Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.1.2019, 17:57   #1
Bogdan Laban
Novi član
 
Član od: 28.12.2018.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Kompjuter se iskljuci nakon ulaska u igru

Pre par dana sam sastavio kompjuter sa svim polovnim delovima. Sve je islo dobro, instaliram windows, komp svaki hardver ocita ali kada sam hteo da vidim kako se krece u nekim ne zahtevnim igrama, poalw nekog vremena kompjuter se bez ikakvog obavestenja iskljucio. Prvo sam mislio ili da se procesor pregreva ili je napajanje lose. Akinuo sam program za pracenje temperatura i one su bile sasvim normalne. Max su isle do 50.inace koristim quad core procesor. Napajanje sam zamenio sa drugim i opet isti problem. Potom sam i memorije proverio i hard disk. Ali sve radi. Jutros kada mi je komp bio otvoren, usao sam u igru i opet mi se desilo isto. Malo sam ruku ubacio unutra i bilo je bas toplo. Iznad procesora nije ali zato iznad onog belog pasivnog hladjenja na maticnoj kome ne znam ni namenu(vrv za integrisanu graficku) je gorelo. E sada vazno je da napomenem da u komp nisam jos uvek ubacio graficku, zato sto nisam imao odgovarajuci kabl od nje do monitora. Tacnije nisam imao vremena da ga kupim. E sada, pitanje je da li bi ubacivanje graficke bilo resenje ili ipak maticnu moram da menjam. Pozdrav.
Bogdan Laban je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2019, 21:08   #2
uco73
Član
 
Član od: 15.5.2010.
Lokacija: Loznica
Poruke: 161
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Kompjuter se iskljuci nakon ulaska u igru

Pozdrav i tebi. Meni to miriše na matičnu ploču. Koja ti je matična ploča? Napiši tačan naziv, a bilo bi dobro da navedeš kompletnu konfiguraciju.
uco73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kompjuter ne prepoznaje DVD drive i zbog toga ne može da se pokrene Windows dr. Christian Troy Ostale komponente 1 30.5.2018 19:42
Kompjuter se ne gasi sam nakon zadatog vremena dejanx Operativni sistemi 9 27.12.2017 23:28
Kompjuter cuva otvorene aplikacije i nakon gasenja evandro10 Kvarovi 2 14.12.2016 3:49
Nakon instalacije SSD-a racunar nece da se iskljuci Marezz Nosači podataka 1 5.3.2015 2:28
Šta je ono što vas DRŽI da igrate određenu igru? sasha vukelic O igrama uopšte 167 12.11.2008 0:12


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com