Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.11.2021, 21:31   #14781
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

THE HARDER THEY FALL

https://www.imdb.com/title/tt10696784/



Simpa skroz, sa 99% kasta koji čine crni glumci, što dodatno i sjajno podcrtava stripsko-tarantinovski karakter filma, uz izraženi vizuelni kolorit, pojedine stilizovane režiserske izbore i eksplicitno ali ne i eksploitativno nasilje.
Lakeit Stenfild još jednom potvrđuje svoj talenat, sa najboljim dijalozima koji su napisani za njegov lik, bez obzira što nema mnogo scena u filmu.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pipboy na korisnoj poruci:
zerb (9.11.2021)
Stara 9.11.2021, 21:32   #14782
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.394
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 479 puta na 280 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
FINCH

https://www.imdb.com/title/tt3420504/



Fin i lep filmić, dobrog tempa i radnje koja ne počiva na nepotrebnim spektakularnim scenama koje bi se mogle očekivati od premise o postapokalipsi izazvanoj solarnom bakljom, već je u pitanju daleko suptilnija studija o karakterima (uslovno) dva glavna lika.
Dodatni kvalitet dolazi i po pitanju samog robota, koji je perfektno odrađen u svakom smislu (audio-vizuelnom, tehničkom i karakternom).

U vezi filma Finch ja bih mogao da dodam da je film užasno predvidiv barem meni, na osnovu trejlera i prvih 15 minuta mogao sam da očekujem šta će se desiti na kraju i kom smeru ide sama radnja.




Love Hard (2021)



Veoma čudan film, moram da priznam kad sam video prvo trejler pomislio sam da li će neko ovaj film naći neprijatnim, uvredljivim ili nešto slično a što se tiče same priče mislim da bi u realnosti stvari bi se odigrale na veoma drugačiji način nego što vidimo ovde u filmu. Ukratko o radnji (nije veliki spoiler više opis radnje) Nina Dobrev igra devojku koja koristi aplikaciju za upoznavanje kako bi putem nje pronašla pravu osobu, kada konačno upozna putem aplikacije tu osobu i reši da ga iznenadi pred Božićne praznike ispostaviće se da je ona ketfišovana (ako postoji bolji prevod za ovu reč ja je nisam našao), ali tu nije kraj cele priče. Film na kraju može da pogleda, ako želite da pogledate romatičnu komediju sa malo drame i ako tražite nešto u što je u duhu praznika koji se polako bliže, ali opet čudno je celo iskustvo.



Ocena 6/10


Dreambilders (2020)




Dreambuilders originalni naziv Drommebyggerne je animirani film iz Danske i nije loš, ne mogu da se setim kad sam poslednji put gledao neki animirani film iz druge zemlje a da nije samo Dizni, anime i Gibli iz Japana na primer. Mislim ovaj crtać neće pomeriti neke granice ili uzdrmati pomenute studije ali na kraju crtani je ok. Mada razmišljam da je ovaj crtani radio Dizni/Pixar on bi bio još mračniji.



Ocena 6/10
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2021, 19:06   #14783
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Jedino što je u No Time to Die (2021) zadržalo duh franšize (bilo šonkonerijevske, bilo rodžermurovske struje) je uloga koju je dala Ana de Armas.

Ostatak je lupanje dandare poštovaocima koncepta. Najteže mi je bilo da progutam ustoličenje masivne, guzate glumice za nosioca dresa sa brojem 007. Takvo čeljade mogu pozvati u pomoć ako mi zatreba neko da popnem regal stepeništem na treći sprat, ali ne i da mi se šunja unaokolo i nečujno uklanja protivnike.

Loš, nebondovski film, nadam se i kraj franšize.
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2021, 0:10   #14784
pedjosav
Starosedelac
 
Član od: 17.5.2008.
Poruke: 1.469
Zahvalnice: 1.095
Zahvaljeno 607 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
torivoje kaže: Pregled poruke
Najteže mi je bilo da progutam ustoličenje masivne, guzate glumice za nosioca dresa sa brojem 007..
Well "Its just a number".

Početak mi se dopao, dobra akcija.
Pesma je najgora od svih dosadašnjih. (Najbolja mi je "View to a Kill").
pedjosav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2021, 14:44   #14785
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.322
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (2021)

Ok,, sasvim pitak i zabavan sto je i najbitnije kod ovakvih filmova a malo je falilo da ga preskocim no drago mi je sto nisam, Nije nista novo niti posevno ali u moru filmova sa super junacima ovaj je bio dovoljno zabavan sa par ok humor scena mada ih je bilo vise koje su promasile metu ali nista strasno. Uglavnom Ben Kingsley je ukrao show od Awkwafina kojoj je pripala uloga Comic Relief u filmu. Gledljivo i zabavno tako da ga preporucujem.
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2021, 1:04   #14786
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II



https://www.imdb.com/title/tt9032400/?ref_=fn_al_tt_1

Marvelov film koji je rezirala dobitnica oskara Chloe Zhao, sa glumackim gromadama poput Angeline Jolie i Salme Hayek, prosirenje Marvelovog univerzuma i rat kosmickih bica na zemlji.Celestiali, Eternalsi i Devianti.300 cuda i kompot od m..a...

Takva jedna izvan vremenska prica.Bica koja dolaze ko zna odakle, nosioci kosmicke moci, a film od 2 ipo sata se svede na pola sata akcije i 2 sata drzanja za ruke.

Devianti izgledaju kao 90% kreatura koje mogu da se vide u danasnjim filmovima sa nekom sf ili horor tematikom.

Dosta dobra gluma svih osim dve gore navedene dive (Salma do duse i nema neku ulogu iako je vodja Eternals-a).Richard Madden odlican kao Ikaris i Kit Harington kao Dane Whitman ali sa beznacajnom minutazom.

Vise je nego ocigledno da medju Eternalsima imamo pripadnike svih rasa iako su Eternalsi bica kojima je zivot na zemlji samo treptaj oka i reziseru je bilo jako bitno da u filmu ovakvog kalibra prikaze deo kulture svakog od njih. Humor, na zalost, postaje vise toliko zamoran u ovakvim filmovima.Mora da bude tu pa makar bio reciklaza iz svakog prethodnog.

Meni je bas zao sto su otisli ovim putem i sto su nakon 10 godina pravljenja filmova za fanove stripova pre svega, a koje su voleli i mnogi koji to nisu, poceli da prave ovakve filmove koji bukvalno nit smrde nit mirisu.

Poslednja "tuca" i bravure Makkari su ono sto je ovaj film trebalo da bude i u bioskopu izgledaju maestralno.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2021, 1:51   #14787
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

MANK

https://www.imdb.com/title/tt10618286/



Sjajna Finčerova ekranizacija scenarija koji je mu je u amanet ostavio pokojni otac, o okolnostima i porođajnim mukama scenarija za film Građanin Kejn, ekscentričnog holivudskog scenariste Hermana Menkovica.
Gledanje dotičnog klasika je stoga preporučljivo zbog boljeg konteksta onoga što film obrađuje (uključujući i određeno konsultovanje spoljnih izvora i činjenica vezanih za okolnosti pod kojima su scenario i film nastajali), mada je i bez toga cela stvar briljantna analiza i satira kapitalizma koliko i socijalizma zlatnog doba Holivuda, u predvečerje II svetskog rata.
Sa tehničke strane, sve je takođe na najvišem nivou, kako zbog odličnih glumaca, još boljih dijaloga i scenarističkih bravura, tako i zbog vizuelne komponente filma kojom dominiraju jaki kontrasti između senki i blještavo svetlih tonova u scenama, u potpunosti na tragu načina na koji su filmovi snimani u vreme u koje je radnja smeštena.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.11.2021, 15:50   #14788
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.322
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Red Notice (2021)

Meni je jedino Ryan Reynolds lego ali ja i onako volim njega i njegovu vrstu humora tako da nema sta dalje da pricam dok mi je Gal Gadot bila izuzetno iritantna a ovde je u ulozi nindze plus pretstavlja obavezan lik u ovakvim filmovima danas a to je lik "hot chick" ili ti Femme fatale ali od mene nula bodova za nju, e da se uzeli Ana de Armas e to bi vec imalo smisla pogotovu sto je ujedno njena scena u novom Bond filmu i najbolja. Moze da se pogleda ali nista ne propustate ako preskocite ovaj film.
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2021, 12:43   #14789
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Paradine Case (1947)
https://www.imdb.com/title/tt0039694/



Dobar Hičkokov noir sa jednim od njegovih omiljenih glumaca, Gregori Pekom. Zadivljuje majstorstvo sa osvetljenjem. Titl je za YouTube klip.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip The Paradine Case (1947).zip (45,4 KB, 1 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (15.11.2021 u 12:50)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2021, 17:20   #14790
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
Red Notice (2021)

Meni je jedino Ryan Reynolds lego ali ja i onako volim njega i njegovu vrstu humora tako da nema sta dalje da pricam dok mi je Gal Gadot bila izuzetno iritantna a ovde je u ulozi nindze plus pretstavlja obavezan lik u ovakvim filmovima danas a to je lik "hot chick" ili ti Femme fatale ali od mene nula bodova za nju, e da se uzeli Ana de Armas e to bi vec imalo smisla pogotovu sto je ujedno njena scena u novom Bond filmu i najbolja. Moze da se pogleda ali nista ne propustate ako preskocite ovaj film.
Meni niko nije bio preterano los, prosto su bili ono sto jesu.Gal je slatkica ali kada joj oduzmes moci ne ostaje bog zna sta.Rejnolds takodje njegovo to glupiranje je kao stvoreno za deadpool-a ali da se bas svaki njegov film zasniva na humoru koji ima

Stena je... Stena.

Uzeo bih pre da gledam ponovo Eternals-e i to bez akcionih delova nego ovo da sam samo znao...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2021, 23:45   #14791
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Godzilla vs. Kong



Dok mi se prošli film sa Kongom - Skull Island, prilično svideo, ovaj je nažalost poprimio više karakteristika od Godzilla naslova. Početak je malo umereniji a onda kreće akcija, akcija, akcija, zgrade se lome, Godzila pada, Godzila ustaje, Kong pada, Kong ustaje, Godzila pada, Godzila ustaje... U nekom trenutku ti se više *ebe i za jednog i za drugog, imaš CGI overload, preglasne eksplozije overload, i hvataš sebe kako ti misli lutaju ko zna gde dok čekaš da ipak vidiš kraj priče. 4/10.

Stowaway



Anna Kendrick u SF-u koji nije parodija, e sad sam sve video. Uglavnom, film počinje sasvim korektno i uz manje nelogičnosti nastavlja vrlo korektno. Mala posada, problem koji treba rešiti, moralna dilema... u drugoj polovini ima trenutaka kada vam se znoje dlanovi od napetosti jer film uspeva da stvori osećaj realističnosti i natera da se pomalo stavljate u kožu glavnih likova. Kraj te sačeka nekako nenadano i definitivno izaziva nekakvu emociju. Međutim, da je karakterizacija bila bolja i naterala da se malo više vežem za likove, to malo emocije je moglo da naraste u nešto mnogo opipljivije i daleko više pamtljivo.

Za moje pojmove sasvim korektan i sporiji SF, bez tipičnih blokbasterskih pro***avanja. Vredi pogledati. 7/10
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
player1 (15.11.2021)
Stara 16.11.2021, 1:51   #14792
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
Red Notice (2021)

Meni je jedino Ryan Reynolds lego ali ja i onako volim njega i njegovu vrstu humora tako da nema sta dalje da pricam dok mi je Gal Gadot bila izuzetno iritantna a ovde je u ulozi nindze plus pretstavlja obavezan lik u ovakvim filmovima danas a to je lik "hot chick" ili ti Femme fatale ali od mene nula bodova za nju, e da se uzeli Ana de Armas e to bi vec imalo smisla pogotovu sto je ujedno njena scena u novom Bond filmu i najbolja. Moze da se pogleda ali nista ne propustate ako preskocite ovaj film.
Ovaj film je kao žvaka, u početku je intenzivno ukusan na tom površnom nivou, a onda, kako odmiče, u potpunosti izgubi svaki ukus i poentu. Od retardirane scene sa bikom pa do kraja je pravi raspad cele stvari, kao da su imali rok do kraja nedelje da završe sa snimanjem uz dva velika, jeftina greenscreen platna da sve skarabudže kako znaju i umeju. Rajan je u rl super-simpa lik, ali već odavno počinje da ide na živce sa tim jednim "komedi" gimikom koji fura od kad je eksplodirao sa Dedpulom.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2021, 13:59   #14793
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Istanbul (1957)
https://www.imdb.com/title/tt0050552/



Ostareli holivudski lepotan Erol Flin nije dobio baš atraktivnu partnerku u ovoj melodrami. Titl je za YouTube klip.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Istanbul (1957).zip (29,3 KB, 1 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2021, 10:07   #14794
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Last night in Soho

https://www.imdb.com/title/tt9639470/?ref_=nv_sr_srsg_0

Ako sam dobro shvatio film je baš hvaljen ali iskreno ne znam zbog čega.U prvoj polovini filma sam više puta hteo da ga prekinem jer sam kapirao kakav god da je obrt ne može da bude vredan ove dosade.Toliko je spor uvod i meni lično neinteresantan.Verujem da film vuce ka nekom Linčovskom fazonu i da je to više umenost u ovom slučaju od zabave ali baš ništa spec.Odgledao sam pre 10ak dana onaj Netflixov No One Gets Out Alive i realno je bolji film od ovog.Ovo ne bih mogao da preporučim ni ljubiteljima trilera, ni drame, a pogotovo ne horora...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2021, 14:50   #14795
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke

^^ Ja isto imam pomesana misljenja za ovaj film. Film je odlicno reziran i snimljen, dobra gluma, ali nije bas preterano specijalan koliko sam ocekivao. Prica OK mada mi se cini da se nekako isuvise vuce, a i nije nesto nepredvidiv koliko pokusava da bude. Sta znam, film je daleko od loseg, drzao je paznju ali sam ocekivao vise.

@m1aden
Citajuci opis "No One Gets Out Alive" koji si preporucio neodoljivo me podsetio na , meni odlican' His House. Ovi filmovi su dosta drugaciji od "Soho", ali ima i dosta slicnih tema poput prividjanja, odlaska u nepoznato okruzenje i odredjeni rasplet na kraju. I uz to je meni bio mnogo veci horor pa i triler nego ovaj.
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
zerb (19.11.2021)
Stara 19.11.2021, 17:42   #14796
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Zeros and Ones (2021)
https://www.imdb.com/title/tt13432484/



Teška budalaština Itana Houka.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Zeros and Ones (2021) WEBRip.x264-ION10.zip (10,8 KB, 1 puta viđeno)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
zerb (19.11.2021)
Stara 19.11.2021, 19:19   #14797
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.322
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Last Night in Soho (2021)

Last Night odgledaah Last Night in Soho
iskreno nisam bas neki fan Edgar Wright-a ali ponekad mi legne neki njegov film medjutim sa ovim to nije slucaj, koliko god da sam se trudio film nikako nije mogo da mi zadrzi paznju a priznajem mozda i nisam bio u raspolozenju za ovakav film no svakako mislim da ga necu ponovo gledati. Dosta je konfuzan a u isto vreme i predvidiv i prepoznatljiv jer ima dosta pozajmljenog materijala iz slicnih filmova. Sta znam, mislim da ce se nekim ljudima bas dopasti dok ce drugima biti totalno gubljenje vremena jer mi se cini da kod ovog filma nema zlatne sredine.
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.11.2021, 18:17   #14798
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.948
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

I dobar je film i nije. Sa jedne strane je audio-vizuelna komponenta koja je fantastična (sa par tehnički impresivno odrađenih kadrova i scena real-time šaltanja između junakinja, ili njihovih pojavljivanja u okolnim reflektujućim površinaam), kao i ceo taj vajb Londona 60-ih (uključujući sve lepo i sve ružno u tom smislu), sa druge je ne baš funkcionalna priča i poenta cele stvari (uz bar tri apsolutno suvišna sporedna lika, koji nemaju nikakvu suvislu ulogu u radnji).

Deluje kao da je Edgar Rajt, nalik Tarantinu, hteo da napravi nekakav ultimativan omaž jednom prohujalom vremenu koje je ostavilo traga u svetskoj pop-kulturi, ali su mu onda producenti rekli "lol, može, al da od zadnje trećine filima napraviš nešto žanrovsko, horor, triler, komediju, SF, biraj..."
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2021, 11:54   #14799
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke

@m1aden
Citajuci opis "No One Gets Out Alive" koji si preporucio neodoljivo me podsetio na , meni odlican' His House.
Filmovi nikako nisu isti jer je ovaj sa kojim sam ga poredio klasican horor a ovaj drugi mi je prlicno nedefinisan.Prosto mi je on pao na pamet jer sam ga skoro odgledao a u pitanju je devojka koja dolazi u kucu sa sumnjivom prosloscu.Prvi kao horor nije los i to, meni, najvise zbog one kreature, a ovaj drugi osim plesnih bravura Anye Taylor-Joy i okruzenja u kom se desava nema nista posebno.Jedan je, da kazem, nezapazen indi film sa ne losom ocenom, drugi je produkcijski mnogo ozbiljniji i bolje ocenjen a ipak prilicno dosadan film.Sada sam tek pogledao ko je reziser i sta je sve radio i mogu da kazem da mi tek sad nije jasno odakle ovakav film.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2021, 13:41   #14800
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.016
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
Last Night in Soho (2021)

Last Night odgledaah Last Night in Soho
iskreno nisam bas neki fan Edgar Wright-a ali ponekad mi legne neki njegov film medjutim sa ovim to nije slucaj, koliko god da sam se trudio film nikako nije mogo da mi zadrzi paznju a priznajem mozda i nisam bio u raspolozenju za ovakav film no svakako mislim da ga necu ponovo gledati. Dosta je konfuzan a u isto vreme i predvidiv i prepoznatljiv jer ima dosta pozajmljenog materijala iz slicnih filmova. Sta znam, mislim da ce se nekim ljudima bas dopasti dok ce drugima biti totalno gubljenje vremena jer mi se cini da kod ovog filma nema zlatne sredine.
Ima svoj šarm, cura je odglumila solidno. Generalno, film pokušava da bude svašta, da bi na kraju bio... ništa!
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Last Night in Soho (2021) WEBRip.x264-ION10.zip (41,7 KB, 2 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (21.11.2021 u 18:06)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com