Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.4.2015, 18:24   #681
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Upravo to, ne mogu da se sastavim, kao da igram neku drugu igru ili da tek ucim recoil paterne. Dobro je sto nisam jedini onda, lose sto se ne nazire uzrok i resenje problema...
Probaj ovo :
Navigate to options, game settings and move the max acceptable ping slider to anything below 100
Open up your CS:GO console and type mm_dedicated_search_maxping 99
(The maximum acceptable ping should remain below 100 to avoid ending up on an international server, but anything you prefer may be entered)

Stavi 50
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2015, 19:49   #682
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Ako ni to ne pomaze idi desni klik na cs u library i nadji verify game cache.Meni se dosta puta desavalo da laguje i popravi se posle ovoga...
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2015, 23:20   #683
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Hoće li mi ko pojasniti šta oko ovih dropova, paketa i sl? Da l da kupujem prave ključeve, ili da štedim ove sanduke ili poklanjam ili šta? I kakva je ovo trade contract stvar, tj item? 10 slabih za jaču stvar??
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2015, 10:22   #684
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Hoće li mi ko pojasniti šta oko ovih dropova, paketa i sl? Da l da kupujem prave ključeve, ili da štedim ove sanduke ili poklanjam ili šta? I kakva je ovo trade contract stvar, tj item? 10 slabih za jaču stvar??
Ako si ekstremno srecan onda ti se isplati da otvaras kutije, da dobijes nesto skuplje od kljuca a mozda cak i noz koji je zlatni item. Ako ipak nemas para za bacanje onda kao i vecina nas prodajes kutije na steam marketu ili trejdas za skinove na csgolounge. Vredne kutije su ti sad chroma i bravo, ovo ostalo se ne isplati prodavati, bolje cuvaj pa kad prestane da dropa, narasce cena.Trade contract radi po principu uzmes deset neke boje i dobijes jedan item sledece boje, ako su iz iste kutije onda neki od itema iz te kutije sledece boje.Trade contract radis samo na trash skinovima, bar ja, inace se ne isplati, ali takodje opet zavisi od srece
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2015, 15:49   #685
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
Ako si ekstremno srecan onda ti se isplati da otvaras kutije, da dobijes nesto skuplje od kljuca a mozda cak i noz koji je zlatni item. Ako ipak nemas para za bacanje onda kao i vecina nas prodajes kutije na steam marketu ili trejdas za skinove na csgolounge. Vredne kutije su ti sad chroma i bravo, ovo ostalo se ne isplati prodavati, bolje cuvaj pa kad prestane da dropa, narasce cena.Trade contract radi po principu uzmes deset neke boje i dobijes jedan item sledece boje, ako su iz iste kutije onda neki od itema iz te kutije sledece boje.Trade contract radis samo na trash skinovima, bar ja, inace se ne isplati, ali takodje opet zavisi od srece
a sreca prati hrabre
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2015, 21:27   #686
Ale[x]andar
Član
 
Član od: 11.6.2009.
Poruke: 486
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 63 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Kako mene ne prati nikako. Ima godina i 4-5 meseci od kako igram ovu igru i za to vreme sam otvorio 70ak kutija i dobio nista. Znam da je to i nije neka velika brojka, ali opet, nije ni mala. Imam drugara koji je kupio 5 kljuceva i otvorio 5 kutija. Na trecoj je dobio noz od 310-320 evra. Baterfly Fade Factory New.
Najskulje sto sam dobio bio je item od oko 5 e i to je to. Tokom otvaranja tih kutija, mozda sam 2 puta (i to mozda, samo za jednom sam siguran) video item crvene boje da je proleteo. Uglavom su to neki MAG 7 i UMP gluposti...
Ale[x]andar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.4.2015, 21:52   #687
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Citat:
pmale kaže: Pregled poruke
Probaj ovo :
Navigate to options, game settings and move the max acceptable ping slider to anything below 100
Open up your CS:GO console and type mm_dedicated_search_maxping 99
(The maximum acceptable ping should remain below 100 to avoid ending up on an international server, but anything you prefer may be entered)

Stavi 50
Nije mi ovo pomoglo, cak mi visi ping bio, na oko 80-90
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2015, 0:17   #688
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Сад сте ме још више збунили... Нож од 320 евра?
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2015, 0:25   #689
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Сад сте ме још више збунили... Нож од 320 евра?
Da da, ima i onih koji mnogo vise vrede al sansa da padnu je jako jako mala, ljudi se loze, klasicno bacanje para. Moj drugar je potrosio oko 1200e na kutije i dobio je 3 noza vratilo mu se oko 500e vrednosti i on je jedan od srecnijih, drugi je otvorio 150 kutija za redom i najbolji drop m4 od 20e, tako da nemoj se zaletati.
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2015, 0:51   #690
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Сад сте ме још више збунили... Нож од 320 евра?
Kucaj na yt cs go knife drop reaction...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2015, 1:08   #691
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Ma ne bih ni jednu jedinu otvorio... A neko reče da će im cijena porasti... Znači prestaće dropovi jednog dana? Drugo, kakav je taj keš što dobijam za prodaju, in game ili pravi? Dalje, ako prodam recimo 18 kutija, mogu li tim parama da kupim kljud da otvorim jednu? Čuj za nož 500 evra, pa za pravi bih razmislio da dam toliko xD

Ako kad dobijem taj nož, da li se benduje ako se koristi, ili može i korišćen da se proda? (ovo je u WoWu važilo...)

Neke stvari je samo moguće preko sanduka dobiti, right?

Poslednja ispravka: NjegovaWisost (13.4.2015 u 1:24)
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2015, 1:43   #692
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Ma ne bih ni jednu jedinu otvorio... A neko reče da će im cijena porasti... Znači prestaće dropovi jednog dana? Drugo, kakav je taj keš što dobijam za prodaju, in game ili pravi? Dalje, ako prodam recimo 18 kutija, mogu li tim parama da kupim kljud da otvorim jednu? Čuj za nož 500 evra, pa za pravi bih razmislio da dam toliko xD

Ako kad dobijem taj nož, da li se benduje ako se koristi, ili može i korišćen da se proda? (ovo je u WoWu važilo...)

Neke stvari je samo moguće preko sanduka dobiti, right?
Koliko sam primetio obicni dropovi dok igras su common i ponekad plavi. Ostalo sve iz kutija dobijas. Noz od 300 evra ce da kupi neko ko je toliko novac napravio prodavajuci iteme, ne verujem da ce neko s namerom da uplati 300 evra da bi kupio virtuelni item, mada ima nas raznih. Ne znam kako "izvlace" taj novac kasnije, verovatno kupovinom igara sa walleta pa preprodajom za paypal novac.

Inace ima 5-6 stanja itema, pocinje od factory new i ide do well worn i to se ne menja...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2015, 2:12   #693
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Znači te pare ne mogu da se iskoriste van CS GO igre? Ako je ovaj narod normalan, glavu dajem...
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.4.2015, 2:17   #694
Ale[x]andar
Član
 
