tema: Avioni
Prikaz jedne poruke
Stara 1.7.2007, 13:49   #110
madsrdjan
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Poruke: 386
Zahvalnice: 61
Zahvaljeno 25 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Avioni

Citat:
Proxima kaže: Pregled poruke
To madsrdjan: ne razumem zašto bi neko želeo da gleda snimak rušenja aviona! Ovde su sve zaljubljenici u avione i kao takvi, smatram da niko od nas ne želi da vidi pad "ptice" prijateljske ili ne .... Ne kritikujem te, samo se pitam ...
Odgovor na tvoje pitanje:
Letelice o kojima pricate (u ovom slucaju borbeni avioni) su masine koje nisu napravljene za sadjenje cvijeca ili zaprasivanje polja vec za unistavanje,ubijanje,sakacenje. Kao takve uvijek ce biti legitimne mete za obaranje i vjeruj mi nije mi zao ni jednog borbenog aviona koji je oboren (izuzev nasih,naravno) a ponajmanje mi je zao aviona koji su bombardovali nas. Da li ste vi rekli :E, zao mi je onog F-117 koji je oboren ili bilo kog drugog? Kada su u pitanju civilni avioni to su svakako strasne tragedije koje se veoma cesto zavrsavaju kobno po putnike i po posadu i to definitivno ne bih zelio da gledam ali borbeni avioni su druga stvar. U ratu ili ce unistavati ili ce biti unisteni i to je svrha za koju su napravljeni i za koju postoje tako da mi ih definitivno nije zao.
madsrdjan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke