Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet tehnologije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Internet tehnologije Komunikatori, pretraživači, servisi i protokoli...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.12.2005, 15:30   #1
Miki
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 91
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Miki Slanje poruke preko MSN-a korisniku Miki Slanje poruke preko Yahooa korisniku Miki
Određen forumom WiMax u Beogradu?

Da li neko ima informacije o napredku realizacije WiMax-a u Beogradu? Ono što me još interesuje je da li neko na forumu zna pojedinosti o dobijanju licence za rad u opsegu na 3.5 GHz, na kome će ova oprema raditi?
Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2005, 16:17   #2
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: WiMax u Beogradu?

Citat:
Miki kaže:
Da li neko ima informacije o napredku realizacije WiMax-a u Beogradu? Ono što me još interesuje je da li neko na forumu zna pojedinosti o dobijanju licence za rad u opsegu na 3.5 GHz, na kome će ova oprema raditi?
Nisam siguran da se ovde neko time bavi.
U svakom slučaju, raspitaću se pa ću javiti
VojaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.12.2005, 17:04   #3
Miki
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 91
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Miki Slanje poruke preko MSN-a korisniku Miki Slanje poruke preko Yahooa korisniku Miki
Određen forumom Re: WiMax u Beogradu?

Hvala unapred!
Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.12.2005, 0:54   #4
Pantelija
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 357
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: WiMax u Beogradu?

Mala korisna inforamcija sa Beotelovog foruma i u prvom postu DR47 imas link ka strani o WiMAX, ali nazalost to je jos uvek samo preWiMAX, kako doticni gospodin kaze. Koliko ja znam nije jos uvojen u potpunosti standard, mada na netu moze da se nadju oglasi u kojima se nudi WiMAX oprema. Ima i na Benchmarkovom forumu neke informacije Ne ubijte glasnika.
Pantelija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2005, 10:58   #5
Anak1n
Član
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Cenzurisano
Poruke: 283
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Anak1n Slanje poruke preko MSN-a korisniku Anak1n Slanje poruke preko Yahooa korisniku Anak1n
Određen forumom Re: WiMax u Beogradu?

Ovi nisu normalni sto se cena tice..a uhvatili se ono za GARANTOVAN...imam i ja GARANTPVANI 64/64 za manje pare onda se covek zapita koji ce mi Q. WiMAX a ovo MAX mu dodje kao MAXIMALNA cena...udri po usima...c c c c
Anak1n je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2005, 16:11   #6
petarster
Novi član
 
Član od: 27.10.2005.
Poruke: 19
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: WiMax u Beogradu?

Vazno je da Wimax stigne u Srbiju, a vremenom ce i cene biti prihvatljivije.
petarster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2005, 17:03   #7
Miki
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 91
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku Miki Slanje poruke preko MSN-a korisniku Miki Slanje poruke preko Yahooa korisniku Miki
Exclamation Re: WiMax u Beogradu?

Ima li nekog sa Beotela ili Verata na forumu da kaže nešto konkretnije o opremi i karakteristikama. Da li su je uvezli, testrali...Kakve su joj performanse i sl. I ono što mene lično najviše interesuje, kako se dolazi do licenci za WISP. Da li se plaća po frekvenciji, ili za klaster, na godinu, deset i tome slično...Ajde pa da i mi u Srbiji vidimo šta je broadband bežični Internet.
Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2005, 19:06   #8
Pantelija
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 357
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: WiMax u Beogradu?

Mislim da nazalost nema nikog iz Beotela ili Verata na ovom forumu. Ako zelis konkretno nesto da pitas poseti Beotelov forum, jer tamo njihov strucnjak odgovara na pitanja. Mogu da kazem da veoma brzo odgovaraju na pitanja.
Pantelija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2005, 20:46   #9
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: WiMax u Beogradu?

Citat:
Anak1n kaže:
Ovi nisu normalni sto se cena tice..a uhvatili se ono za GARANTOVAN...imam i ja GARANTPVANI 64/64 za manje pare onda se covek zapita koji ce mi Q. WiMAX a ovo MAX mu dodje kao MAXIMALNA cena...udri po usima...c c c c
Pa WiMax sigurno neces uzimati ako koristis 64/64... onda se mozes vratiti i na modem. Sa WiMAX-om mozes pokriti citav Beograd sa samo par baznih stanica... nije obavezna opticka vidljivost... moze da se progura mnogo veci protok... itd... itd. Prve musterije ovog sistema bice najverovatnije firme.
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2005, 21:04   #10
Anak1n
Član
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Cenzurisano
Poruke: 283
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Anak1n Slanje poruke preko MSN-a korisniku Anak1n Slanje poruke preko Yahooa korisniku Anak1n
Određen forumom Re: WiMax u Beogradu?

Pa znam ja da je protok dobar...dobar je i sa dvosmernim satelitskim ali kosta....ako cena bude visoka cemu sve to...eno onu temu sto sam stavio ajde da placemo zajedno za male pare se dobija sto ja mislim niko u Srbiji ne moze da ponudi a i da moze priblizno cene bi bile ubi boze...i nema tu vadjenja oni imaju vise korisnika i sl...
Anak1n je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2006, 2:08   #11
M I B
Novi član
 
Član od: 14.2.2006.
Poruke: 11
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WiMax u Beogradu?

Citat:
Anak1n kaže:
Ovi nisu normalni sto se cena tice..a uhvatili se ono za GARANTOVAN...imam i ja GARANTPVANI 64/64 za manje pare onda se covek zapita koji ce mi Q. WiMAX a ovo MAX mu dodje kao MAXIMALNA cena...udri po usima...c c c c
Ne brini se nis, taj "preWiMax" je cista navlakusa, ni "crno ispod..." za pravi WiMax, a ponude ce u startu biti min 512Kbits ,a mozda cak i 1024Kbits-a po sadasnoj ceni ADSL-a... ma WiMax je cudo..
M I B je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com