Prikaz jedne poruke
Stara 8.4.2021, 8:25   #26
Thuzar
Član
 
Član od: 16.6.2009.
Lokacija: Jagodina
Poruke: 104
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 32 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Evil Genius 2

Imam 50+ sati u igri imoram reći - prilično 'meh' iskustvo usled sledećeg:

-atmosfera krš u odnosu na keca - nema radio voditelja sa stereotipnim regionalnim naglascima (hvala svim pahuljicama i SJW na ovome, woke kultura na nivou u igrama...), manji fond animacija i interrogation tehnika (sve se svodi na stolicu i puko stavljanje na zamke da se aktiviraju, što je i metod za rešavanje Super agenata, dok je u kecu to bio daleko interesantniji proces), henchmeni jako loše i neinspirativno dizajnirani (šta da pričamo kada su morali da vrate Barakudu i Jubeija?);

-čekanje na sve i svašta, pacing očajan. I u prvom delu je bilo čekanja ali nikada u ovolikoj meri - sporedne misije se mogu kompletirati samo jedna po jedna (kao i research koji je sada linearan) , uz to sa po 4-5 koraka po sub-kvestu, razvodnjeno do bola;

-nema Evilpedije da pojasni neke stvari detaljnije, poput toga koje zamke smanjuju koje statistike, koji predmeti uopšte generišu heat ukoliko ih istražitelji vide, koji tipovi miniona se ispiranjem mozga uhvaćenih agenata mogu dobiti itd. ;

-balans Super agenata katastrofa - svi osim Simetre su smešni, a ona i njen tim se uvek teleportuju u sred sefa i, ako nemate dooobro podmazanu muscle mašinu, možete samo da je pustite da izađe sa plenom jer će vam u suprotnom pobiti pola baze (a to vodi u spiralu pada morala i dezerterstva preostalih miniona, i posledičan alt+F4);

-sve agencije u igri imaju iste, IDENTIČNE modele za svoje agente samo u drugačijoj boji (osim Olginih agenata koji imaju partizanske kape). Mislim, ako već radite na ovako kultnoj igri, morate uzeti u obzir zbog čega je sve prvi deo bio cenjen, a ne samo lenjo pristupiti izradi nastavka, ubaciti par dobrih i brdo loših ideja i nadati se dobroj zaradi, a fanove serijala ko j*@e kad su ovce za šišanje.

Razočaran sam, iskreno, i sačekaću nakon što završim sa ovom kampanjom da vidim hoće li menjati nešto jer sam i Season Pass kupio (nostalgični magarac kakav jesam...)
Thuzar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke