Prikaz jedne poruke
Stara 11.6.2020, 21:20   #1
nikolaaM
Novi član
 
Član od: 21.9.2014.
Poruke: 27
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom

Pozdrav, sinoc sam pokrenuo igricu i racunar mi se posle par minuta ugasio. Pokusao sam da upalim na dugme ali nista se nije desavalo, nije palilo uopste ventilatore, kao da nije bilo struje u racunaru. Posle par minuta sam opet pokusao da upalim i nije uspelo, onda sam poceo da pritiskam dugme 5-6 puta za paljenje, na maticnoj ploci malo iznad graficke kartice pojavila se varnica, malo je puklo i odmah sam iskljucio racunar iz struje. Danas sam izvadio graficku, i upalio racunar bez problema na integrisanoj kartici, a na maticnoj ploci na pci-e slotu od graficke pojavila se crna mrlja i graficka kartica smrdi na plastiku i dalje.

Zanima me sta moze da bude uzrok zasto se to desilo, da li napajanje nema dovoljno struje, maticna crkava ili sta sve moze da bude?

Konfiguracija je: Intel i5 2400, H61 MSI ploca, GTX 960 2gb strix graficka i napajanje je LC power 600w

Graficka je verovatno crkla skroz, verovatno ni slot vise ne radi za nju, ne znam koliko je pametno da testiram tu graficku na necijem racunaru, da njemu nesto ne pokvarim

Poslednja ispravka: DeCoy (11.6.2020 u 21:47)
nikolaaM je offline   Odgovor sa citatom ove poruke