tema: Nioh 2
Prikaz jedne poruke
Stara 25.2.2021, 15:57   #7
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Nioh 2

Stigao sam do III regije i moram da priznam da je igra za sada odlična!

Mnogo bolja od prvog dela u svakom slučaju i svako ko voli DS, Sekira, BB... bi po meni morao bar da da šansu igru, jer početak nije ništa u odnosu na to koliko igra kasnije postaje dobra.Sama mapa, princip rešavanja misija i sve to je isto, ali su same misije meni mnogo interesantnije nego u prvom delu.Kompletan inventar, skilovi, guardian spiriti, kovačnica... sve i te kako ima smisla u pravljenju lika i olakšavanja života sebi u kasnijim misijama i borbama sa bosevima.Pisao sam kako sam se pošteno namučio sa dva bosa u početku, ali sam posle njih sve boseve rešavao iz jednog ili dva do tri puta.Ima dosta "humanoidnih" boseva, pa tu igra više liči na Ćušimu nego na DS. Sa vama u ekipi je još 4-5 likova koji vam u kasnijim misijama budu kompanjoni kroz maltene celu misiju.Priča nije nešto posebno ali se lepo odmotava kroz sinematike.Kako za glavne misije tako i za misije koje odradite za bitnije likove u igri.Sistem hilanja mi najviše liči na onaj iz BB-a, jer pored toga što u svakoj regiji maksimalan broj elixira bude onoliki koliko ste pronašli malih kodama i vratili ih u hram, u hramu možete i da kupujete i elixire i municiju za oružje valutom koju dobijate uništavanjem oružja, oklopa... tako da lutanje svega itekako ima smisla, i za sada generalno nemam problem sa količinom elixira.Lokacije su odlične, efekti na nekim mestima predobri (god rays, sneg...).Lukovi, puške i ručni topovi dosta, dosta olakšavaju borbu i precizan headshot sa jakim oružjem rešava i mini boseve.Borbe su dosta efektne i može i da se rola a može i da se parira podjednako dobro.

Iskreno se nadam da će igra nastaviti ovim tempom i da ću je završiti...

Poslednja ispravka: m1aden (25.2.2021 u 15:59) Razlog: lektorske stvari
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke