![]() |
![]() |
|
Video/TV softver Video programi, formati, kodeci, konvertori, DVD/TV softver, satelitski/DVB programi, DivX i sl. |
![]() |
|
Alatke vezane za temu | Vrste prikaza |
![]() |
#1 |
Član
Član od: 23.7.2011.
Poruke: 37
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
![]()
Imam od nedavno Fox smart tv. Evo problema. Ponekad mi se, iz čista mira, u desnom gornjem uglu pojavi poruka: Preostalo vreme: 4 minuta. I onda se vreme skraćuje i tv se ugasi. Kada ga ponovo uključim, opet stoji ta poruka i gasi se opet. Proverila sva podešavanja, nije uključen ni sleep mod, ni standby. Nema šanse da se skloni ta poruka, nijedno dugme ne trza. Jedino rešenje je da vratim na fabrička podešavanja i tako Jovo nanovo, na svakih desetak dana. Pomagajte.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Banned
Član od: 23.7.2019.
Poruke: 63
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 19 puta na 19 poruka
|
![]()
To se meni isto desavalo cini mi se kad se udje preko daljinskog u meniju, ides na onu sliku na sredini sto izgleda kao sat i sad dole pise ukluci/iskljuci i nekakva pripravnost, to sam ja bio valjda pogasio sve. A moze i da stavis da se gasi na 12 sati u slucaju da odes negde pa da ne trosi struju.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Član
Član od: 23.7.2011.
Poruke: 37
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
![]()
Ratniče, sve sam to poisključivsla, ali ne vredi.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Član
Član od: 23.7.2011.
Poruke: 37
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
|
![]()
Osim toga, ključna informacija je da se ista poruka ponovo pojavljuje kad uključim tv, i opet se gadi ns 4 min.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Deo inventara foruma
|
![]()
Fox korisnički servis:
Kontakt telefon: 011 / 260-63-62 Email: servis@vimport.co.rs Postaviš pitanje ili ih zovneš na tel. Postoji njihov sajt za podršku. |
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
Starosedelac
Član od: 27.2.2010.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 2.465
Zahvalnice: 397
Zahvaljeno 192 puta na 138 poruka
|
![]()
Imao sam isti problem. Bag je u pitanju. Iščupaš tv iz struje i vratiš i trebalo bi da je rešeno. Čuo sam navodno da je to sistem bezbednosti kad se pojavi loš napon, mada mi ta priča ne pije vodu
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Bookmarks sajtovi |
Tagovi |
fox, samoisključivanje, smart tv |
|
|
![]() |
||||
tema | temu započeo | forum | Odgovora | Poslednja poruka |
Problem sa instalacijom WIN7 | The Mickey | Kvarovi | 0 | 9.2.2013 8:56 |
Problem sa Samsung LCD televizorom | musculus4 | Foto i audio/video | 9 | 13.1.2013 20:15 |
Nokia e71 i problem sa USB konekcijom | PsyDuck | Aparati i oprema | 5 | 1.12.2010 15:17 |
Problem sa PLAVIM EKRANOM | backo87 | Kvarovi | 7 | 25.10.2010 18:12 |
HP DeskJet f4180 - problem sa instalacijom | vanila | Ostale komponente | 3 | 12.3.2009 19:22 |