Prikaz jedne poruke
Stara 2.8.2011, 13:08   #6
alexandar87
Član
 
Član od: 12.2.2010.
Lokacija: Kurtina čuka
Poruke: 330
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 46 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: Igrice - zavisnost bolest ili trece

Da, ja sam (bio) jedan od mnogih.Inace FM mi je bio u krvi,igrao sam ga jos od 99',a na pc-u od 2002 aktivno.Desilo mi se dva puta da sam osvanuo uz komp (srednjoskolsko doba),nisam ni primetio da je proletelo vreme.Dodjem iz skole oko 14h i samo bacim ranac i sedam za komp,ceka me fm, bez presvlacenja i rucka.Kad ogladnim,nesto na brzinu zamezim i nazad na fm,i sve tako do pre 3 god.Jbt,igram po ceo dan i noc i samo nastavim u skolu,a ja ostavim asistent da vodi klub.Kad se vratim,ja nastavljam.Imao sam veliku SRECU da mi je komp mator i da jedva radi fm 11,pa sam se " skinuo " sa te igrice ima negde dve godine i sada sam miran.Shvatio sam da su te godine bespotrebno trosene,iako sam mogao nesto pametnije da radim,Doduse,nije da sam ja svih tih godina igrao bez prestanka,ali bilo je dosta kriznih trenutaka kada sam zeleo da igram,a nisam bio kuci.Sada je sve to (hvala Bogu) proslost.Jos se i pitam kako mi je vid ostao perfektan uz stalno " buljenje'' u crt monitore.Ja mislim da je sve to bolest i navika.Isto bih sada rekao i za fesjbuk,kada vidim sta sve ljudi rade na njemu i koliko provode vreme,tako da nisu nista bolji do gejmera.Cak sta vise, navuceniji su znatno na fb nego na neku igru.
alexandar87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke