Prikaz jedne poruke
Stara 16.6.2009, 19:49   #39
Sarmatian
Starosedelac

Član od: 6.12.2005.
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Citat:
LoshMeeBre kaže: Pregled poruke
To je i meni bilo logicno.. BG1 do 7og, BG2 do 19og, BG2: TOB dokle stignes

NE znam ljudi, meni je jednostavno jako glupo, sa roll play strane da najpozantiji specter, covek koji je vec jednom spasio galaksiju i ubio do tada najpoznatijeg spectra u borbi dva puta, bude lvl1.. Izgleda porazavajuce Da nam bar daju lvl up do nekog, bar 10og nivoa, cisto da ne bude potpuni roocky.. I ne razumem zasto vi to podrzavate
Pa sa te strane, Shepard je vec bio jedan od najsposobnijih agenta u Savezu (zato je i izabran da postane prvi Spectre). Nije ti bilo cudno u prvom delu sto najbolji agent pocinje od prvog nivoa a u drugom ti jeste cudno?

Sto price tice, ti nisi napredovao u svojim sposobnistima. Od prvog do poslednjeg momenta ti si najbolji agent koga Savez a posle Spectri imaju. U pitanju je samo gameplay mehanika.

No, more da bidne i da ces krenuti od recimo 10-og nivoa, cisto da nisi sonja koji ne moze nista da pogodi. Mozda ces krenuti i sa drugim likom malo, pa onda nastaviti sa Shepardom kasnije u igri. Mislim da je neki od developera tako nesto i nagovestio posle onog trailera da je Shepard mrtav - rekao je nesto u stilu "mogu da potvrdim da Shepard nije mrtav i da ce igrac voditi Sheparda veci deo igre"...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke