Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.6.2007, 14:17   #661
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Steta ne postoje spoiler tagovi...
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2007, 23:47   #662
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Steta ne postoje spoiler tagovi...
Ko kaze da ne postoje

Ko kaze da ne postoje Oznaci "tekst" dva reda iznad...izvinjavam se na off-u
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
player1 (22.6.2007)
Stara 25.6.2007, 0:17   #663
dejobar
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bar
Poruke: 62
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Evo ti sad naopako. Stignem do tog kraja i ovaj pozeli da bude bogat. I pocnu da padaju zlatnici sa neba, a sa zlatnicima i betonske grede. I naravno, ubiju ga grede i.... kraj.
dejobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2007, 13:27   #664
canon
Član
 
Član od: 26.5.2007.
Poruke: 89
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 17 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
dejobar kaže: Pregled poruke
Evo ti sad naopako. Stignem do tog kraja i ovaj pozeli da bude bogat. I pocnu da padaju zlatnici sa neba, a sa zlatnicima i betonske grede. I naravno, ubiju ga grede i.... kraj.
O tome je pisano bar na pet strana! Zar te bas toliko mrzi da prvo prelistas nekoliko strana ove teme, pa da onda postavis pitanje?
canon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2007, 16:53   #665
MSScat
Guest
 
Poruke: n/a
Thumbs up Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
Inuyasha kaže: Pregled poruke
Vrata za hidden stashu su u jednoj zgradi u Pripyatu, tamo cesh naci dekoder za jednu labaratoriju u Cernobilu, i kada sve to odradish videcesh pravi ending igre...
Pa nije bash tako. kad odradis sa dekoderom, onaj hologram-naucnik, pocne da pricha i da ti odgovara na pitanja. Ali, na kraju caskanja on nudi da se pridruzis njegovom timu, i ako se pridruzis eto nama jos jednog bad endinga, a ako im se ne pridruzis onda ima jos malo da se radi, necu da otkrivam detalje, ali posle toga 'jos malo' ide good ending i to jedini u igri. Igru sam presao nekoliko puta, i dosad sam video 2 bad enda, i 1 good end. (i najverovatnije je da je to sve.)
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2007, 16:58   #666
MSScat
Guest
 
Poruke: n/a
Exclamation Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
dejobar kaže: Pregled poruke
Evo ti sad naopako. Stignem do tog kraja i ovaj pozeli da bude bogat. I pocnu da padaju zlatnici sa neba, a sa zlatnicima i betonske grede. I naravno, ubiju ga grede i.... kraj.
Uopste nisu padali zlatnici. Padale su samo grede, a Strelok je umisljao da padaju zlatnici. Uzgred: Marked One=Strelok. Da, to sa zlatnicma je jedan od bad endova, ali je po mom misljenju i najbolji, jer su ostala 2 potpuno bezveze (mada je to stvar ukusa).
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2007, 17:02   #667
MSScat
Guest
 
Poruke: n/a
Unhappy Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
Maverick78 kaže: Pregled poruke
Milslim da ne biste trebali spominjati ovako javno ko je Strelok,ima jos ljudi koji nisu igrali igru pa cete im pokvariti zadovoljstvo.... To isto kao da mi neko isprica kraj filma i posle ga gledam vise cisto da ga odgledam, nego sto ga gledam iz zadovoljstva...
You're completely right... my apologies!!!
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2007, 18:17   #668
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
MSScat kaže: Pregled poruke
Uopste nisu padali zlatnici. Padale su samo grede, a Strelok je umisljao da padaju zlatnici. Uzgred: Marked One=Strelok. Da, to sa zlatnicma je jedan od bad endova, ali je po mom misljenju i najbolji, jer su ostala 2 potpuno bezveze (mada je to stvar ukusa).
Od losih krajeva ubedljivo najbolji je "I wish to be immortal".
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2007, 15:17   #669
Ne$A
Veteran
 
Član od: 4.10.2006.
Poruke: 539
Zahvalnice: 293
Zahvaljeno 37 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
MSScat kaže: Pregled poruke
Pa nije bash tako. kad odradis sa dekoderom, onaj hologram-naucnik, pocne da pricha i da ti odgovara na pitanja. Ali, na kraju caskanja on nudi da se pridruzis njegovom timu, i ako se pridruzis eto nama jos jednog bad endinga, a ako im se ne pridruzis onda ima jos malo da se radi, necu da otkrivam detalje, ali posle toga 'jos malo' ide good ending i to jedini u igri. Igru sam presao nekoliko puta, i dosad sam video 2 bad enda, i 1 good end. (i najverovatnije je da je to sve.)
To sto se ti pridruzis njihovom timu neznaci da je to bad end. Sve zavisi kako na to posmatras...
Ne$A je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2007, 19:57   #670
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Ja igram onoliko koliko mi vrijeme dozvoljava.Dosao sam na pocetak posljednje teritorije.Tu je pravi haos.Rat uzivo.Shljakau po meni iz helikoptera, transportera, snajperisti...Ma ludilo...
E sad jedan bag ili sta vec.Igram ne patchovanu verziju.Na pocetku warehouse teritorije mozes da biras da se pridruzis frakcijama "Duty" ili "Freedom".Ja uzeo kvest od clana "Duty" frakcije "Skulla"!Kako god ja da odradim zadatak on pogine.Zato ja unaprijed pobijem one snajperiste i "Lukasha" kao i svu zivu silu u bazi "Freedoma" i samo odem do "Skulla" i pokupim vise nego bijednu nagradu od njega.Medjutim, taj postupak mogu da ponavljam x puta.
Kako mogu da postanem clan "Duty" frakcije?

Nosim neki armor koji kosta 30 k!Nasao sam ga u hostile dijelu teritorije "Bar" tj. onaj dio gdje pomazete onom naucniku da ga sprovedete do "Yantara"!Ovo je topic za sve koji ne znaju!Ima jedna kuca u koju mozes uci samo preko krova tj. mora da se popne da susjedni silos pa preko cijevi se predje na krov te kuce.U kuci ima taj neki extra armor, al' ima i pojacana radijacija pa oprez!
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LunaticRS na korisnoj poruci:
matrix_ninja (13.7.2007)
Stara 28.6.2007, 1:07   #671
YBear
Član
 
Član od: 27.6.2007.
Lokacija: BlackHole
Poruke: 300
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 51 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Da li si pronasao pravi kraj?
YBear je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.6.2007, 1:21   #672
Br@n@c
Član
 
Član od: 17.12.2006.
Poruke: 86
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Br@n@c
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

[Hitno!!]Jel moze neko sto pre HITNO! da mi kaze koje najvazije patcheve i fixeve da skinem, jer me mrzi i nemam trenutno vremena da ronjam pa temama i postovima kojih ima stvarno previse?[/Hitno!!]
Br@n@c je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.6.2007, 0:25   #673
YBear
Član
 
Član od: 27.6.2007.
Lokacija: BlackHole
Poruke: 300
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 51 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Pa MSScat, khm ja sam nasao 4 zavrsetka+1 koj malo pre procitah=7
Procitao sam negde da ih je toliko!
Zato nazad za tastaturu pa ponovo
Sto se tice patcheva, neznam sta sve ima, game radi ok, pa ne bih cackao, zbog ranijih iskustava sa krpljenjem CORSAIR igrica, kad postanu totalno neigrive
LunaticRS, treba da odes u njihov HQ, dijagonalno od bara to join the Duty!
Al sto pobi freedom's bas su se spremali za rodjendan Boba Marley-a, greota za rostilj! Ajd obrni pa izkuliraj Skull-a, a svrati do Lukash-a, imaju fancy opremu
YBear je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2007, 9:42   #674
matrix_ninja
Veteran
 
Član od: 13.1.2007.
Poruke: 864
Zahvalnice: 505
Zahvaljeno 161 puta na 125 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

lunatic hvala za onu informaciju o odjelu od 30k konacno sam i ja naso to seva odjelo
blage nisam imo ni kako izgleda.
matrix_ninja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2007, 18:11   #675
YBear
Član
 
Član od: 27.6.2007.
Lokacija: BlackHole
Poruke: 300
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 51 puta na 41 poruka
Cool Re: S.t.a.l.k.e.r.

Krenem ja lepo da po 6-ti put prelazim igru kad, posle 2 autosavea, nestane mi crosshair U opcijama sve lepo cekirano, al' ga nema! LM, svasta sam cackao ali jok. Ima li iko predstavu what could it be? Mada je ovako realisticnije, po PS-u, ali nikako nevolim da, kad mi iskoci neko iza coska, sarcim okvir na njega i popijem par pogodaka, so, help me if you can, anyone!
YBear je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2007, 0:13   #676
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
YBear kaže: Pregled poruke
Da li si pronasao pravi kraj?
E u tome je problem...Ja sam vidio samo 2 kraja i to ona kad odbijes ili prihvatis onog naucnika na kraju tj. njegov hologram...i nijedan mi se nije svidio!

Ne znam da li ima neke veze, ali status mi je na kraju bio "terrible"!

