Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Grafika
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Grafika Video karte i monitori

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.12.2008, 1:21   #1
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Povezivanje laptopa i LCD TV-a

Eto i ja imam problem sa poveyivanjem kompjutera sa TV-om, mada malo drugaciji od onog koji sam nasao na forumu, pa da priupitam za pomoc.

Naime povezao bih laptop sa LCD TV-om ali tako da po potrebi mogu da imam istu sliku i na desktopu i na ekranu TV-a, sto mi za sada ne uspeva, pa bih molio za pomoc.

U podesavanjima za graficku kartu (grafika je inace NVidia GeForce Go 7600 sa 256 VRAM) mogu da podesim da bude single ili dualview, ali kada stavim da bude na opciji clone, sliku imam ili samo na laptopu, a na desktopu je crn ekran sa nekom porukom da ne moze da nadje ili imam sliku samo na ekranu TV-a dok je na laptopu vidljiv samo wallpaper, bez ikonica ili bilo cega drugog. U tom slucaju nemam zvuk preko TV-a, vec preko laptopa, pa uzgred pitam i sta mi treba da dobijem zvuk preko TV-a.

TV je Samsung 40A656 a inace sam ih povezao VGA-VGA kablom, posto moj laptop ima samo taj izlaz.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Umrežavanje desktopa i laptopa (osnove umrežavanja) Marko 0401 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 657 9.7.2022 1:26
Muka oko izbora laptopa tashana ŠDK - Prenosni računari 7 10.7.2008 13:08
Povezivanje pc-a i laptopa TAtila Prenosni računari 2 10.9.2007 14:43
Povezivanje PC i Laptopa??? Gadoguz Komunikacioni uređaji i umrežavanje 9 26.1.2007 23:43
Povezivanje Motorole RAZR V3x i računara. holodoc Aparati i oprema 11 20.1.2007 2:28


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com