Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.11.2019, 13:43   #701
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

https://www.hcl.hr/vijest/rockstar-s...zakrpu-147899/

Ako ništa, bar se trude...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Shonkas (14.11.2019)
Stara 14.11.2019, 14:12   #702
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 956
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Pitanje da li je sve to slučajnost, loša optimizacija gura prodaju hardvera, kad se izbaci naslov na tržištu ovog kalibra definitivno niko neće da žali pare i vreme da bi sve radilo kako treba već je apgrejd najbrže rešenje.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2019, 14:38   #703
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ali nije fer, platis toliko i dozivis takvo 'maltretiranje' umesto uzivanja! A ovi torentasi (mislim STEAMasi) ce (uz malo jos strpljenja) dobiti sredjenu i utegnutu verziju gde samo treba 2x kliknuti...i OLA!
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shonkas na korisnoj poruci:
buraz (14.11.2019)
Stara 14.11.2019, 14:47   #704
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Pitanje da li je sve to slučajnost, loša optimizacija gura prodaju hardvera, kad se izbaci naslov na tržištu ovog kalibra definitivno niko neće da žali pare i vreme da bi sve radilo kako treba već je apgrejd najbrže rešenje.
To bi mozda mogao da bude slucaj kada bi ti igra bacala 30 frejmova na 2070/2080. Ovde to nije slucaj, nego te bukvalno bootuje nazad na desktop ili u najgorem slucaju forsira hard reset racunara. Optimizacija cak nije toliko losa ako oboris par podesavanja, i dalje izgleda fantasticno, a radi dobro. Problem je sto ne moze da radi duze od 15-20 minuta u proseku na cemu god da igras, a ne bi me cudilo da je u pitanju ovaj novi Arxan koji verovatno ima custom triggere na svakom koraku. Na kraju ce SKIDROW da ima najbolje iskustvo igranja ako to bude slucaj.

Nisam jos skinuo novi patch jer nisam bio na PC-u, ali kad skinem krece opet igranka. Ako su sredili Vulkan, mozda cu probati da koristim Sharpen preko Nvidia GFE, jer onaj u Control Panelu radi samo u DX igrama. TAA toliko muti sliku da se osecam kao Peter Parker u onom meme-u sa naocarama ako nemam image sharpening ukljucen.

Nego, ova nova opcija za drvece. Je l' ona mozda omogucila drvecu da izgleda dobro i bez TAA? Jer uz FXAA i MSAA (koji je usput receno, mazohizam), krosnja uopste nema lisce... Vegetacija izgleda kao da je jesen, zelenila nigde, a treperenje prozora i bilo cega u daljini izgleda nepodnosljivo.

Mada i ja se zalim na aliasing a ne mogu ni da igram igru...

Iskreno sada bih voleo jako da vec neka scene grupa skroz ukloni DRM cisto da vidim da li ce situacija biti bolja bez njega. Odiseja je imala problema zbog Denuva i VMProtecta i cepidlacila je CPU vise nego sto treba, ko zna kakve pozadinske stvari radi R Launcher i Arxan.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2019, 14:53   #705
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

^ Zato brate cu cd red project-u da uplatimo jos danas novac za CP 2077!
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2019, 15:18   #706
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.543
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
To bi mozda mogao da bude slucaj kada bi ti igra bacala 30 frejmova na 2070/2080. Ovde to nije slucaj, nego te bukvalno bootuje nazad na desktop ili u najgorem slucaju forsira hard reset racunara. Optimizacija cak nije toliko losa ako oboris par podesavanja, i dalje izgleda fantasticno, a radi dobro. Problem je sto ne moze da radi duze od 15-20 minuta u proseku na cemu god da igras, a ne bi me cudilo da je u pitanju ovaj novi Arxan koji verovatno ima custom triggere na svakom koraku. Na kraju ce SKIDROW da ima najbolje iskustvo igranja ako to bude slucaj.

Nisam jos skinuo novi patch jer nisam bio na PC-u, ali kad skinem krece opet igranka. Ako su sredili Vulkan, mozda cu probati da koristim Sharpen preko Nvidia GFE, jer onaj u Control Panelu radi samo u DX igrama. TAA toliko muti sliku da se osecam kao Peter Parker u onom meme-u sa naocarama ako nemam image sharpening ukljucen.

Nego, ova nova opcija za drvece. Je l' ona mozda omogucila drvecu da izgleda dobro i bez TAA? Jer uz FXAA i MSAA (koji je usput receno, mazohizam), krosnja uopste nema lisce... Vegetacija izgleda kao da je jesen, zelenila nigde, a treperenje prozora i bilo cega u daljini izgleda nepodnosljivo.

Mada i ja se zalim na aliasing a ne mogu ni da igram igru...

Iskreno sada bih voleo jako da vec neka scene grupa skroz ukloni DRM cisto da vidim da li ce situacija biti bolja bez njega. Odiseja je imala problema zbog Denuva i VMProtecta i cepidlacila je CPU vise nego sto treba, ko zna kakve pozadinske stvari radi R Launcher i Arxan.
Nova opcija za prvo samo dodaje teselaciju na koru driveta.

Prije

https://i.imgur.com/egjzle9.png

Poslije

https://i.imgur.com/0lpAZIY.png
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2019, 21:41   #707
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
^ Zato brate cu cd red project-u da uplatimo jos danas novac za CP 2077!
I W3 je imao svojih mana po izlasku, nemojte da zaboravite (prethodni Witcheri takodje) Nije to bio DRM, naravno....ali svaka AAA igra danas izgleda da ne moze bez problema.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2019, 21:47   #708
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
I W3 je imao svojih mana po izlasku, nemojte da zaboravite (prethodni Witcheri takodje) Nije to bio DRM, naravno....ali svaka AAA igra danas izgleda da ne moze bez problema.
Da brate...ali ovoliko problema.. (pucanje , igranje po 15min. - pa ni preko ikonice ne mozes je startovati ) No moja poenta je da CD RED naslovi idu bez zastite i to mi lagano izvlaci 60e iz dzepa
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2019, 4:17   #709
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Da brate...ali ovoliko problema.. (pucanje , igranje po 15min. - pa ni preko ikonice ne mozes je startovati ) No moja poenta je da CD RED naslovi idu bez zastite i to mi lagano izvlaci 60e iz dzepa
Ne bas ovoliko svakako, ali nisu ni oni bili zanemarljivi onomad. isto je bilo kukanja o prevelikoj zahtevnosti. Ako se dobro secam i tu su Nvidia drajveri donosili neke dodatne probleme mimo igre plus vec klasicna bolja sa Hairworks i ostalim. Srecom sve se to popravilo brzo. Nadam se da ce i ovde tako biti.

Svakako im skidam kapu zbog DRM-a. Samo se nadam da DRM nije problem kod RDR 2 posto ce se to vec tesko resiti (a i sumnjam)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2019, 9:36   #710
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ne znam kako je ostalima, ali ovo što "patchuje" Rockstar je, bar meni, sve samo ne poboljšanje. Istina, sad se pokreće preko ikonice, ali sada svaki put kad mi izleti u Windows igra mi momentalno sva podešavanja vrati na low (trebalo mi je vremena da ukapiram, jer igra izgleda poprilično dobro i na low, jedino se na vodi primećuje velika razlika), pa dok vratim sve na Ultra/High podešavanja... Da ne pominjem da do poslednjeg patch-a nisam imao ni trunke problema sa grafikom, ali sada mi voda u daljini izvodi ples grafike i drhtanja, pa i u nekim situacijama kad sam blizu (na suprotnoj obali). Učitavanja livada na brdima i dolina sa pašnjacima nekad se dešava kad sam veoma blizu (isto mi se dešavalo i na GTA), samo se stvori u vidnom polju i strašno iritira.
I ono što me posebno nervira je što od poslednjeg patch-a kad otvorim mapu i kad hoću da obeležim mesto na koje ću da idem (postavljanje miša nad određenim mestom, pa pritisak na Enter) kad to uradim igra obeleži mesto po svom izboru (uglavnom daleko od pointera miša), a ne tamo gde ja želim. Na primer, stavim miša na Valentine, pritisnem Enter, a obeleži se neko mesto na planinama pored. Uf, što to ume da frustrira. Srećom, ono mapiranje preko index-a još uvek radi kako treba dok i to ne uk.ake
I igra ispada u Windows na svakih petnaestak minuta OSIM ako ne promenim (dok sam u igri) makar jedno grafičko setovanje (nebitno koje), e od tada ide bez problema.
Uglavnom, ima još more problema kojih nije bilo ranije, bar kod mene, što opasno počinje da mi ide na ganglije. A za one koji su bar u III aktu imam par pitanja u spoileru...

Spoiler za Da li baguje ili ne?:
Gledajući ovaj video sa oružjem narator u istom reče da se u onoj kabini gde se nalazi poluautomatska sačmara i gde dočekuje ona baba misleći da si neko drugi dešava nešto zanimljivo ako se vrzmaš tu. Naravno, baba napriča stvašta i reče da ide po svoje sinove. Očekivao sam da će biti neko puškaranje, čekao pet minuta, ali ništa. Na kraju sam otišao jer ne znam šta više treba čekati. Da li se nekome desilo nešto?? Druga stvar - tamo u Rhodesu kada se spašava onaj lik u podrumu oružarnice (gde je i Lancaster Repeater) narator u videu kaže da se tu otključava mali side-quest, ali jedino što se meni desilo jeste da sam oslobodio tipa i da je on umakao koliko ga noge nose. Da li je neko to prošao na drugi način?? I treće - u onom sporednom "Jim Boy Calloway" kvestu kad ganjaš ona 4 revolveraša, na kraju treba da se vratiš u onaj Saloon u Valentine-u gde je počeo taj kvest. Kada se vratim, onaj konobar samo pomene da oni likovi nisu tu i da su otišli. Gledam video tog zadatka (na konzoli) i vidim da kada se vratiš možeš da postaviš pitanje konobaru gde su oni i da konobar odgovara i uputi dalje, ali kod mene to nije bilo moguće, jer kada sam se vratio i prišao konobaru bilo je samo Food i Drink. Da li ih je neko našao bez toga??


Uglavnom, možda Rockstar uspeva da pomogne nekima sa ovim zakrpama, ali meni sa svakim pačem igra tehnički sve gora i gora. Pojavljuju mi se grafički gličevi kojih nije bilo (bar sam ukapirao kako da sprečim ispadanje na svakih 10-ak minuta u Windows), a problem sa mapom me toliko nervira da je to strašno. Moje impresivno oduševljenje igrom polako počinje da spada pred ovom navalom do skoro nepostojećih bagova...

P.S. Lancaster Repeater mi je postao omiljeno oružje. Uf, kakva puška...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2019, 9:58   #711
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Ali nije fer, platis toliko i dozivis takvo 'maltretiranje' umesto uzivanja! A ovi torentasi (mislim STEAMasi) ce (uz malo jos strpljenja) dobiti sredjenu i utegnutu verziju gde samo treba 2x kliknuti...i OLA!
Strpljen - spašen?
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Marko Radonjic na korisnoj poruci:
filpan (15.11.2019), Shonkas (15.11.2019)
Stara 15.11.2019, 10:22   #712
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
sonebrate kaže: Pregled poruke
Definitivno nije do samog endžina igre, već je neki background proces koji zakucava relaciju CPU-GPU, što se opet odražava na hendlovanje same grafike. Ne znam da li ste primetili da zakuca samo video, ne i zvuk. Znači da igra ne zaštopa, već zakucava ono što dolazi sa grafike na CPU, što onda zaštopa procesor, što dalje implicira da je neki konflikt ili loša optimizacija na load balanseru između CPU i GPU, ne samoj grafici. Kao možda i loše odrađeno hendlovanje grafičkih, pošto znamo da samo ovde ima nas sa Điforz 970 4GB kojima igra prijavljuje samo 2.9 GB VRAM. Što dalje implicira da je, kao i kod većine AAA developera, bila filozofija da ne treba iskusnih testera, daj juniorima u Indiji i šlus. Juniori namunjili na svojim developerskim makinama, zezali se igrajući igre umesto da traže bagove i rekli JOOJ ŠTO DOBRA IGRA, NEMA BAGA. Menadžer rekao superiška i lupili release.

AC Unity i GTA IV pristup ol ouver agejn.
Citat:

1. Isključite bilo koje postojeće popravke, kao što su Process Lasso ili BES
2. Pokrenite Rockstar Games Launcher / Epic Games Launcher
3. Odaberite Settings
4. Pod stavkom “My installed Games” odaberite Red Dead Redemption 2
5. Potražite liniju: Launch arguments
6. Upišite sljedeću komandu:
-cpuLoadRebalancing

7. Odaberite igru
8. Lansirajte igru
Šta sam vam rekao? A? AAAA?
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2019, 10:31   #713
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ne znam, meni su ovi patchevi pomogli, igra mi radi sasvim solidno, čak bih rekao da mi radi bolje od Witchera 3, koji je brda godina stara igra.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2019, 11:56   #714
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Red Dead Redemption 2

Sinoc sam prvi put povezao 2 sata jos od onog sneznog dela na pocetku. Odradio 4,5 story misija, bio u par gradova i ulovio hijenu. Nijedan CTD nisam imao. Sve na DX12, Vulkan nisam ni probao. Samo da ne ureknem...

Isto sam provalio da mogu i rucno da saveujem igru. Da ne videh na Redditu, ne bih ni znao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2019, 13:45   #715
Akumu
Veteran
 
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 817
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 209 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Apropo priče o deci sa pretprošle strane:






Ja kapiram da će da mi se smanji želja za igrama kad dobijem decu, ali PES nema šanse da ikada ostavim, osim ako Konami ne propadne ili ako baš ne upropaste igru.
Akumu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Akumu na korisnoj poruci:
micja (15.11.2019), real022 (15.11.2019)
Stara 15.11.2019, 14:28   #716
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke

Spoiler za Da li baguje ili ne?:
Gledajući ovaj video sa oružjem narator u istom reče da se u onoj kabini gde se nalazi poluautomatska sačmara i gde dočekuje ona baba misleći da si neko drugi dešava nešto zanimljivo ako se vrzmaš tu. Naravno, baba napriča stvašta i reče da ide po svoje sinove. Očekivao sam da će biti neko puškaranje, čekao pet minuta, ali ništa. Na kraju sam otišao jer ne znam šta više treba čekati. Da li se nekome desilo nešto?? Druga stvar - tamo u Rhodesu kada se spašava onaj lik u podrumu oružarnice (gde je i Lancaster Repeater) narator u videu kaže da se tu otključava mali side-quest, ali jedino što se meni desilo jeste da sam oslobodio tipa i da je on umakao koliko ga noge nose. Da li je neko to prošao na drugi način?? I treće - u onom sporednom "Jim Boy Calloway" kvestu kad ganjaš ona 4 revolveraša, na kraju treba da se vratiš u onaj Saloon u Valentine-u gde je počeo taj kvest. Kada se vratim, onaj konobar samo pomene da oni likovi nisu tu i da su otišli. Gledam video tog zadatka (na konzoli) i vidim da kada se vratiš možeš da postaviš pitanje konobaru gde su oni i da konobar odgovara i uputi dalje, ali kod mene to nije bilo moguće, jer kada sam se vratio i prišao konobaru bilo je samo Food i Drink. Da li ih je neko našao bez toga??

I meni se cini da R* ponekad vise odmogne nego sto pomogne ovim pecevima. Zadnji put mi je sve bilo resetovano u opcijama, isto imam problem sa obelezavanjem na mapi. Moj savet ti je da koristis WASD dok se to ne popravi, pojavi ti se poseban kursor kada pomeras WASD pa sa njim obelezavaj.


Sto se tice ovih " spojlera" za prvi deo ti je tako, mozda se desi neki random event gde te presretnu neki i to je to.

Sto se tice drugog kvesta isto. Ne znam da li posle sreces tog lika nasumicno ali je tu kraj

A za trece pitanje, posle odredjene misije ce ti se ponovo pojaviti beli marker u tom baru. Ne znam dokle si stigao ali nemoj da brines. Otkljucace ti se kasnije.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
NastyB (15.11.2019)
Stara 15.11.2019, 14:36   #717
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Red Dead Redemption 2

Meni jako idu na k random zasede kad me saceka njih 6, 7 i kad me omandaju dok nisam ni pusku izvukao posto Artur posle 5 sekundi jahanja sve stavi na konja. A tek kad sidjem s konja a shotka mi ostala u sedlu. Lovio sam legendary medveda i aktiviram deadeye samo da bih shvatio da imam rifle a ne sacmaru. Grdosija od 500 kg mi je skinula glavu za 2 sekunde. Lara je mnogo duze trajala


Sent from my iPhone using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2019, 14:42   #718
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.543
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Sto se tice mape koristite dvoklik.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2019, 16:19   #719
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Sto se tice ovih " spojlera" za prvi deo ti je tako, mozda se desi neki random event gde te presretnu neki i to je to.
Sto se tice drugog kvesta isto. Ne znam da li posle sreces tog lika nasumicno ali je tu kraj
A za trece pitanje, posle odredjene misije ce ti se ponovo pojaviti beli marker u tom baru. Ne znam dokle si stigao ali nemoj da brines. Otkljucace ti se kasnije.
Hvala na info.
Što ti je internet. Nekada, kada sam kao mlađi gulio prve avanture na PC-u, čekao sam SK da izađe sa "prolazima" (uglavnom g. S. Macedonića) jer sam se često zaglavljivao, a da danima nisam znao kako dalje na nekim igrama (MYST, na primer, ili DARK EARTH). Pa kad otkrih BBS-e...

Nego danas mi na poslu nije bila gužva, pa se setih da prokrstarim RDR2 morem YouTube-a i videh da, što se tiče prve situacije, susrešću se tek sa dečicom. Što se druge tiče nisam ništa propustio osim patetične priče, a za treću zaista nisam znao, jer je na konzolama to malo drugačije rešeno.

I još nešto što sam TEK DANAS otkrio . Već godinu dana čitam da je ACT 2 najveći u igri i krenuo sam da igram ponovo misleći da sam na ACT III sa 23% pređene igre propustio BAŠ mnogo. I kad pogledam na PROGRESS i vidim da ima još jedno prazno mesto u onim ACTovima (znači, 4 akta ukupno), počeo sam iz početka ne bi li ispravio propušteno. A onda gledam video za oružja i kaže lik da se jedno od njih pojavljuje u ŠESTOM aktu?? Dakle, ima dovoljno vremena da se nalove legendarne živuljke i napecaju gadne ribetine i još što šta u tom prezanimljivom svetu, gde li sam ja to požurio?? Evo, baš juče sam krenuo da besmisleno lutam po krajnjem zapadu mape i, naravno, shvatio danas da sam nemarno prošao pored nekih zanimljivih lokacija koje sam našao u nekim snimcima.
Koliko je samo dosadno bilo onima koji su to otkrili, kao na primer OVO .

Kad isprave bar većinu bagova, ovo je definitivno najbolja igra koju sam ikada odigrao i koja će to biti još dugo.

Da Cyberpunk 2077 nije RPG pucačina iz prvog lica dvoumio bi se, ali ovako...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2019, 16:55   #720
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
.

Kad isprave bar većinu bagova, ovo je definitivno najbolja igra koju sam ikada odigrao i koja će to biti još dugo.

Da Cyberpunk 2077 nije RPG pucačina iz prvog lica dvoumio bi se, ali ovako...
Prvo skoci, pa reci hop
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Dead Redemption 2 Exia otpaTci 0 18.10.2016 15:11
Red Dead Redemption 2 (rumor) jonathan Akcione igre 0 10.4.2015 18:57
Red Dead Redemption za PC srksi otpaTci 3 9.4.2012 3:51
Red Dead Redemption Brzi82 Akcione igre 6 13.6.2010 0:22
Red Dead Redemption movie DylaN Kompjuteri i film 0 7.6.2010 22:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:18.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com