Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Foto i audio/video
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Foto i audio/video Saveti u vezi sa kupovinom fotoaparata, Televizora, MP3 i DVD/DivX plejera...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.11.2005, 13:11   #1
Cvrcak
Član
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 316
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 26 puta na 10 poruka
Određen forumom mp3 sa mmc/sd

Treba mi neki mp3 plejer sa sto manje memorije ali sa opcijom koriscenja mmc/sd kartica.

Jel znate neki dobar i koliko otprilike kosta???
Cvrcak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2005, 22:48   #2
Guliver
Veteran
 
Član od: 5.11.2005.
Lokacija: nice city
Poruke: 705
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 67 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Guliver
Određen forumom Re: mp3 sa mmc/sd

ja imam MSI MEGA PLAYER 533 256Mb sa slotom za SD i MMC kartice kostao me oko 50 eura ali je super
Guliver je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2005, 0:56   #3
Brains
Cogito ergo Brains
 
Avatar korisnika Brains
 
Član od: 16.10.2005.
Lokacija: Lobanja
Poruke: 417
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 42 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: mp3 sa mmc/sd

Citat:
Cvrcak kaže:
Treba mi neki mp3 plejer sa sto manje memorije ali sa opcijom koriscenja mmc/sd kartica.
Jel znate neki dobar i koliko otprilike kosta???
Bilo u proslom broju. U pitanju je InnoAX iMX-150 Trenutno nema ceo text... Bice za novu godinu... Generalno: nije los, ne cita ID3 tag, podrzava WMA, nema FM, nema diktafon, spor transfer (neki bolji citac kartica je pozeljan). Ako ti treba samo za MP3/WMA i bas te briga da li ti pise samo dugo ime pesme, nije los a ni najbolji. Recimo da je oko 25 evrica.
Bice u decembarskom broju (najverovatnije) i MSI 533 i 538, pa pogledaj...
Brains je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2005, 20:59   #4
Villy
Novi član
 
Član od: 15.11.2005.
Poruke: 16
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: mp3 sa mmc/sd

A da li postoji neki mp3 koji "guta" i Sony Memory Stick Pro (Ne Duo, nego PRO). posto imam vec dve ove kartice od po GB voleo bi da ih iskoristim...

p0z
Villy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2005, 21:08   #5
sirNemanjapro
Član
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Trnava, Čačak
Poruke: 206
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 18 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku sirNemanjapro
Određen forumom Re: mp3 sa mmc/sd

iPod
iPod mini
iPod nano
iPod Shuffle

info @ http://www.apple.co.yu/scr/ipoditunes/

Slusajte muziku sa stilom!


Ja imam MSI Mega Stick 256

Ne znam da li ste primetili da svi kopiraju Apple pa stavljaju "i" ispred uredjaja.
sirNemanjapro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2005, 1:31   #6
Brains
Cogito ergo Brains
 
Avatar korisnika Brains
 
Član od: 16.10.2005.
Lokacija: Lobanja
Poruke: 417
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 42 puta na 26 poruka
Unhappy Re: mp3 sa mmc/sd

Citat:
Villy kaže:
A da li postoji neki mp3 koji "guta" i Sony Memory Stick Pro (Ne Duo, nego PRO). posto imam vec dve ove kartice od po GB voleo bi da ih iskoristim...
Problem sa bilo kojim drugim standardom osim MMC-a jeste u tome sto mora da se placa licenca na standard. MMC ti dodje nesto kao free tip kartice. Mislim da je ista prica i sa CompactFlash karticama, ali njih je vreme pregazilo (MMC je fizicki daleko manji) Jedino da vidis da li kojim slucajem Sony pravi neki MP3 plejer, a i onda treba videti da li neki diler u ovoj zemlji ima isti.
Brains je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2005, 18:53   #7
Villy
Novi član
 
Član od: 15.11.2005.
Poruke: 16
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: mp3 sa mmc/sd

Citat:
Brains kaže:
Problem sa bilo kojim drugim standardom osim MMC-a jeste u tome sto mora da se placa licenca na standard. MMC ti dodje nesto kao free tip kartice. Mislim da je ista prica i sa CompactFlash karticama, ali njih je vreme pregazilo (MMC je fizicki daleko manji) Jedino da vidis da li kojim slucajem Sony pravi neki MP3 plejer, a i onda treba videti da li neki diler u ovoj zemlji ima isti.
Hvala Brains na odgovoru....
Kum iz Svajcarske mi je doneo mp3 za SonyEriccson telefone koji prima samo SMS DUO kartice, ali kvalitet uredjaja je vrlo nizak i nekompaktibilan u potpusnosti sa pojedinim SE telefonima (T610,T630, K500i, K700i...), pa sam mislio da postoji neki samostalan koji koristi i SMS PRO kartice.

p0z
Villy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2005, 5:17   #8
Elementarna Nepogoda
Član
 
Član od: 17.11.2005.
Poruke: 155
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: mp3 sa mmc/sd

Citat:
sirNemanjapro kaže:
iPod
iPod mini
iPod nano
iPod Shuffle

info @ http://www.apple.co.yu/scr/ipoditunes/

Slusajte muziku sa stilom!:cool:
iPod je najgori fenserizam koji se moze naci na trzistu mp3 plejera. Najgori flash mp3 plejer na svetu je iPod Shuffle! Nema cak ni displej, kao oni prvi flash mp3 plejeri pe 4-5 god.

Najbolji mp3 koji cita flash kartice je SonyEricsson K-750i, uz to ima veliki displej, FM prijemnik i 2MPix kameru sa autofokusom a i nije los telefon, zar ne? Za naprednije korisnike to su Symbian telefoni koji citaju mmc, mada baterija kratko traje, ali mozete da skinete sa neta raznorazne aplikacije, izmedju ostalog i mp3 plejere.
Elementarna Nepogoda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2005, 22:07   #9
Brains
Cogito ergo Brains
 
Avatar korisnika Brains
 
Član od: 16.10.2005.
Lokacija: Lobanja
Poruke: 417
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 42 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: mp3 sa mmc/sd

Citat:
Elementarna Nepogoda kaže:
iPod je najgori fenserizam koji se moze naci na trzistu mp3 plejera. Najgori flash mp3 plejer na svetu je iPod Shuffle! Nema cak ni displej, kao oni prvi flash mp3 plejeri pe 4-5 god.
Apple iPod serija je i dalje pojam za druge plejere. U skoro svaki detalj na plejerima je ulozeno puno truda. Jednostavnost koriscenja je neprevazidjena. A kroz moje ruke je proslo dosta MP3 plejera, tako da iz licnog iskustva znam o cemu pricam. Inace, i pored nemanja ekrana, iPod Shuffle je sasvim korektan plejer. Cilj MP3 plejera jeste slusanje muzike a ne gledanje u displej.
Brains je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.11.2005, 23:22   #10
Apostol
Član
 
Član od: 29.11.2005.
Poruke: 384
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 88 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: mp3 sa mmc/sd

Pazi sada!Ja sam kupio pre nekih mesec dana MSI 533 za nekih 44 evra.Zadovoljan sam kako radi,muzika je ok,ima nekoliko ekvilajzera koji su ok,ali nista speciajlno.Slusalice koje dodju uz njega su ...Pa,djubre.Znaci odmah racunaj na neke druge.Inace je ok,solidan zvuk,male dimenzije.Mana je sto nema prikaz trjanja pesme dok slusas pesmu.Radi ok kao SD/MMC citac.Kupis karticu i prosiris memoriju.Samo sto su odvojene memorija plejera i memorija kartice.Da,i memorija plejera je nekih 249 a ne 256 mb.Sve u svemu,koliko para,dobar je.Mada ako imas pare bolje investiraj u ipod ili neki iriver.Ako ne,plivaj sa nama sirotinjom.
Apostol je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2005, 12:06   #11
Elementarna Nepogoda
Član
 
Član od: 17.11.2005.
Poruke: 155
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: mp3 sa mmc/sd

Citat:
Brains kaže:
Apple iPod serija je i dalje pojam za druge plejere. U skoro svaki detalj na plejerima je ulozeno puno truda. Jednostavnost koriscenja je neprevazidjena. A kroz moje ruke je proslo dosta MP3 plejera, tako da iz licnog iskustva znam o cemu pricam. Inace, i pored nemanja ekrana, iPod Shuffle je sasvim korektan plejer. Cilj MP3 plejera jeste slusanje muzike a ne gledanje u displej.
Jao jao jao! Skidam kapu Apple-u sto se setio da umesto flash-ica naprave hdd-mp3 plejer (vrlo komplikovano), ali posle buma koji su napravili, konkurencija ih je pojela funkcijama/cenom, mada se iPod i dalje drzao na trzistu (tj. drzao trziste glupim amerikancima) uz godisnje obnavljanje modela. Posle je kopirao od drugih uredjaj sa manjim hdd-om i nazvao ga Mini iPod i na kraju napravio iPod Shuffle (flash plejer sa pocetka price), stolecima posle konkurencije koja ima funkcije ka sto su FM, SD/MMC reader, displej sa ocitavanjem ID3, snimanje glasa itd. Na kraju su izbacili iPod Photo, koji su opet kopirali od konkurencije koja ima takav uredjaj vec godinama.

Sto se tice jednostavnosti koriscenja iPod-a, touch pad jeste fensi, ali nije bas najlakse resenje, narocito ako si u pokretu. A sto se tice Shuffle-a, reci mi, ako hoces da izaberes mp3 numeru koja recimo stoji na 38. mestu, kako dolazis do nje bez displeja?
Jel:
next -uh, to nije ta,
next -uh, to nije ta,
next -uh, nije ni ta...
x 38

Jos gore, ti ustvari i neznas na kome je mestu mp3 numera koju trazis, pa mozes svaki put da preores celu listu da bi je nasao. I na kraju Shuffle nema ni SD/MMC card slot sto je i tema ove rasprave.
Elementarna Nepogoda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2005, 13:00   #12
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: mp3 sa mmc/sd

Ja imam MSI mega player 538, nema svoju memoriju, ali ima sd mmc. Player odlican nema mnogo funkcija ali za 50 eura(tu racunam i mmc od 256) je super.
Sluske su krs ali kolko para tolko muzike.Ali zato sam uzeo sluske Altec 512 koje su trenutno najbolje na trzistu, savrsena kombinacija.Sve ovo je privremeno, ali korisno.Inace mislim da je trenutno najbolja stvar onaj player sa 40 GB, jeste da je skup ali vredi...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2005, 14:01   #13
Brains
Cogito ergo Brains
 
Avatar korisnika Brains
 
Član od: 16.10.2005.
Lokacija: Lobanja
Poruke: 417
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 42 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: mp3 sa mmc/sd

Citat:
Elementarna Nepogoda kaže:
Sto se tice jednostavnosti koriscenja iPod-a, touch pad jeste fensi, ali nije bas najlakse resenje, narocito ako si u pokretu.
Od 27 plejera koliko sam testirao za SK (ne racunajuci one koje smo odbili jer su bili previse losi) i jos otprilike toliko koliko je testirao moj brat, veruj mi, ne lupam gluposti kada je jednostavnost kontrola iPod-a u pitanju. iPod-ov touchpad sam davao da koriste ljudi koji nemaju veze sa MP3 plejerima. Svi su mi rekli da je krajnje logicno i super upravljanje. I koriscenje u pokretu nije umanjilo tu jednostavnost. Ipak mozes smanjiti ili povecati osetljivost touchpada.

Citat:
Elementarna Nepogoda kaže:
A sto se tice Shuffle-a, reci mi, ako hoces da izaberes mp3 numeru koja recimo stoji na 38. mestu, kako dolazis do nje bez displeja? Jos gore, ti ustvari i neznas na kome je mestu mp3 numera koju trazis, pa mozes svaki put da preores celu listu da bi je nasao.
Iskljucis shuffle. Moze stvarno.

Citat:
Elementarna Nepogoda kaže:
I na kraju Shuffle nema ni SD/MMC card slot sto je i tema ove rasprave.
Da, ali tema je malo skrenula sa originalne pa samim tim i moj odgovor stoji na mestu...
iPod Shuffle nije najbolji plejer. Ima boljih. iRiver je firma koju i dalje stavljam na prvo mesto. Stoji da se delom placa i ime firme kada pljunes pozmasnu svotu. Ali isto tako dobijes i kvalitet. Dzabe tebi ekran ako ti na plejer kopiras pesme brzinom od oko pola do jednog MB u sekundi. Zamisli situaciju: Zuris... Hteo bi da slusas neke nove pesme, ali imas svega 2 minuta da iskopiras. Na iPod Shuffle ces prekopirati "samo" 300MB dok na neki MSI ces uglavnom da stavis tek 100MB. Nazalost, retko mi se desava da se prijatno iznenadim brzinom transfera kada su u pitanju MP3 plejeri. A ne trazim previse... Sve preko 2 MB u sekundi je za mene brzo. A u finalnu izradu kucista ne bih da ulazim... Dobijali smo plejere koji skripucu kada ih malo stisnes...
Brains je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2005, 15:29   #14
Pantelija
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 357
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: mp3 sa mmc/sd

Preporuka za MSI mega player 516 sa 256 mB + sd slot+ fm( memorija za 10 radio stanica, snima u wma)+ voice recording ( oko 3h na best, snima u wma formatu)+ podrzava wma i mp3 standard + kvalitetne slusalice( meni su dobre jer neutralisu saobracajnu buku dok setam ili sam u prevozu)+ baterija koja traje oko 16h+ usb 1.1( jedina mana sto nije usb 2.0, ali je meni OK)+ dobija se besplatnih 50 mp3 pesama da se skine sa neta+ dobija se legalan MP Studio+ poseduje OLED displej u dve boje( plava i zuta koje se lepo vide i pod vecim uticajem svetlosti).
Posedujem ga oko 4 meseca i veoma sam zadovoljan dobija se i mala torbica za njega. Cena mu je tada bila oko 130e.
Na njegovu memoriju staje oko 230Mb, kuciste je stvarno kvalitetno izradjeno i ne skripi kad se malo stisne( sto demantuje Brains-a). I da zavrsim ovde bas vazi: Koliko para toliko muzike.

Poslednja ispravka: Pantelija (11.12.2005 u 15:37)
Pantelija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2005, 10:31   #15
Elementarna Nepogoda
Član
 
Član od: 17.11.2005.
Poruke: 155
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: mp3 sa mmc/sd

Citat:
Brains kaže:
.. iPod-ov touchpad sam davao da koriste ljudi koji nemaju veze sa MP3 plejerima. Svi su mi rekli da je krajnje logicno i super upravljanje. I koriscenje u pokretu nije umanjilo tu jednostavnost...
Dobro neka bude da je jednostavnost touchpad-a subjektivna stvar, ja ga mrzim cak i na laptopovima i vise mi se svidja recimo IBM-ovo resenje...

Citat:
Brains kaže:
Iskljucis shuffle. :rolleyes: Moze stvarno.
Dobro, ali opet ti treba dosta vremena da dodjes do neke odredjene pesme koju trazis u odnosu na plejere sa monitorom.

Citat:
Brains kaže:
...Stoji da se delom placa i ime firme kada pljunes pozmasnu svotu. Ali isto tako dobijes i kvalitet. Dzabe tebi ekran ako ti na plejer kopiras pesme brzinom od oko pola do jednog MB u sekundi.
Naravno da se place ime, koje je dobijeno kvalitetnim proizvodima. Ali da se vratim na temu, brzina jeste vrlo bitna, ali zato je mozda i napisano u naslovu teme "mp3 sa mmc/sd" (pored mogucnosti nadogradnje). Ja recimo koristim najsporiju mogucu karticu na trzistu (mmc) i zadovoljan sam brzinom transfera preko univerzalnog citaca (od 10e).
Elementarna Nepogoda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2005, 23:20   #16
milanp
Član
 
Član od: 13.12.2005.
Poruke: 70
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: mp3 sa mmc/sd

Pozadrav svima, ja sam novi clan, treba mi pomoc oko izbora mp3 playera.Treba mi neki sa 256 mb, dobrim diktafonom i dobrim fm prijemom sa mogucnoscu snimanja radio programa, i da ima sd/mmc slot. poželjna cena je oko 100 evra,ili do 120 eventualno..u krajnem slucaju ne mora da ima sd/mmc slot ali bi bilo dobro da postoji. mislio sam da uzmem neki st lab model ali sam procitao da ima los radio pa sam odustao.Da li vredi uzeti neki canyon model?
Vidim da je Brains testirao dosta modela pa bih voleo da vidim njegovo mišljenje, ali i svakog drugog ko ima iskustva sda ovim uređajima. Hvala svima za bilo kakvu sugestiju.
milanp je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2005, 16:11   #17
Brains
Cogito ergo Brains
 
Avatar korisnika Brains
 
Član od: 16.10.2005.
Lokacija: Lobanja
Poruke: 417
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 42 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: mp3 sa mmc/sd

Citat:
Elementarna Nepogoda kaže:
Ja recimo koristim najsporiju mogucu karticu na trzistu (mmc) i zadovoljan sam brzinom transfera preko univerzalnog citaca (od 10e).
Ajde mi objasni poentu MP3 plejera koji ima SD/MMC slot, a zbog brzine prenosa moras da nosis i citac za kartice? Opet, ja ocenjujem MP3 plejer, a ne karticu koja ide u njega ili citac kartica. I, ako kazes da preko citaca od pisljivih 10 Evra mozes brzo da citas podatke, sta onda to govori o kvalitetu doticnog MP3 plejera.
Brains je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2005, 16:34   #18
Brains
Cogito ergo Brains
 
Avatar korisnika Brains
 
Član od: 16.10.2005.
Lokacija: Lobanja
Poruke: 417
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 42 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: mp3 sa mmc/sd

Citat:
milanp kaže:
Pozadrav svima, ja sam novi clan, treba mi pomoc oko izbora mp3 playera.Treba mi neki sa 256 mb,
...
Vidim da je Brains testirao dosta modela pa bih voleo da vidim njegovo mišljenje, ali i svakog drugog ko ima iskustva sda ovim uređajima. Hvala svima za bilo kakvu sugestiju.
Jedino sto znam da valja i da bi trebalo da uzmes u razmatranje je Transcend JetFlash MP3. Ima sve sto je tebi potrebno + sasvim je solidan. Par nedostataka su: LCD (OLED displej je daleko citljiviji), nepostojanje USB konektora. Takodje, nema SD/MMC, mada osim ako nemas jos neki uredjaj koji "guta" kartice, ova opcija ti nije potrebna. Kada se budes odlucio da promenis MP3 plejer zbog malog kapaciteta, verovatno ce mobilni sa funkcijom MP3 plejera drasticno pojeftiniti. U ovom trenutku mozes nabaviti mobilni + kartica 256 + sluske za ispod 200 EUR. Znam barem dva modela.
Canyon jos nisam podrobnije testirao. Video sam ga kod drugarice, i onako na blic deluje zanimljivo. Jedino sto znam i sto zameram jeste da su Canyon plejeri generalno USB 1.1! Ali sta ocekivati od plejera cija je cena ispod 5000 dinara.
Brains je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2005, 17:03   #19
Brains
Cogito ergo Brains
 
Avatar korisnika Brains
 
Član od: 16.10.2005.
Lokacija: Lobanja
Poruke: 417
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 42 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: mp3 sa mmc/sd

Citat:
Pantelija kaže:
kvalitetne slusalice( meni su dobre jer neutralisu saobracajnu buku dok setam ili sam u prevozu)
Dobre jesu, ali, kad ti crku, ces da se 'vatas za glavu jer nemaju standardnu uticnicu...

Citat:
Pantelija kaže:
Na njegovu memoriju staje oko 230Mb, kuciste je stvarno kvalitetno izradjeno i ne skripi kad se malo stisne( sto demantuje Brains-a). I da zavrsim ovde bas vazi: Koliko para toliko muzike.
Ako cemo da cepidlacimo, kada sam ja rekao da mu skripuce kuciste? Evo tekstova: MSI 516 i MSI 516 BT
Nesto se ne secam, ali mislim da su oba modela koja sam testirao imala 256 MB (deklarisanih) a transfer testiram fajlom od 240MB, sto znaci da proveris koliko moze da ti stane na plejer. Ako ti imas 230, mislim da bi bio red da se bunis. Ono 256MB znaci da mora da moze da stane 256 000 000 bajtova jer proizvodjaci tako deklarisu 1MB. Prevedeno u prave MB, to je oko 244 MB. Ako si dobio manje, zali se.
Brains je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2005, 17:10   #20
Pantelija
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 357
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: mp3 sa mmc/sd

@Brains

Ne cepidlacim i dobro sam procitao i znam da nisi spomenuo da 516 skripi nego sam napiaso da moj ce skripi. Moze da stane ,na mom primerku ,246Mb nego mi je 230Mb bilo lakse da napisem eh lenjosti moja
Lep tekst o 516

Moj predhodni post koji sam c,d,p.
@ Elementarna Nepogoda

Nije mi jasno sto bi neko kupovao " univerzalni citac ( od 10e)" i mp3 sa sd/mmc slotom? Molim te objasni mi a da odgovor nije tipa citac je za jednu osobu, a mp3 za drugu vec ih koristi ista osoba.


@ Brains
Transcend JetFlash MP3 je sloidan ima sam ga na mom mini testu 3 dana, ali posto milanp je naveo sta trazi mislim da bi gore opisani MSI 516 mogao dobro da mu dodje. Da li si se susreo sa MSI 516 i tvoj stav o njemu?
Pantelija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com