Prikaz jedne poruke
Stara 7.11.2011, 15:32   #18
ice*91
Član
 
Član od: 11.7.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 211
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 56 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: BeoCity aDSL - prevara na srpski način

Vidi, to zasto su jeftiniji to sam shvatio i sam, i ako si procitao moj prvi i drugi post, onda bi znao da mene trenutno ne zanima to sto ima provajder da mi kaze, nego me interesuju licna misljenja njegovih korisnika. Provajder mi nikad ne bi rekao za nedostatke u svom servisu ili uslugama(bez obzira da li postoje ili ne, jer svako svoga konja hvali.) i zato je bolje prvo potraziti misljenja drugih ljudi da bi imao neki uvid u ono sto pruzaju a ne samo u ono sto nude, jer nuditi se moze i ono sto nemas, a to uglavno i vecina radi, tako sam jednom vec imao situacija sa predhodnim provajderom da mi u kriticnom momentu pukne veza i posle toga internet ne bude dostupan po nekoliko sati(dok su mi oni obecavali da ce problem resiti za nekoliko minuta), pa me vise ne zanimaju firme koje nisu u stanju da ispostuju svoja obecanja, i iz tog razloga i menjam provajdera, a o BeoCity-u kojeg sam svrstao u svoj izbor nisam nista znao, pa sam lepo zatrazio misljenje ako neko ima. Nisam trazio da neko kritikuje moj nacin niti me interesuju postovi stari od pre 4 godine. i ako mi ne mozes pomoci u izboru molio bih te da ne postujes jer nema smisla...
ice*91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ice*91 na korisnoj poruci:
Boskos (9.11.2011)