Član od: 11.6.2009.
Poruke: 486
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 63 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Ma gde ne moze covece. Ljudi kupuju kljuceve za pravi kes. Npr. uk**a te noz od 300e, ti ga trejdas za oredjenu kolicinu kljuceva (lupam 100 kljuceva) i ljudi su spremni da daju poravi novac za te kljuceve. Ne znam, cena jednog kljuca preko csgo-a je 2,30e, a ljudi prodaju na kupujem-prodajem za 170-180-190 dinara. I da, koliko god smesno izgledalo ljudi kupuju. Imam jednog internet prijatelja sa kojim povremeno igram koji je kupio auto od prodaje kljuceva i ajtema. Imas taj CSGO lounge sajt koji sluzi za trejdovanje i kladjenje. Dakle, ljudi se klade na pro meceve i ako imaju srece, dobiju skinove. I ko ima volje na primer da se cima, uvek gledas da trejdas nesto da budes u plusu. Ne znam, imas awp koji vredi toliko i toliko, lupam 10 kljuceva, ti trazi 11 npr. I koliko god bizarno i smesno izgledalo ljudi rade to. Dakle, samo treba puno strpljenja i malo srece. Samo, zamorno je to mnogo, jer ako hoces da to radis nemas bas vremena da igras. Jer ti non-stop stizu trejd oferi bla bla bla. A ja previse gotivim ovu igru da bih se zamarao sa tim.
Ale[x]andar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ale[x]andar na korisnoj poruci:
NjegovaWisost (13.4.2015)
Stara 13.4.2015, 14:10   #695
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Citat:
Ale[x]andar kaže: Pregled poruke
Ma gde ne moze covece. Ljudi kupuju kljuceve za pravi kes. Npr. uk**a te noz od 300e, ti ga trejdas za oredjenu kolicinu kljuceva (lupam 100 kljuceva) i ljudi su spremni da daju poravi novac za te kljuceve. Ne znam, cena jednog kljuca preko csgo-a je 2,30e, a ljudi prodaju na kupujem-prodajem za 170-180-190 dinara. I da, koliko god smesno izgledalo ljudi kupuju. Imam jednog internet prijatelja sa kojim povremeno igram koji je kupio auto od prodaje kljuceva i ajtema. Imas taj CSGO lounge sajt koji sluzi za trejdovanje i kladjenje. Dakle, ljudi se klade na pro meceve i ako imaju srece, dobiju skinove. I ko ima volje na primer da se cima, uvek gledas da trejdas nesto da budes u plusu. Ne znam, imas awp koji vredi toliko i toliko, lupam 10 kljuceva, ti trazi 11 npr. I koliko god bizarno i smesno izgledalo ljudi rade to. Dakle, samo treba puno strpljenja i malo srece. Samo, zamorno je to mnogo, jer ako hoces da to radis nemas bas vremena da igras. Jer ti non-stop stizu trejd oferi bla bla bla. A ja previse gotivim ovu igru da bih se zamarao sa tim.
Da da, drugar je napravio od 1 kljuca oko 300 i nesto za par meseci vremena ali nista drugo nije radio samo je visio po lounge.
Kladjenje je ok ali samo ako pratis dosta i ako si spreman da izgubis iteme, ako nisi onda nemoj bolje, ja sam sebi kupio dosta stvari od itema sa kladjenja(toliko da ne znam kad sam pare uplacivao na steam da kupim igru a svaku sam kupio koja mi je trebala) al' evo sad npr nemam nista skoro, pa moram opet ispocetka
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2015, 0:56   #696
Ale[x]andar
Član
 
Član od: 11.6.2009.
Poruke: 486
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 63 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Cisto da javim, danas mi je prvi put posle 25-30 dana bio ping 35. Nalazilo mi je DM servere sa 30-40 pingom. Ogromna razlika u pucanju se oseti. Mnogo je lakse pucati sa tim pingom nego sa mrtvim 70-80. Nadajmo se da ce tako ostati :x
Ale[x]andar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2015, 10:54   #697
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.491
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

videli su da se previše keša mlati od prodaja kutija kada prođe op, a oni obustave drop, pa su od phoenix-a rešili da ostave drop, osim ovih summer/winter kutija.
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2015, 19:02   #698
Ecco2k
Novi član
 
Član od: 19.4.2015.
Poruke: 11
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Sto se tice kladjenja na longue bolje izbegavajte, velika je navlakusa
ja sam izgubio sigurno do sad 100+ skinova
Ecco2k je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2015, 20:55   #699
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Citat:
Ecco2k kaže: Pregled poruke
Sto se tice kladjenja bolje izbegavajte, velika je navlakusa
fix'd
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2015, 22:46   #700
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Counter Strike: Global Offensive

Za kladjenje je najbolje ulagati skinove koji su ti visak pa i ako puknes, preziveces Mada sam se ja kladio 8 puta a 7 dobio(jeste da je mali dobitak ali opet kolko ulozis ) Oslobodis se trash skinova ako nista drugo
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Counter Strike FAQ, Serveri, Troubleshooting Sale013 Mrežne igre 93 24.4.2020 15:26
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Counter - Strike 1.5 ThiagoLuiz Mrežne igre 18 24.10.2010 17:59
Counter strike 1.6 Sakiboj Online susreti 93 19.4.2010 16:28
Counter Strike 1.5 logo Aleksandar1987 Mrežne igre 12 7.1.2008 22:07


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com