a1e60bbf
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2013, 17:30   #32
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Nokia Lumia 920

Ok. DLNA imam i na n8.
To znaci da u kolima, minibusu i kamionu treba da imam WIFI. Da TV i Monitor treba da imaju wifi ili da mi treba ceo dodatni komp povezan na WIFI.
Znaci "paly via radio" definitvno nema? Jel? To je opcija gde na telefonu podesim radio FM fekvenciju preko koje se emituje sav zvuk sa telefona na bilo kom FM prijemniku na toj frkfenciji i 2m od telefona ( idealno za radio u kolima gde sluzi kao handsfree ili za slusanje muzike, a bogami cesto pustam direktno sa YT muziku na muzicki stub itd kad nemaju pesmu koju trazim, a nema kompa ili neta u blizini.) Da li ima tu opciju 920? Da li je tacno da ce biti sa nekim novim update-om? To imam na n8 i dosta mi znaci.

Da li moze 3.5G/4.5G net sa mreze da se emituje prko WIFI i da ga koristim recimo na laptopu. (takodje mi mnogo znaci i takodje ima n8)....

Hocu da zamenim primarni telefon n8 koji imam preko tri godine i tragam za tim opcijama!

I znaci definitivno ne moze da se poveze na TV nekim fizickim putem, kablom.
Dosta mi je znacilo kad odem na odmor negde kad povezem tel na TV u hotelu na HDMI.... Kacio sam i Nokiu n8 i Motorolu....
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2013, 0:08   #33
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Nokia Lumia 920

ja ne vidim kako prozivam,ovo se zove ja navodim stvari koje ne rade,ali kako god.kome je dobar wp8 neka izvoli,ja nemam nista protiv ali nemojte da idealizujete nesto sto ima gomilu ociglednih mana...
@filip89 imas opciju za wifi tethering,dok hdmi port nema na 920.za play via radio nisam cuo,mozes da proguglas ako ti znaci
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku talenat na korisnoj poruci:
Ivan_86 (5.2.2014)
Stara 24.12.2013, 9:31   #34
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Nokia Lumia 920

Citat:
talenat kaže: Pregled poruke
kome je dobar wp8 neka izvoli,ja nemam nista protiv
Nije striktno taj slucaj, ali mene ovo podseca na
http://vukajlija.com/pederski-smajli/241464
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mciggzy na korisnoj poruci:
Ivan_86 (5.2.2014)
Stara 24.12.2013, 11:52   #35
Filip89x
Starosedelac
 
Član od: 12.2.2012.
Lokacija: Berlin (D), Beograd (RS)
Poruke: 1.927
Zahvalnice: 2.834
Zahvaljeno 1.055 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Nokia Lumia 920

Heh, googlao sam ja.....
Nema, play via radio, ne moz fizicki da se poveze na TV i MONITOR.
Ima u teoriji serovanje interneta preko wifi, al ako je traljavo kao na Androidu ili ako iscuri baterija za 20min, onda i bolje da nema. A verovatno zato nema ni play via radio...

Devojka je uzela Lumia 520. Ja sam ga koristio malo... Prosto sam odusevljen telefonom. Za 130e potpuno nov i dve god garancije na sve mreze itd. Pravo osvezenje medju telefono, a ima sve, cak i GPS i dual core proc, microSD do 64gb, fm radio, jako lep ekran i pravi odlicne fotke kao i sve Nokije....

Zato sam se naprzio da su Lumie iz vishih serija mozda dobra zamena za n8, al jok.

Ja sam specifican korisnik... tesko je meni udovoljiti izgleda....
Od Androida sad imam RAZR MAXX i neke kineze, al "gle cuda" pokvarila se baterija na MAXX pa mozda njega zamenim sa nekom Lumiom. Pucam na 925 ( al mi je preskupo da dam 350e) i 928 (zbog ksenona, al ona je samo za Werizon mada do SRB svasta stize).... 920 definitivno odpada ( mada vredi 270e za kolko moze da se kupi).
Filip89x je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2014, 17:15   #36
dido2
Novi član
 
Član od: 19.3.2011.
Poruke: 26
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Nokia Lumia 920

Ima 520. Zanima me kako radi aplikacija lociranje telefona? Kada odem na win sajt i ulogujem se na moj nalog, ne izbacuje mi nikakvu mapu za Find my phone.
dido2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2014, 17:39   #37
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Nokia Lumia 920

Citat:
dido2 kaže: Pregled poruke
Ima 520. Zanima me kako radi aplikacija lociranje telefona? Kada odem na win sajt i ulogujem se na moj nalog, ne izbacuje mi nikakvu mapu za Find my phone.
Prebaci na engleski region i isto tako registruj outlook m$ nalog sa UK kao lokacijom. Onda idi na ovaj sajt i trebalo bi da radi:
https://www.windowsphone.com/en-us/my
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2014, 22:39   #38
Woof
Član
 
Član od: 27.1.2010.
Poruke: 148
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 36 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Nokia Lumia 920

Meni je Lumia 920 najbolji telefon koji sam imao i za te pare za koje sam ga uzeo stvarno ne znam sta bih drugo mogao.

Android opcija mi je bila jedino Xperia Z, ali bila mi je preskupa i bas mi je drago sto je nisam uzeo.

Ove mane sto navode ljudi meni bas 'prijaju', tezina, oblik, dizajn, startni ekran...

A nema DropBox.. Pa de skontaj malo, Google DropBox, Microsoft Skydrive.

Sinhronizacija Google i svakog drugog maila normalno radi.
Woof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2014, 17:39   #39
Skols
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Tatooine
Poruke: 1.527
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 348 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: Nokia Lumia 920

Kasno se ukljucih u "raspravu",al ajde i ja da kazem koju..Ponosan sam vlasnik 920ke evo vec 4ti mesec,pre njega sam imao iP4 i htedoh da uzmem 5icu ao0li mnoogo kume Citajuci razne review-ove,vidim spominju neku nokiu..ajde malo opo malo,zaonteresovala me toliko da sam znao svaki review napamet..dodje i taj dan,da uzmem novi fon i dugo sam razmisljao izmedju 920,nexus 4 i lg optimus g..od svih,920 ubedljivo najjeftiniji (240e)..Prelomim i uzmem ga.Dan danas bez ikakvog pokajanja,jednostavno dan danas ga gledam sa odusevljenjem kao prvog dana.
Sto se tice app,ima sve sto (nat)prosecnom korisniku smartphona treba,sve bitnije app su na Store-u.Osnovne app poput dialera,sms,browsing rade besprekorno,bez potrebe instaliranja bilo kakvih zamenskih.O kameri nema potrebe govoriti,slike govore sve.Baterija mi u proseku drzi dan i po (wifi,3g,3 mejl naloga stalna sinhronizacija) ne gasim nista da bih ustedeo bateriju,kao na S4 koji koristim poslovno (ne daj boze wifi da ostavim)..
Sto se tice dimenzjija,meni odgovara savrseno,taj osecaj sigurnosti jad drzis pravi telefon u ruci moze samo da ima iphone jos..
Ukratko,od mene ocena 9.5/10.

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk
Skols je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Skols na korisnoj poruci:
Ivan_86 (5.2.2014)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Mobilni telefon] Nokia 6120 Classic DukeofSerbia Opisi, recenzije i testovi 38 24.4.2011 19:42
[Symbian] Nokia E73 Partybreaker Aparati i oprema 0 3.6.2010 21:36
Smajliji na s60 3rd 9.1/9.2 telefonima! ZoranM Programi za mobilne telefone 16 23.10.2009 18:29
Nokia - pregrevanje baterija DukeofSerbia Aparati i oprema 0 18.8.2007 18:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com