Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Web razvoj > Serverske aplikacije i baze podataka

Serverske aplikacije i baze podataka PHP, Perl, ASP, ASP .NET, ColdFusion...
MySQL, PostgreSQL, MSQL, Oracle...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.1.2017, 1:18   #1
milos.markovic
Novi član
 
Član od: 17.1.2017.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom PHP&MySQL i svasta jos po nesto :)

Pozdrav svima

Resio sam da ove hladne dane iskoristim tako da unapredim svoj "progmerski" skill i poceo da pravim neku online prodavnicu. Gledajuci po netu najvise mi se svidelo kako je templatemonster realizovan pa sam resio da pokusam da napravim nesto slicno. I kao svaki pocetnik naleteo sam na gomilu problema ali jedan me posebno nervira pa se nadam da ce neki covek dobrog srca pomoci ili uputiti kako da resim problem

Pokusacu da sto detaljnije objasnim u cemu je problem, pa da pocnem Imam stranicu na kojoj se prikazuje izabrani sajt sa cenom i dodatnim opcijama koje korisnik moze da izabere.



Korisnik kada klikne "Add to Cart" otvori se modal gde treba da prikaze sta je korisnik sve izabrao i tu nastaju problemi Odmah da napomen da korisnik kada klikne na "add to cart" pored toga sto se otvara modal, izabrani podaci se salju u bazu iz koje treba da se iscitaju. U bazi to ovako izgleda



Problem nastaje kad treba da se ti podaci iscitaju u modal prozoru.Znam ja da ih prikazem ali ne onako kako bi trebalo ... na prvoj slici kad se izaberu dodatne opcije tako sto se klikne na checkbox, ubacuje se kao niz pod nazivom product. E sad ne znam kako da izvucem sve to sto je pod "product" da svaki bude u novom redu ... meni to sve bude u jednoj liniji evo pokusacu slikovito i to da prikazem.
Meni izgleda ovako:

A trebalo bi ovako

Podatke iz baze koje zelim da prikazem provucem kroz foreach petlju
Kod:
$cartQ=$dbc ->query("SELECT * FROM cart WHERE cart_id = 177");
                    $result = mysqli_fetch_assoc($cartQ);
                    $items = json_decode($result['items'], true);
                    foreach($items as $item){
                    $zika = implode(',', $item['product']);
Svaki savet je dobrodosao, tutorijali, bilo sta ... samo da napokon ovo resim .. evo nedelju dana googlam(verovatno ne googlam dobro) u potrazi za resenjem i nikako da resim ... E sad mozda nesto nisam dobro objasnio ili upotrebio pravilan termin ali tako to ocigledno ide sa nama "priucenima" koji smo za dzabe zavrsili vise ... Pomagajte
milos.markovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
nesto za stvarno malo para aleksandra ŠDK - Osnovne komponente 14 13.4.2011 14:15
Kliknem Turn Off, a on mi uradi nesto slicno kao stand by?! - TERMINATOR - Kvarovi 8 30.7.2010 1:10
9800GT ili nesto drugo vedran80 Osnovne komponente 46 12.3.2010 13:06
Nesto do 200e za nezahtevne radnje Nicolas Šta da kupim? 22 1.10.2007 12:58
nesto mi usporava otvaranje fajlova... dzambo Aplikativni softver 18 25.12.2005 0:28


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com