Prikaz jedne poruke
Stara 21.2.2021, 15:29   #33
igor7
Član
 
Član od: 24.9.2012.
Poruke: 489
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 271 puta na 151 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2021

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Tu sam, evo spremam se za prvu smenu. Ja sam ovde aktivan bio dok je Voja M. bio neđu nama. U zadnje vreme sam proredio kupovinu ovog časopisa. S.K. nije iskoristio priliku skoro nikakvog pojavljivanja stručnih foto časopisa na tržištu.To su razlozi, zanima me fotografija. U tom delu se malo popustilo. S.K. nije iskoristio priliku da malo više testira fotografski hardver. Što se foto softvera tiče tu i tamo uspeva da izađe na kraj. Imam vrhunski profesionalni laptop, a fotografije sređujem na mobilnom telefonu. Programi iskaču i sve su bolji. Koronu bar za sada nisam primetio, mada je uvek tu negde u blizini.
Pa nije ni ranije SK nesto posebno izdvajao prostor za fotografske teme ali si ga ipak citao i redovno komentarisao Ja licno uopste nemam interes prema tom segmentu trzista (foto oprema) ali nisam protiv da se pojavi po koji tekst na tu temu. Ipak je ovo Svet Kompjutera a ne Svet Fotografije. Meni se licno ne svidja ni davanje veceg prostora pametnim telefonima (mada su u pitanju racunari) ali ako to ima svoju publiku, nije problem. Treba pisati o svim hitech stvarima ali do razumne granice dok se ne narusi smisao koncepcije casopisa. Za mene je glavni smisao kompjuterske literature uvek bio da iz nje nesto korisno naucim- nesto sto ce podici moj nivo obracanja prema sistemu. Zabava i pusto tracenje vremena na nevazne informacije mi nije prioritet.
igor7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku igor7 na korisnoj poruci:
todos (21.2.2021)