Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.7.2010, 18:30   #1
Leon da Vinci
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 66 puta na 34 poruka
Određen forumom Kingdom Heroes

Možda nije trebalo novu temu da otvorim ali Kingdom Heroes je igra indetične tematike kao i Heroes of Three Kingdoms .Nešto više o njoj na http://kingdomheroes.aeriagames.com/

Veoma su slične mada neki za ovu Aerijinu kažu da je Heroes of Three Kingdoms 2

1 Imate henche koji mogu da se biju ( grindaju ) umesto vas
2 Imate opsade,opsadne sprave....
3 Imate brodove sa kojim možete da napadate luke (za HOTK ne znam nisam stigao dotle)
4 U KH postoje 2 servera ( EU-US ) sa po 2 kanala,jedan je čist PVP i na njemu se i odigravaju teritorijalni ratovi a drugi je PVE ( čitaj za grind )
5. Malčice je kvalitetnija grafika nego u HOTK
6.Transportno sredstvo sem konja je i balon ( sa kojim letite od grada do grada na mapi koja je ogromna )
7. 3 nacije.....
8. Item šop nije presudan za PVP.....
Leon da Vinci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.7.2010, 12:32   #2
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Kingdom Heroes

Ja sam malo probao ovaj naslov, po mom misljenju, ova igra je mnogo interesantnija od Heroes of Three Kingdoms, i to u mnogim delovima.
- levelovanje je brze (zato je sad lvl cap na 120. nivou)
- najinteresantniji detalj - vodite vojsku sa sobom (iliti henchmene ako vise volite taj izraz).Ovo nisam video jos od Guild Warsa. U zavisnosti od klase, mozete voditi 2-6 vojnika Vase vojnike mozete da opremite oruzjem, oklopom i talismanom. Kada dostignu odredjeni nivo, imate izbor izmedju nekoliko klasa u koje ih mozete unaprediti (npr, assasin ,ranger, cavalry...). Mozete da ih postavite u odredjene borbene formacije (koje im daju odredjene bonuse). U borbi su za sada jako dobri, a stekao sam utisak da u PvP ce biti bitan faktor. E da, cak i henchmeni mogu da imaju skillove koje sami upotrebljavaju u borbi
- Cetiri klase, koje kasnije mogu da biraju izmedju dve podklase. Cini mi se da je ovo bolje uradjeno nego u HoTK.
- mnogo skillova
- izgleda da gradove kontrolisu gilde(!!), i mogu da uzimaju neki porez. Stavise, ako se ulazu resursi i novac, izgleda da gradovi mogu da se upgradeuju (nisam siguran na sta se pod ovim mislim, ali izgleda da mogu da se kupuju defanzivna oruzja koja igrac kontrolise)
- postoje i arene(doduse, nisam ih jos isprobao)
- 3 nacije (biraju se vec posle tutoriala)
- za mnoge ce ovo biti zanimljiv detalj - afk grinding. Znaci, izaberete mesto gde nema mnogo igraca, a ima mnogo mobova/creepova/kakoliseveckaze. Izaberete za vojnike opciju seek and destroy, i oni ce tamaniti sve u njihovoj okolini. A vama i vasim vojnicima samo raste level. Dok sam neki prolaznik iz drugacije ne premlati iznenada (a to ce se desavati, pogotovo ako ste na PvP)
- grafika bolja (i zahtevnija)
Ima jos mnogo toga, ali nisam stigao sve da provalim i otkrijem. Po meni je mnogo bolja od HoTK. Sta vise, mislim da je ovaj naslov dobar da se prekrati vreme do GW2.
Jedina mana je sto za sada nema puno ljudi (ili sam ja jos uvek level ili sam izabrao slabiju naciju).
Inace, igram na EU serveru, War Channelu, koji je PvP, nacija Wu (Sin Jian), pa morate da cuvate ledja.
Inace, imate i lepu world mapu, na kojoj se jasno vide gradovi, kao i pod cijom su kontrolom.

Cini mi se da igra nije dosadna, samo ja nemam dovoljno vremena.

Poslednja ispravka: Red Dragon (29.7.2010 u 12:43)
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Heroes of Three Kingdoms Thuzar MMORPG igre 133 5.10.2011 23:46
Company of Heroes Tales of Valor masteri Strateške igre 107 21.6.2011 18:04
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com