tema: Apple iPhone
Prikaz jedne poruke
Stara 20.1.2010, 1:11   #219
zuleee
Član
 
Član od: 5.3.2007.
Lokacija: smederevska palanka
Poruke: 218
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 46 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Apple iPhone

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Ko poredi 5800 sa iPhonom Ovaj 200e, a ovaj 600 Moja drugarica prodala svoj 3g i uzela N97

Nisi ti prave HTCove telefone gledao. Porediti iPhoneov ekran sa ekranima nekih najnovijih HTC telefona (svi znamo na koji mislim ) i sa čak par samsungovih (prijatno sam se iznenadio) je glupo.

Jedino, za igrice mu skidam kapu...

Koristio sam i sam iPhone jedno nedelju dana (pozajmio mi drug, da vidim da li mogu da se uhodam prije nego što ga kupim) i strašno me nerviralo kucanje poruka... Glupost nevidjena. Osim toga, imam utisak da je prvi iPhone fizički dosta bolji (valjda zbog metalnog poklopca) te mi nije jasan applov potez izbacivanja metalnog poklopca...
Ne, mislio sam touch da uzmem, ali je preskup za ono što nudi - imam bukvalno sve osim igrica što ima iPhone/iPod, tako da ću neki polovan PSP da kupim...

I još jedna stvar. Nije mi jasna ta tvrdoglavost dobrog dijela iPhone vlasnika koji se kunu u njega. Jbt, i ja sam Apple fan, ali brateeee... Ako nešta kažem protiv njega, hoće svi da me zadave....
pa masa ljudi ga je dole poredila sa 5800.i nisam ja u fazonu da davim bilo koga ko ne voli iphone!to je samo moje licno misljenje!jednostavno sam odusevljen samim uredjajem i ne bih ga menjao ni za sta na svetu.a i mrzi me da vukljam i psp sa sobom kad ga vec imam ovde!
: )
btw ja imam taj stari model(2g)i u pravu si sto se filinga tice...
sto se mene tice neka koristi ko sta hoce,a ja samo dajem tople preporuke onima koji se mozda dvoume ili interesuju za isti...
zuleee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke