Prikaz jedne poruke
Stara 26.6.2018, 22:12   #57
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

Dobro filpan je brutalno iskren, ali nije daleko.

Oblivion vs Morrowind je bukvalno poster child za streamlining. Mora da shvatiš, Dovahkiin, da igrač koji kreće da igra Morrowind, njemu nije bilo zagarantovano da će da uopšte uspe da nauči da igra, pogotovo ako nema RPG iskustvo, u ono vreme kada je igra izašla. Heck, pa ja lično se sećam da sam igru instalirao, igrao sat vremena, nisam ništa ukapirao. Onda posle par meseci sam ponovo pokrenuo, izgubio se posle 2 sata traženja skretanja desno kod znaka i nisam našao prvu lokaciju za quest, ali sam zato preskočio kontinent, ušao u neki ruin ispod zemlje i našavši prsten sa jednom magijom pokušavao da se borim sa Daedric Warriorom.

Da bi onda posle pokušao ponovo i konačno našao i dwemer ruin a zatim satima tumarao po pogrešnim prostorijama tražeći box za koji se ispostavilo, tokom mog četvrtog pokušaja da počnem da igram igru, da je bilo totalno jednostavno naći.

To se pamti, do kraja života. Pogotovo dete u 8. razredu osnovne škole sa osnovnim znanje engleskog jezika i igranja igara na PC-u.

Oblivion i dalje razvodnjavanje sa strelicama, vođenjem za rukav i slično, nikada neće moći da ostavi sećanje na igrača koje će da traje 50+ godina.

Poslednja ispravka: perablenta (26.6.2018 u 22:26)
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku perablenta na korisnoj poruci:
Leonida (26.6.2018)