Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.6.2014, 4:32   #20421
MaxMadneSS
Član
 
Član od: 2.6.2009.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 263
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 42 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Realno, više apsolutno niko nema prava reći da je igra P2W.
Ne radi se o tome. Posmatrajuci ponasanje WG-a rekao bih da su u problemu. Ima 2 godine kako igram WoT i kolko se secam x2 za svaku pobedu u danu je bila ekskluzivna misija rezervisana samo za novu godinu i eventualno neki veliki ruski praznik.
Sad je trenutno druga nedelja za redom gde imamo po 4 cela dana x2 bonus. Kad se to desilo ranije ? Nikad. Pitanje je zasto se to desilo bas sad ? Mislim da je WG poceo da gubi igrace (prihod) imajuci u vidu "uspeh" ranijih verzija (8.0, 9.0). Realno je da su u velikim problemima sa optimizacijom igrice i da je to pocelo da uzima danak. Naravno da oni prate broj aktivnih igraca (i njihovih transfera) jer od toga zavise. Jedini nacin koji imaju da zadrze igrace je da nude premium tenkove za "dzabe" kao i ostale misije koje "teraju" igrace da nastave sa igranjem bez obzira na FPS ili lag.

Ali mozda i gresim. Mozda je WG postao milosrdan i resio da nam kroz misije pokloni svaki premium tenk tako da kredita uvek imam u igri, a i x2 ce biti sve cesce da bi sto pre istrazivali nove tenkove ... da svi budemo srecni ...
Nah, nema sanse ...
MaxMadneSS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2014, 8:45   #20422
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
MaxMadneSS kaže: Pregled poruke
Ima 2 godine kako igram WoT i kolko se secam x2 za svaku pobedu u danu je bila ekskluzivna misija rezervisana samo za novu godinu i eventualno neki veliki ruski praznik.
Jedino cemu su doprineli da je jos vise paradajza dospelo na lestvicu vise i da sad imaju i prem tenkic da placaju svoje klijanje i cvetanje.
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2014, 10:57   #20423
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
MaxMadneSS kaže: Pregled poruke
Ne radi se o tome. Posmatrajuci ponasanje WG-a rekao bih da su u problemu. Ima 2 godine kako igram WoT i kolko se secam x2 za svaku pobedu u danu je bila ekskluzivna misija rezervisana samo za novu godinu i eventualno neki veliki ruski praznik.
Sad je trenutno druga nedelja za redom gde imamo po 4 cela dana x2 bonus. Kad se to desilo ranije ? Nikad. Pitanje je zasto se to desilo bas sad ? Mislim da je WG poceo da gubi igrace (prihod) imajuci u vidu
imajuci u vidu sva 'ranja koja su im se desila, od optimizacije, do rage quitovanja na 8.6 igraca artiljerije(bukvalno, jedan moj drug ne igra vise samo zbog toga) pa sve do war thundera, koji ima potencijal da ih natera da budu jos darezljiviji..
Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Jedino cemu su doprineli da je jos vise paradajza dospelo na lestvicu vise i da sad imaju i prem tenkic da placaju svoje klijanje i cvetanje.
korov ne cveta
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2014, 11:24   #20424
Feldman
Član
 
Član od: 22.10.2011.
Poruke: 345
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 45 puta na 39 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke

https://www.youtube.com/watch?v=wp4FmCSJ820
https://www.youtube.com/watch?v=D-LF67hRaSU
https://www.youtube.com/watch?v=NoLnvOhjIUc

evo kako izgledaju ova dva sad uploadujem i treci (nije samo zbog slike vec ljudi mogu i da ponauce nesto gledajuci :P )
(sad ispada kao samo reklamiranje al ovo mi prvi youtube prvi rendering uploading a i dobri su replaji(bolji od vecine sto sam video pa mi merak :P )
A pa lepo si Ti to odigrao.
A taj tenk stvarno prima udarce ako se lepo namestiš.
Feldman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Feldman na korisnoj poruci:
velikan (1.6.2014)
Stara 1.6.2014, 11:53   #20425
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom

Citat:
MaxMadneSS kaže: Pregled poruke
Ne radi se o tome. Posmatrajuci ponasanje WG-a rekao bih da su u problemu. Ima 2 godine kako igram WoT i kolko se secam x2 za svaku pobedu u danu je bila ekskluzivna misija rezervisana samo za novu godinu i eventualno neki veliki ruski praznik.
Sad je trenutno druga nedelja za redom gde imamo po 4 cela dana x2 bonus. Kad se to desilo ranije ? Nikad. Pitanje je zasto se to desilo bas sad ? Mislim da je WG poceo da gubi igrace (prihod) imajuci u vidu "uspeh" ranijih verzija (8.0, 9.0). Realno je da su u velikim problemima sa optimizacijom igrice i da je to pocelo da uzima danak. Naravno da oni prate broj aktivnih igraca (i njihovih transfera) jer od toga zavise. Jedini nacin koji imaju da zadrze igrace je da nude premium tenkove za "dzabe" kao i ostale misije koje "teraju" igrace da nastave sa igranjem bez obzira na FPS ili lag.

Ali mozda i gresim. Mozda je WG postao milosrdan i resio da nam kroz misije pokloni svaki premium tenk tako da kredita uvek imam u igri, a i x2 ce biti sve cesce da bi sto pre istrazivali nove tenkove ... da svi budemo srecni ...
Nah, nema sanse ...
i toga ima al mnogo su upropastili sa premium municijom za srebro..ja i jos 2 druga(tri musketara) smo ranije uplacivali za premium nalog cak i premium tenkove kupovali..medjutim kako su uveli tu glupost svi prestali da igramo..ja 2 meseca nisam igro jedan drug se skroz otkazo a ovaj treci s vremena na vreme udje...nit uplacujemo nit planiramo..ranije mi se svidjo WOT pa sto da ne sad kad bi izbacili tu glupost ili uradili drasticne promene(ili vrate na staro samo za gold) ja bih opet uplacivo premium nalog(ne zato sto mi nedostaju krediti vec cisto da podpomognem dobar projekat igru)..
od 8.3 to je kolko 9 meseci mislim eto od nas 3 su izgubili najmanje 270 eura + eventualno neki premium tenk od 50 EU..(sad tih 300 eu nije nist medjutim mi nismo jedini)..ili da uklone tu glupost ili ne znam..ovo sad je cista bezveznacija..cujem kako se mnogi zale E100 sa 235 mm ne valja(to im izgovor)..pa samo ako si totalan kreten pa da ne mozes da izbusis nekog sa 235(ima da se ucis gde gajas)...

Citat:
Feldman kaže: Pregled poruke
A pa lepo si Ti to odigrao.
A taj tenk stvarno prima udarce ako se lepo namestiš.
a fala fala :P ma to replaji od pre neki dan(nisam imo lepse a hteo da se ucim da uploadujem na youtube a da ne ubacim nest traljavo*)...a krivo mi sto sam izbriso jedan replay od pre 10-tak dana 14k potencijalni DMG sam blokiro pucali pucali na mene pa kad su videli da mi ne mogu nist(a ja ih samo kaznjavam) da vidis kako su poceli da beze :P(bilo komedija(7-8) tenka su me gadjali..nist napravicu jos neki takav pa i to da uploadujem :P

samo eto nece uvek ma kako se namesto kad istrci glupan sa gold klipom izbusi me samo tako..


https://www.youtube.com/watch?v=wp4FmCSJ820
https://www.youtube.com/watch?v=D-LF67hRaSU
https://www.youtube.com/watch?v=NoLnvOhjIUc

Poslednja ispravka: DeCoy (1.6.2014 u 15:19)
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2014, 15:14   #20426
Genoveva
Član
 
Član od: 1.10.2012.
Poruke: 124
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ne igra se cesto, ali kada se uzme vremena onda se valjda igra kako treba.
Vise damage-a napravio nego ceo moj tim zajedno, a skoro vise nego i ceo njihov tim zajedno, sve metke ispucao, zadnje ubistvo sa zadnjim metkom.

Hellcat - 4381 damage-a spoting 1089, 8 unistenih, 5 medalja

WN8 (pazi sada) > 18542 !!!
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	shot_040.jpg
Viđeno:	84 puta
Veličina:	102,3 KB
ID:	49280   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	shot_041.jpg
Viđeno:	71 puta
Veličina:	100,4 KB
ID:	49281   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	shot_042.jpg
Viđeno:	66 puta
Veličina:	101,2 KB
ID:	49282  
Genoveva je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Genoveva na korisnoj poruci:
cages (1.6.2014), Mario Pavićević (2.6.2014), PlazmaKeksWoT (2.6.2014)
Stara 1.6.2014, 16:51   #20427
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Bravo Genov!
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 12:47   #20428
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Genoveva kaže: Pregled poruke
Hellcat - 4381 damage-a spoting 1089, 8 unistenih, 5 medalja

WN8 (pazi sada) > 18542 !!!
I kako posle covek da se ne oseca kao paradajz kad gle sta radi ovaj patlidžan ...

Daj replay majke ti...
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 12:55   #20429
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.579
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

igrao sam malo ovog obj 430 na testu.. kako je fantastican.. po meni bolji od druga dva ruska mediuma... nesto manji reload (5.95) malo vise zakosenog armora, i voila, 3 bitke za redom 3 killa i 4k dmg..
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 13:11   #20430
Feldman
Član
 
Član od: 22.10.2011.
Poruke: 345
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 45 puta na 39 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

@ Plazma : Znaš li možda koji je još mod ovaj sa snimka koristio osim Aimbota ( I to neki mnogo napredan Aimbot ) , jer vidim da nemogu da ga pogode , a i kada ga pogode nema štete ( osim jednom kada program valjda nije odradio ).


http://www.youtube.com/watch?v=IlCEiiut5fg
Feldman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 13:34   #20431
cages
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Alterac Valley
Poruke: 1.534
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 181 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ma bre ljudi manite se tih gluposti,usavrsavajte svoju igru bez tih "pomagala"... Ja da sam od pocetka igrao kao sad,sad bih bio unik sa preko 2k wn8 al jbga....
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku cages na korisnoj poruci:
Zoran_KS (2.6.2014)
Stara 2.6.2014, 14:34   #20432
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Feldman kaže: Pregled poruke
@ Plazma : Znaš li možda koji je još mod ovaj sa snimka koristio osim Aimbota ( I to neki mnogo napredan Aimbot ) , jer vidim da nemogu da ga pogode , a i kada ga pogode nema štete ( osim jednom kada program valjda nije odradio ).


http://www.youtube.com/watch?v=IlCEiiut5fg
VangaAimBot, dok je bila na pretplati...
TJ tad je imala makroe za svaki tenk u igri. Ova verzija sto je dostupna kod mene je samo bez makroa. Za ovo zadovoljstvo moras da se ispalzis za mesecnu pretplatu.

Sto se tice promasivanja, to je do nedavno bio mod za desinhronizaciju sa serverom, nazalost nema vise, WG to "isekao".

Citat:
cages kaže: Pregled poruke
Ma bre ljudi manite se tih gluposti,usavrsavajte svoju igru bez tih "pomagala"... Ja da sam od pocetka igrao kao sad,sad bih bio unik sa preko 2k wn8 al jbga....
Pa brate svi bi mi da nas malo manje boli glava.
Posle 3+ godine igranja i najkanja sa modovima moj jedini zakljucak je da se WG debelo za*ebo sa opcijom dozvoljavanja modovanja igre. Sve to treba ograniciti na neke osnovne stvari inace pandorina kutija ostaje otvorena. Nadam se da ce WG ipak napraviti neki zglavan scanner za klijent inace uskoro umesto sa simekama ima da igramo samo sa R2D2-om (sto ce izgleda biti manje paradajzicnije iskustvo nego sad )
Vise ni ja ne znam kako da se postavim prema modovima. Sto vise visim na rfcheras i 4cheat-u sve vise primecujem da nam se igra pretvorila u rat modova a ne u opustanje uz omiljeni tenk.
Generalno mi se cini da je WoT izgubio kompas i pluta u nekom pogresnom pravcu. Zato konkurencija brzo uci...

Poslednja ispravka: PlazmaKeksWoT (2.6.2014 u 14:47)
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 15:04   #20433
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
VangaAimBot, dok je bila na pretplati...
TJ tad je imala makroe za svaki tenk u igri. Ova verzija sto je dostupna kod mene je samo bez makroa. Za ovo zadovoljstvo moras da se ispalzis za mesecnu pretplatu.

Sto se tice promasivanja, to je do nedavno bio mod za desinhronizaciju sa serverom, nazalost nema vise, WG to "isekao".



Pa brate svi bi mi da nas malo manje boli glava.
Posle 3+ godine igranja i najkanja sa modovima moj jedini zakljucak je da se WG debelo za*ebo sa opcijom dozvoljavanja modovanja igre. Sve to treba ograniciti na neke osnovne stvari inace pandorina kutija ostaje otvorena. Nadam se da ce WG ipak napraviti neki zglavan scanner za klijent inace uskoro umesto sa simekama ima da igramo samo sa R2D2-om (sto ce izgleda biti manje paradajzicnije iskustvo nego sad )
Vise ni ja ne znam kako da se postavim prema modovima. Sto vise visim na rfcheras i 4cheat-u sve vise primecujem da nam se igra pretvorila u rat modova a ne u opustanje uz omiljeni tenk.
Generalno mi se cini da je WoT izgubio kompas i pluta u nekom pogresnom pravcu. Zato konkurencija brzo uci...
ma briga me za modove nema nist u timmodovima sto moze da da nekom prednost..(bar sve sto sam video na youtube) ja modove ne koristim..nego da oni uklone premmiummuniciju za srebro ili da vrate premium ammo samo za gold.. to je jedina stvar koja upropascuje igru..
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 15:27   #20434
Feldman
Član
 
Član od: 22.10.2011.
Poruke: 345
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 45 puta na 39 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Nekažem da bih koristio išta od prevarantskih programčića , ali me sve to interesuje jer sam primetio kod nekih tenkova čudne pokrete topom i to da mi je prilično teško da ih pogodim pa sam malo gledao šta bi to moglo da bude.

Igram na suvo i od kada sam klincu napravio njegov ACC malo su mi se statistike popravile

Tako da nemam potrebe da varam .
Feldman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 15:49   #20435
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke
nema nist u timmodovima sto moze da da nekom prednost..
Tu silno gresis...
Dobro, naravno da nema nikakvih magicnih ali da ti daju prednost naspram nekog ko igra stock igru, brate daje...
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 16:41   #20436
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ogromnu prednost ti daje minimapa sa imenima tenkova. Bez toga treba da gledam u pasulj i pogađam gde je koji tenk.

Čitam i ne verujem. Sad kad je premium ammo dostupan svima ne valja. Bolje je bilo samo oni što plaćaju da je imaju. Bravo... Koliko si ti do sada bacio para na f2p igru? Ili neka skroz izbace iz igre premium ammo ili neka bude dostupna svima, a ne samo vama što plaćate...
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 17:07   #20437
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Ogromnu prednost ti daje minimapa sa imenima tenkova. Bez toga treba da gledam u pasulj i pogađam gde je koji tenk.

Čitam i ne verujem. Sad kad je premium ammo dostupan svima ne valja. Bolje je bilo samo oni što plaćaju da je imaju. Bravo... Koliko si ti do sada bacio para na f2p igru? Ili neka skroz izbace iz igre premium ammo ili neka bude dostupna svima, a ne samo vama što plaćate...

Ja? sekund da ti pokazem nesto pa i da objasnim:
https://www.youtube.com/watch?v=wp4FmCSJ820
https://www.youtube.com/watch?v=D-LF67hRaSU
https://www.youtube.com/watch?v=NoLnvOhjIUc

sad broj jedan ja sam uplacivo premium acc i kupio premium tenk lowe hteo da podpomognem dobru igru a i omrzlo mi farmanje kredita sa KV kasnije KV-1
sa IS 7 sam imo 61% win rate kad su ubacili premium ammo za kredite srozali me nacisto(pao na 54-55%) omrzlo mi da me busi svaka budala odakle stigne(cesto puta kad sam video da me neki kreten busi tacno kroz front tureta ostavim i za***** da igram ili idem pa skocim i udavim posadu)..prestao sam da uplacujem premium accaunt od 8.3 i ne nameravam da uplacujem dok ga ne ukinu skroz na skroz ili vrate kao pre kad su samo pojedinci koristili..(drugo video sam da umesto da se relaxiram uz WOT ja cesto gubio zivce pa sam i pravio pauzu 2-3 meseca)
Ja gold ammo za gold nikad nisam kupio
za kredit sam kupio samo 2 puta (jednom testiro dal sa love samo sa premium ammo bez premium acaunta mogu da napravim profit i Moze pravi se profit od 1-30k i sad skoro na IS-4 sto se vidi u replaju sam koristio da drugu pokazem kakva je to glupost..(koristio sam 2 gold runde u mecu pre tog i zaboravio da resuplay tenk (stos e vidi da nemam repair kit i da imam 2 premium granate koje nisam koristio)
ceo EU forum sam na svim topicima za protiv gold municije jer kvari igru sto mozes lako da proveris (mnoge topike su mi zatvorili ja ne pisem cesto na forumima al kad pisem ne biram reci)

drugo moja filozofija je ako sa 200MM ne mozes da izbusis bilo koji tenk onda zasluzujes da izgubis..sve dok se ne naucis gde da gadjas jer ako nemas mogucnost ne pucaj ako imas pucaj na pravo mesto trece niko te ne tera i ne obavezuje da ti sam ubijes sve tenkove...
drugo ta premium municija je ****la stvar skroz sad mi AMX tier 8 ide i ubuja mausa ..vise nema role specific nego svako ide na Kill...
igra se pretvorila u trci pucaj ako bouncnes loaduj noob municiju..


aha i trece : skoro svaki dan imam ponude za u platun ili klan odbijam klan redovno izgovor mi sledeci: nemam premium accaunt.. ne koristim gold i ne zelim da imam ista s igrom gde 29 od 30 igraca(bez mene) spamaju gold ammo.. a da kupim gold ammo necu(prvo igram bez premium acaunta i igram 90% samo tier x nemam para za bacanje) drugo cisto iz principa/inata necu da kupim premm ammo (sad bez premm ammo busim skoro svaki put bilo kog medjutim verujem da cu samo da sputam klan mojom igriom bez golda jer gde su oni navikli da pucaju i buse iz odredjenih uglova ja bih na tom mestu zasto i trazio pravu poziciju za paljbu normalnom municijom i time bih najverovatnije ugrozio ishod te bitke)..premium municija je samo precica koja oduzme mnogo od igre..gore sam spomenuo win rate hocu da napomenem da meni primarni cilj je da ima akcije da ima nadmudrivanja a tek onda dal cu da pobedim ili ne(pobeda mi bitna jer tad nisam u crveno sa kreditima)

"Ogromnu prednost ti daje minimapa sa imenima tenkova. Bez toga treba da gledam u pasulj i pogađam gde je koji tenk."
ovo veze nema sto pricas kad pocne igra porati igru prati minimap okreni se pogledaj sta se desava oko tebe dok se krijes(da nestanes s protivnickog radara) ili reloadujes ..ja sam samo jednom 2-3 igre instaliro XVM i iskreno od svih onih gluposti samo sam se deziorentiso (last seen tank pozition) pa dmg pa glupi brojackoji mi pokazuje kolko sec reloaduje protivnicki tenk ili dali je stock ili nije...sve to nepotrebno i mene bar sve to ometalo mnogo..jer umesto da koristim instinkt i da na osnov dok mu gledam siluetu ili HP bar procenim dal je stock ili nije..i kakv reload ima...znamod kojih tenkova imam brzi reload a od kojih sporiji (sta ce mi tacno u nanosekund)..drugo pre pocetka meca pogledam ko koje tenkove TD-ima..i zna se gore dole kakav je sablon koji ce se TD gde ustekati..sto se tice tenkova to mi ne znaci nista sve jedno mi dal cu da sretnem mausa E100 IS 4 ili is7 105 etc tier x teskas za svakog si imas strategiju kako...na medijume ni neobracam paznju(sem na bat i na WT TD(njih gledam odma sa HE da skinem jer svi oni imaju gold clip)
sad ne znam koje druge trikove mogu da pruze ti modovi...(sad jedino ako ima mod s kojim mozes da vidis protivnika na 1000m ili da ga vidis svugde (bez obzira dal je iza zgrade ili brda onda to vec nije OK.. sve ostalo samo oduzima vreme..dok ja pogledam kolko nanosekundi sporije reloaduje IS7 od IS 4 pa dok ga nisanim dok pogledam sta se svuda okolo desava ode voz..
vanila ima sve sto ti treba pokaze mi ime Tenka pokaze mi HP bar imam mini mapu gde mogu da vidim medium/td/arty/heavy to je sve sto treba..ovo sa XVM to je pomederaj za ljude koje mrzi da nauce tenkove i koji vole da imaju absolutno svaki podatank ispred njih(s jedne strane mala prednost s druge strane nedostatak jer dok gledas u detalj ko gde kolko gubis vreme kako da kazem..na refleksima..

Poslednja ispravka: velikan (2.6.2014 u 17:45)
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 17:20   #20438
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Tako lepo reci

Slažem se u potpunosti sa tobom. Ja bih premium ammo skroz izbacio iz igre. Zbog toga se pola tenkova ni ne igra više na CW jer nema smisla voziti spor tenk sa dobrim armorom kada premium uglavnom sve buši kao od šale.

Inače da, većina ljudi ne zna da gađa weak spot pogotovo na tier X. Čim ga probiješ odmah je gold noob, a to što on nije čuo za nišanjenje nego samo puca na siluetu je nešto sasvim drugo.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku 0gold na korisnoj poruci:
Danilo023 (2.6.2014)
Stara 2.6.2014, 17:22   #20439
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.368
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Apsolutno se slažem sa 0goldom, ne vidim razlog zbog čega je masovna dostupnost "premium" municije loša stvar. Jeste, umeo sam da se iznerviram ponekad kad me buši nešto što ne bi trebalo, ali jbg ako se njemu bacaju krediti tek tako - njegov problem, na meni je da svoju igru prilagodim situaciji. Uostalom kad sam zimus jurio onih 50k dmg dnevno za dan premiuma, narokam desetak gold granata u E-100 i udri, nakupi se dmg za 15-ak partija.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 18:16   #20440
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Apsolutno se slažem sa 0goldom, ne vidim razlog zbog čega je masovna dostupnost "premium" municije loša stvar. Jeste, umeo sam da se iznerviram ponekad kad me buši nešto što ne bi trebalo, ali jbg ako se njemu bacaju krediti tek tako - njegov problem, na meni je da svoju igru prilagodim situaciji. Uostalom kad sam zimus jurio onih 50k dmg dnevno za dan premiuma, narokam desetak gold granata u E-100 i udri, nakupi se dmg za 15-ak partija.
ovo ostalo da al ovo
"Apsolutno se slažem sa 0goldom, ne vidim razlog zbog čega je masovna dostupnost "premium" municije loša stvar"
evo zasto je lose ja sam sad krenuo sa IS 4 lezi mi taj tenk e sad naletim na WT i veruj mi tojest i sam znas nemam vremena za drugi hitac on me vec "****" skroz naskroz i pogotovo kad vidim 2-3 hitca direkno kroz front tureta(ne top vec direkt gde je najtvrdji) onda mi muka stane...
naletim na batc ista stvar dok ja punim drugu rundu(he) on vec uhvatio maglu na drugi kraj mape i puni noivi golod clip..
sad ja sa IS 4 kakvu prednos imam sa gold municijom? Nikakvu
mediumi T 62 A i drugi hem pucaju skoro 2 puta brze hem skoro isti dmg kao ja i sad ako je hul down ili sam u nemogucstvu da mu gadjam hull nista mu ne mogu ako ga pucam u turet ..dok on samo me uhvati na Auto Aim i samo reseta gde stigne..
sad stvarno bouncujem dosta(medjutim ponekad mi se cini uzaludno da se "instinktivno namestam" da bobncujem ..i da sam za tih par sekundi namestanja bolje pojurio iza nekog kamena/zaklona..
eto zasto ne valja premium ammo(jer sa premm ammo ti ne treba neki skil znaci ne trudis se da flankujes protivnika ne trudis se da gadjas "weack spot" a takodje time ti upropastis igru i protivniku "protivnik pokusava da zauzme bolju poziciju i da racuna na najtvrdji deo armora ..protivnik se iskosuje/naklanja kako bi blokiro hitac i sve to premium municija anulira u 80% slucajeva i sad kad vidis nekog da se naklanja cova s gold municijom se samo smeska u brk i kaze "gle glupana misli da ce ga to spasi"... (a cesto se i osetim glupim kad pokusam da se iskosim da me WT ne izreseta)
drugo E 100 je sa 235 mm malo "neprecizan" al to nije tenk kojim se snajperise sa 200 metara ides i poklopis protivnika.. sretnes IS 4 idi mu ne bas u facu al tolko blizu da mozes da ga adjas odozgo* (te turet odozgo te armor na hull..ako se snajperises sa IS 4 normalno da ce da izgubis..
i to je greska koji mnogi E100 igraci prave i pricaju kako e100 gun ne valja..gun je dobar ne valjaju oni kao igraci..

sad ne zelim da me lose razumete i da ispadne kao da se pravim pro dobar igrac sam al ne znam sve(i svaki dan ponaucim jos ponesto)..ne hvatam se odma za precicu Gold ammo vec pogledam na youtube weak spots.. pogledam statistike tog tenka..nadjem sliku na netu(ako nemam taj tenk) pa pogledam gde mu je armor zaobljen gde nije vidim gde mozd ima slabu tacku..pogledam replay ponekad etc i vidim gde sam pravio gresku(zasto me protivnik izbusio ili zasto ja njega nisam, kolko je brz taj tenk/gusenice i turet okretanje) etc..i sve to istrazivanje i ucenje gubi smisao jer tu je precica "Noob ammo" i to je to..sad gledam T95 TD mediumi se ni ne trude da ga trackuju pa flankuju..vec se napucavaju snjim..sad u IS4 mediumi vbise me ne trackuju pa kruze oko mene vec zastanu ispred mene i razmenjuju udarce samnom bez ikakve brige..
a sve to istrazivanje i ucenje prosto gubi smisao

Poslednja ispravka: velikan (2.6.2014 u 18:38)
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com