Prikaz jedne poruke
Stara 12.2.2021, 15:17   #123
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: PES 2020 (eFootball PES 2020)

Citat:
Mare13 kaže: Pregled poruke
Nisam siguran da u potpunosti razumem tvoj post

Ako mrziš svaki PES od 2008-sme, to znači da je tvoj tip PES-a, Winning Eleven sa PS1, PES 4, 5 I 6, dok je grafika još bila primitivna.

Od 2008-sme su promenili dosta toga, i stvarno, PES 2008 i 2009 su loše igre, igre u tranziciji, ali 2010, 2011, 2012 i 2013 su odlične igre. Dakle, ako su tvoj tip igre koje voliš PES4, PES5, PES6, tebi je onda bitno samo da je igrač brz, dupli pas i shot power.

Jeste to možda nekad bilo zanimljivije, ali to ne znači da su stare PES igre bolje od novih, samo su bile zabavnije jer su bile jednostavne. Uzmeš Martinsa i pretrčiš ceo teren. To ne znači bolje, nego jednostavnije za igru i manje frustrirajuće nego sad kad ne možeš više toliko da driblaš.

Da se razumemo, i ja ne volim ove nove, 2019,2020 itd, ali nisu sve PES verzije u poslednjih 10 godina loše, jer tu spadaju i 2011,12,13.
Grafika mi nije toliko bitna, meni lično. A i nije bog zna šta ni sad. Jedino dok svi stoje. Ali da su ovi pesovi odlični što si ih naveo... nisu brate ni blizu.
WE je i bio kruna franšize, naročito 10 i 11. Moj bunt proizilazi što su se odaljili od realnosti, degradirali franšizu, zato sam reako da je fudbal bez fudbala i da samo liči. Ovo je video igra koja nije simulacija, ni ne trudi se da bude. Fizika užas, sudije još gore, komentatori kuku lele, licenci nema pola (pozdravaljaju vas Matanić i Balaban) a najgore je što se ne vidi kraj tome i što nema nikakvih poboljšanja. Da ne pominjem debilno nameštanje formacija i beznačajnost instrukcija u taktici.
Igrao sam 7 godina fudbal. Ovo nije fudbal. Gnjecavo, pipkavo, ko balet, sudija uvek polarizovan. nema kontakt igre, nema čvrstine i eksplozivnosti.

Sve to što nude ne vredi više od 5 evra. Da toliko košta ne bih se, verovatno, ni bunio
Drugo, ako nešto ukomplikuješ ne znači da je bolje. Besmisleno je što nisu stavili driblinge npr da budu intuitivni kao NBA 2k, desna palica i vozi. To je komplikovano obesmišljeno, ne znam ni da li neko koristi uopšte driblinge i skills n tricks.
Kad ne bi niko kupio ovaj novi update (jer nije ništa zaista novo) to bi bilo najbolje.
donirajte moderskoj zajednici zahvaljujući kojoj je poslednjih 10 godina pes tek jedva prihvatljiv.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke