Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.7.2010, 13:07   #1
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Thumbs up Dnevnik gledanja filmova II

Zbog greške u bazi, automatski maintenance program je, na žalost, izbrisao staru, pa ponovo otvaramo temu sa pregledom i preporukom filmova koje ste gledali.

Znači, ako ste gledali neki film, bez obzira da li vam se svideo ili ne, postavite svoj komentar, ostavite preporuku ili kritikujte... Molimo Vas da uz kratak opis jednog ili više filmova obavezno postavite linkove ka njihovim oficijelnim sajtovima ili IMDB profilima. Slika u manjem formatu je poželjna, radi vizuelnog utiska i detaljnije predstave o samom filmu, kao i korišćenje [SPOILER] taga.

Tvorac originalne teme je Ronin:

Citat:
Ovo je tema koju sam video na jednom drugom forumu, ako koja mi se veoma svidja, a nadam se i vama.

Naime, pisacemo o filmovima koje gledamo. Dakle, ne nesto tipa, ˝moj omiljeni film je...˝ ili slicno, vec nesto kao oblik dnevnik utisaka o filmovu koji pogledate tog dana.
Nemojte da pisete radnju filma (koga zanima tu je http://www.imdb.com), vec samo svoje utiske, bili oni pozitivni ili negativni, zanr, neke osnovne osobine ili slicno.

Poslednja ispravka: Iris (20.10.2013 u 22:37)
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
Wolverine (14.7.2010)
Stara 8.7.2010, 13:46   #2
Peruzzi
Veteran
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 1.198
Zahvalnice: 664
Zahvaljeno 183 puta na 135 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Evo da ja skinem mrak sa teme
Danas planiram da odgledam nekoliko dobrih filmova, pa cu ovde da ispisem sta sam sve gledao...
Za pocetak,
Banlieue 13 - Ultimatum (Okrug 13) http://www.imdb.com/title/tt1247640/
Film sam gledao sa ceskim dabom , ali nema veze, makar nisam zaspao kao kod drugih "action-packed" filmova .
Za ljubitelje akcija, preporucujem, inace ocena 7/10
Peruzzi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Peruzzi na korisnoj poruci:
KingJoce (18.6.2011)
Stara 8.7.2010, 15:05   #3
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pošto se desilo to što se desilo, povremeno ću postavljati neke review-e koje sam imao u backup-u. Izabrao sam Titan A.E. jer se maločas baš OVAJ film završio na RTS-u. Jeste da ''ponavljam'', ali pošto stare teme više nema, ovi postovi jedino mogu doneti više koristi nego štete.


Titan A.E.
Animacija / Avantura / Naučna Fantastika
Trajanje: 1 čas i 34 minuta


IMDB
Wikipedia
Official Site
RottenTomatoes
YouTube Trailer



’’Šaltam’’ ja tako po tv kanalima u potrazi za bilo čime zanimljivim što bi mi držalo pažnju makar 10-20 minuta pre nego što krenem sa ’’ispomaganjem’’ mojima. Kada na jednom od kanala vidim neke džiadžojce koji se pucakaju sa slinama. Hm, reko’ što da ne, aj još malo da trujem mozak sa kojekakvim splačinama. Ne može da škodi više nego što jeste... Kako prolazi minut za minutem ja zaboravljam na ’’moje’’ i ’’ispomaganje’’ i gledam film sve u “šesnes’”. Udubljujem se u radnju i s’vatam kako je u stvari ovaj film poprilično dobar, radnja se zahuktava, ja se zahuktavam (takođe) i tako dođo’ do kraja filma i jedino što mi je ostalo za reći jeste, maestralno. Odavno nisam gledao bolji film koji je urađen na stripoliki fazon i koji zapravo ima koliko-toliko ok priču od ostalih poludečjih filmova. Kažem ‘’poludečji’’ jer teško da će film naći na pristalice među mlađom publikom zbog ne toliko fensi efekata i nedostatka humora. Baš zbog ovih detalja, na ovaj film se može posmatrati kao na svojevrsan igrani film koji je predstavljen u animiranom svetu. Sama animacija je stripolika i malo podseća na mešavinu Asterix i Dead Space animiranih filmova. Zašto Asterix i zašto Dead Space? Asterix jer je sam vizuelni doživljaj sličan, a Dead Space zato jer se radnja dešava u svemiru i sama animacija podseća na dotični film. Naravno, ne treba zaboraviti da je ovo film od 2000-e godine i su se ''grafički'' standardi kod nekih ljudi za to vreme promenili, i to poprilično pa se neće kod svih naići na odobravanje ovakvog stila izrade filma. Glumaca kao stvarnih ljudi nema, ali je zato glasovna gluma vrlo dobra. Pa i mora biti dobra kada glasove pozajmljuju Matt Damon, Bill Pulman i Drew Barrymore kao i još nekolicina poznatijih glumaca. Nema razvlačenja rečenica niti preskakanja delova teksta a niti išta drugo što bi ocrnilo ovaj film sa te strane. Priča, priča je već druga stvar. Može se slobodno reći da je već viđena ali kada se predstavi na ovaj ‘’galaktički’’ način onda i ne izgleda loše. Štaviše, nekako se uklapa u sam stil filma i doprinosi pozitivnom doživljaju koji preovladava tokom filma.

Priča: Planeta Zemlja je uništena. Jedan naučnik je napravio svemirski brod sa tehnologijom koja može napraviti novu planetu ali je problem što niko ne zna gde je taj svemirski brod sakriven – osim njegovog sina...

Film za svakog ’’sajfaj’’ ljubitelja, čak mislim da će se svideti i onima koji ne preferiraju ovakve avanture kroz kojekakve zabiti galaksija u potrazi za nečime što i ako ima dokaza, smatra se legendom. Ova kreacija jeste zanimljiva i sigurno vam neće biti dosadno tokom gledanja iste, ali je malčice kratka za ovakav tip filma. Čitavih sat i trideset minuta ne mogu da pruže onaj full doživljaj, ali uprkos tome daleko od toga da je to malo. Svi koji su igrali Mass Effect ili slične igre i koji vole dobru sci-fi avanturu bi trebalo da pogledaju ovaj film koji se uistinu razlikuje od ostalih animiranih filmova. Ja bolju svemirsku animiranu avanturu nisam gledao poodavno i zato ima moju preporuku. Kada bolje razmislim, mislim da je ovo čak i najbolja svemirska avantura koju sam gledao.

Poslednja ispravka: VojaM (12.7.2010 u 17:52)
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dzonihsv na korisnoj poruci:
Wolverine (14.7.2010)
Stara 8.7.2010, 15:35   #4
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Aha, znaci tako mi nestade 100 i kusur postova...

Ninja: Silent Assassin (1987)

Ubedljivo najkultniji film ikad!
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Srlandand na korisnoj poruci:
Martok (9.7.2010), RUSuper (9.7.2010)
Stara 8.7.2010, 16:07   #5
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Lepo, još samo kad bi napisao zašto bi to bio "Ubedljivo najkultniji film ikad"...

Sa moje strane, review filma Inkheart.

Nisam čitala knjigu na osnovu koje je rađen, tako da nemam klasičan pro i con pristup. Zabavan fantasy film, sa dobrom glumačkom postavom u kojoj prednjači britanski glumac Paul Bettany.
Spoiler za radnja:
Malo čitate knjigu, pa preko nje budete uvučeni u svet fantazije, pa onda imate problem da se odatle vratite, a još su vam za petama i zle čike...



Film me je nekako podsetio na sjajan film The Pagemaster, ostvarenje iz 1994. godine, mešavinu igranog filma i animacije koju takođe preporučujem svim ljubiteljima fantasy literature i filma.

Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2010, 16:31   #6
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

@Iris- Video sve objasnjava

Da ne bude off

I Am Legend

Davno sam ga u bioskopu gledao, i ocekivao sam osrednju dvecasovnu zabavu koju cu ubrzo zaboraviti. Film me jos uvek drzi pod utiskom. Iako ima dosta klisea, kao i ponekih "rupa" u prici, ono sto ovaj film izvlaci iz sijaseta drugih je sjajna gluma Vil Smita. Sjajno je preneo covekovu usamljenost, licnost jednog od poslednjih prezivelih ljudi na Zemlji i "ludilo" koje to moze da donese. Zbog toga- preporuka.
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Srlandand na korisnoj poruci:
Wolverine (14.7.2010)
Stara 9.7.2010, 21:14   #7
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Book of Eli (2010)



Akcioni film s početka godine smešten u post-apokaliptični svet sličan onom u Fallout igrama samo bez mutanata i Deathclaw-ova, ali pun likova u stilu Raidera. Znači brutalno nasilje na sve strane, sve u svrhu preživljavanja. Sam rat nije nešto posebno objašnjen (ako sam dobro zapamtio sama radnja se dešava nekih 30-ak godina posle rata), jedino se da videti da su nuklearne rakete pošteno odradile posao. Radnja se vrti, kao što i naslov kaže, oko knjige (Biblije) i tu ne bi više iš'o u detalje i prepričavanje. Glumci su odlični (Gary, Denzel i Mila). Ocena na IMDB-u je 6.9/10, prilično dobro (po meni možda malko previše).

zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zorx na korisnoj poruci:
Pjanovic (18.6.2011)
Stara 10.7.2010, 0:45   #8
mp3lopov
Starosedelac
 
Član od: 29.6.2009.
Lokacija: RS
Poruke: 1.307
Zahvalnice: 429
Zahvaljeno 378 puta na 288 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II




I nije nesto. Nekako me podseca na "The Losers". Solidna glumacka postava ali prica nije nesto. Scene kakvih nema ni u J. Bond-u (kao da im je bilo bitno da bude sto vise eksplozija). Neke su jako dobro uradjene, a neke i nisu. Traje skoro 2h pa sam se smorio. Ocena 5/10






E ovaj mi se svideo. Citao sam da su ga pljuvali kako je previse zbrzan, pa onda frka oko 3D ali je skroz OK film. Ali ipak mi je Sam Worthington nekako gotivniji u Avataru, u ovom filmu mi je nekako smusen. Jedva cekam nastavak. Ocena 8/10
mp3lopov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mp3lopov na korisnoj poruci:
DylaN (15.8.2010)
Stara 10.7.2010, 2:52   #9
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II



Odgledah juce The Crazies. Mali gradic u Americi (drzava Iowa) biva zarazen eksperimentalnim selektivnim virusom, koji je naravno produkt Americke vojske. Nista posebno, vec vidjeno (The Happening, The Mist...), ali obavezan ako volite ovakve filmove. Kada kazem nista posebno, mislim na temu, inace film je generalno izvanredan, gluma je odlicna, a i efekti su u par navrata izvanredni sa sve zvukom.

Spoiler za Spojler!:
Svidja mi se sto nema pametovanja u fazonu "biljke se svete" i "otvorili smo portale za druge svetove", nego je avion koji je nosio virus na spaljivanje u Teksas pao u jezero iz kog se ceo grad napaja vodom. Prosto i jednostavno, a i ako se desi nesto ovako, najvece sanse su da se bas ovako desi.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2010, 2:55   #10
Bizzare Contact
Član
 
Član od: 14.9.2009.
Poruke: 232
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 17 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Bounty Hunter



Sasvim solidna i originalna prica,mada mzoda malo predvidiva.Jako dobra glumacka postava,sasvim dobro
odradjena glumai naravno neponovljivi Gerard Butler.Covek je legenda,jos nisam pogledao film koji je lose
uradio.I naravno,nesto sto sve vise cenim,a to je humor suprotan onom vidjenom u "American Pie".
Neprocenjivo. 8.2/10


Hot Tub Time Machine



Jos jedna nova i odlicna komedija.Odlicna glumacka postava,zanimljiva prica u pristojnu kolicinu
humora i sarkazma.Jedino sto mi es nije svidelo je to sto je bilo nekoliko "fora" nalik onim koje sam
vec pomenuo u opisu prethodnog filma.Ali sve u svemu,prilicno dobar film i vredan gledanja. 7.8/10
Bizzare Contact je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2010, 3:53   #11
Stepski Vuk
Član
 
Član od: 16.8.2009.
Lokacija: MIA
Poruke: 159
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 117 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	the_fountain20-20poster.jpg
Viđeno:	200 puta
Veličina:	43,7 KB
ID:	35301
Gledao sam ga pre neki dan i oduševio me je.
Kao i u filmu Pi, Aronofsky se i ovde bavi sukobom naučnog i spiritualnog u formi naročite kinematografske zagonetke.
Sjajna priča koja nas vodi kroz vreme i sećanja jednog čoveka na fantastičan put sazrevanja i spiritualnog prosvetljenja.
Sve prati odlična muzika Clint-a Mansell-a, a film je i vizuelno jako upečatljiv tako da prepručujem gledanje u HD rezolucijama.




Poslednja ispravka: Stepski Vuk (10.7.2010 u 4:00)
Stepski Vuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Stepski Vuk na korisnoj poruci:
KingJoce (19.11.2010), pentraksil (10.7.2010), Wolverine (14.7.2010)
Stara 10.7.2010, 13:23   #12
Borowatz
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Boogerville
Poruke: 543
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 78 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Borowatz
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Stvarno sjajan film, al Aronofski je dobio toliko loših kritika za ovaj film. Stvarno ne znam zbog čega.

Gledao sam pre neki dan Leon the professional directors cut.
Kakva filmčina. Vidi se da nije američki film. Nema gluposti, nema patetike.
Mala Natali Portman nosi film.
http://www.imdb.com/title/tt0110413/
Borowatz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2010, 13:39   #13
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Mislis Gary Oldman?
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2010, 15:10   #14
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Mislite - Jean Reno?
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2010, 16:12   #15
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Reno ceo film ne menja raspolozenje i izraz lica, i koliko je neutralan, da nije glavna muska uloga, ne bi ga niko ni primetio, ali bez 10 momenata gde se Gary Oldman pojavljuje, film ne bi bio ono sto jeste.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2010, 16:15   #16
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

To je namerno, Reno glumi blago retardiranog Leona, a Gary Oldman je razbio u tom filmu, mada mislim da i nije teško da glumiš psihopatu. Glupo je što je Heath Ledger zbog hypea dobio Oskara za Batmana kad ima mnogo glumaca koji su barem podjednako dobro glumili takve likove.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
Borowatz (10.7.2010), Wolverine (14.7.2010)
Stara 10.7.2010, 17:09   #17
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Lako je glumiti psihopatu, ali nije lako DOBRO glumiti psihopatu
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Nash Knight na korisnoj poruci:
>>ScReAmEr>> (13.7.2010), Borowatz (10.7.2010), Supreme.50 (10.7.2010)
Stara 10.7.2010, 17:35   #18
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Film me je nekako podsetio na sjajan film The Pagemaster, ostvarenje iz 1994. godine, mešavinu igranog filma i animacije koju takođe preporučujem svim ljubiteljima fantasy literature i filma.
Meni je bio zabavan kad sam bio bas klinac, ali, posle mi je jako dosadan bio, jer, zapravo, u filmu skoro i da nema bitnih desavanja...

Citat:
mp3lopov kaže: Pregled poruke



E ovaj mi se svideo. Citao sam da su ga pljuvali kako je previse zbrzan, pa onda frka oko 3D ali je skroz OK film. Ali ipak mi je Sam Worthington nekako gotivniji u Avataru, u ovom filmu mi je nekako smusen. Jedva cekam nastavak. Ocena 8/10
Svaka cast ako si zapravo uspeo da ga odgledas, a da ne zevnes barem 30 puta

Citat:
Bizzare Contact kaže: Pregled poruke
The Bounty Hunter



Sasvim solidna i originalna prica,mada mzoda malo predvidiva.Jako dobra glumacka postava,sasvim dobro
odradjena glumai naravno neponovljivi Gerard Butler.Covek je legenda,jos nisam pogledao film koji je lose
uradio.I naravno,nesto sto sve vise cenim,a to je humor suprotan onom vidjenom u "American Pie".
Neprocenjivo. 8.2/10
American Pie humor (tj, "Amercan pie 4 pa nadalje" humor) je neintaligentni humor, na brzaka sklepan za napaljene pubertetlije, potpuno neukusan, i moze jedino smesan da bude ako se gleda u drustvu. (mada ima par fora koje su uspele da me nasmeju) Sto se tice Bounty Hunter-a, meni i nije neki humor bio, tj, sve je standardno, ocekivano i prezvakano milion puta, ali ono, solidan film za gledanje kad vam je dosadno.

Nego, aj' da ne ispadne da samo komentarisem tudje postove...

The Baxter

Bio sinoc na B92 film, simpatican film, o tipu koji je pravi smokljan (tako je i preveden kod nas) i stalno ga devojke ostavljaju zbog zanimljivijih likova. Kraj se odma' na pocetku naslucuje (:O ), ali to je najmanje i bitno, humor je jako dobar, kao i gluma, tako da ga preporucujem svakome.
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2010, 18:03   #19
Bizzare Contact
Član
 
Član od: 14.9.2009.
Poruke: 232
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 17 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Srlandand kaže: Pregled poruke
American Pie humor (tj, "Amercan pie 4 pa nadalje" humor) je neintaligentni humor, na brzaka sklepan za napaljene pubertetlije, potpuno neukusan, i moze jedino smesan da bude ako se gleda u drustvu. (mada ima par fora koje su uspele da me nasmeju) Sto se tice Bounty Hunter-a, meni i nije neki humor bio, tj, sve je standardno, ocekivano i prezvakano milion puta, ali ono, solidan film za gledanje kad vam je dosadno.
Pa ja i nisam rekao da je taj humor dobar,cak suprotno...Meni se "American Pie" samo u prva dva dela svideo,posle toga uzas.
Sto se "Bounty Hunter-a" tice,meni je bas dobar film,mozda jednostavno imam malo nizi kriterijum.

@Supreme.50
Jel sad bolje?

Poslednja ispravka: Bizzare Contact (10.7.2010 u 18:37)
Bizzare Contact je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.7.2010, 19:54   #20
Viper1983
Član
 
Član od: 20.10.2008.
Poruke: 49
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledah pre neko vece Micmacs reditelja Jean-Pierre Jeunet-a (svima poznat po Amélie ).Mogu reci da mi se film veoma dopao,skroz je u Jeunet fazonu. Obavezno pogledati.



http://www.imdb.com/title/tt1149361/

http://www.youtube.com/watch?v=FSM2Xm5acL4
Viper1983 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com