Prikaz jedne poruke
Stara 30.9.2013, 9:46   #1
vilor
Novi član
 
Član od: 16.4.2011.
Poruke: 6
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom problem - kindle 3

pozdrav!
Imam veliki problem sa kindle-om. Sve je radilo savršeno do pre par nedelja, kada je ničim izazvan, uređaj počeo da odbija poslušnost. Sada je praktično neupotrebljiv.
Ne može da se otključa, resetujem ga, onda radi normalno neko vreme (par minuta), onda ponovo zablokira, nekad na zaključanom ekranu, nekad na home, nekad na tekstu. Opet ga resetujem, nekad se resetuje sam od sebe iznova i iznova, a nekad ponovo proradi na par minuta i tako u krug.
Ne znam da li postoji neki servis u Beogradu gde ovo može da se popravi, nosio sam ga u obližnji računarski servis gde, iako znam ljude, nisu hteli ni da ga pogledaju, čak su mi rekli da kod nas to niko ne ume da popravi. Ne znam da li da pokušam da ga sam otvorim, jer, čak i ako ga ne slomim u procesu, ne znam ni gde da tražim izvor problema. Ljudi koji su imali sličan problem su prosto zamenili kindle, a u mojoj situaciji je to nemoguće - kupio sam preko poznanika koji živi u Londonu i retko dolazi u BG. Takođe, ljudi uglavnom kažu da ga treba pustiti da mu se potpuno isprazni baterija, pa ga napuniti. U mom slučaju je i to maltene nemoguće jer Kindle ne troši bateriju kada se ne koristi - morao bih da čekam mesecima. Imao sam probleme i ranije, ali se nekako uvek sve samo rešilo (odstoji par dana i proradi), plašim se da to nije slučaj ovoga puta.
Pomozite drugovi, ne znam šta ću... Ako možete da preporučite bilo kakvo rešenje, ili sposobnog servisera, biću vam do neba zahvalan. Ako kindle ne proradi, plašim se da ću morati da kupim neki tablet, a znate i sami da nije to isto...
Hvala unapred!
vilor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke