Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.9.2010, 17:50   #181
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Mount & Blade

Citat:
Corwin kaže: Pregled poruke
100%
Loša ti je ideja. Swadia se nalazi na tromeđi, imaćeš u startu tri neprijateljska kraljevstva. Bolje otkini neki ćošak Rodoksu, pa njega širi pomalo, tako će ti samo Rodoci biti neprijatelji.
U pravu si ,ali mi zao da se odreknem ta tri zamka. Moracu nesto da smislim. Pre nego sto sam juce prekinuo sa igrom, opet sam dobio poziv da ucestvujem u nekom pohodu na boga pitaj sta. Skupicu jos vojske i para pa cu proglasiti nezavisnost pa sta bude

Samo jos jedno pitanje ,jel postoji nacin da regrutujem vojsku u samom zamku, tj. neki drugi nacin sem da idem od sela do sela i od krcme do krcme?


Citat:
PopMilo kaže: Pregled poruke
Svaka čast, odavno nisam čitao ovako inspirativnu priču

Sad ću morati opet da uzmem mač u ruke.... Ode slobodno vreme....
Zarazio sam te warband virusom
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2010, 9:27   #182
PopMilo
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Senta
Poruke: 446
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 187 puta na 89 poruka
Određen forumom Re: Mount & Blade

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
...
Samo jos jedno pitanje ,jel postoji nacin da regrutujem vojsku u samom zamku, tj. neki drugi nacin sem da idem od sela do sela i od krcme do krcme?


Zarazio sam te warband virusom
E super, eto nisam mogao da izdržim i pored svog posla koji imam opet sam instalirao warband...

Koliko znam nema načina da u zamku regrutuješ ljude sem da ih ti lično dovedeš...

ps. Zna li neko neki dobar istorijski mod za warband ? (sa srbijom mozda ?)
PopMilo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2010, 17:35   #183
Miloš987
Član
 
Član od: 7.9.2010.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 411
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 64 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Mount & Blade

Nema jos modova sa Srbijom (osim jednog koji je bio za originalni Mount&Blade i koji se bavio 19. vekom). Osim TaleWords-ovog foruma postoji i ovaj sajt posvecen iskljucivo modifikacijama: M&B Repository.
Miloš987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Miloš987 na korisnoj poruci:
PopMilo (26.9.2010)
Stara 26.9.2010, 19:55   #184
PopMilo
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Senta
Poruke: 446
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 187 puta na 89 poruka
Određen forumom Re: Mount & Blade

1257ad ima srbiju

Ali ima i nekih bagova....

Prvo mi je pucao svakih 15-20 min... a posle dan dva igranja nisam više mogao ni pozicje da učitam...

No biće bolje, a i mod 1200 dolazi...
PopMilo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2010, 21:33   #185
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Mount & Blade

Europe 1200 mod (postoji za obican M&B ali se pravi i za Warband) ima Srbiju.
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2010, 20:29   #186
Nicin
Član
 
Član od: 31.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 164
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Mount & Blade

Skinuo sam par modova za nove vojnike i oruzja ali nzm gde da ih stavim, pa ako moze pomoc
Nicin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.10.2010, 23:39   #187
PopMilo
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Senta
Poruke: 446
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 187 puta na 89 poruka
Određen forumom Re: Mount & Blade

Citat:
Nicin kaže: Pregled poruke
Skinuo sam par modova za nove vojnike i oruzja ali nzm gde da ih stavim, pa ako moze pomoc
Ako su to celi, samostalni modovi onda ovako:
U direktorijumu igre imaš direktorijum "modules".
E, tu treba da ih raspakuješ

Ako su samo texture packovi ili nešto slično (zvukovi, itd...) onda prati uputstva koja mora da postoje u tom downloadu....
PopMilo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2010, 11:34   #188
Nicin
Član
 
Član od: 31.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 164
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Mount & Blade

jel moze neko da mi kaze odakle mogu da skinem neki dobar mod, koji samo treba da se ekstraktuje?
Nicin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2010, 11:51   #189
Miloš987
Član
 
Član od: 7.9.2010.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 411
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 64 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Mount & Blade

Imas u mom postu gore link MB Repository....
Miloš987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2010, 10:46   #190
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Mount & Blade

Nastavio sam juce da igram onu svoju partiju. Kraljevstvo Nordova ciji sam vazal je najjace i najvece kraljevstvo. Imam tri zamka sa selima i vojsku sacinjenu od elitnih jedinica norda i gomilu novca. Ali vreme prolazi i nista se ne desava. Niko ne sme da nam objavi rat,a nas kralj mekusac nikoga ne napada. Buduci da su moje ambicije daleko vece od toga da jurim bandite i pljackase po sumama odlucio sam da sam preduzmem nesto. Prvo sam pokusao (ne znam ni dal je moguce) da postanem sultan umesto sultana
tacnije kralj umesto kralja. Nasao sam jednog plemica i pitao ga kako mozemo da ucvrstimo svoj polozaj u kraljevstvu i tako sam izneo lazne optuzbe na racun nekog drugog lorda, on me izazvao na dvoboj ja ga razbio,posle rekao sve to kralju koji mi je rekao da tom lordu vise nece davati zemlju. Zadatak izvrsen. Onda sam bacio pogled na listu lordova i rekao ,ma *****i bre ti ovo. Digao sam ruke od toga.

Odlucio sam da sam preduzmem nesto pa makar to znacilo rat. Kao vazal nordova napao sam grad rodoksa i osvojio ga, cekao sam u njemu da mi ga kralj dodeli. Medjutim kralj je taj grad dodelio drugom,a mene isplatio sa 900 zlatnika za troskove moje kampanje. Kakva uvreda! Pa nisam ja ***** da me isplati. Tu sam pobesneo i odbio sam da prihvatim tu odluku kralja. Naravno to je znacilo da sam prekrsio zakletvu i da vise nisam niciji vazal, tj. ta odluka mi je donela nezavisnot, ali i rat sa nordovima i rodoksima u isto vreme.

Znao sam da su na taj grad rodoksi vec krenuli,pa sam brzo krenuo da branim moje 3 tvrdjave od nordova koje su se nalazile u samom srcu kraljevstva. Ah uzas od prizora kad sam dosao do prve tvrdjave. Tvrdjavu je opsedala citava armija nordova predvodjena samim kraljem koji je sam predvodio vise od 300 jedinica. Uzas, napadao sam osvajace sa ledja, mnogo bitaka sam vodio,i ma koliko ih pobio jednostavno bilo ih je previse,a moja vojska se polako smanjivala. Da situacija bude jos gora, Rodoksi koji su povratili onaj grad odlucili su da me jure,cak i u teritoriji nordova. Pa sam se i sa njima borio. Problem je bio i sto nisam imao gde da regrutujem novu vojsku. Elem, tvrdjava je pala ,a ja posle mnogo bitaka sam pobegao u drugu ,sredisnju tvrdjavu,sa svojih sada 40-ak ratnika (znaci sve te bitke su mi prepolovile vojsku).
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bascelik na korisnoj poruci:
Miloš987 (15.10.2010)
Stara 15.10.2010, 11:03   #191
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Mount & Blade

Nisam znao sta da radim, u toj tvrdjavi mi je bila i zena. U svakom slucaju pred zidine pojavio se sam kralj sa svojih 300+ elitnih ratnika (vecina plemica Norda je imala elitnu vojsku koja je lvlovala iz ranijih ratova sa sada vec "pokojnom" swadijom) Usledila je epska i ocajnicka bitka za odbranu tvrdjave, pobio sam oko 250 jedinica,ali sam na kraju ipak izgubio, gledao sam u uzasu kako moji elitni ratnici umiru jedan za drugim, na kraju sam samo ja ostao, opkolili su me i zarobili. Bacen sam u tamnicu tog istog zamka koji je do samo juce bio moja prestonica Tu sam camio neko vreme, na kraju mi je strazar ponudio,da me pusti da pobegnem u zamenu za 2500 zlata. Prihvatio sam i sada sam ponovo bio na slobodi,ali bez veceg dela poseda,bez vojske, bez saboraca (koji su jos uvek bili zarobljeni ukljucujuci i mog najvernijeg saborca koji je sa mnom od samog pocetka),bez saznanja sta mi je sa zenom i potpuno sam u neprijateljskom kraljevstvu. Jedino sto sam imao je jedna tvrdjava i dosta novca.

Uradio sam sledece,brzo sam odjurio do poslednje tvrdjave, pokupio svu vojsku koja se nalazila unutra,svega par vojnika, dan posle i ona je pala u ruke nordova, i pobegao sam ka severu, tacnije u kraljevstvo Vaegris,ali sam se zakleo da cu se vratiti i osvetiti! U prvom gradu sam otkupio svoje saborce. Tu se u medjuvremenu odrzavao i turnir,koji sam osvojio i tako jos malo napunio svoj dzep. Onda sam lutao od grada do grada i trosio svoje bogatstvo na podizanje nove armije i to najvise po krcmama skupljajuci one elitne placenike. Ali i po selima regrutujuci dobrovoljce. Potrosio sam veci deo bogatstva,a i poceo sam da gubim novac na plate vojnika jer sada nisam imao posed pa samim tim ni redovne prihode. Odlucio sam da je vreme za osvetu

PS
nemam sad vremena da napisem ostatak moram da idem

I imam jedan problem nikako ne mogu da uhvatim screen iz igre,samo mi hvata ono sto je na desktopu a nikako ono sta se desava u igri

Poslednja ispravka: Bascelik (15.10.2010 u 14:59)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bascelik na korisnoj poruci:
Miloš987 (15.10.2010)
Stara 15.10.2010, 13:03   #192
PopMilo
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Senta
Poruke: 446
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 187 puta na 89 poruka
Određen forumom Re: Mount & Blade

Još, još!!!! Šta je bilo posle?!!!
PopMilo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2010, 14:38   #193
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Mount & Blade

Bascelik, al' si se uživeo. Ajde, nalazi vremena i piši šta je bilo dalje i mene baš interesuje (posebno jer nisam igrao igru nikada).
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2010, 14:43   #194
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Mount & Blade


Odlucio sam da napadnem ono poluostrvo nordova na kome se nalazi jedan grad i jedna tvrdjava a granici se sa Veagrisom. Na putu do tamo vidim bitka se odvija izmedju nordova i vaegrisa. Malo mi bilo cudno da kraljevstvo koje nedeljama nije ratovalo dok sam im ja bio vazal sada odjednom ratuje. Mozda su krenuli mene da jure a posto sam se nalazio na teritoriji Vaegrisa morali su njima da objave rat. U svakom slucaju jos jedan plus za mene i moju situaciju. Ignorisao sam tu bitku i nastavio ka tvrdjavi,kad do mene stize informacija da ratuju sada i Nordovi i Rodoks. Sad dal je rat poceo onog trena kad sam ja kao vazal Nordova napao grad Rodoksa ,ili su se oni kasnije popickali kad je taj grad kralj nordova dodelio nekom nasem lordu ,a Rodoks ga vratio u svoje vlasnistvo,stvarno ne znam ali opet jos jedan plus

Odlucio sam da maksimalno iskoristim datu situaciju,napao sam tvrdjavu i osvojio,zatim odma i grad. Taman su mi ovi dobrovoljci iz sela lvlovali. Medjutim ludi Rodoks je izgleda toliko bio zeljan osvete da me je dotle jurio napao i zauzeo moju tvrdjavu koju sam ja oteo od Nordova! I dan posle mi ponude primirje, kralj Rodoksa mi ponudi primirje. Odlucio sam da iskoristim to. Prihvatio sam. Da mi Rodoksi ne smetaju, a da se ja svom silom bacim na Nordove. Krenuo sam ka glavnom gradu Nordova, onom pored mora. U susret su mi krenuli nekoliko neprijateljskih plemica. Medjutim, moju vojsku je sada 70% cinila teska konjica. Prosto sam sravnio sa zemljom sve sto su na mene poslali, zatim su njihove tvrdjave i gradovi padali jedan po jedan, dok cela obala nije bila moja. Nordovi nemaju konjicu (sem plemica i ponekih placenika), zato imaju najjacu pesadiju u igri i zato je tesko igrati protiv njih, ali moja teska konjica je "prirodni neprijatelj" njihovoj teskoj pesadiji.

Onda je krenula jedna veca vojska da povrati to sve,medjutim pobedio sam ih,a tu vojsku je predvodio kralj Nordova licno , koji je sada moj zarobljenik. Sada je on u tamnici svoje bivse prestonice ( vratio sam mu milo za drago). U medjuvremenu sam se suocio sa drugim problemom,ne mogu sve sam da stignem,pa sam dobar deo poseda dao onom mom najvernijem saborcu koji je postao moj vazal. Tako da sad i on ima vojsku od jedno 70 ljudi. Dok on patrolira nasim kraljevstvom ja sam se dao u dalja osvajanja. Jedan za drugim Nord lordovi su postajali moji zarobljenici. Trenutna situacija je da se kraljevina Srbija prostire na celoj bivsoj teritoriji Nordova,i delom Swadije. Nordovi su takodje izgubili dobar deo gradova (koji su ranije pripadali Swadiji) u korist Vaegrisa. Takodje vojska im je spala na odrpance, seljaka pa cak i zene! U medjuvremenu sam i jednoj krcmi sreo jednog tatarina, pozvao ga da mi se pridruzi i dao mu dva zamka tako da on ima sada jedno 50 ljudi koji patroliraju nasom teritorijom. Srpski dvoglavi orao se vijori na ogromnom prostranstvu. Moja vojska je unapredjena do maksimuma. Preko 120 maksimalno oklopljenih vojnika od kojih je oko 90 teska konjica

PS
@Maladikt
Malo dramatizujem da bi bilo zanimljivije za citanje

Poslednja ispravka: Bascelik (15.10.2010 u 15:14)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Bascelik na korisnoj poruci:
Maladikt (15.10.2010), Miloš987 (15.10.2010)
Stara 15.10.2010, 14:55   #195
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Mount & Blade

Takodje novac koji dobijam od poseda je ogroman, bicu veoma bogat, za sada oko 10 000 zlatnika po nedelji Moja zena je sada u jednoj tvrdjavi koja cini moju prestonicu, mada cu ja tu prestonicu premestiti samo sada nemam vremena, dal su je Nrodovi onaj put pustili ili u igri uopste ne mogu da joj naude nemam pojma, mada znam kad sam ja usao u tvrdjavu Nordova i otisao u glavni hol,tamo sam zatekao zene,sestre i majke njihovih plemica Kad sam pricao sa njima one mi sve rekle, nadam se da ce plemeniti dzentlmen kao vi postovati zene i pustiti nas da odemo i da nece traziti otkup za nasu slobodu Sve sam ih pustio da idu, jedan kralj Srbije ne ratuje protiv zena. Samo... jos malo pa nece imati gde da odu

Nordovima je ostalo jako malo poseda, vojska nikakva svi su se zablokirali u jednu tvrdjavu. Sada trazim po gradovima jos saboraca koje mogu da nacinim svojim vazalima, posto je teritorija prevelika da bi je ja sam kontrolisao. U svakom slucaju od kraljevstva koje je ubedljivo najbogatije,vojno najjace, i teritorijalno najvece, Nordovi su spali na to da se kriju unutar zidina zamka kao pacovi. Moja osveta je potpuna, ali to nije sve.

Imam velike planove, prvo da regrutujem jos vazala, da preostale teritorije Nordova uzmem za sebe tj. da onemogucim kraljevstvo Vaegris da uzme jos tvrdjava od Nordova. A onda, red ce biti na Rodoks kraljevstvo. A onda i na sve ostale, jer je krajnji cilj da od kraljevine Srbije stvroim Srpsko carstvo Mislim da me vise niko i ne moze na tom putu zaustaviti, imam para ko blata, imam vazale ,imam posed i na kraju imam jezivu vojsku sa jos jezivijom konjicom Dotle sam juce stigao

Da ,na jendom polju naletim Vaegris se bori sa onim tatarima, ja uletim na stranu Vaegrisa i naravno razbijemo ih. Zarobim onog Tatarskog vodju,ali se odlucim da ga pustim. Tako mi se lord Vaegrisa zahvalio sto sam mu pomogao, dok mi se tatarski vodja zahvalio na sto sam ga pustio i rekao je da ce morati da nadje nacin da mi se oduzi za to Jednostavno ne trebaju mi novi neprijatelji dok ne pokupim jos vazala ,a i vec sam izabrao sledecu metu, Rodoks.

To je ukratko moja prica o tome kako sam od obicnog ritera postao kralj,uskoro se nadam i car

Poslednja ispravka: Bascelik (15.10.2010 u 15:10)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Bascelik na korisnoj poruci:
Miloš987 (15.10.2010), PopMilo (15.10.2010)
Stara 15.10.2010, 18:14   #196
Miloš987
Član
 
Član od: 7.9.2010.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 411
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 64 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Mount & Blade

Koju verziju igras? Ja sam instalirao skoro patch za v.1.131, mislim da je to poslednja, mada nisam igrao odavno (zbog ove price razmisljam da pocnem ponovo ).
Miloš987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2010, 0:17   #197
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Mount & Blade

1.132 je verzija,sad sam video u glavnom meniju.

Inace nije bas sve teklo kako sam planirao. Unistio sam sve Nordove bez problema medjutim pesadija Rodoksa ima koplja,sto je dobro protiv konjice plus, ako pogledate njihovu teritoriju odma ce vam nesto upasti u oci... planine. Dosta nezgodne mape za konjicu. Super je kad se spustis niz padinu ,ali dok se penjes... ide jako sporo,a njihovi samostrelci nas samo zasipaju strelama. Zauzeo im jedan grad, oni meni napali drugi neki grad ,ja tamo dosao sa svojim vazalima. I tu ih sve potamanio. On opsedao grad sa skoro svim vazalima, ali oko tog mog grada je ravnica, tako da sam ih sve izgazio,sad su pukli
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Bascelik na korisnoj poruci:
Miloš987 (16.10.2010), PopMilo (16.10.2010)
Stara 16.10.2010, 14:21   #198
Miloš987
Član
 
Član od: 7.9.2010.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 411
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 64 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Mount & Blade

Oni su ubedljivo najbolji za odbranu, mozda sam samo jedan njihov zamak uspeo da osvojim, a i to sam skupo platio. Ali zato na ravnom swadian knights+saranid mameluks+nord pesadija i nemaju sanse. Imaju te za*****e crossbowmen-e koji te urnisu u opsadi.
Miloš987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Miloš987 na korisnoj poruci:
PopMilo (17.10.2010)
Stara 16.10.2010, 16:22   #199
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Mount & Blade

Imam jedno pitanje (pošto me je Bascelik pokvareno navukao da probam igru ). Je l' mora da se instalira prvo osnovni deo, ili Warband može da funkcioniše i bez njega?
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2010, 17:07   #200
Miloš987
Član
 
Član od: 7.9.2010.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 411
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 64 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Mount & Blade

Moze bez, nema potrebe da instaliras original.
Miloš987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Miloš987 na korisnoj poruci:
Maladikt (16.10.2010)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blade, mount, mount & blade, mount and blade


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
mount hdda na suseu 10 Borowatz Slobodni softver 8 1.10.2006 2:59


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com