Kako da postanem clan "Duty-ja" kad pridjem njihovoj bazi u "Baru" oni mi kazu "odbi" ili ce da me upucaju...

Sta treba da se uradi da se vidi jos od nekih krajeva jer ja Streloka nisam vidio nijednom u toku igre?

KAD NABAVIM NOVIM HARDVER OBRNUCU JE JOS KOJI PUT U PUNOM SJAJU
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2007, 7:18   #677
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
E u tome je problem...Ja sam vidio samo 2 kraja i to ona kad odbijes ili prihvatis onog naucnika na kraju tj. njegov hologram...i nijedan mi se nije svidio!
Pa ako si tako završio igru, trebalo je da ukapiraš priču o Streloku, mada, koliko je već meseci razvlačiš, uopšte me ne čudi što si pogubio konce i ispustio priču. Taj kraj je jedan od dva dobra a drugi ćeš videti ako odbiješ tog naučnika i nastaviš sa šibanjem po dvorištu elektrane. Više neću da ti pričam, da ne pokvraim ugođaj.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2007, 7:38   #678
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
Kako da postanem clan "Duty-ja" kad pridjem njihovoj bazi u "Baru" oni mi kazu "odbi" ili ce da me upucaju...
Clanstvo u Duty-u ti nude prvi put kad udjes u warehouses podrucje, kada se popnes na brdasce desno po ulasku videces grupaciju u onim skeleton odelima, pricaj malo s njima i ponudice ti da im pomognes oko ciscenja baze freedoma a zauzvrat dobijas clanstvo i pristup njihovom inventaru valjda.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.7.2007, 8:07   #679
YBear
Član
 
Član od: 27.6.2007.
Lokacija: BlackHole
Poruke: 300
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 51 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

A mozes i da uradis par kvestova za barmena, pa te on posalje kod Duty-a, pa jos par kvestova i tu si
Nego, sta fali Freedomu? Opustena atmosfera, zika sa razglasa, bez indoktrinacije i reklama...
I obrati paznju kako ti se otac obraca u cut-scenama
YBear je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2007, 9:59   #680
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Pa ako si tako završio igru, trebalo je da ukapiraš priču o Streloku, mada, koliko je već meseci razvlačiš, uopšte me ne čudi što si pogubio konce i ispustio priču. Taj kraj je jedan od dva dobra a drugi ćeš videti ako odbiješ tog naučnika i nastaviš sa šibanjem po dvorištu elektrane. Više neću da ti pričam, da ne pokvraim ugođaj.
Nisam se dobro izrazio!Zavrsio sam igru i kad sam prihvatio i kad sam odbio tog naucnika tako da sam vidio obadva kraja mada ima veze sto si rek'o, ali ima i to sam je zavrsio ok 6-7 ujutro pa nisam bio bas skoncentrisan...

Citat:
Nicolas kaže: Pregled poruke
Clanstvo u Duty-u ti nude prvi put kad udjes u warehouses podrucje, kada se popnes na brdasce desno po ulasku videces grupaciju u onim skeleton odelima, pricaj malo s njima i ponudice ti da im pomognes oko ciscenja baze freedoma a zauzvrat dobijas clanstvo i pristup njihovom inventaru valjda.
Kao sto sam rek'o uzeo sam kvest od "Skulla" i kao sto sam rek'o im'o sam bag na tom mjestu jer osim novcane nagrade koju sam mogao x puta da uzmam nista mi vise nije ponudjeno.

Citat:
YBear kaže: Pregled poruke
A mozes i da uradis par kvestova za barmena, pa te on posalje kod Duty-a, pa jos par kvestova i tu si
Nego, sta fali Freedomu? Opustena atmosfera, zika sa razglasa, bez indoktrinacije i reklama...
I obrati paznju kako ti se otac obraca u cut-scenama
heheheh zar onaj lik u onom zutom armoru na ulazu u bazu "Duty"-ja nije rek'o da im se pridruzim jer ce da bude zabavno...Za barmena sam uradio sve sto je trazio osim onih glupih kvestova da mu donesem kojekakve dijelove mutanata ili da ocistim neki dio terena i sl. u zamiejnu sa kesh i opremu!Nesto se ne sjecam da mi je bilo sta spominjao kako da postanem clan "Duty"-ja...

Ljudi, ja sam igru pres'o "nepechovanu" tako da mozda to ima neke veze
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Shadow Man caine Akcione igre 5 23.5.2014 20:28
Shadow Factory miša topola Male igre 4 20.12.2009 13:53
Shadow Quest Nash Knight Male igre 6 22.11.2008 17:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com