Prikaz jedne poruke
Stara 2.10.2010, 18:09   #100
ixtis
Član
 
Član od: 9.6.2009.
Lokacija: Niš
Poruke: 42
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Koji linux distro ili drugi otvoreni sistem koristite?

Citat:
Eniaroyah kaže: Pregled poruke
Znaš kako kaže baba u onom vicu: "Ko nije pravio svoj distro od nule, taj ne zna što je patnja".

Inače sam se smorio sa čačkanjem pre više od 5 godina, pa me mrzi čak i da promenim default temu na Ubuntu, kamo li da instaliram štogod drugo ako ne moram zbog posla. Štaviše, toliko me mrzi da bilo šta podešavam, da sam se ubedio da mi se sviđa što su komande prozora sad na levoj strani titlebara.

Kako moj ego to podnosi? Lepo... kad god neko traži pomoć, samo kažem da ne znam i uputim ga na korisnika Archa pa nek' smara njega.......CARE
Ja sam pre X godina muke mučio da namestim najobičniji winmodem da proradi na, tada besplatnom, RedHatu. O podešavanju skenera i štampača da i ne pričam - nebeske vratolomije su morale da se izvode!
Tako da kada mi neko spomene sve prednosti terminala, i ručnih editovanja raznih .conf fajlova meni se... ! Ne daj Bože da mi spomene kompajliranje kernela, jer prvo napravim ovo , a nakon toga i ovo .
Svaka čast svakome ko ima vremena, i živaca da se zeza, sa raznim linux podešavanjima. Meni je tih zezanja preko glave.
Ali, razumem ja mladalački entuzijazam, i sve što on sa sobom nosi. Međutim, kad taj entuzijazam prestane da bude mladalački, on prelazi u zaluđenost!
ixtis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke