Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.2.2013, 22:43   #11721
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

IS odlican tenk, ako imas iskustva sa kv1s e pa is je to sa boljim armorom i topom koji brze puni. Tesko je do topa sa kv1s a posle postaje uzivanje!
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2013, 9:05   #11722
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Bokile kaže: Pregled poruke
Može li neko iz iskustva da mi kaže kakav je IS? Vredi li uzimati?
Naravno da vredi uzimati, odličan tenk.

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Vredi, ali ako igraš bez premiuma ići ćeš i u minus što se kredita tiče, ponekad i kada pobedite.
Sa IS-om nikad nisam u minusu, u proseku budem u plusu oko 10.000-15.000, a kada dobro odigram preko 15.000.

Citat:
Cane kaže: Pregled poruke
IS je odlican tenk a posle njega dolazi IS3 koji je fenomenalan,jos stoji kod mene u garazi.IS8 je grozan i busan nije normalno.Da napomenem da od pocetka igram bez premijuma,moze da se fura ali pametno.
IS-3 je odličan, mnogo jači oklop i top nego IS, ali takođe je dosta tromiji, zbog toga meni više IS leži. Sa IS-3 retko kad odem u minus, baš ako ništa ne uradim u partiji, a pritom ispucam par granata.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vetar. na korisnoj poruci:
Bokile (28.2.2013)
Stara 28.2.2013, 13:14   #11723
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.380
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.007 puta na 7.049 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Tenk meseca marta je T71 (30% veća zarada tokom celog meseca), a od 1. do 5. biće i na 50% popusta. Taman mi fali još 3-4k xp-a za njega...

EDIT: LOL od jutros samo ammo rack pogađam. U istoj partiji sa T21 prvo roknem Pershinga za 800 dmg, a koji minut posle ode i JagdTigar oneshot za 1400 XD

Poslednja ispravka: DeCoy (28.2.2013 u 13:49)
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2013, 15:41   #11724
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

T71 je najludji tenk u igri, ali za sledeci T69 kazu da je tezak krs, spor, los top (samo 173 pen).
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2013, 18:55   #11725
xandar
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.210
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 124 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Gde naci detaljnije info o specijalima za mart? Na sajtu je info prilicno skrt...
xandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2013, 20:18   #11726
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.380
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.007 puta na 7.049 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Danas je 8.4 pušten na RU serveru

Lista izmena:

Citat:
-Battle tutorial for beginners has been added (tutorial mission has its own map).
-The following maps were reworked for improved graphics: Steppes, Fisherman's Bay, Ensk, Live Oaks.
-Dragon Ridge and Serene Coast maps removed from random battle mode for re-working.
-Game and visual fixes for the following maps: Cliff, Prokhorovka, Abbey.
-"Assault" mode has been temporary disabled for the following maps: Malinovka and Westfield.
-Fixed rounding on roads and crater textures for the Ruinberg map.
-Fixed minor bugs with the damage model of the following tanks: AT-15А, Matilda Black Prince, Matilda (USSR), Grille, AMX 13-75, AMX 13-90, AMX 12t, Churchill I, VK 4205B, M12, M41, Object 212, Caernarvon, M46 Patton, Maus, Е-100.
-Fixed bugs in visual models: IS-3, Churchill LL, М41, Т69, KV-3, TOG-2, SU-14, S-51, Hetzer.
-Fixed mixed up left and right tracks in the damage model of the WZ131 tank.
-Fixed appearance of the final drive cover for Т-34 and vehicles built on its hull.
-Game supports NVIDIA SLI configurations.
-Fixed the loss of performance on some configurations while using server reticle in sniper mode.
-The FPS rate in hangar is forcibly limited to 60 FPS.
-Reworked and optimised tank engine exhaust effect.
-Fixed the FPS drop for some configurations during the rendering of fire and explosions effects while in a sniper mode
-Fixed in some cases the game client crash is used during loading of a battle when the Alt +tab
-Fixed some bugs in the display and update rate of dynamic shadows.
-Tanks with auto loader system will reload the whole cassette/drum instead of one shell when the “Intuition” skill is triggered.
-Returned the option to train crew members for tanks missing in the hangar. A separate warning window has been added for this purpose.
-Fixed the ammo order during a turret or gun change.
-Fixed barrel scoring in some cases when targeting a close obstacle.
-Fixed damage randomization omission of the HE shells when they hit the ground near a tank
-Removed the restriction of the “external view” button for vehicles with incomplete crew.
-Added the possibility to choose addressing system in battle chat: with or without auto save of the addressee.
-Added a windowed full-screen option (maximize button in the right top corner).
-Fixed barrel scoring and turret turning after a hit.
-Fixed after-shot rattle in the left speaker for some configurations.
-Fixed some bugs in the visual models of surrounding objects and building damage.
-Fixed client crash when pressing "Update Device" in the settings menu.
-Fixed wrong output for FPS values, ping and lag indication for the Logitech G19 keyboard.
-Added new pictures to the login screen.
-Complemented de​sc​ri​ption of commemorative medals.
-Fixed a bug which mixed up the command order "Affirmative!" and "Negative!" for tank destroyers in some situations.
-Added additional effects for destroying big tanks.
-Added the ability to remove heavy weight equipment and modules and replace them with lower weight ones when the chassis is overloaded.
-Added the display of the drowning timer and module repair indicator in the post mortem observation mode.
-Fixed a rare client crash after fast quitting and then connecting to the game.
-"Damage upon detecting" in the after battle statistics renamed into "Damage upon your detecting".
-Fixed audio interruptions during the voice chat test.
-Implemented restoration of working ability for the voice chat after disconnection.
-When a client is minimized, its icon is not blinking now at the start of the battle, and for 5 seconds before the start.
-Fixed receiving of the "Sniper" achievement when damaging allied tank with HE shell.
-Fixed incorrect amount of credits received for selling a vehicle being displayed in both vehicle selling window and following system notifications.
-Fixed report system (complaints) in the post-battle statistics for players not involved in the platoon.
-Fixed camera in-tank-entry when you close to some objects.
-Fixed the failure of "10 calibers rule" for internal ricochet
-Fixed some bugs in achieving Kolobanov's medal for the cases when the members of both teams quitting to the hangar before the end of a battle.
-Fixed the displaying of the sold tank as not researched in the tech tree.
-Fixed a rare client crash when going to the tank research window.
-Added information on "potentially recieved damage" to the post battle statistics. Considered all the potential damage, that a tank could receive with ricocheted or not penetrated shells (including side skirts armor).
-Fixed damage from falling received by absent turret for TDs and SPGs.
-Fixed display of teamdamage and teamkill for the post-battle statistics window when allied tank was destroyed by fire after your hit.
-Fixed de​sc​ri​ptions of the "Sniper" and "Steel Wall" achievements.
-Implemented new function of loading the necessary shell type within the countdown before the battle start.
-Completely re-worked tracers effect.
-Added three new German light tanks: Pz.I, Pz.I Ausf.С , Pz.II Ausf.G.-Added - Added a branch of British tank destroyers:
Universal Carrier QF 2 pounder,
Alecto,
Valentine AT,
АТ 2,
АТ 7,
Gun Carrier Churchill,
АТ 8,
АТ 15,
А39 Tortoise,
FV215b(183).
- Luchs (tier3), VK1602 Leopard (tier4), VK2801 (tier5) light tanks have been moved to Tier IV, V and VI to match their rebalanced characteristics
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2013, 0:35   #11727
Elin
Član
 
Član od: 29.1.2012.
Poruke: 244
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 49 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
T71 je najludji tenk u igri, ali za sledeci T69 kazu da je tezak krs, spor, los top (samo 173 pen).
Da T71 je za opustanje tenk, kada bi bar moglo da ih imas dva u garazi
Samo problem sa njim je da ili ces imati odlicnu partiju ili ce da te ugaze za dve minute.
A T69 se igra samo sa zlatom, nema druge ako neces da gubis zivce. Ja sam ga isprobavao na test serveru, da pucam sa obicnom municijom, ma kakvi, nema leba od toga, neke ne mozes da probijes ni sa boka, od napred da ne pricamo.
Meni jos uvek stoji u garazi, mrzi me da igram sa njim, ali sam kada je bio popust zlatne municije kupio 300 komada za njega, pa koliko mi potraje potraje.
E moram vas pitati je l' ovaj WG opasno vredja nasu inteligenciju ili sta je u pitanju, ovo sto daju u gift shop-u nema smisla, gde je tu dobra ponuda, ja ne znam da li ima iko ko ovo uzme
Elin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2013, 1:40   #11728
gently
Veteran
 
Član od: 19.4.2007.
Poruke: 784
Zahvalnice: 98
Zahvaljeno 158 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Tenk meseca marta je T71 (30% veća zarada tokom celog meseca), a od 1. do 5. biće i na 50% popusta. Taman mi fali još 3-4k xp-a za njega...

EDIT: LOL od jutros samo ammo rack pogađam. U istoj partiji sa T21 prvo roknem Pershinga za 800 dmg, a koji minut posle ode i JagdTigar oneshot za 1400 XD
Evo prodah t-43 I nastavih da grindam sa t21.Joj majko kako zaboravih koja je ovo kanta.Sve karakteristike su suvi prosek,ali to sto je ovo laki tenk a velik je kao splav na suvom je krajnje pogubno.

Meni fali jos samo 55 000 exp do T71.Tamo negde oko 10tog cu skupiti.Zato mi I dzabe taj popust.Mislim da bi bilo korektnije da daju prvih recimo 10 dana taj popust.
gently je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2013, 9:13   #11729
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja sam juče prvi put video TOG II u igri.

Kolko čudo majko moja, kao voz, a dok dože do kraja mape treba mu 10 minuta.
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2013, 11:00   #11730
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.380
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.007 puta na 7.049 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

U T95 bi mu trebalo pola sata...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2013, 11:22   #11731
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ahahhahahha t95, jedini tenk s kojim ne mogu da igram. Jednom u 2 meseca odigram sa njime partiju samo da se podsetim zasto ga ne vozim. Preterase ali bas preterase koliko je spor. Ranije taj oklop mu je nesto i znacio, sada je dovoljno da svaki bilmez ispali po jednu zlatnu granatu i on je przen... Potpuno su ga obesmislili i svaka cast onima koji su uspeli da izgrindaju E3
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2013, 12:55   #11732
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Arcibalde kaže: Pregled poruke
Ahahhahahha t95, jedini tenk s kojim ne mogu da igram. Jednom u 2 meseca odigram sa njime partiju samo da se podsetim zasto ga ne vozim. Preterase ali bas preterase koliko je spor. Ranije taj oklop mu je nesto i znacio, sada je dovoljno da svaki bilmez ispali po jednu zlatnu granatu i on je przen... Potpuno su ga obesmislili i svaka cast onima koji su uspeli da izgrindaju E3
Neki imaju i preko 4k bitaka sa njim
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2013, 12:58   #11733
Cane
Član
 
Član od: 1.5.2006.
Lokacija: Deronje
Poruke: 291
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Cane Slanje poruke preko Yahooa korisniku Cane Slanje poruke preko Skypea korisniku Cane
Određen forumom Re: World of Tanks

Koja frustracija sa ovim T21 tenkom 17 poraza za redom i uvek mi je tenk naj slabiji u partiji,i to me baci 3 ili 4 tiera vise od mene.A tpo gde god gadjao napred nazad,retrovizor,spojler,felne,rezervni tocak,aospuh i ostalo nista ne vredi.Kakov bedak
Cane je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Cane na korisnoj poruci:
vlado_ns (1.3.2013)
Stara 1.3.2013, 13:04   #11734
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.380
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.007 puta na 7.049 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

T21 je dušu dao za flenkovanje i trolovanje jačih tenkova, ja sam se baš zabavio u ovih 70-ak partija koliko mi je trebalo da ga "pregrindam". Nije baš kao T-50 serija, ali može da prođe. Da napomenem da nisam na njemu nijednom koristio zlatnu municiju.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2013, 13:15   #11735
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

T21 se i ne igra ozbiljno, jurcas samo po mapi i pucas. U tier 7 partiji moze dosta da pobije, meni nije bio los.

Za T95 vec treba strpljenja, kada shvatis da brze od 13 nece da ide ni nizbrdo mozes da ga igras. Meni je sa njim najveci problem sto mu je motor smesan (tier6) i negde jednostavno ne mozes da prodjes, krenes uzbrdo i tenk samo stane... Mislim, ajd sto si spor, ali sto ne mozes svuda da prodjes je veci problem. Ako nema zlata ili T10 TD-ova moze cuda da napravi, jos 80K do E3. (:
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2013, 13:15   #11736
Barni
Veteran
 
Član od: 12.4.2007.
Poruke: 619
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 103 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

u prevodu sve ono što je bio bmx 13-75 pre nego što su ga nerfovali, ono je bila neuhvatljiva zujalica i strah i trepet za artiljeriju, naravno kada sam ga ja konačno uzeo dobio sam hromu ragu sa velikim radijusom okretanja a sve da bi se promovisala novoizašla linija američkih lakih tenkova i njegov direktni konkurent koji radi sve što i bmx samo osetno bolje
Barni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2013, 13:30   #11737
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.380
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.007 puta na 7.049 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja sam 13-75 igrao dok je još bio tier6 tenk i nije mi se svideo uopšte, 13-90 je mnogo bolji za zezanje. Meni još 30k XP-a za E3 mada T95 igram samo kada imaju x3 ili x5 specijali.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2013, 16:29   #11738
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Novi specijal, tier 6 tenkovi.
http://worldoftanks.eu/news/6244-special-six-nations/
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2013, 16:44   #11739
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

imam nekih 3000 zlatnika.

želeo bih da kupim čerčila III, da imam još jedan heavy tenk pored KV1S, od IS sam odustao preveliki je to zalogaj za mene.

Da li je ovo pametna kupovina?
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2013, 17:04   #11740
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.380
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.007 puta na 7.049 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Pa ono, za tier 5 nije da imaš neki izbor, sve je manje-više jadno. Nenormalno brzo pucaš, imaš prilično slabu penetraciju, spor si, imaš bušnu kupolu... Računaj sa 10-20k u plusu kad OK odigraš partiju.

@Specijal

A prošli vikend sam uzeo Type 58 i VK3601 (da se grinda za DB).
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com