Prikaz jedne poruke
Stara 23.10.2020, 20:16   #1612
S.t.a.r.a.c.
Član
 
Član od: 24.3.2018.
Poruke: 264
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 104 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Jednostavniji po pitanju toga da nema onog mačevanja sa sakatim interfejsom i kontrolama? Jer W3 nisam ni igrao tako da ne mogu da komentarišem ali W1 je baš ta klasična RPG varijanta koju moj želudac ne može da stvari, to kretenisanje sa milion statsova, milion itema, milion stvari za uraditi - ako nema poente - čemu sve to? A ispod toga se krije zanimljiv lore i potencijal za mega igretinu. Kao i Ubisoftovi open world naslovi od 40km kvadratnih a niđe ništa u tom svetu.
Ja bi tebe shvatio ozbiljno da govoris o wargamingu recimo. Total War serijal recimo spada u taj zanr, ali tek kao umjereno kompleksna igra. Te kvalitetne RPG igre sto volimo su za*****cija za wargaming.
Nema u prvom Witcheru nikakvih milion stvari za uraditi. To ja bas onako fino napravljen akcijski RPG. Naravno da je tada CDPR imao vise resursa igra bi bila veca, mozda cak i open world. Znam da im je to od pocetka bila zelja.

Nista tu nema pretjerano komplikovano, vec je bas onako potaman. To je puno bolji RPG nego TW3.
S.t.a.r.a.c. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku S.t.a.r.a.c. na korisnoj poruci:
Garinca (23.10.2020)