Prikaz jedne poruke
Stara 12.2.2016, 16:37   #116
Isko
Deo inventara foruma

Član od: 25.8.2006.
Zahvalnice: 1.213
Zahvaljeno 666 puta na 345 poruka
Thumbs down Re: Total War: Warhammer

Nova era zarade - Izbace igru i onda prave sami modove i prodaju kao novu igru. Nekad je bila samo igra, pa expanzija, pa DLC, pa mikrotransakcije, e sad su na redu modovi.

Zrtvovali su Rome 2 i Attial-u za Warhammer. Igra je kao jedan veliki mod za TW: Attila. Sistem igre, UI, diplomatija, world mapa, sve je isto, samo malo modifikovano, drugacije slicice, modeli i to je to. Jedina veca promjena ce biti letece jedenice i magije. Zao mi je sto su mnogo lijeni i nisu se pomucili da naprave igru koja ce stvarno biti waaoo. Bar meni ovo do sad nije nista specificno. Al nadam se da ce uspjeti da ubace dobru atmosferu u igri i da ce je napraviti veoma dobru i posebnu.Warhammer ima sve sto je potrebno da bi se napravio dobar film ili igra. Ogroman broj raznih frakcija, jedinica itd... Samo kad se sjetim kakav je bio Warhammer 40k uhhhhh, to je bila igra prebogatim sadrzajem. Samo se treba potruditi napraviti modele i sistem igre. Sve im je servirano. Cak je i font slova isti ko na Attilu.

Ovo je moje misljenje zasnovano na ovim klipovima. Upropastise jos jedan TW... I pored svega bice ponovo mnog gresaka, mnogo patcheva i ne-optimizovano, znajuci sta su uradili sa zadnjim TW igrom. I jos traze da se plati Alpha igra sa 4 igrljive frakcije a na kraju ce ponuditi vis od 10 frakcija koju ces svaku morati da kupis u posebnom DLC-u. Sramota, poceli su modove da prave za igru i da prodaju.

Ako pogledate ove momke koji prave mod Rise of Mordor, izgleda kao da se vise trude nego ekipa iz TW. Steta sto mod ce izaci za dve godine ali sigurno ce ga napraviti bolje nego oni Warhammer. Modeli im mnogo bolje izgledaju nego ekipi iz TW.

Rise of Mordor
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke