Prikaz jedne poruke
Stara 12.2.2012, 18:49   #22
DarthSidious
Novi član
 
Član od: 7.8.2010.
Poruke: 28
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Crusader Kings 2

Citat:
simets kaže: Pregled poruke
Au sto je zahebano izvuci se iz kandzi Vizantije Vec dva rata za nezavisnost Raske sam vodio i oba puta sam failovao Valjda ce biti treca sreca....
Bolje da malo ja uz Vizantijsku pomoc orobim hrvate, pa cu posle da probam ponovo da se secesionisem
Da pojasnim, krenuo sam kao count of Rashka od najranijeg datuma, gde je Raska pod Vizantijom, poveo sam rat protiv slobodne Duklje i pripojio je sebi, sada sam Doux of Rashka and Diokleia ali u sklopu Vizantijskog carstva...
Dutchy of Slavonia, here I come! (cim moj retardirani kancelar bude uspeo da mi izboksuje neki falsifikovani dokaz da mi Slavonija pripada )
Nema šanse da se sam samcijat oslobodiš od Vizantije; ma koliko god drugih oblasti da osvojiš, Basileus jednostavno ima preveliku ličnu vojsku, i previše vazala. Na tvoju veliku sreću, Vizantinci su kroz istoriju poznati po brojnim ubistvima i spletkama

Najbolja šansa ti je da nastaviš sa osvajanjem, ali pokušaj da sa što više dinastičkih brakova osiguraš sebi saveznike medju drugim carevim vazalima, da bi ti se pridruzili kad objaviš rat. I odaberi trenutak kad je u carstvu gradjanski rat (to je bar često), ili kada se car bori protiv Turaka na istoku.
DarthSidious je offline   Odgovor sa citatom ove poruke